Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają bohaterów seriali w trakcie weekendu? Zobaczcie!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

Reklama

"Klan"

odc. 2939 Zdenerwowana Beata nie ukrywa, że ma ogromny żal do Moniki. Przecież ciotka wiedziała, że Daniel działa w polskim "oddziale" sekty i nic z tym nie zrobiła!

"Pierwsza miłość"

odc. 2293 Mimo własnych problemów Marysia otacza opieką i wsparciem załamaną Kingę. Zmęczenie i stres, który przeżywa w związku z pogarszającym się stanem Michała, odbiją się na jej zdrowiu. Na komisariacie  policji Ted gra rolę poszkodowanego.  Na skutek zeznań postrzelonego ochroniarza,  obarczających winą Radka i Jowitę, podejmują oni desperacki krok. Kaśka zabiera swoją dziewczynę na spotkanie grupy  dla osób uzależnionych. Sceptycznie nastawioną Katarzynę, przekonuje do skorzystania z terapii poznany tam Mariusz.

"Barwy szczęścia"

odc. 1451 Amelia przeżywa odnalezienie syna. W końcu opowiada Tomaszowi smutną historię swojej rodziny, wyznając, dlaczego syn i córka nie chcą jej znać. Wiśniewski od razu idzie do Stańskiego i prosi go, żeby dał matce szansę. Po pokazie wiele wskazuje na to, że kolekcja Versy odniesie sukces. Mimo to Kornelia jest w złym nastroju z powodu Bartka. Wagner obwieszcza Agnieszce, że jej związek z Koszykiem to już przeszłość. Kasia nie mówi bliskim całej prawdy, jak potoczyły się sprawy w Tajlandii. Okazuje się, że Górka musi tam wrócić z większą gotówką. Kornelia odmawia jej pomocy, a pieniądze ostatecznie zgadza się pożyczyć jej Agnieszka. Dzięki naciskom kibiców na klub Darek wreszcie wchodzi na boisko i z jego pomocą drużyna Powiśla wygrywa mecz.

"rodzinka.pl"

odc.177 178 Matka denerwuje się na Kacpra, że za późno chodzi spać, a w konsekwencji leży w łóżku do południa. Maria dzieli się z przyjaciółką swoimi obawami dotyczącymi dziecka. Ludwik i Natalia słyszą przez przypadek rozmowę Tomka, Magdy, Pauli i Kuby.

"O mnie się nie martw" 4

odc.9 Atmosfera na Poziomkowej staje się coraz bardziej napięta. Kinga czeka na wyniki testów. Marcin prosi Igę o pomoc podczas spotkania z klientem. Zaabsorbowany swoimi problemami nie dostrzega też narastającej frustracji Laury.

"Zagadka Hotelu Grand"

odc.6 Alicia i Julio szukają drzwi, do których pasuje klucz znaleziony w ubraniu Pascuala. Julio jedzie do jego rodzinnego miasteczka. Nie wie, że śledzą go ludzie inspektora Ayali. Ángela chce odprawić Beln, która jest w ciąży. Don Diego bierze stronę pokojówki.

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem"

odc.8-12 Janczar Iskender chce pomóc Anastazji w ucieczce z Konstantynopola. Złoto z Egiptu, które miało zostać rozdane wojsku, nie dociera do stolicy. Safiye postanawia wypłacić żołd z własnego skarbca. Halime i Handan łączą siły w walce przeciwko niej.

"Tylko z tobą"

odc.47-51 W czasie wycieczki Iclal oświadcza Nur, że to ona jest jedyną żoną Yigita i żadna inna kobieta nie ma u niego szans. Nur jest załamana. Później na planie zdjęciowym nie potrafi skoncentrować się na roli i wcielić się w kochającą żonę w ciąży.

Sobota

"Strażacy" 2

odc.20 Wojtek próbuje przekonać Renatę, że uczęszcza na terapię i przestał pić. Chce spędzić z synami trochę czasu. Żona waha się, ale ostatecznie zgadza się na ich wspólne wyjście do kina. Strażacy dostają wezwanie do kamienicy, w której doszło do wybuchu gazu.


Niedziela

"Bodo"

odc.10 Eugeniusz i Nora zostają wybrani królem i królową polskiego kina. Pojawiają się na występie egzotycznej gwiazdy Reri, która odbywa trasę promującą hollywoodzki film "Tabu". Bodo jest pod wrażeniem tajemniczej piękności. Po spektaklu zaprasza ją na kolację. Jest przekonany, że odnalazł miłość swojego życia. Agenci aktorki uważają, że Bodo dzięki znajomości z nią chce zyskać większą popularność. Zakochany Eugeniusz wykorzystuje jednak każdą okazję, by uwieść Reri. Po jednym ze spotkań kobieta zostaje u niego na noc. Następnego dnia agenci podejmują decyzję o zakończeniu występów Reri w Polsce i kontynuacji promocji filmu w Holandii. Bodo proponuje im, że pokryje gigantyczne odszkodowanie za przerwaną trasę. Reri zostaje pod opieką polskiego aktora.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama