Reklama

W telegraficznym skrócie: "Homeland", "Detektyw", "Jak poznałem waszą matkę"...

Nazanin Boniadi dołącza do stałej obsady "Homeland", Lindsay Lohan "urocza i profesjonalna" na planie "Dwóch spłukanych dziewczyn", śmierć "matki" w serialu "Jak poznałem waszą matke" to prawda i Brad Pitt w 2. sezonie "Detektywa"...


Reklama

Zaledwie tydzień po finale 1. sezonu "Detektywa" już pojawiają się plotki na temat obsady drugiej serii. Według doniesień serwisu "Hollywood Life" nową twarzą serialu ma zostać sam Brad Pitt! - Nazwisko Brada przewijało się wiele razy w kontekście obsady, ale wszystko zależy od aktualnych zobowiązań gwiazdora - powiedział informator portalu. Natomiast twórca "Detektywa" - Nic Pizzolatto - zdradził, że w 2. sezonie zobaczymy "twardą kobietę, złego faceta i tajemniczą historię związaną z okultyzmem, która będzie miała sporo wspólnego z przemysłem transportowym USA...".

Stacja Showtime ogłosiła, że do stałej obsady 4. sezonu serialu awansowała Nazanin Boniadi, czyli Fara Sherazi. Przypominamy, że bohaterkę poznaliśmy w 3. serii, jako muzułmańską analityk CIA, która zwerbowała swoją rodzinę do pomocy Carrie (Claire Danes). Tej jesieni Fara odegra kluczową rolę w serialu.

"Jak poznałem waszą matkę"

Plotek na temat śmierci tytułowej matki ciąg dalszy. Czy okaże się, że pani Mosby rzeczywiście wącha kwiatki od spodu? Wskazywać miałby na to fakt, że Ted rozpłakał się, gdy usłyszał pytanie: "Która matka chciałaby opuścić ślub własnej córki?". Twórcy serialu, Carter Bays i Craig Thomas, nadal trzymają widzów w niepewności: - Może kiedy je zobaczycie [zakończenie], znienawidzicie je od razu, ale nie zapominajmy o tym, że jest to pewnego rodzaju zagadka i nie wszystko musi zostać opowiedziane wprost.

Kat Dennings i Beth Behrs, na przekór plotkom, jakoby występ Lindsay Lohan w serialu był "kompletną katastrofą, twierdzą, że Lohan była na planie "urocza i profesjonalna". - Lindsay była przygotowana, urocza dla każdego, zachowywała się profesjonalnie. To wstrętnie tak rozprzestrzeniać kłamstwa! - broniły aktorki koleżanki z planu na Twitterze. Występ Lindsay Lohan w "Dwóch spłukanych dziewczynach" widzowie z USA zobaczą 14 kwietnia.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama