Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

M jak miłość

odc. 1440 Policja z Lipnicy nadal szuka mężczyzny, który zaatakował Kaję. Niestety, funkcjonariusze nie dysponują żadnymi śladami - nic nie udało im się znaleźć na miejscu przestępstwa, a matka dziewczyny twierdzi, że nie zapamiętała żadnych szczegółów. Jedyne, co może zaprowadzić do napastnika, to charakterystyczny zegarek, który ofiara zgubiła w czasie napadu. Do pomocy w śledztwie przyjeżdżają aspiranci z Gródka, tymczasem Robert postanawia odwiedzić Dariusza, którego spotkał w feralny wieczór niedaleko miejsca zdarzenia. Przy okazji Wroński chce zapytać Stadnickiego o jego dziwny konflikt z synem. Dariusz stara się zniechęcić policjanta do rozmowy, ale Robertowi w końcu udaje się wejść do jego domu. Po chwili funkcjonariusz zauważa zegarek, który zgubiła Kaja. Na nieszczęście gospodarz orientuje się, że policjant odkrył prawdę...

Reklama

odc. 1441 Z samego rana do komisariatu w Lipnicy dociera tragiczna wieść - w lesie znaleziono zwłoki Roberta. Rafał, Janek i Sonia są w szoku, a Staszka czeka bardzo przykry obowiązek. Musi zawiadomić księdza o śmierci kuzyna. Tymczasem między Agą a Olkiem dochodzi do kolejnej sprzeczki. Tym razem kelnerka ma pretensje, że lekarz kontaktuje się za jej plecami z jakąś Agnieszką. Ponieważ mężczyzna nie chce jej wyjaśnić, kim jest nieznajoma, ostatecznie Aga z nim zrywa. Kilka godzin później Olek odwiedza Olszewską. Na prośbę Marcina ma obejrzeć obolałą rękę pani prokurator. W czasie jego wizyty zjawia się także Eryk. Muzyk próbuje wbrew woli Agnieszki wejść do mieszkania, ale na jego drodze staje Chodakowski. Incydent mocno bawi lekarza i prawniczkę, a wybuch śmiechu kończy się... pocałunkiem. Kiedy kilkanaście minut później Marcin odwiedza Olszewską, zastaje w jej mieszkaniu półnagiego brata! W tym samym czasie Dariusz, po skasowaniu z komputera kompromitujących materiałów, znów kontaktuje się z Basią!

Klan

odc. 3477 Zaniepokojeni Koziełłowie zastanawiają się, jak rozwiązać problemy rodzinne Witolda. Anna sugeruje mężowi, że powinien podjąć radykalne kroki.

odc. 3478 Od rana Darek jest w fatalnym nastroju, a każda wzmianka o Dżesice doprowadza go do wściekłości. Czesia wkrótce odkrywa, co się stało...

odc. 3479 Zachwycona wiosenną pogodą Anulka namawia Czesię na wspólną wycieczkę rowerową do Powsina. Darek chwilę przysłuchuje się ich rozmowie, a potem proponuje, że chętnie podrzuci je samochodem do lasu Kabackiego.

odc. 3480 Na Sadybie zjawia się Robert i proponuje Dominice wypad na żagle. Jerzy jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że jego córka ma patent sternika.

odc. 3481 Do leżącej w szpitalu Oli zagląda Agnieszka. Kobieta stara się przekonać siostrę, że już wkrótce stan zdrowia jej synka na pewno się poprawi.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje