Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


ReklamaPiątek:

"Dziewczyna z indyjskim szmaragdem"

odc.2 Nauczycielka Annie Krüger próbuje odszukać w Indiach ojca, który zniknął bez śladu w tajemniczych okolicznościach. W Dżajpurze odkrywa jedną z tajemnic poszukiwanego rodzica. Okazuje się bowiem, że jej ojciec miał romans z Hinduską Meeną. Annie postanawia ją odszukać. Liczy, że uda jej się uzyskać jakiekolwiek informacje o zaginionym rodzicu. Okazuje się jednak, że kochanka ojca od kilku lat nie żyje. Krüger nie traci jednak nadziei. Szansą dla niej jest niepełnosprawny brat zmarłej Hinduski, Minu-Minu, który od czasu wypadku, w którym stracił obie nogi, uznawany jest przez lokalną społeczność za czarownika i odszczepieńca. Annie postanawia się z nim spotkać. Wkrótce docierają jednak do niej szokujące informacje...

Sobota"Dama w czarnym welonie"

odc.2 Clara źle się czuje w Trydencie. Tęskni za wsią, w której dorastała. Tymczasem zbliża się termin jej ślubu z kandydatem wybranym przez ojca. Jest przerażona wizją życia u boku nieznanego mężczyzny, dlatego ucieka z ukochanym Matteo.

"Downton Abbey"

odc.5 We wsi trwają przygotowania do festiwalu kwiatów. Sybil zabiera Gwen na rozmowę o pracę. Robert dowiaduje się od żony, że po Londynie krążą plotki o niewłaściwym zachowaniu Mary. Cora chce wydać ją za mąż za sir Anthony’ego Strallana.

"Północ - Południe"

odc.6 Abraham Lincoln zostaje prezydentem USA. Dla większości mieszkańców Południa oznacza to nieuchronnie zbliżającą się wojnę. Młodszy brat George’a i kuzyn Orry’ego zaprzyjaźniają się. Zamierzają też wspólnie wstąpić do West Point.

"Chichot losu"

odc.3 Po śmierci matki Aga i Karol są zrozpaczeni. Joanna nie chce zostawiać ich samych i nie idzie do pracy. Szef jest z tego powodu bardzo niezadowolony. Kobieta stara się też znaleźć najbliższych krewnych dzieci. Do domu Elżbiety przychodzi sierżant Jakubczyk.


Niedziela

"Kości"

odc.195 Pracownicy Jeffersonian Institute biorą udział w Narodowej Konwencji Kryminalistycznej. Towarzyszą im agenci Seeley Booth i James Aubrey. Brennan ma wygłosić najważniejsze przemówienie wieczoru. W trakcje jej odczytu na zapleczu sali konferencyjnej wybucha pożar. Na pogorzelisku zostają znalezione zwęglone zwłoki. Ofiarą jest dr Leona Saunders, a głównym podejrzanym - dr Hodgins.

odc.196 Na poboczu drogi znaleziono ludzkie szczątki. Oględziny zwłok i badanie kości wskazują, że ofiarą jest młoda Chinka ze śladami niedożywienia. Uwagę śledczych przykuwa drogi zegarek, który zabezpieczono przy ciele. Trop prowadzi do zamożnej Sandry Zins. Kobieta potwierdza, że zamordowana pracowała u niej jako sprzątaczka. Specjaliści podejrzewają, że ofiara była nielegalną imigrantką.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje