Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?


M jak miłość

Reklama

odc. 1415 Po dostaniu się do szkolnej drużyny piłki nożnej, Wojtek zbiera gratulacje od najbliższych. Jednak Michał zauważa, że chłopiec wcale się nie cieszy. Asia wyjaśnia pisarzowi, iż synka przygnębia fakt, że na pierwszym oficjalnym meczu powinien pojawić się z ojcem. Kobieta w końcu wpada na pomysł, by o pomoc poprosić Marcina. I to właśnie Chodakowski towarzyszy Wojtkowi w czasie wejścia na murawę. Okazuje się, że to nie jedyne wsparcie, na które tego dnia może liczyć - na stadionie zjawiają się również przyjaciele Tomka z policji, którym przewodzi Jakub. Fani Wojtka robią spore wrażenie na pozostałych zawodnikach z drużyny. Wkrótce koledzy chłopca dowiadują się, w jakich okolicznościach zginął jego ojciec i starają się zrobić wszystko, by chłopiec poczuł ich sympatię. Po zakończeniu meczu Michał kontaktuje się z zaprzyjaźnionym prawnikiem. Chce, by mężczyzna pomógł mu w sprawie Kai.

odc. 1416 Zapowiedź przyjazdu do siedliska jednego z gości mocno stresuje Marzenkę. Bartek z niepokojem śledzi nerwowe zachowanie szwagierki. W końcu kobieta wyznaje mu, że chodzi o wizytę znajomej Andrzejka, słynnej blogerki fitness, która w siedlisku ma nakręcić jeden z odcinków swojego programu. A to może stać się doskonała reklamą dla pensjonatu. Gdy w końcu będąca w zaawansowanej ciąży Lena dociera do Grabiny, Marzenka właściwie nie odstępuje jej na krok. I jest zachwycona Milewicz - bezkrytycznie chłonie każde jej słowo i uwagę. Zupełnie inaczej blogerkę postrzega Ula. Właścicielka siedliska uważa, że Lena jest zarozumiałą i mocno irytującą osobą. W tym samym czasie Maciek Jaracz szuka pretekstu, który pozwoliłby mu po raz kolejny spotkać się z Agatą. Niestety, siostra Artura nie ułatwia mu zadania. Gdy strażak proponuje wspólny wypad na kawę, zdecydowanie odmawia. Ale komendant nie zamierza się poddawać. Kilka godzin później odwiedza lekarkę w czasie dyżuru w przychodni.

Klan

odc. 3419 Po południu do Grażynki wpada Anulka. Narzeka na atmosferę w domu - tata z ciocią znowu się kłócą. Kwapiszowa proponuje, żeby dziewczyna pojechała z nimi na ferie w góry.

odc. 3420 Do Czesi zagląda Grażyna i proponuje, by wybrała się z nimi na narty. Niestety, Czesia nie ma komu przekazać obowiązków związanych z przedszkolem.
odc. 3421 Skutki idiotycznego sposobu zarabiania pieniędzy przez bliźniaków w końcu dają o sobie znać. Tuż przed wyjściem z domu Władek traci przytomność...

odc. 3422 Przerażony Antek nie chce zdradzić, skąd się wzięły obrażenia na ciele brata. W końcu postanawia skłamać i oświadcza, że zostali napadnięci.

Elif

odc.412-415 Kenan nie rozumie postępowania Melek. Wierzy, że oboje są sobie przeznaczeni, ale czuje gorycz po odrzuconych oświadczynach. Elif postanawia połączyć rodziców. Arzu zostaje przyłapana na próbie ucieczki ze szpitala. Jej plan legł w gruzach.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje