Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Afryka - za głosem serca"

ODC.1/4 Antonia Vogt urodziła się i wychowała w Namibii. Ostatnie lata spędziła w Niemczech. W związku ze zbliżającymi się osiemdziesiątymi urodzinami babci, Marii, wraca do Afryki, gdzie przebywa też jej siostra Bianca. Na miejsce przyjeżdża ze swoim kilkuletnim synem, Janem. Powrót w rodzinne strony jest dla niej trudny. Przed siedmioma laty wyjechała stąd nagle, zrywając kontakty z bliskimi i przyjaciółmi. Na miejscu Vogt odkrywa, że na pobliskiej farmie wciąż mieszka jej dawny ukochany, Hans Kappes. Mężczyzna prowadzi gospodarstwo ze swoją niepełnosprawną żoną Anne i nienawidzącym Vogtów ojcem, Friedrichem. Z czasem uczucie pomiędzy Antonią a Hansem zaczyna powoli odżywać. Spokojne życie kobiety burzy tragiczna wiadomość dotycząca jej rodziców, Doris i Christiana.

"Ranczo"

ODC.90 Do aresztowanej Lucy przychodzi Monika. Informuje ją, że Kusy ma przed sobą szansę na międzynarodową karierę, ale na przeszkodzie stoi mu żona kryminalistka. Kozioł i Czerepach jadą do Warszawy, by spotkać się ze swoim głównym politycznym wrogiem.

"Blondynka"

ODC.25 W Majakach zjawia się Krzysztof, który chce odkupić od Auguścików auto dziadka. Spotyka się z Sylwią. Z więzienia wychodzi wnuk Palimąki, Kizior, który część wyroku odsiedział z oszustem Leo Szulcem. Wieść o kryminalnej przeszłości ukochanego dociera do Belli.

"Miłość nad rozlewiskiem"

ODC.12 Babcia Romana zostawia list dla Sławka. Pisze w nim, że jeśli tylko zdecyduje się być prawdziwym ojcem dla Rysia, ona to zaakceptuje. Paula nie jest pewna swoich uczuć do narzeczonego. On z kolei jest bardzo zazdrosny o jej znajomość z Orestem.

"Grimm"

ODC.5 Nauczyciel muzyki w prywatnej szkole zostaje zagryziony na śmierć przez szczury. Głównym podejrzanym w sprawie jest jego podopieczny, Roddy Geiger, którego ojciec jest deratyzatorem. Jakiś czas temu chłopak został zawieszony w prawach ucznia, co według śledczych mogło być motywem zabójstwa. Nastolatek twierdzi, że wrobili go koledzy z klasy, którzy zazdroszczą mu muzycznego talentu.

ODC.6 Hap Lasser jest pół człowiekiem, pół wilkiem. Gdy w jego domu dochodzi do eksplozji, cudem przeżywa. Jego brat nie ma tyle szczęścia - ginie w przyczepie, w której mieszka. Nick i Hank podejrzewają, że ktoś poluje na rodzinę Lasserów. Okazuje się, że Hap jest znajomym Eddiego Monroego. Ten zabiera kolegę do siebie i obiecuje opiekować się nim, aż do zakończenia sprawy.

Sobota

"Dama w czarnym welonie"

ODC.5 Clara rodzi zdrową dziewczynkę, której daje na imię Aurora. Hrabia Grandi, który liczył na wnuka, jest rozczarowany. Wkrótce na świat przychodzi też syn Anity, Giovanni. Cornelius zaczyna podejrzewać, że to on jest ojcem chłopca.

"Północ-Południe"

ODC.9 La Motte przekonuje lekarza, że Madeline może targnąć się na swoje życie. Doktor przepisuje jej silną dawkę laudanum. Justin zaczyna podtruwać żonę medykamentami. Ashton poślubia prawnika Jamesa Huntoona, który ma duże ambicje polityczne.

"Przystań"

ODC.5 Adrian śledzi Ankę i utrudnia jej ćwiczenia na zajęciach. Dziewczyna szuka ratunku u Andrzeja, który prosi o pomoc Grzegorza. Szef bazy postanawia zatrzymać na kursie Adriana. Paweł krytykuje Beatę, która nie robi postępów na kursie.

"Downton Abbey 2"

ODC.1/8 Trwa I wojna światowa. Robert dowiaduje się, że ma zostać dowódcą oddziału ochotników. Wkrótce poznaje szczegóły służby. Isobel informuje Crawleyów, że Matthew przyjedzie do Downton Abbey na koncert. Mężczyzna przybywa z nową narzeczoną.

"Komisarz Alex 4"

ODC.41 Właściciel firmy transportowej ginie przygnieciony przez kontener. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Żona ofiary wyjawia im, że mąż był uzależniony od hazardu i miał wielu dłużników. Tymczasem Orlicz dowiaduje się, że zmarły miał romans.

"Wiedźmy"

ODC.2 Do sklepu Marioli przychodzą przestępcy, którzy żądają pieniędzy za ochronę. Pomagają jej nowe przyjaciółki. Wkrótce bandyci nachodzą także Agatę. Ponieważ dzielnicowy nie wie, jak powstrzymać opryszków, kobiety postanawiają działać same.

"Chichot losu"

ODC.6 Joanna jedzie z dziećmi na Podlasie. Ubodzy Wilczyńscy nie mogą jednak podjąć się wychowania Agnieszki i Karola. Krystyna i Jerzy odwiedzają na Mazurach posiadłość zmarłych rodziców Eli. Dowiadują się, że dom stoi na terenie parku krajobrazowego.

Niedziela


"Kości" 

ODC.201 Strażnik miejski podczas ścinania drzewa zauważa, że z pnia wycieka krew. Okazuje się, że ukryto tam ludzkie szczątki. Angeli udaje się ustalić, że to Justine Simmons. Przesłuchiwany ojciec ofiary, wielebny Desmond, przyznaje, że nie byli sobie z córką bliscy, bo nie podobało mu się, że Justine pracowała jako jasnowidz. Tymczasem w biurze Angeli zjawia się jej przyjaciółka, która ma zdolności parapsychologiczne.

ODC.202 W zrujnowanej księgarni zostają znalezione zwłoki. Specjaliści z Jeffersonian Institute identyfikują ofiarę - to 22-letnia nauczycielka Mia Ferrara. Kobieta pracowała w publicznej szkole średniej, do której uczęszcza trudna młodzież. Agenci Seeley Booth i James Aubrey odwiedzają placówkę. Ustalają, że jeden z uczniów groził Mii śmiercią.

"Ptaki ciernistych krzewów"

ODC.6 Ralph zostaje biskupem. Meggie wychodzi za Luke’a i jedzie z nim do północnego Queensland. Tam ma nadzieję na spokojne życie u boku wybranka. Jej mąż postanawia jednak wyjechać. Meggie zaczyna pracę jako pokojówka. Czuje się coraz bardziej samotna.

"Broadchurch"

ODC.1, 2/8 Na plaży w nadmorskim Broadchurch zostaje znalezione ciało 11-letniego Danny’ego, syna Beth i Marka Latimerów. Mieszkańcy spokojnej dotychczas okolicy są wstrząśnięci. Detektyw Ellie Miller i jej nowy szef Alec Hardy zaczynają śledztwo.


Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje