Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów podczas weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Anatomia prawdy"

odc.4 Bezdomny znajduje fragmenty ciała mężczyzny, który został rozczłonkowany przez nieznanego sprawcę. Zamordowany okazuje się niedawnym zwycięzcą dużych pieniędzy w kasynie. Doktor Hunt pomaga wyjaśnić okoliczności jego śmierci.

"Barwy szczęścia"

odc. 1134 Magda rozdziela bijące się Wiesię i Ulę. Domyśla się, że poszło im o kubek. Maria proponuje Markowi, by zaprosił Witka i Ninę na obiad. Remek ma pretensje do Kostka, że przez niego nie pojedzie z żoną na Ukrainę.

"Pierwsza miłość"

odc. 1909 Piotr kolejny raz faszeruje Sabinę narkotykami. Następnie umawia się na spotkanie z Wekslerem. Po przyjeździe do opuszczonej hali, zastaje półprzytomną córkę, leżącą na materacu. Radek opowiada Jowicie historię związaną z sobowtórem Igora...

"Moda na sukces"

odc.5984 Amber zdradza Marcusowi, że jest w ciąży, a ojcem dziecka mogą być Oliver lub Liam. Mężczyzna obiecuje Moore, że będzie ją wspierał w trudnych chwilach. Brooke i Thomas wracają do Los Angeles.

"Galeria"

odc.162 Agata znajduje obok śmietnika porzuconego psa. Zabiera go do pracy. Kiedy Jerzy dowiaduje się, że na terenie galerii znajduje się bezpański kundel, wpada w szał. Tymczasem Pinokio stara się różnymi sposobami wzbudzić zazdrość w Weronice.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.15 Agenci badają okoliczności zuchwałej kradzieży domu. Niebawem rozebrany budynek zostaje odnaleziony na pustyni, a w jednej z jego ścian są ukryte zwłoki kobiety. Julie Finlay z zespołu Russella dokonuje ważnych analiz śladów krwi na miejscu zbrodni.

"BarON24"

odc.19, 20 Mirek zawiadamia redaktora Opałkę, że ufundował nagrodę dla 100 000. klienta stacji, który zamówi w barze hot-doga. Szczęśliwiec otrzyma jego samochód. Zwycięzcą ma być umówiony wcześniej Grześ, jednak nagrodę wygrywa ktoś inny.

"Dziewczyna z indyjskim szmaragdem"

odc.3 Annie chce wrócić do domu. Arun zabiera ją w jedno ze świętych miejsc, gdzie prosi ją o rękę. Wręcza jej zielony szmaragd. Oświadczyny przerywa nadejście Minu-Minu, który sugeruje Krüger, gdzie może szukać informacji o swoim ojcu.Sobota"Continuum: Ocalić przyszłość", sezon 2.

odc.1, 2 Kiera próbuje uzyskać wsparcie zaprzyjaźnionych policjantów z Vancouver. Alec zachowuje się dziwnie po śmierci ojczyma i aresztowaniu brata. Na zmianę jego zachowania może mieć wpływ także spotkanie z alternatywną wersją samego siebie.

"Stawka większa niż życie"

odc.16 Rok 1945. Hans Kloss ma dopilnować wysadzenia mostu po przejściu wycofujących się wojsk niemieckich. J-23 nawiązuje kontakt z miejscowym ruchem oporu. Polacy planują akcję "Liść dębu", której celem jest przejęcie mostu przed jego zniszczeniem.Niedziela

"Słodkie życie"

odc.13 Jurek pomaga rodzinie przy rekrutacji nowego personelu do cukierni. Na skutek jego działań poszukiwania pracownika - ku uciesze Stanisława, a rozpaczy konserwatywnego Janusza - stają się castingiem. Wśród chętnych jest tajemnicza Susanne.


"Lekarze"

odc.13 Personel szpitala odkrywa, że Jivana - uznawany przez wszystkich za hipochondryka - rzeczywiście jest chory. Lekarzom udaje się namówić mężczyznę na operację. Do szpitala trafia starsza pacjentka, Zofia Grzelak. Cierpi na hemoroidy, ale za wszelką cenę stara się ukryć tę wstydliwą przypadłość przed rodziną. Orda bierze udział w pokazowej operacji. Ku swej radości odkrywa, że jego ręce wróciły do pełnej sprawności. Gustaw wciąż pozostaje nieprzejednany w sprawie adopcji Kuby. Karkoszka informuje Florczyka, że jego ojciec i Łącki planują usunąć Elżbietę ze stanowiska dyrektorki. Beata dowiaduje się, że Filip chciał odebrać sobie życie, bo brał udział w akcji, w której zginęły kobiety i dzieci. Wychodzi na jaw, że Michał ma w Gdańsku kobietę, atrakcyjną chirurg plastyczną.

"Ranczo"

odc.104 Dręczone wyrzutami sumienia Lodzia i Halina godzą się z Lucy. Kinga wykorzystuje ich spotkanie, aby doprowadzić do pojednania Amerykanki z Dudą, którego niesłusznie podejrzewano o dwulicowość. Kozioł i Czerepach szykują wieczór wyborczy. Telewizyjne wyniki głosowania zaskakują przedstawicieli Partii Uczciwości. Jeszcze nieformalni nowi posłowie spotykają się z senatorem, który dzieli stanowiska. Lucy proponuje Dudzie, aby został jej następcą po zakończeniu kadencji. Wizja Fabiana w roli wójta nie podoba się Klaudii, która planowała po zakończeniu studiów wyjechać z Wilkowyj. Na wieś nieoczekiwanie przybywa z wizytą biskup. Podczas nabożeństwa ogłasza zaskakującą nowinę, niemal doprowadzając Michałową do utraty przytomności.


"Spartakus: Wojna potępionych" 

odc.9, 10 Armia prowadzona przez Marka Krassusa ma przewagę liczebną nad siłami rebeliantów. Mimo to Spartakus i jego towarzysze są gotowi przystąpić do decydującej bitwy z Rzymianami. Od jej wyniku zależeć będzie, czy zdobędą upragnioną wolność.

"Revolution"

odc.15 Monroe dowiaduje się o zwycięstwach Rebeliantów. Postanawia zlecić zabójstwo Milesa. Aaron decyduje się towarzyszyć Rachel w niebezpiecznej misji do tajemniczej Wieży, której celem jest przywrócenie energii na świecie.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje