Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Afryka - za głosem serca"

odc.3 Maria wyznaje Antonii, że jej wuja i matkę łączył romans. Przyznaje, że to on jest jej biologicznym ojcem. Wkrótce do Vogt docierają wieści o kłopotach siostry i jej towarzysza podróży. Kobieta rusza im na pomoc. Niebawem udaje im się odnaleźć Martina.

"Ranczo"

odc.100 Senator i jego żona ćwiczą przemówienia w domu. Kozioł mówi do lustra i przekonuje do głosowania na jedyną partię ludzi uczciwych, a Halina powtarza treść swojej mowy, zachęcając do podniesienia demograficznych wskaźników. Kusy ma problem z krytykiem sztuki.

"Blondynka"

odc.35 Do Majaków przyjeżdża zwolniony z rosyjskiego więzienia Kris. Mężczyzna organizuje protest przeciwko budowie drogi ekspresowej. Ściąga do pomocy ekologów. Wójt jest wściekły, a stresowa sytuacja zaczyna odbijać się na jego zdrowiu.

"Życie nad rozlewiskiem"

odc.9 Konrad składa wymówienie, nie może dłużej pracować z Adą. Małgosia bezskutecznie stara się nawiązać z nim kontakt. Tomasz postanawia pomóc Krzysztofowi. Do młodego leśniczego przyjeżdża dziewczyna, Iwona, która twierdzi, że jest jego narzeczoną.

"Grimm"

odc.9 Nick i Hank prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa Leonarda Drake’a, którego zwłoki odkryto na śmietniku. Tuż przed śmiercią mężczyzna kłócił się z sąsiadami. Dwóch lokatorów stanęło bowiem w obronie Natalie, nad którą znęcał się Leonard. Policjanci podejrzewają, że sprawcą jest któryś z nich. Niedługo po morderstwie, w identycznych okolicznościach ginie właściciel warsztatu samochodowego.

odc.10 Policjanci znajdują zwłoki nastolatka. Ślady wskazują, że została z niego wyssana krew. Wypadek samochodowy naprowadza Nicka i Hanka na trop handlarzy ludzkimi organami. Badania DNA potwierdzają, że krew przewożona w samochodzie należała do ofiary. Wkrótce Eddie pokazuje Nickowi sklep, w którym baśniowe postacie zaopatrują się w specyfiki robione z ludzkich narządów.

Sobota

"Dama w czarnym welonie"

odc.7 Guido i baronowa de Blemont udają się do Brugii. Tam kobieta próbuje go uwieść i skłonić do porzucenia żony. Mężczyzna jednak decyduje się wrócić do Clary. Na miejscu dowiaduje się, że ukochana wraz z Matteo próbuje zadbać o rozwój San Leonardo.

"Północ-Południe"

odc.11 Orry stara się nakłonić Brett, by zaczekała z decyzją o poślubieniu Billy’ego, dopóki nie uspokoi się napięta sytuacja polityczna. Siostra nie chce go słuchać. Z wizytą do Orry’ego przyjeżdża George. Przyjaciele wyjaśniają sobie wszelkie nieporozumienia.

"Przystań"

odc.7 Olaf ma kłopoty finansowe. Jest pełen obaw, że nie utrzyma się bez pieniędzy ojca. Wiola i Alicja postanawiają sprawdzić, jak chłopak będzie sobie radził w barze. Do próbowania drinków dołącza Grzegorz. Następnego dnia on i Alicja budzą się razem w łóżku.

"Downton Abbey 2"

odc.2 Thomas po powrocie z frontu zaczyna pomagać Sybil w szpitalu. Jednym z ich pacjentów jest oślepiony przez gaz Edward. Mary zaprasza do Downton Abbey sir Carlisle’a. Pani Patmore dowiaduje się, że jej siostrzeniec został rozstrzelany za dezercję.

"Wiedźmy"

odc.4 Między orkiestrą podwórkową Kalbarczyka a kapelą Staszka dochodzi do bójki. Do sklepu Marioli przychodzi kobieta z 12-letnim Rafałem. Twierdzi, że jest on synem Karola. Teraz dostała pracę za granicą, lecz nie może zabrać ze sobą dziecka.

"Chichot losu"

odc.8 We wrocławskiej prokuraturze trwa kolejne przesłuchanie Radka. Joanna odwiedza Tomka - wiceprezesa spółki Santarelli. Ma nadzieję, że mężczyzna pomoże jej w znalezieniu pracy. Tymczasem Marcin proponuje jej założenie wspólnej firmy i wynajęcie mieszkania Eli.

Niedziela


"Kości" 

odc.205 W przemysłowej niszczarce zostają znalezione ludzkie szczątki. Angela i Cam dopasowują kawałki ciała, by móc ustalić tożsamość ofiary. Odkrywają, że zmarły to Jeff Dover, który pracował w firmie zajmującej się przeprowadzkami. Okazuje się, że zamordowany prowadził drugie życie jako pokerzysta. By odnaleźć zabójcę, agent FBI Booth postanawia zasiąść do gry.

odc.206 Pewna kobieta w trakcie treningu w parku odkrywa ciało pochowane w płytkim grobie. Cam ustala tożsamość ofiary - to Chili Reuben, prowadzący popularny program kulinarny. Kontrowersyjny gospodarz show na wizji odwiedzał restauracje i oceniał jakość jedzenia. Wśród podejrzanych są producent programu, dźwiękowiec oraz personel jednego z negatywnie ocenionych lokali - Royal Diner.

"Ptaki ciernistych krzewów"

odc.8 Meggie podejmuje decyzję o powrocie do Droghedy. Zabiera Justine i wyrusza w drogę. Przedtem odwiedza jednak Luke’a i oznajmia mu, że może zatrzymać wspólne pieniądze pod warunkiem, że nigdy nie będzie próbował się z nią skontaktować.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje