Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków


Za marzenia

Reklama

odc.13 Rok 2021. Zosia i Szymon spodziewają się kolejnego dziecka. Bartek porzucił muzykę. Pracuje w kawiarni rodziców. Anka zaś robi karierę jako prawniczka. Mieszka z Adamem w Brukseli. Przyjeżdża do Polski, by zaprosić przyjaciół na ślub.

Ślad

odc.83, 84 Policja zatrzymuje Tymona, syna znanego gangstera Józefa Kubasińskiego. Podejrzewany jest o planowanie zabójstwa babci swojej dziewczyny. Kolejne śledztwo dotyczy serii morderstw, do których doszło podczas obozu surwiwalowego.

Leśniczówka

odc.126 Klara ma na zlecenie Karcza jechać po odbiór dokumentów. Gangster manipuluje przy jej samochodzie. Krzysztof czuje, że jest śledzony. Spotyka Roberta, nie zamierza jednak z nim rozmawiać. Niebawem w aucie znajduje nadajnik GPS. W domu zaś czeka na niego Smiersz. Mierzy do Majewskiego z pistoletu. Na miejscu zjawia się podkomisarz Nowacki.

odc.127 Krzysztof odkrywa skradziony sprzęt w swoim gabinecie. Zwraca go do przychodni w Białoleśni. Zdenerwowana Magda próbuje dodzwonić się do Jacka. W końcu znajduje go w szpitalu. Klara musi wypełnić zlecenie Karcza. Przed wyjściem zamierza zostawić Danielowi wiadomość. Chłopak jednak oznajmia, że będzie jej towarzyszył.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje