Reklama

Weekend w serialach

Co zobaczymy w serialach w trakcie świątecznego weekendu? Sprawdźcie!

Piątek

"Klan"

Reklama

odc.3146 Ania proponuje mężowi, by zrezygnowali z wyjazdu do Szkocji i wybrali się z Pawłem do Skandynawii. Janusz namawia Agnieszkę na wakacje kamperem. Niebawem o ich pomyśle dowiaduje się również Rafał. Miłosz jest zadowolony, gdyż ostatecznie pan młody wypłacił mu całą sumę pieniędzy. Bożenka jednak źle wróży jego nowo zawartemu małżeństwu. Wspólnicy Jerzego dopytują się, czy już powiedział rodzinie o Dominice. Na Sadybie zjawia się kurier z płytkami z Włoch zamówionymi przez Zytę. Chojnicki informuje Michała i synową, że na razie nie otrzymają pieniędzy na remont, czym wywołuje awanturę. Wszystkim domownikom puszczają nerwy. Niebawem na oczach Elżbiety mąż osuwa się nieprzytomny.

"Barwy szczęścia"

odc.1679 Klara decyduje się wrócić do rodziny. Nie wie, że w życiu męża pojawiła się inna kobieta. Tymczasem Hubert i Ula stają się sobie coraz bliżsi. Marta do ostatniej chwili próbuje przekonać męża, by nie wyruszał na wyprawę w Himalaje. Liczy, że Piotr w końcu ulegnie jej namowom. Ostatecznie stawia mu ultimatum: jeśli wyjedzie - z ich małżeństwem koniec. Odrzucona przez Łukasza Alicja nadal mści się na dziennikarzu. W brukowcu ukazuje się artykuł "Zwolniona za miłość", w którym Umińska opowiada o swoim rzekomym romansie z Sadowskim. Łukasz ma przez nią kłopoty. Zostaje zawieszony w pracy i musi tłumaczyć się przed Kasią, która o sprawie dowiedziała się z gazety. Przez byłą szefową ich związek przechodzi trudne chwile.

"Moda na sukces"

odc.6299-6303 Hope obawia się, że teraz, kiedy Liam wie o lekach i terapii, przestanie ją kochać. Stephanie przyjmuje przeprosiny Pam. Proponuje siostrze posadę recepcjonistki w Forrester Creations. Nieświadoma tego Brooke oferuje to samo stanowisko Donnie.

"Ojciec Brown"

odc.25-28 Ksiądz próbuje udowodnić niewinność kapitana drużyny krykieta, który został posądzony o morderstwo. Następnie bada okoliczności śmierci studenta seminarium w Upcott. Nie wierzy w to, że młody człowiek sam odebrał sobie życie.

"Skazany na śmierć"

odc.9 Bracia Scofieldowie starają się zapewnić Sarze i Mike’owi właściwą ochronę, by bezpiecznie dotarli do celu. W tym czasie Posejdon wciąż usiłuje przechytrzyć Michaela. To prowadzi do ostatecznej rozgrywki, z której niestety nie wszyscy wyjdą cało.

"Złote serce"

odc.115-118 Ines wyznaje Joao, że za nim tęskni. Thomas ma pretensje do matki, że pokazała w sieci zdjęcie, na którym karmi piersią. Catarina przyłapuje siostrę na kradzieży. Kupuje jej płytę, a w zamian prosi o przysługę. Henrique zostaje aresztowany pod zarzutem gwałtu.

"07 zgłoś się"

odc.1, 2/21 Kulisy śledztw prowadzonych przez wydział kryminalny MO w Warszawie. Porucznik Sławomir Borewicz podczas tajnej misji rozbija gang przemytników złota i dzieł sztuki. Później rusza tropem przestępców, którzy napadli na bank.

Sobota

"Zagadka Hotelu Grand"

odc.4 Doña Teresa stanowczo sprzeciwia się związkowi Javiera z Laurą. Zmienia jednak zdanie, gdy okazuje się, że urocza pielęgniarka jest dziedziczką wielkiej fortuny. Wkrótce do hotelu przybywa matka Laury. Zamierza zrobić wszystko, by nie dopuścić do ślubu córki z Javierem. Inspektor Ayala trafia na ślad furgonetki, którą wieziono uprowadzoną Alicię. Policja aresztuje niejakiego Ezequiela. Dziewczyna rozpoznaje jego głos. Zatrzymany ma jednak niepodważalne alibi. Maite odkrywa, że kobieta ze ślubnego zdjęcia nie jest pierwszą żoną Diega. Tymczasem właściciel hotelu zwołuje zebranie pracowników, podczas którego oficjalnie oznajmia, że sprzedał budynek. Wkrótce hotel zostanie zamknięty. Alicia decyduje się poddać hipnozie, by przypomnieć sobie szczegóły porwania.

"Agenci T.A.R.C.Z.Y."

odc.21, 22 Coulson i jego ludzie niedługo świętują zwycięstwo odniesione w Strukturze. Czeka ich bowiem walka z o wiele groźniejszym przeciwnikiem. Niespodziewanie ujawnia się Ghost Rider. Coulson i jego zespół starają się też pokrzyżować plany Aidy.


Niedziela

"Czysty geniusz"

odc.1/13 Informatyk z Doliny Krzemowej, James Bell, zatrudnia w swoim nowoczesnym szpitalu Waltera Wallace’a, chirurga o kontrowersyjnej przeszłości. Wspólnie w niekonwencjonalny sposób podchodzą do przypadków medycznych.

"Profil"

odc.4, 5 Chloé i Rocher badają okoliczności śmierci mężczyzny, który podszywał się pod policjanta, by odnaleźć zabójców siostry. Próbują też namierzyć sprawcę podwójnego zabójstwa, którego ofiarami padła dziennikarka i kobieta o nieznanej tożsamości.

"Biblia: Mojżesz"

odc.1/4 Historia życia biblijnego patriarchy. Jako dziecko przyszły przywódca i prawodawca narodu żydowskiego trafia na dwór faraona. Po latach Mojżesz dowiaduje się, że jest synem niewolnicy. Rezygnuje z zaszczytów i dołącza do swojego ludu.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje