Reklama

Weekend w serialach

Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.

Piątek:

"O mnie się nie martw"

Reklama

odc.1 Perypetie 30-letniej Igi Małeckiej, dwukrotnej rozwódki, która sama wychowuje dwójkę dzieci. Po rozstaniu z mężem kobieta staje po raz kolejny na życiowym zakręcie. Nie ma pieniędzy, wykształcenia i właśnie straciła pracę. Jedyne, czego jej nie brakuje to cięty język. Na skutek życiowych zawirowań kobieta trafia do środowiska zamożnych pracowników kancelarii, gdzie poznaje młodego adwokata Marcina Kaszubę, z którym z czasem połączy ją bliższa relacja. Początki ich znajomości nie są jednak obiecujące. Iga jest dopiero w trakcie rozwodu. Zamierza jak najszybciej zakończyć związek, by poświęcić się wychowaniu córeczek. Jej cierpliwość zostaje wystawiona na próbę, gdy Kaszuba nie pojawia się na rozprawie, ponieważ pomyliły mu się daty.

"Terra Nova"

odc.1/13 W roku 2149 ludzkość walczy z problemem przeludnienia Ziemi. Lekarka Elisabeth Shannon dostaje szansę na udział w projekcie Terra Nova. Wraz z rodziną przenosi się do czasów prehistorycznych, aby od nowa tworzyć cywilizację.

"Akwarium, czyli samotność szpiega"

odc.1/4 Młody oficer Armii Radzieckiej Wiktor Suworow zwraca uwagę szefa wywiadu wojskowego, pułkownika Krawcowa, swoją odwagą i niekonwencjonalnym zachowaniem podczas ćwiczeń. Wiktor zaczyna pracę w sztabie pod kierunkiem nowego dowódcy.

"Moda na sukces"

odc.5996 Trwają przygotowania do ślubu Donny i Justina. Na miejscu ceremonii zjawiają się Stephen i Pamela, a także kuzynka pana młodego, Olivia Winters. Tymczasem Amber informuje Olivera o ciąży.

"Bez litości"

odc.1 Do tajnego zespołu Kane’a, który walczy z kryminalistami, często naginając przy tym prawo, dołącza nowa funkcjonariuszka, Sarah. Kobieta uczy się odpowiednich nawyków pod okiem Juliet, Andre i Radnera. Grupa poszukuje morderców pary sklepikarzy.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.22 Polityczne skutki afery korupcyjnej w departamencie szeryfa odsłaniają kulisy konfliktu Russella i Finlay. Nick rozważa odejście z CSI. W tym samym czasie dawny wróg ekipy zjawia się ponownie. Wkrótce zostaje porwana wnuczka Russella.

"Magda M."

odc.8 Magda, Piotr i Wojtek zajmują się ludźmi oszukanymi przez pracodawcę. Udaje im się wygrać sprawę w sądzie.

Sobota

"The Walking Dead"

Ocalali ukrywają się w zakładzie karnym. Rick spotyka w lesie kobietę, która prowadzi go do swojej kryjówki i czekającego tam męża. Grimes odkrywa, że jest on nieumarłym. Carol, uczy po kryjomu dzieci, jak używać noża do obrony własnej.

"Alternatywy 4"

odc.9 Lokatorzy dowiadują się, że blok ma odwiedzić delegacja burmistrzów z całego świata. Aby zaszkodzić znienawidzonemu przez nich Aniołowi, szykują mistyfikację. Udają żebraków, pijaków i degeneratów, mieszkających w rozpadającej się pijackiej melinie.

"Wrogie niebo"

odc.1, 2 Istoty z obcej planety atakują Ziemię. Tylko nielicznym jej mieszkańcom udaje się przeżyć. Tom Mason, profesor historii wojskowości, który podczas inwazji stracił żonę, a jego syna porwali kosmici, dowodzi jedną z grup walczących z najeźdźcami.

Niedziela

"Blondynka"

odc.27 Społeczność Majaków powiększa się o nowego członka - na świat przychodzi Adrian Auguścik. Zgodnie z tradycją sąsiedzi i znajomi gromadzą się na pępkowym. Przy ognisku i bigosie u Auguścikowej spotykają się m.in. wójt, ksiądz, doktor Fus, Jasiunia, Pula-Hula i Bella. Zjawia się tam także tajemnicza Ukrainka, Oksana. Spotkanie staje się okazją do wspomnień, wiwatów i snucia rozmaitych planów. Traczyk przedstawia mieszkańcom swoją wizję rozwoju gminy, ale nie wszyscy podzielają jego entuzjazm dla postępu i nowoczesności. Manej opiekuje się ciężarną Majką, która chce wyjechać do Warszawy. Sylwia zastanawia się nad swoją przyszłością. Tymczasem do lecznicy przyjeżdża Marcin. Okazuje się, że ma on pewną propozycję dla Kubus.

"Czas honoru. Powstanie"

odc.1 Ostatnie dni lipca 1944 roku. Przez stolicę przechodzą kolumny niemieckich żołnierzy wycofujących się z frontu wschodniego. Rainer kpi ze śmiałych planów, które w obliczu końca wojny snuje sztab III Rzeszy. Władek i Bronek stają na czele plutonów AK. Razem z Michałem i Jankiem mają odebrać kuriera z Londynu z ważnymi informacjami dla polskiego podziemia. Lena wydostaje się z Pawiaka. Janek po raz pierwszy widzi swojego syna, Jasia. W Warszawie panuje atmosfera oczekiwania. Młodzi mieszkańcy czekają na sygnał do rozpoczęcia powstania. Helena nie wie, że Wanda razem z Celiną uczestniczą w szkoleniu dla sanitariuszek. Gubernator Warszawy, Fischer, angażuje Rainera do akcji prewencyjnej, mającej zapobiec wybuchowi powstania.

"Lekarze"

odc.1 Alicja zdaje trudny egzamin specjalizacyjny z transplantologii. W drodze powrotnej zabiera autostopowicza, Szymona. Zauważa, że chłopak źle się czuje, ale ten bagatelizuje jej uwagi. Wieczorem karetka zabiera Szymona z akademika.

"Hannibal"

odc.2 Jack i Will ścigają psychopatę, który grzebie ludzi żywcem, aby użyć ich ciał jako nawozu do uprawy egzotycznych grzybów. Po artykule o metodach Grahama morderca bierze na cel córkę Dzierzby z Minnesoty, Abigail, która leży w śpiączce.

"American Horror Story"

odc.2 Pacjentka Bena, Bianca, jest zafascynowana domem i jego historią. Mężczyzna odbiera telefon od byłej kochanki, która oznajmia mu, że jest w ciąży. Chce, by Ben do niej przyjechał. Constance odgaduje, że Vivien spodziewa się dziecka.

"Kości"

odc.179 Booth bada ludzkie szczątki znalezione w parku. Ofiarą okazuje się skromny i raczej biedny muzyk country, Colin Haynes. Okazuje się, że cieszył się on wielką popularnością na Filipinach, ale przez lata był okradany przez swoją menadżerkę.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje