Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"rodzinka.pl"

odc.117, 118 Natalia zapowiada domownikom, że wybiera się na studia. Nagle okazuje się, że wszyscy potrzebują jej pomocy. Boska namawia Kacpra, by odrabiał lekcje w bibliotece, a nie przed komputerem. Janina zaprowadza porządek w mieszkaniu Tomka.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.7 Policjanci poszukują sprawców morderstwa mężczyzny, którego zmasakrowane zwłoki znaleziono w ciężarówce. Tropem okazują się strzępy karty kredytowej. Podejrzenie pada na dyrektora pewnej firmy prowadzącego nieuczciwe interesy.

"U Pana Boga w ogródku"

odc.7 Jerzy Bocian kolejny raz wymyka się z zasadzki zastawionej przez bandytów. Chroni się na posterunku. W jednym ze sprawców rozpoznaje generała Dowboja. Gdy mężczyznę unieszkodliwia odważny Cielęcki, Luśka decyduje, że wyjdzie za niego za mąż.

"Barwy szczęścia"

odc. 990 Zuza chce sobie dorobić, dlatego prosi Kostka, by dał jej pracę na zmywaku. Maria podpowiada Marcie, że nie powinna skreślać Roberta.

"Pierwsza miłość"

odc. 1761 Hubert utwierdza się w przekonaniu, że chce czynnie uczestniczyć w wychowaniu swojego dziecka. Aneta sugeruje mu, by sprawdził, czy Sandra jest z nim w ciąży. Grzegorz organizuje survival w górach. 

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.47 Przypadkowy przechodzień znajduje w parku umierającą dziewczynę, która przed śmiercią powtarza dwa razy słowo "ona". Do akcji wkracza grupa funkcjonariuszy policji kryminalnej kierowana przez komisarza Michała Orlicza. Policjanci nie znajdują przy ofierze żadnych dokumentów, a jedynie klucz do szafki. Trop prowadzi do jednej ze szkół plastycznych. Tam udaje się ustalić tożsamość zmarłej, którą okazuje się uczennica Eliza Pałka. Funkcjonariusze jadą do jej mieszkania, gdzie spotykają Andżelikę i Roberta Pigoniów, rodziców półtoramiesięcznej Oli, którą opiekowała się Eliza. Sprawa komplikuje się, kiedy okazuje się, że dziecko zostało uprowadzone. Śledczy rozpoczynają intensywne poszukiwania porywacza, a jednocześnie próbują wyjaśnić przyczyny śmierci dziewczyny.

"Żywe trupy"

odc.7 Merle brutalnie przesłuchuje Glenna, próbując zdobyć informacje o miejscu pobytu jego przyjaciół. Tymczasem ranna Michonne dociera do więzienia, gdzie przebywają Rick i jego grupa. Grimes i Carl ratują ją przed zombi i zabierają do środka.

Niedziela"Blondynka"

odc.21 Holenderscy turyści spędzają czas w lesie w ramach survivalu zorganizowanego przez Maneja. Niespodziewanie stają się celem ojca felczerowej, starego Romuzgi, który pomylił fajerwerki i odgłosy polowania z wojną. Mężczyzna wykopuje ukrytą w stodole broń i rusza na posterunek w lesie. Wkrótce z rąk Holendrów ginie locha, która karmiła młode warchlaki. Sylwia jest wściekła i nie chce słuchać wyjaśnień Krisa. Leon proponuje Belli, żeby wysłać psy z przytuliska do schroniska w Eurolandzie. Jasiunia w obliczu nadchodzącego końca świata wybacza Pawełkowi i przyjmuje go u siebie. Jagna i Majka wybierają się do Majaków. Malarka chce dokończyć renowację obrazu religijnego. Na przyjazd Majki czeka zakochany w niej Manej. Nie wie, że kobieta jest z nim w ciąży.


"Czas honoru"

odc.73 Rainer mówi Celinie, jak wyglądała jego współpraca z Leną w czasie wojny. Michał przeprowadza udaną akcję odbicia Janisza. Prezes zleca mu zorganizowanie spotkania dowódców najważniejszych ugrupowań niepodległościowych. Okazuje się, że jego celem jest utworzenie opozycyjnego sejmu. Michał w spikerce wiadomości radiowych rozpoznaje Wandę. Wkrótce dociera do jej mieszkania w Otwocku. Władek i jego towarzysze z oddziału wysłuchują skarg jednego z gospodarzy na grupę Generała, która plądruje okoliczne wsie. Konarski postanawia ukarać dowódcę i jego ludzi. Michał odwiedza Celinę. Ogląda paszport wystawiony przez Amerykanów. Wie, że ich drogi niebawem się rozejdą. Bronek śledzi Emilię. Liczy, że kobieta doprowadzi go do Karkowskiego.

"Przepis na życie"

odc.8 Anka przeżywa rozterki w swoim życiu uczuciowym. Jerzy postanawia przeszkolić nastoletniego syna w sztuce uwodzenia, ale przekonuje się, że uczeń już przerósł mistrza. Gruba rozpoczyna pod opieką Ireny i Wandy zaciętą walkę z nadwagą.

"To nie koniec świata!"

odc.7 Paweł zamierza pomóc Halinie i Stanisławowi, którzy mają kłopoty finansowe. Zaprasza do ich pensjonatu kilku znajomych ze stolicy. Wieść o gościach z Warszawy obiega całą okolicę. Z tego powodu w ośrodku zjawia się nawet sam burmistrz.


Dowiedz się więcej na temat: seriale | Weekend w serialach | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje