Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

M jak miłość

odc. 1444 Synek Banachów znów jest chory i Krystyna chce wezwać lekarza. Krzysztof się temu sprzeciwia. Ale gdy kilka godzin później stan dziecka się nie poprawia, kobieta ignoruje zakaz męża i dzwoni do Agaty. Lekarka natychmiast przyjeżdża. Stwierdza ostry atak astmy i wzywa karetkę. W szpitalu Kamilek zostaje podłączony do respiratora, co rozsierdza Banacha. Całą złość próbuje wyładować na żonie, ale pielęgniarka staje w jej obronie. Niestety, gdy oboje wracają do domu, dochodzi do kolejnej awantury i Krystyna dostaje w twarz. Jednak tym razem kobieta próbuje się bronić i niechcący uderza Kisielową, która przyszła w odwiedziny... Natomiast Rafał obwinia się o to, że nie zorientował się, jakim potworem jest jego ojciec. Sonia spotyka chłopaka w domu Dariusza i próbuje go pocieszyć. Sugeruje także, by zwrócił się po pomoc do psychologa.

Reklama

odc. 1445 Mimo ostrzeżeń Marcina, Olek postanawia kontynuować swój romans z Agnieszką. Dlatego też zagląda do niej w ciągu dnia i korzystając z nieuwagi prawniczki, która nie zamknęła drzwi, zostawia w jej mieszkaniu bukiet czerwonych róż, złotą bransoletkę i pluszowego misia dla Halenki. Natomiast wieczorem odwiedza Olszewską. Kobieta początkowo próbuje zerwać z Chodakowskim, ale on bierze ją w ramiona i zamyka usta pocałunkiem. Para spędza ze sobą bardzo namiętną noc. Tymczasem Iza jest rozczarowana, bo Marcin najwyraźniej nie zamierza obchodzić walentynek. Okazuje się jednak, że Chodakowski tylko udaje i w rzeczywistości planuje romantyczny weekend w Wenecji. Ale zanim zdąży opowiedzieć o tym ukochanej, ona odbiera telefon z hotelu w Podkowie Leśnej z informacją, że wysłano po nią auto z kierowcą. Dziewczyna pewna, że to sprawka Marcina, ufnie wsiada do samochodu. Gdy przyjeżdża na miejsce, odbiera telefon od Artura! Okazuje się, iż to Skalski zorganizował dla niej walentynki... Lewińska wpada w panikę!

Klan

odc. 3488 Po spotkaniu klasowym Elżbieta ma pretensje do męża, że nie powiedział jej o romansie z koleżanką z liceum.

odc. 3489 Załamana Elżbieta nie może dojść do siebie po rozmowie z bliźniakami. Tymczasem do domu wraca Jerzy z niezwykle kosztowną niespodzianką. Chojnicka jest w szoku. Nie wie, jak powinna zareagować.

odc. 3490 Do kliniki Barbary zagląda Witold, który umówił się z rehabilitantem Tomkiem. W gabinecie mężczyzny zjawia się Milecka. Okazuje się, że ma problemy z drukarką.

odc. 3491 Zaaferowana Anna informuje Tadeusza, że Witold zaczął jeździć niezwykle drogim samochodem.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama