Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 886 Bartek wyprowadza się od Sary. Jest bez grosza przy duszy. Czy Daniel skorzysta z tej okazji? Oksana mówi Ludmile, że zrobiła coś, przez co może stracić Stefana...

"Pierwsza miłość"

odc. 1652 Nikola jest zaskoczona obecnością Radka na bankiecie zorganizowanym z okazji zjazdu chirurgów. Rysiek prowadzi dochodzenie w sprawie pogróżek, które dostaje Malwina. Artur nadal coś czuje do Kingi!

"Anna German"

odc.1/10 Opowieść o życiu znanej piosenkarki. Rok 1938. Stalin wydaje rozkaz likwidacji obcych szpiegów. Jednym z aresztowanych jest Eugen German, ojciec małej Ani. Mężczyzna zostaje zatrzymany przez Walentyna, dawnego przyjaciela matki dziewczynki, Irmy.

"Ukryta prawda"

odc.136 Podczas spaceru w parku Anna na moment zostawia wózek z 6-miesięczną córeczką, by pomóc starszemu mężczyźnie. Dziecko znika bez śladu.

"Moda na sukces"

odc.5781 Hope prezentuje Brooke i Ridge’owi propozycje podkładów muzycznych do reklam nowej kolekcji. Małżonkowie są zachwyceni kompozycją.

"rodzinka.pl"

odc.75 Kuba nie jest stały w uczuciach. W jego życiu pojawiają się kolejne dziewczyny. Natalia uczy Kacpra, jak rozsądnie gospodarować pieniędzmi. Z kolei Ludwik i Marek wyjaśniają chłopcu zasady gry w hokeja. Kuba postanawia wybrać się na koncert późno w nocy. Ludwik urządza w domu wieczór piosenki turystycznej. Tomek dostaje pierwszą wypłatę. Okazuje się, że stać go na więcej niż rodziców.

odc.76 Ludwik, by ograniczyć wydatki, zakazuje dzieciom korzystania z telefonu. Wkrótce tego żałuje. Kuba i Bartek zastanawiają się, z jaką dziewczyną chcieliby przeżyć swój pierwszy raz. W końcu dochodzą do wniosku, że lepiej być singlem. Kacper wstępuje do drużyny harcerskiej. Bracia udają się na wystawę prac Picassa. Mają odmienne zdania na temat twórczości mistrza.

"Dlaczego ja?

odc.372 Dariusz Haber i Elwira Konarska kłócą się o prawa do domu po zmarłej matce. Żadne z rodzeństwa nie zamierza rezygnować z cennej nieruchomości.

"Trudne sprawy"

odc.266 Biznes Marcina bankrutuje, a jego rodzina nadal prowadzi dostatnie życie. Niezapłaconych rachunków ciągle przybywa. Marcin odkrywa źródło kłopotów.

"Szpital"

odc.10 Zdenerwowana kobieta przyprowadza na oddział nieletnią córkę. Mówi lekarzom, że dziewczyna chciała popełnić samobójstwo, zażywając wiele tabletek.


Niedziela

"Nad rozlewiskiem"

odc.13-ost. Marysia informuje Konrada, że chce przenieść się na Mazury. Basia z Tomaszem uzgadniają datę ślubu w urzędzie stanu cywilnego. Okazuje się, że w tym samym dniu zamierzają pobrać się Ewa Stern i Piernacki. Przyszłe panny młode udają się na zakupy do Warszawy, a Małgosia uzgadnia ślubne menu i przygotowuje pensjonat na mające wkrótce odbyć się wesela. W końcu nadchodzi szczególny dzień i obie pary zawierają związki małżeńskie na mostku zakochanych. Podczas uroczystości Małgosia mdleje i karetka zabiera ją do szpitala. Tymczasem Orest namawia Elwirę na przeprowadzkę do Warszawy. Snuje przed nią plany podboju stolicy. Karolak popada w depresję i szykuje się na śmierć. Podczas spowiedzi wyznaje księdzu, że kocha żonę. Duchowny postanawia uspokoić Karolakową.

"Przepis na życie" (Nowy sezon!)

odc.1/13 Dalsze losy Anki, która po rozwodzie oraz utracie pracy musiała zmienić swoje życie. Trwa ceremonia ślubna Beaty i Andrzeja. Goście nagle dowiadują się o wypadku Jerzego i w ogólnym zamieszaniu udają się z urzędu stanu cywilnego do szpitala.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje