Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.

Piątek:

"O mnie się nie martw"

Reklama

odc.2 30-letnia Iga Małecka jest w trakcie rozwodu z drugim mężem. Reprezentujący kobietę adwokat, Michał Kaszuba, już raz ją zawiódł - nie przyszedł na rozprawę, ponieważ pomyliły mu się daty. Tymczasem Iga wpada w duże kłopoty. Okazuje się, że nie przysługuje jej zasiłek dla bezrobotnych, a były mąż Krzysiek oskarżył ją o pobicie. Małecka, mimo że nie uważa Kaszuby za profesjonalistę, zgłasza się do niego po pomoc. Prawnik zgadza się na reprezentowanie kłótliwej i nieobliczalnej klientki. Razem idą do prokuratury. Charakter Igi, a przede wszystkim jej otwartość i prostolinijność, coraz bardziej intrygują mecenasa. W nocy, w czasie gdy świętuje z kolegą wygrany zakład, dzwoni do Małeckiej. Nie słyszy jednak, że to Krzysiek odbiera telefon.

"Terra Nova"

odc.2 Shannonowie przystosowują się do życia w Terra Nova. Dyrektorem do spraw medycznych nowego świata jest dawny ukochany Elizabeth - Malcom. Jim staje się zazdrosny o żonę. Kolonię atakują prehistoryczne stworzenia.

"Moda na sukces"

odc.6000 Nick uczestniczy w spotkaniu grupy wsparcia Stephanie. Zjawiają się na nim osoby, które wygrały z rakiem. O swoich doświadczeniach mówią m.in. doktor Weitz i śpiewaczka operowa Zheng Cao.

"Bez litości"

odc.2 W Seattle ofiarą seryjnego mordercy padają blondwłose striptizerki. Sarah Montgomery, nowa członkini ekipy Elijaha Kane’a, która jest podobna do zamordowanych dziewczyn, zostaje wystawiona jako przynęta. Zatrudnia się jako tancerka, aby zwabić mordercę.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.1/22 Kaitlyn, wnuczka D.B. Russella, zostaje porwana przez ludzi powiązanych z zastępcą szeryfa, Jeffreyem McKeenem. Russell z pomocą Sary bada miejsce uprowadzenia dziewczyny. Tymczasem Crenshaw atakuje agentkę Finlay.


Sobota

"Komisarz Alex"

odc.66 Dalsze losy pracowników policji kryminalnej z Łodzi, którymi kieruje komisarz Orlicz. Pomagają mu podkomisarz Szmidt i aspirant Puchała. W zespole służbę pełni też pies policyjny, owczarek niemiecki Alex, którego pomoc w wielu akcjach jest wprost nieoceniona. Wybitna śpiewaczka operowa Rebeka Stein postanawia wrócić na scenę. Premierowy koncert ma odbyć się w Łodzi, gdzie zaczynała swoją karierę. Artystka zatrzymuje się wraz ze swoim synkiem Stasiem w hotelu. Niedługo potem nieznany sprawca zabija nianię i uprowadza dziecko. Orlicz i Alex rozpoczynają poszukiwania porywacza, który żąda dużego okupu. Niestety próba przechytrzenia przestępcy kończy się niepowodzeniem. Dla funkcjonariuszy rozpoczyna się walka z czasem.

"The Walking Dead"

odc.2 Dwaj mieszkańcy więzienia zmieniają się w zombi w efekcie zarażenia dziwnym wirusem. Część osób zostaje poddana kwarantannie. Grupa żywych trupów naciera na placówkę. Rick i Daryl obmyślają plan, jak odciągnąć ich od obiektu.

"Wrogie niebo"

odc.3, 4 Do oddziału Toma dołącza doktor Michael Harris. Twierdzi, że wie jak uwolnić porwanych przez obcych nastolatków. Tom i jego ludzie próbują zdobyć więcej motocykli. Harris i Anne kłócą się o metody pozyskiwania informacji o kosmitach.

Niedziela

"Blondynka"

odc.28 Sylwia przyjeżdża do Warszawy. Odwiedza w szpitalu onkologicznym Jagnę, która dochodzi do siebie po operacji. Na miejscu poznaje historię Moniki Marconi, która umiera na raka mózgu. Ciężko chora modelka ma dziewięcioletniego syna, ale nie chce zdradzić, kto jest jego ojcem. Jagna zdradza Kubus, że w przypadku śmierci Moniki chciałaby zająć się małym Antkiem. Następnie Sylwia spotyka się z Krisem. Ukochany przedstawia ją rodzicom i zaprasza na wernisaż swoich zdjęć, których tematem są rozmaite przejawy agresji. Wydarzenie kończy się skandalem, gdy do budynku wdzierają się uwiecznieni na fotografiach kibole i zaczynają demolować wystawę. Czoło stawia im Manej, który przyjechał do Warszawy, aby zabrać rzeczy dla Majki.

"Czas honoru. Powstanie"

odc.2 Ostatnie dni lipca 1944 roku. Polskie podziemie czeka na decyzję sztabu AK o rozpoczęciu powstania warszawskiego. Janek, Bronek, Michał i Władek zostają przydzieleni do kompanii specjalnej, która ma stanowić osłonę Komendy Głównej. Krawiec informuje w tajemnicy Władka, że umieścił w jego plutonie swego syna. Ludzie Bronka mają eskortować spod Warszawy kuriera z Londynu, Inżyniera, na spotkanie z Borem-Komorowskim. Michał ignoruje zakaz Władka i postanawia zdobyć dodatkową broń. Rusza na akcję wraz ze swoją grupą. W drodze powrotnej ze zdobytym karabinem grupa Konarskiego natyka się na niemiecki patrol. Zapada decyzja, że powstanie wybuchnie 1 sierpnia. Rozpoczyna się koncentracja plutonów na Woli.

"Lekarze"

odc.2 Orda pracuje jako lekarz pogotowia i jeździ karetką. Podczas jednego z wezwań zostaje pobity. Wanatowie nie chcą nikomu mówić o swoim szczęściu. Wkrótce okazuje się, że ciąża Izy jest zagrożona. Alicja umawia się na randkę z Andrzejem.

"Hannibal"

odc.3 Jack zastanawia się, czy Abigail miała coś wspólnego z okrutnymi morderstwami swojego ojca. Wciąż nie udało się odnaleźć ciał siedmiu dziewcząt zabitych przez Dzierzbę. Agenci, na polecenie Hannibala, zawożą Abigail do Minnesoty.

"American Horror Story"

odc.3 Włamanie tak bardzo wytrąciło Vivien z równowagi, że jej jedynym marzeniem staje się przeprowadzka. Niestety sytuacja finansowa rodziny uniemożliwia realizację tego pomysłu, a znalezienie kupca na posiadłość okazuje się trudne.

"Kości"

odc.180 Brennan bada szczątki zwłok, które znaleziono w Wirginii w świńskim korycie. Śledczy ustalają, że ofiara to mistrz gry w szachy, Albert Magnuson. Wśród podejrzanych jest była żona zawodnika, która niedawno podpaliła apartament zmarłego.

"Z pamiętnika położnej"

odc.2 Jenny Lee coraz lepiej radzi sobie z obowiązkami. Do Nonnatus House przybywa nowa położna, Chummy. Nadmierny zapał dziewczyny nie przysparza jej przyjaciół. Szczególnie Evangelina ma spore problemy z zaakceptowaniem nowicjuszki.

"Piraci"

odc.1, 2 Rok 1715. Port Nassau na brytyjskiej wyspie New Providence stanowi dom dla kilkudziesięciu morskich rozbójników. Po serii porażek niegdyś potężny kapitan Flint kompletuje załogę na kolejną wyprawę. Na jego statek zaciąga się m.in. John Silver.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje