"The Office PL": Biuro otwarte na Comedy Central! Premiera w październiku

Akcja „The Office PL” rozgrywa się w biurze siedleckiej firmy produkującej wodę mineralną „Kropliczanka”. Jej pracownicy, z ekscentrycznym prezesem Michałem i temperamentną wiceprezeską Patrycją na czele, skutecznie zwalczają korponudę, która na co dzień doskwiera wielu z nas.

Produkcja serialu obejmuje 12 ponad 20-minutowych odcinków, po których widzowie mogą spodziewać się kontrowersyjnego humoru oraz satyrycznych refleksji na temat  współczesnego społeczeństwa.

"The Office PL": Obsada

W obsadzie "The Office PL" znajdują się m.in.: Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka. Reżyserem produkcji jest Maciej Bochniak, a producentami Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński. Za scenariusz odpowiadają Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło i Mateusz Zimnowodzki.

Serial został zrealizowany przez  Canal+ Polska w koprodukcji z Comedy Central Polska oraz przy współpracy z BBC Studios.

Reklama

"The Office PL": Kiedy i gdzie oglądać 1. sezon?

Zaczynając od 24 października, Comedy Central będzie emitował po dwa odcinki "The Office PL" w poniedziałki o godz. 21.00.

Zobacz też:

"Gang Zielonej Rękawiczki": I bawi, i obala stereotypy. Kilka słów o nowym serialu Netflix

"Na dobre i na złe": Odc. 858. Mroczna przeszłość Glorii. Jest w niebezpieczeństwie?

"Wielka woda": Polski serial na pierwszym miejscu w Top 10 Netfiksa

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Office PL | Biuro (The Office)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama