Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.


Reklama


Piątek:


"Pierwsza miłość"

odc. 2083 Jowita ostatecznie udaje się na wizytę do lekarza. Po wstępnych badaniach Tudziak nabiera podejrzeń, że być może nie jest to grypa ale ciąża. Radek ucieszy się na samą myśl, że być może niebawem zostanie ojcem. W tym samym czasie, Emilka nie umie poradzić sobie z bólem i rozczarowaniem po rozstaniu z Bartkiem. Swoje myśli zapisuje w dokumencie w komputerze.

"Klan"

odc. 2739 Ola cieszy się, że Kosicki odpowie za zabójstwo Rozłuckiego. Postanawia spotkać się z Norbertem, by mu powiedzieć, kto zamordował jego szefa. Do Elmedu wpada zdenerwowana Barbara. Okazuje się, że Pedro i Pawełek mieli w górach wypadek i teraz obaj przebywają w szpitalu. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Paweł uważa, że powinni natychmiast jechać nad Solinę. Tam oboje decydują się na nocleg. Tak się składa, że w pokoju, który dla siebie wybrali, jest tylko jedno małżeńskie łoże!


"Talianka"

odc.6 Giulietta zostaje zatrzymana pod zarzutem szpiegostwa. Stiepan odsyła córkę do Tatiany na wieś i próbuje ratować żonę. Sam także musi się ukrywać, ponieważ grozi mu aresztowanie za domniemane spowodowanie śmierci podwładnego. Cannavaro ma nadzieję, że Ragulin wydostanie ją z więzienia. Mężczyzna ma jednak własne problemy i nie jest w stanie pomóc kochance. Tymczasem Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego fabrykuje dowody przeciwko grupie szpiegowskiej, której miała przewodzić Giulietta. Stiepan decyduje się porwać wojskowy samolot.


"Zemsta"


odc.19 Conrad zmusza Victorię do wzięcia udziału w wywiadzie telewizyjnym. Podczas rozmowy wychodzi na jaw, że Grayson przed laty oddała syna do adopcji, by móc kontynuować naukę w Europie. Daniel wręcza Emily pierścionek zaręczynowy.

"O mnie się nie martw"

odc.6 Za namową Marcina Iga umawia się z Filipem, by wspólnie ustalić szczegóły spotkania Helenki z ojcem. Ku zaskoczeniu obojga Bonnet zjawia się w towarzystwie swojej pełnomocniczki. Gadomska zauważa, że Igę i Marcina łączą nie tylko sprawy zawodowe.

"rodzinka.pl"

odc.141 W domu Boskich powstaje pomysł, by wspólnie wybrać się do kina. Rodzina nie może zdecydować się na jeden film. Okazuje się, że każdy ma ochotę obejrzeć coś innego. Ostatecznie młodzi idą na seans ze znajomymi, a Ludwik i Natalia zostają w domu sami.

odc.142 Natalia otrzymuje smutną wiadomość - zmarła ciocia Alinka. Ku zaskoczeniu mamy chłopcy ani myślą towarzyszyć jej podczas ceremonii pogrzebowej. Kacper przygotowuje bardzo przekonującą wymówkę. Tymczasem Kuba nie chce być wyłącznie na utrzymaniu rodziców.

Sobota


"Hawaje 5-0"

odc.4, 5 Zespół odkrywa, że nieżyjący nurek szukał czegoś więcej niż zatopionych skarbów. Chin Ho dowiaduje się, że Kono ma dostęp do jego policyjnego konta. Śledczy prowadzą także sprawę morderstwa trenera siatkarek z Uniwersytetu Hawajskiego.

"Strażacy"

odc.7 Po powrocie do Warszawy Adam dowiaduje się, że Wojtek został rzekomo wypisany ze szpitala. Jedzie do jego domu. Renata nie wpuszcza go do środka. Kosmala mówi Wojnarowi, że jego przyjaciel nadal jest w śpiączce i przebywa w szpitalu. Informuje go też, że partnerka mężczyzny postanowiła wystąpić przeciwko niemu z powództwem cywilnym. Tymczasem Magda próbuje odnaleźć Krzyśka, który gdzieś zniknął. Adam spotyka chłopaka i zabiera go do domu. Strażak postanawia szczerze porozmawiać z matką chłopca na temat jego ojca.

"Oszustwo"

odc.6 Will i Gabe ustalają, że Edward był obecny na miejscu śmierci Bena. Moreno ostrzega go, że może być następną ofiarą zabójcy. Podczas rozmowy z Robertem i Sofią Joanna odkrywa, że biologicznym ojcem Mii jest przyjaciel Bowersa, Haverstock.

"Downton Abbey"

odc.6 Alfred otrzymuje propozycję wzięcia udziału w kursie prowadzonym w hotelu Ritz. Trwają przygotowania do urodzin Roberta. Rose aranżuje dla niego występ jazzowej grupy Jacka. Obecność czarnoskórego muzyka wywołuje szok u członków rodziny.Niedziela


"Mąż czy nie mąż"

odc.8 Po gorącej nocy, którą spędzili ze sobą Marta i Michał, relacje między nimi są znowu chłodne i napięte. Kobieta zachowuje bezpieczny dystans. Tymczasem Jarecki cierpliwie wspiera ją w codziennych obowiązkach w sklepie.

"Nie rób scen"

odc.8 Lilka jest chora. Anka i Rafał zabierają córkę na pogotowie. Na miejscu odkrywają, że muszą czekać na przyjęcie kilka godzin. Grzesiek spotyka się z Olgą. Na randce okazuje się jednak, że mężczyzna zapomniał zabrać ze sobą portfel.

"Tajemnice Laury"

odc.7 W Koreatown zostają odnalezione zwłoki syna właściciela galerii sztuki. Laura i jej zespół rozpoczynają dochodzenie. W poszukiwaniu wskazówek detektywi odwiedzają znajdujące się w sąsiedztwie knajpy z karaoke. Trop prowadzi ich do świata hazardu.

"Ranczo"

odc.111 Czerepach zabiera ze sobą do Wilkowyj nową asystentkę, atrakcyjną Olę. Decyzja ta ma poważne konsekwencje i wywołuje spore perturbacje w życiu mieszkańców wsi. Komplikuje też relacje mężczyzny z jego partnerką Lodzią. Michałowa szuka sposobu, by pomóc swojej siostrzenicy. Obmyśla coraz to inne plany. Tymczasem Więcławską zaczyna niepokoić błyskotliwa kariera jej męża. Rozmowa z Solejukową tylko utwierdza ją w przekonaniu, że powinna coś zrobić. W końcu kobieta podejmuje nieoczekiwaną dla wszystkich decyzję. Postanawia... pójść w ślady męża!

"Krew z krwi"

odc.2 Żaryn, Kłos i Reszke namawiają Carmen, by zeznawała przeciwko Wiktorowi, który - jak podejrzewają - zlecił na nią zamach. W zamian oferują jej powrót do programu ochrony świadków. Kobieta odmawia. Tymczasem pod jej domem zjawia się Luther. To spotkanie uświadamia Rocie- -Majewskiej, że w Polsce ona i jej bliscy nigdy nie zaznają spokoju. Kobieta postanawia zeznawać przeciwko bratu. Do Andrzeja dociera informacja, że Carmen jest w kraju i próbowano ją zabić. Mężczyzna jest ciężko chory. Chce jednak zyskać czas na uporządkowanie spraw rodzinnych.


Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje