Reklama

Showmax: Zapowiedzi na luty

Jakie seriale zadebiutują w lutym w serwisie Showmax? Zobaczcie!

The Bold Type

14 lutego w serwisie zadebiutuje pierwszy sezon serialu "The Bold Type" (drugi został już zamówiony).

Reklama

Fabuła osnuta jest wokół losów trzech bohaterek, które próbują osiągnąć sukces jako dziennikarki, pracując w prestiżowym magazynie.

W rolach głównych występują Katie Stevens, Aisha Dee, Meghann Fahy.

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Coulson, Daisy i pozostali rozpoczynają kolejną epicką przygodę. Tym razem drużyna  udaje się w kosmos, aby po raz kolejny uratować świat przed zagładą. Nowe odcinki będą ukazywać się co niedzielę. To piąty sezon serialu. 

Uwikłana

22 lutego zadebiutuje serial "Uwikłana" z Jennifer Lopez w roli głównej. Fabuła produkcji skupia się wokół agentki FBI i samotnej matki, Harlee Santos (Jennifer Lopez). Kobieta zostaje przydzielona do nowej grupy policyjnej walczącej z korupcją a jednym z najważniejszych wątków będzie konflikt pomiędzy "dobrymi" i "złymi" policjantami.

Botoks

Co środę w serwisie będzie pojawiał się kolejny odcinek serialu Patryka Vegi, "Botoks". W pierwszym odcinku zostanie przedstawione zostaną perypetie kilku postaci. Według zapowiedzi "Małgosia zmienia płeć i staje się Markiem. Na drodze do nowej tożsamości seksualnej przechodzi przez prawdziwe piekło. Daniela i Darek, uczestnicy pijackich libacji, biorą udział w kursie na ratowników medycznych, gdzie dają upust swoim destrukcyjnym skłonnościom. Beata ulega wypadkowi motocyklowemu, pada ofiarą gwałtu w szpitalu i planuje słodką zemstę na swoim oprawcy. Magda bije rekordy w liczbie przeprowadzonych aborcji, ale w momencie zajścia w ciążę zaczyna kwestionować wybory swoje i ordynatora. Doktor Banach zaczyna specjalizować się w chirurgii plastycznej kobiecych narządów płciowych."

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje