Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Pierwsza miłość"

odc. 2133 Bartek umówił pierwsze spotkanie z psychologiem małżeńskim w domu Śmiałków. Gdy Emilka dowiaduje się, że to koleżanka Bartka z pracy wpada w złość. W czasie wizyty rodziców w więzieniu Sabina, prosi o worek treningowy do wyładowywania negatywnych emocji. Grzegorz wpada na pomysł aby załatwić Sabinie intymne spotkanie w więzieniu z Natanem. Spekulacje na temat miejsca pobytu Pauliny w Wadlewie nie ustają. Tymczasem na plebanię niespodziewanie wpada Śmiałek i proponuje partyjkę szachów. Paulina zdąży ukryć się w szafie.

"Klan"

odc. 2791 Monika jest zachwycona przyjazdem Daniela. Robi wszystko, by syn czuł się u niej jak najlepiej. Ma nawet pretensje do Feliksa, że za głośno się zachowuje, gdy Daniel śpi. Jednak młody mężczyzna najwyraźniej nie docenia starań matki - nie chce o sobie opowiadać i cały czas wyrzuca jej, że Ross przez tyle lat się nim nie interesowała. Tymczasem Paweł ma żal do syna, że nie zawiadomił go, iż wybiera się z Pedrem na kręgle, a na dodatek później nie odbierał telefonu. W czasie wymiany zdań Lubicz szybko się orientuje, że chłopak nadal nie może mu wybaczyć, że nie zgadza się na gimnazjum, które wybrał.

"rodzinka.pl"

odc.158 Niezależna dotąd Maria obawia się, czy sprawdzi się w nowej roli. Macierzyństwo ją przeraża. Kuba próbuje wybrać szkołę. Pomagają mu rodzice. Na prośbę Ludwika starszy brat przekonuje Kacpra, by nie ściągał niczego z internetu.

"O mnie się nie martw" 3

odc.2 Iga i Marcin szukają większego mieszkania. Krzysiek nie potrafi pogodzić się z tym, że ukochana jest w nowym związku. Próbuje wykorzystać Polę, aby wzbudzić w Małeckiej zazdrość, ale kobieta szybko demaskuje jego prawdziwe intencje.

"Grimm"

odc.21 Tajemnicza bestia atakuje zwierzę należące do jednego z hodowców. Postrzelony Larry Wielka Stopa zwraca się z prośbą o pomoc do Eddiego. Wkrótce zjawiają się psy tropiące mordercę. Monroe postanawia zmylić pościg. Spotyka Hanka.

"Anno Domini: Biblii ciąg dalszy"

odc.2 Reuben i pozostali strażnicy opowiadają Kajfaszowi, że to anioł złamał pieczęć i odsunął kamień z wejścia do krypty, lecz on im nie wierzy. Nakazuje strażnikom głosić, że usnęli na służbie. Tymczasem Jezus ukazuje się Maryi, Piotrowi i pozostałym uczniom.


Sobota

"Komisarz Alex" 7

odc.81 Przy cerkwi zostaje znalezione martwe dziecko. Na miejsce przybywa Orlicz. Okazuje się, że w sprawę może być zamieszana szajka handlarzy dziećmi. Tymczasem w łódzkim hotelu zjawia się Ukrainka, która szuka zaginionego niemowlęcia.

"Transporter"

odc.3 Frank podejmuje się przewiezienia miliona euro z Paryża do Marsylii. To samo zlecenie przyjmuje dwóch innych kierowców. Kurier, który pierwszy dotrze na miejsce, umożliwi zleceniodawcy podpisanie bardzo ważnego kontraktu.

"Wiedźmy"

odc.11 Dwie nastoletnie uczennice, które pragną rozgłosu w mediach, grożą swojemu nauczycielowi, że oskarżą go o molestowanie seksualne. Pedagog zostaje klientem Doroty. Kobieta wymyśla podstęp, który umożliwia zdemaskowanie młodych oszustek.


Niedziela

"Dziewczyny ze Lwowa"

odc.3 Olya zostaje nieszczęśliwie potrącona przez samochód w jednej z bocznych uliczek Warszawy. Zakrwawioną dziewczynę znajdują policjanci. Opatrują jej rany i odwożą ją do domu. Kiedy wizyta stróżów prawa u czterech przyjaciółek zaczyna się przedłużać, pan Henryk postanawia interweniować. Po wyjściu funkcjonariuszy ranną Ukrainkę natychmiast odwiedza zaniepokojony wypadkiem Tomek. On i Olya są sobą wyraźnie zainteresowani. Szef Poliny jest bardzo zadowolony z jej pracy. Chwali ją, że sprząta najlepiej z całej brygady, a nawet zaprasza ją na biznesową kawę. Jej współpracowniczki nie są tym zachwycone. Despotyczna synowa profesora postanawia zwolnić Uljanę. Dziewczyna jest załamana. Na szczęście starszy pan staje w jej obronie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje