Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"rodzinka.pl"

odc.115, 116 Kuba nie przykłada się do lekcji z języka polskiego, z kolei w pracy domowej z WOS-u robi mnóstwo rażących błędów. Tomek wymiguje się od zrobienia zakupów dla mamy. W dodatku bez skrupułów wyjada zapasy z lodówki Natalii i Ludwika.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.6 Uczeń college’u spada z podnośnika do paszczy mechanicznego tyranozaura i ginie. Nie był to wypadek. W gronie podejrzanych jest narzeczona miłośnika paleontologii. Umiera mężczyzna, którego córka i przyjaciel zaginęli przed laty. Sprawy są powiązane.

"U Pana Boga w ogródku"

odc.6 W nocy pogrążonego we śnie Bociana budzi hałas. Okazuje się, że ze ściany spadł obrazek Matki Boskiej, który otrzymał on od księdza Antoniego. Gangster wstaje, by podnieść obraz. W tym samym momencie seria z karabinu przeszywa łóżko, na którym leżał.

"Barwy szczęścia"

odc. 985 Władek dowiaduje się, że Florian został aresztowany. Anna ustala, że Kinga chciała się zabić! Alina po śmierci syna nie może znaleźć miejsca dla siebie. Cieszy się jednak, że może przez dłuższą chwilę zaopiekować się Ksawerym Juniorem, gdy Górka musi iść do pracy. To podsuwa jej pewien pomysł... - Jakbyś miała kogoś na stałe do opieki nad małym pewnie byłoby ci łatwiej? - pyta Kasi, gdy ta wraca z Fitness Klubu. - No, ba. Oczywiście - odpowiada odruchowo Kasia nie spodziewając się zamiarów Aliny...

"Pierwsza miłość"

odc. 1756 Agata specjalnie wpada pod koła samochodu Natana. Bierze od niego numer telefonu. Wieczorem dzwoni do lekarza, skarżąc się na problemy ze zdrowiem... Aurelia chce się wyprowadzić z Wadlewa.


Sobota

"Komisarz Alex"

odc.46 W komórce przy jednej z kamienic zostaje znaleziona martwa kobieta. Policja nie potrafi ustalić jej tożsamości. Orlicz przypuszcza, że padła ona ofiarą seryjnego mordercy, który grasuje w okolicy, zabija młode kobiety i zostawia na ich ciałach tajemnicze znaki. Wkrótce na komendę niespodziewanie zgłasza się ojciec zamordowanej. Przeglądając komputer dziewczyny, Beata odkrywa, że rozpoczęła ona niedawno znajomość z tajemniczym mężczyzną przez portal randkowy. Orlicz i Puchała wpadają na pomysł, jak nawiązać z nim kontakt. Zakładają na portalu fałszywe konto, chcąc w ten sposób zwabić potencjalnego zabójcę. Umieszczają na nim zdjęcie atrakcyjnej stażystki Marty, ucharakteryzowanej w taki sposób, aby z wyglądu przypominała poprzednie ofiary mordercy.

"Żywe trupy"

odc.6 Merle wraca po nieudanym pościgu za Michonne. Po drodze spotyka Glenna i Maggie. Odprowadza ich pod bronią do Woodbury. Andrea wdaje się w romans z Gubernatorem. Daryl znajduje na jednym z niższych poziomów placówki penitencjarnej żywą Carol.

Niedziela"Blondynka"


odc.20 Bella zwierza się Sylwii, że w rzeczywistości prawie w ogóle nie zna Leona Szulca. Pawełek chce skoczyć z wieży kościelnej po tym, jak porzuciła go Jasiunia. Niedoszłego samobójcę ratuje Bogusia, lecz jej zasługi zostają przypisane Leonowi. Następnie Szulc na oczach zebranego przed kościołem tłumu obłaskawia buhaja, który uciekł z lecznicy. Mężczyźnie udaje się nawet wpłynąć na radnych. Wymusza na wójcie podjęcie decyzji o przeprowadzeniu gminnego referendum. Mieszkańcy Majaków zaczynają podejrzewać, że Szulc ma nadprzyrodzone zdolności. W pensjonacie Auguścików pojawiają się myśliwi z Holandii. Ich przewodnikiem jest Kris Roy. Manej proponuje gościom kurs survivalu. Tymczasem nad Majaki nadciąga gwałtowna nawałnica.


"Czas honoru"

Władka trwa spór, co zrobić z zakładniczką. Część żołnierzy uważa, że należy ją wykorzystać do walki z komunistami, inni sprzeciwiają się temu. Woźniak przesłuchuje partyzanta Okonia. Chce, by więzień ujawnił, gdzie jest plecak z dolarami. Celina stara się pomóc Bronkowi. Wypytuje Rainera, czy wie, co stało się z Karkowskim. Ważnym tropem okazuje się niegdyś bliska Karkowskiemu kobieta. Jednocześnie Celina razem z agentem Maksem Goodwardem stara się odnaleźć Blachnitzky’ego. Michał dochodzi do wniosku, że samodzielnie powinien odbić Janisza. Czuje również, że coraz bardziej zaczyna mu zależeć na Lenie. Helena pragnie umożliwić Wandzie normalne życie. Prosi o pomoc Woźniaka. Tymczasem jej córka zgłasza się do konkursu na spikerów radiowych.

"Przepis na życie"

odc.7 Relacje między Anką, Jerzym i Elką, którzy zamieszkali pod jednym dachem, są coraz bardziej napięte. Pola ma okazję sprawdzić swoje umiejętności macierzyńskie, gdy Beata zostawia pod jej opieką płaczącą Kornelkę. Andrzej próbuje pogodzić Ankę i Manię.

"To nie koniec świata!"

odc.6 Paweł wyznaje Annie, że ich wspólny wyjazd do Warszawy wiele dla niego znaczył. Ich kolejne spotkanie kończy się pocałunkiem. Wkrótce Anuszkiewicz, który odwołał sprzedaż domu i samochodu, wpada w kłopoty. Musi odeprzeć atak niedoszłych kupców.


Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach | Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje