Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!
Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Pierwsza miłość"

ODC. 2138 Kaśka i Mikser próbują przekonać Kingę, by dała szansę Beacie. Tymczasem w Kings Fitness trwają nerwowe przygotowania do otwarcia. Wszyscy pracownicy są mocno zaangażowani w pracę i wierzą, że dzięki Jowicie wszystko pójdzie zgodnie z planem.

"Klan"

ODC. 2796 Pawełek podpytuje ojca, dlaczego już ich nie odwiedza ciocia Wiga. Lubicz nie chce synowi tłumaczyć zawiłości swojego życia uczuciowego, ale informuje go, że właśnie dzisiaj umówił się z dentystką. W tym czasie Surmaczowa czeka na Tadeusza. Mają razem pojechać do Zakąsek - kobieta usłyszała w telewizji o trąbie powietrznej, która zbliża się do okolic ich siedliska. Postanowiła więc tam pojechać i... ostrzec lokalną społeczność.

"rodzinka.pl"

ODC.159 Ludwik próbuje żyć w zgodzie z naturą. Kacper zamierza iść do pracy. Cała rodzina przeprowadza test kompetencji zawodowych najmłodszego z braci Boskich. Na zakupach Natalia zdradza Marysi własne sposoby na niejadka.

"O mnie się nie martw" 3

ODC.3 Krzysiek ignoruje rady Irenki i postanawia rzucić pracę w sortowni, by poszukać szczęścia w innym miejscu. Zajęty swoimi sprawami zapomina o urodzinach Oliwki. Niestety ani Pola, ani koledzy nie zamierzają mu pożyczyć pieniędzy na prezent.

"Grimm"

ODC.22 Hank jest wstrząśnięty dochodzeniem w sprawie Wielkiej Stopy. Akira Kimura, podejrzewany o zabójstwo rodziców Nicka, przyjeżdża do Portlandu w poszukiwaniu cennych monet. Tymczasem Adalind knuje intrygę przeciwko detektywowi Burkhardtowi.

"Anno Domini: Biblii ciąg dalszy"

ODC.3 Piłat przygotowuje się na przyjazd Heroda Antypasa. Apostołowie ruszają w świat głosić nauki Chrystusa. Piotr i Jan uzdrawiają mężczyznę w świątyni, czym narażają się na gniew strażników. Klaudia prosi Korneliusza, by zadbał o bezpieczeństwo Piłata.


Sobota

"Komisarz Alex" 7

ODC.82 Policjanci badają serię zagadkowych zabójstw: pracownik kina zostaje zaatakowany gaśnicą, kobieta - pobita na ulicy przez nieznanego sprawcę, a młody mężczyzna zaatakowany we własnym mieszkaniu. Wpadają na trop pierwszego podejrzanego.

"Wiedźmy"

ODC.12 Dzielnicowy dowiaduje się, że z zoo skradziono strusia. Podejrzewa Rafała. Mariola jest oburzona. Chłopiec znika, zostawiwszy wiadomość, że nie wróci na noc. Przyjaciółki zaczynają poszukiwania. W tropieniu pomaga im pies, którym zaopiekowała się Dorota.


Niedziela

"Dziewczyny ze Lwowa"

ODC.4 Polina przystaje na propozycję szefa - będzie kierowała pracą koleżanek, za co dostanie więcej pieniędzy. Olyia bardzo boi się pracy u Nowakowej. Jak się okazuje, nie bez powodu. Gdy kobieta widzi, jak dziewczyna niesie jej kryształy, o mało nie dostaje zawału serca. Robi Ukraince karczemną awanturę, lecz postanawia dać jej szansę. Olyia zostaje wtajemniczona w sztukę czyszczenia bezcennych szkieł. Uljana dostaje od profesora skrzypce. Zaczyna na nich grać. Nie może wywnioskować z nieprzeniknionej miny mężczyzny, co sądzi on o jej talencie. Swieta dowiaduje się od zaprzyjaźnionej aktorki Kasi, u której sprząta, że na bankiecie po zakończonych zdjęciach ma być mecenas, a to oznacza, że Ukrainka musi jej towarzyszyć podczas przyjęcia.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje