Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"Nad rozlewiskiem"

odc.11-13 Agata traci pracę i mieszkanie. Zatrzymuje się u Kuby. Spędzany razem czas sprawia, że bardzo się do siebie zbliżają. Zabiegi Róży w końcu przynoszą efekt i Maciej zaprasza Mirkę na randkę. Konrad i Małgosia zawożą projekt i petycję do gminy.

"Strażacy"

odc.6 Ratownicy przybywają na miejsce interwencji. Niesprawna instalacja elektryczna naraża ich na poważne niebezpieczeństwo. W piwnicy znajdują nielegalną bimbrownię.

"Grimm"

odc.15 Dwóch narkomanów napada na sklep z używkami. Ginie sprzedawca. Na miejscu zbrodni zjawiają się Hank i Nick. W śledztwie pomaga siostra ofiary, która sama była kiedyś uzależniona. Tymczasem Renard każe Adalind rozkochać w sobie Griffina. Oboje uważają bowiem, że chcąc pokonać Grimma, muszą najpierw pozbawić go wsparcia przyjaciela. Kobieta przygotowuje eliksir miłości.

odc.16 Nick zabiera Julie na romantyczny weekend. Para gubi się w lesie i trafia do gospodarstwa Timothy’ego Steinkellnera i jego żony Robin. Eddie i Rosalee informują Grimma, że kobieta jest prawdopodobnie rzadkim gatunkiem ptaka, który raz w życiu wyrzuca z siebie złoty kamień. Nick podejrzewa, że mąż kobiety chce go zdobyć. Eliksir Adalind silnie działa na Hanka. Kapitan Renard każe jej wykonać następny ruch.
"Siła wyższa"

odc.11-13 Dorota spędza noc z Tomaszem w ośrodku buddyjskim. Wkrótce odkrywa on, że kobieta rozkochała go w sobie tylko po to, by zemścić się za jego brata. Cierpiąca na kleptomanię Zosia wywołuje spore zamieszanie. Uczucie Helskiego i Teresy ma niespodziewany finał.

Sobota


"Dom"

odc.10 Ewie i Andrzejowi rodzi się drugi syn. Ich radość zostaje przyćmiona przez śmierć ojca Talara. Wdowa po nim sprzedaje gospodarstwo i przenosi się do Andrzeja i synowej. Ewa nie jest z tego zadowolona. Pewnego dnia staruszka znika bez wieści.

"Wiedźmy"

odc.7 Paula i Marcyś, pracownicy Agaty, zakochują się w sobie. Komplikuje to pracę agencji, ale jednocześnie dzięki ich bezustannie manifestowanemu uczuciu powstaje znakomity pomysł na reklamę, którą zamówił pewien wymagający klient.

"Downton Abbey" 2

odc.5 Podczas bitwy pod Amiens Matthew i William odnoszą poważne rany. Pierwszy z nich zostaje odesłany do Downton. Violet postanawia wykorzystać znajomości i sprowadzić także Masona. Umierający William prosi Daisy, by wzięli ślub.

"Komisarz Alex"

odc.44 Orlicz, Lucyna i Puchała badają sprawę zabójstwa Barbary Bartnik. W gronie podejrzanych jest jej sąsiad, dr Marcin Rymarz, który wraz z mężem ofiary znalazł ciało. Beata odkrywa w telefonie Barbary SMS-y od kochanka. To nowy trop w śledztwie.

"Przystań"

odc.9-11 Witold mówi Alicji, że zaprosił do tawerny kilka osób z dawnej klasy. Podczas spotkania bryluje wśród gości. Nazajutrz okazuje się, że koledzy nie zamierzają zapłacić za przyjęcie. Przebywający w Anglii chłopak Beaty zrywa z nią. Dziewczyna odwiedza Pawła.


Niedziela


"American Odyssey"

odc.1, 2 Podczas misji w północnej Afryce sierżant Odelle Ballard dowiaduje się, że największa amerykańska korporacja wspiera i finansuje terroryzm. W wyprawie przez pustynię towarzyszy jej karawana oraz Aslam, młody Malijczyk.


"Kości" 

odc.211 Po pożarze lasu zostaje znaleziony ludzki szkielet. Mężczyzna został zabity, a następnie spalony dla zatarcia śladów. Udaje się zidentyfikować ofiarę - to instruktor jogi Micah Stanbow, członek gangu motocyklowego. Wśród podejrzanych są: boss grupy, zdradzana partnerka denata i malarz związany z jedną z jego kochanek. Booth i Audrey udają się do pracowni artysty. Spostrzegają rany na jego twarzy.

odc.212 Na obelisku w Adams Park zostało umieszczone ciało. Pozostawione ślady wskazują, że to ofiara seryjnego mordercy Pelanta. Ale to niemożliwe - Booth przecież zastrzelił szaleńca. Specjaliści identyfikują denata - to konsultant do spraw zabezpieczeń komputerowych. Trop prowadzi do firmy, w której pracował. Przełomowego dowodu w śledztwie dostarcza analiza kawałka pizzy z mieszkania ofiary.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje