Reklama

Weekend w serialach

Sprawdź, co wydarzy się w twoich ulubionych serialach w trakcie weekendu!

Piątek

"Pierwsza miłość"

Reklama

odc. 2581 Ponieważ Sylwia nie może uwolnić się od nachalnego adoratora, prosi Radka, by wcielił się w rolę jej wściekle zazdrosnego męża.

"Barwy szczęścia"

odc. 1753 Wyjazd Roberta na wycieczkę szkolną przygnębia Angelę. Dodatkowo stresuje ją podejrzenie, że jest w ciąży. W końcu Oliwka przekonuje przyjaciółkę, by zrobiła sobie test ciążowy. Tymczasem Ernest, który nie może dodzwonić się do ojca, słyszy w radiu niepokojący komunikat - w miejscowości, w której najprawdopodobniej zginęła Marta, do rzeki wpadł samochód.

"O mnie się nie martw"

odc.13 Mariusz zeznaje w procesie stewardesy Edyty. Przewód sądowy zostaje przerwany, gdy pojawia się informacja o podłożeniu bomby. Mimo sprawnej ewakuacji w budynku zostają Sylwia i syn oskarżonej. Trwa akcja ratunkowa.

"rodzinka.pl"

odc.222 Boskich męczy miejski styl życia - korki, hałas oraz ciągły pośpiech. Postanawiają zaczerpnąć świeżego powietrza i zrelaksować się w plenerze. Na cel swojej podróży obierają Kaszuby, krainę słynącą z malowniczych krajobrazów oraz smakowitej regionalnej kuchni. Rodzina korzysta z uroków przyrody, udaje się na grzybobranie do pobliskiego lasu, a wieczorem piecze kiełbaski przy ognisku. Tymczasem Agata wysyła Kubie specjalnie przygotowany filmik. Pech sprawia, że nagranie ogląda Natalia. Kobieta nie kryje swojego zdziwienia. Zastanawia się, czy powinna ingerować w życie dorosłego syna. Wkrótce znika bez śladu. Nocą zaniepokojeni bliscy poszukują zaginionej. Szczęśliwie, żona Ludwika wraca cała i zdrowa.

"Janosik"

odc.9 We wsi trwa pobór do służby w austriackim wojsku. Choć ten obowiązek dotyczy wszystkich mężczyzn, zamożni górale chronią swoich synów dzięki łapówkom. Ubodzy chłopi chcą, by Janosik zapobiegł jawnej niesprawiedliwości.

"Mr. Mercedes"

odc.1, 2/10 Emerytowanego detektywa Billa Hodgesa zaczyna prześladować żądny krwi seryjny morderca. Przed dwoma laty przestępca dokonał masakry, z premedytacją wjeżdżając skradzionym samochodem w tłum niewinnych ludzi.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.129 Zostaje zamordowany właściciel popularnej restauracji, Andrzej Kubicki. Zmarły cieszył się nieposzlakowaną opinią uczciwego biznesmena. Kierunek poszukiwań policji wyznacza skradzione z miejsca zbrodni kosztowne wino, prawdziwy rarytas dla koneserów tego trunku. Giną wszystkie butelki z pokaźnej piwniczki denata. W toku śledztwa policjanci trafiają do miejscowości pod Łodzią, gdzie znajduje się hurtownia włoskich alkoholi. Właścicielem przedsiębiorstwa jest niewidomy Lorenzo Testi. Mężczyzna z szacunkiem wypowiada się o zamordowanym kliencie, lecz nie jest w stanie pomóc funkcjonariuszom. Kiedy ginie jego długoletni pracownik, Kazik Frankowski, komisarz Górski i Lucyna odnajdują właściwy trop w sprawie.

"Dama w czarnym welonie"

odc.1/12 Clara zostaje odrzucona przez zrozpaczonego ojca, hrabiego Vittoria Grandiego. Mężczyzna obwinia ją o śmierć ukochanej żony. Pewnego dnia jednak wzywa wygnaną córkę do swojej rezydencji w Trydencie. Chce szybko wydać ją za mąż.

Niedziela"Dziewczyny ze Lwowa"

odc.26 Uradowana Polina wraca do Warszawy z Kartą Polaka. Na dworcu czeka ją miła niespodzianka. Swieta wytrwale pracuje nad biznesplanem. Niestety, ogromne zaangażowanie idzie na marne, gdy dowiaduje się, że jako Ukrainka nie spełnia wymagań formalnych, by założyć firmę. Z pomocą przychodzi jej Piotr. Tomek z kolei znajduje rozwiązanie problemów Olyi. Profesor z rodziną przybywa na koncert w klubie jazzowym. Po występie Uljana odwiedza starszego pana w domu. Skrzypaczka jest zaskoczona tym, jak mężczyzna ją ugościł. Nadchodzi dzień otwarcia wymarzonej restauracji Poliny i Matyldy. Tuż przed inauguracją w kuchni dochodzi do dramatu. Zaczyna się wyścig z czasem. Przyjaciele ruszają na pomoc zrozpaczonym właścicielkom lokalu.

"Magicy"

odc.4 Quentin i Penny wyruszają w niebezpieczną podróż do Fillory. Margo próbuje pomóc osamotnionemu Eliotowi wrócić do Brakebills. Niebawem odkrywa sposób, by ziściło się jego marzenie. Tymczasem Julia chce zasięgnąć porady dawnego przyjaciela.

"Zabójcza broń"

odc.10 Detektywi Riggs i Murtaugh wszczynają śledztwo w sprawie śmierci młodego dilera. Okazuje się, że przestępca chciał wprowadzić na rynek nowy typ narkotyków. Policjanci, gromadząc dowody, trafiają w sam środek wojny gangów.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje