Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


ReklamaPiątek:"Klan"

odc.2776 Paweł i Tadeusz zastanawiają się nad przyczyną śmierci pacjentki, której nie udało się wybudzić po operacji. Lubicz wraz z młodym anestezjologiem udają się do szpitala, by poznać wyniki sekcji zwłok kobiety. Po wyjściu z budynku spotykają jej męża. Mężczyzna informuje ich, że nie daruje im śmierci swojej ukochanej. Ola proponuje Agnieszce, by odwiedziły ojca i wsparły go w trudnych chwilach. Monika otrzymuje wezwanie do zapłaty mandatu za zniszczenie zieleni. Okazuje się, że to efekt jej spotkania z chuliganami w parku. Alicja opowiada Annie o ślubie córki. Jej suknia zrobiła oszałamiające wrażenie na gościach. Zyta przyjeżdża na Sadybę po Stefanka. Niespodziewanie na miejscu zjawia się też Sandra z kwiatami dla Elżbiety.


Sobota


"Hawaje 5-0"

odc.20, 21 Zespół jest wezwany do zbadania zabójstwa kobiety, której ciało znaleziono w rowie melioracyjnym w North Shore. Max jest przekonany, że seryjny morderca nazywa się Trashman, i informuje ekipę, że jego biologiczna matka była jedną z ofiar mężczyzny.

"Downton Abbey"

odc.3 Anna odkrywa powód, dla którego Gwen ukrywała swoją korespondencję. Okazuje się, że pokojówka zapisała się na kurs dla stenotypistek. Bates bardzo cierpi podczas leczenia chorej nogi. Cora usiłuje wyswatać Mary z Matthew. Jej wysiłki spełzają na niczym.

"Północ - Południe"

odc.4 Hazardowie wybierają się z wizytą do Mont Royal. Billy traci zainteresowanie Ashton, kiedy staje się świadkiem jej schadzki z innym mężczyzną. Wkrótce jego uwagę przykuwa druga siostra Orry’ego, Brett. Virgilia wdaje się w romans z niewolnikiem.

Niedziela"Tajemnice Laury"

odc.15 Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci opiekunki do dziecka. Laura i jej zespół ruszają w pościg za mordercą. Trafiają do świata pań do towarzystwa. W międzyczasie na posterunku zjawia się nowy detektyw, Frankie Pulaski.

"Ptaki ciernistych krzewów"

odc.1/10 Ksiądz Ralph de Bricassart za złamanie kościelnych ślubów zostaje oddelegowany na australijską prowincję. Tu zaprzyjaźnia się z właścicielką jednej z farm. Do samotnej kobiety sprowadzają się krewni. Uwagę duchownego przykuwa jej bratanica, Meggie.

"Krew z krwi"

odc.10 Carmen dzwoni do Rosiaka. Domaga się od niego dwóch milionów złotych oraz uwolnienia Lipskiego. Pieniądze i zakładnika ma dostarczyć Bronek. Gangster, mimo że chodzi o życie jego córki, próbuje negocjować wysokość okupu, ale w końcu daje za wygraną. Wkrótce dzwoni do niego Wąsacz z ostrzeżeniem. Okazuje się, że Nico zaczął zeznawać i lada chwila zjawi się tam policja. Carmen wraca do domu. Zastaje tam Natalię. Wkrótce przed jej mieszkaniem zjawia się Bronek z ochroniarzem. Przywozi pieniądze, ale nie Lipskiego. Twierdzi, że księgowego przejęła policja. Kobieta mu nie wierzy. W tym czasie zdenerwowany Rosiak pali obciążające go dokumenty i szykuje się do opuszczenia rezydencji. Z kolei Rota-Majewska dostaje telefon od matki. Ojciec umiera i prosi córkę o spotkanie.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje