Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Na dobre i na złe

odc.740 Wczesnym rankiem ratownicy przywożą do Leśnej Góry nieprzytomnego Marcina. Molenda został pobity i w dodatku ma wychłodzony organizm po nocy spędzonej na mrozie. Julka decyduje się zostać w szpitalu, by czuwać przy łóżku przyjaciela. To wzbudza zazdrość Barta. Wasiakowa chce zbliżyć się do Jakuba. Udaje więc jego kolejną pacjentkę. Pod opiekę Hani trafia pani Stefania. Kobieta ma przejść zabieg wstawienia endoprotezy, która ułatwi jej poruszanie się po domu. Doktor Sikorka podczas operacji popełnia błąd. Wzburzony syn pacjentki oskarża lekarkę o nieudolność i branie łapówek. Wkrótce o całej sprawie dowiaduje się doktor Jakubek. Jako ordynator chirurgii nie może bagatelizować tak poważnych zarzutów.

Na sygnale

Reklama

odc.228 Ostatnie wydarzenia sprawiają, że Nowy zastanawia się nad odejściem z pracy. Sytuacja w bazie powoli się normuje - Wiktor odzyskuje siły, a Kuba lepiej radzi sobie z przydzielaniem załodze obowiązków. Piotr odkrywa, że ktoś podrzucił mu do szafki zdjęcie z Beatką, jego dawną miłością z czasów szkolnych. Chce wiedzieć, kto jest tym żartownisiem. Tymczasem ekipa doktora Góry odpowiada na wezwanie do ekoaktywisty Damiana, który chciał zatrzymać wycinkę drzew. Mężczyzna wpadł w hipotermię. Z kolei Anna, Martyna i Piotr ruszają na ratunek seniorowi, który zatruł się w domu dymem. Na miejscu okazuje się, że pomocy potrzebuje także żona pacjenta. Badania wykazują, że kobieta jest bliska zawału.

Korona królów

odc.206-209 Agnieszka i Ilona chcą wiedzieć, co księżniczka Anna czuje do Paszka. Dziewczyna oznajmia, że zaakceptuje każdego kandydata. W karczmie pojawiają się zbójnicy z Litwy. Szukają Egle. Bogdan planuje zamach na życie Kazimierza.

odc.271 Magda i Robert udają się na plebanię, by podziękować księdzu Mateuszowi za pomoc przy adopcji Małgosi. Ania, córka kobiety z pierwszego związku, jest wyraźnie zazdrosna o przybraną siostrę. Gdy dziewczynki idą razem do szkoły, starsza z nich wykrzykuje młodszej, że Magda nie jest jej biologiczną mamą i urodziła ją narkomanka. Podczas przerwy szkolnej Mateusz zauważa zmartwioną minę Gosi. Niebawem Magda i Robert orientują się, że młodsza córka nie wróciła do domu. Przerażeni rodzice wszczynają poszukiwania dziecka. W akcję angażuje się również miejscowa policja. Na nagraniu z ulicznego monitoringu widać, że Gosi towarzyszy tajemnicza kobieta. To prawdopodobnie Karolina, biologiczna matka poszukiwanej dziewczynki.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje