Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!
Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"O mnie się nie martw"

ODC.3 Krzysiek ignoruje rady Irenki i postanawia rzucić pracę w sortowni, by poszukać szczęścia w innym miejscu. Zajęty swoimi sprawami zapomina o urodzinach córki. Niestety, ani Pola, ani koledzy nie zamierzają mu pożyczyć pieniędzy na prezent. Irenka postanawia pomóc Krzyśkowi i wyprawia dla Oliwki przyjęcie. Gdy w drzwiach zjawiają się Iga i Marcin, Małecki bezceremonialnie przypisuje sobie wszystkie zasługi. Irenka jest bardzo zdenerwowana. Iga próbuje unikać Marka. Ma ułatwione zadanie, gdyż w ramach okresowej oceny pracowników kancelarii Kaszuba wizytuje Marcina w sądzie. Prawnik w duecie z Laurą wygrywa sprawę i słyszy od ojca wyrazy uznania. Na rozmowie oceniającej z Aśką Iga słyszy wyrzuty Zarzyckiej za jej zawiedzione nadzieje związane z Marcinem.

Sobota

"rodzinka.pl"

ODC.160 Zbliża się wiosna. Boscy szykują się na nadejście cieplejszych dni. Ludwik ma dość restrykcyjnej diety, którą sam sobie narzucił. W całym domu szuka czekoladek, które ukrył na czarną godzinę. Kacperek próbuje zapuścić wąsy, by poczuć się doroślej. Kuba zarzuca Natalii, że jej kuchnia jest niezdrowa. Tymczasem Marek i Ludwik wspólnie wspominają dawne czasy.

ODC.161 Kuba zakłada się z ojcem o wysoką stawkę, że zdoła napisać wypracowanie na dobrą ocenę. Ludwik namawia go do zrobienia prawa jazdy. Próbuje też oderwać Natalię od mycia podłogi, by wspólnie spędzili czas na miłosnych igraszkach. Chłopcy po raz kolejny nie potrafią się dogadać w kwestii oglądania telewizji i kłócą się o pilota. Zosia pomaga Markowi znaleźć pomysł na biznes.

Niedziela

"Olimp"

ODC.5 Heros trafia do Aten. Jego tożsamość odkrywa Lykos, syn Medei. Wyrocznia próbuje uwieść Minosa i przekonać Dedala, że muszą dostać się do Aten wcześniej niż Minojczycy. Wkrótce śmiały konstruktor przedstawia królowi projekt machiny wojskowej.

"Wikingowie"

ODC.4 Earl Haraldson wyraża zgodę na kolejną wyprawę. Wysyła jednak z Ragnarem i jego załogą swojego szpiega. Wikingowie wracają do Anglii w poszukiwaniu cennych łupów. Po bitwie na plaży szykują się do inwazji na miasto Hexam.

"Komisarz Alex"

ODC.48 W klubie tenisowym zostają znalezione zwłoki instruktora Macieja Brylskiego. Nieznany sprawca zaatakował go pod prysznicem i wbił mu nóż w plecy. Policjanci natychmiast zjawiają się na miejscu zbrodni i zaczynają dochodzenie. Dowiadują się, że ostatnią osobą, która widziała mężczyznę żywego, jest ćwiczący pod jego okiem Krzysztof Halicki, znajomy właścicielki klubu - Szulcowej. Żadne z nich nie ma alibi. Orlicz podczas przesłuchiwania świadków nabiera podejrzeń, że zbrodnię popełniło jedno z nich. Licząc na nowy trop w sprawie, idzie do prosektorium, gdzie Berger przeprowadza sekcję zwłok ofiary. W toku śledztwa okazuje się, że przed zabójstwem na miejscu trenowali też wschodząca gwiazda tenisa Anna Małek i jej ojciec.

"Blondynka" 4

ODC.44 Jasiunia rozpoczyna prywatne dochodzenie dotyczące starosty z Tomaszyc Izabeli Rychter. Kobieta tymczasem próbuje wymóc na Fusie, z którym niegdyś była w bardzo bliskich relacjach, żeby doprowadził do końca sprawę księdza Błażejczyka. Żąda, by zmusił duchownego do wykonania jej polecenia. Chcąc zrealizować swój cel, nie cofnie się przed niczym. W Majakach niespodziewanie pojawia się dobry znajomy Sylwii. Przypadkowe spotkanie na chwilę ożywia dawne sentymenty i łączące ich uczucia. Kubus nie ma jednak czasu na rozpamiętywanie starych sympatii, ponieważ z prośbą o pomoc zwraca się do niej Oksana. Okazuje się, że kobieta musi bardzo pilnie wyjechać na Ukrainę. Nie chce jednak zabierać ze sobą córeczki, Nataszy.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje