Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?


M jak miłość

Reklama

odc. 1399 W czasie szczerej rozmowy Michał wyznaje Joannie, że Agnieszka wpadła mu w oko. Chodakowska reaguje na tę informację sporym zaskoczeniem. Po chwili namysłu radzi sąsiadowi, by zrezygnował z planu podbicia serca Olszewskiej. Jednak pisarz wzrusza tylko ramionami. Natomiast Asia, gdy Agnieszka przyjeżdża do niej w odwiedziny, stara się ograniczyć kontakty przyjaciółki z pisarzem. Nie do końca jej się to udaje, bo musi jechać do studia na umówioną sesję nagraniową. Ostrowski wykorzystuje tę sytuację i proponuje Olszewskiej, iż pomoże jej w pracach ogrodniczych. Para zaprzyjaźnia się na tyle, że wieczorem Agnieszka sugeruje Asi, by zaprosiły Michała na wspólną kolację. Tymczasem Jakub najwyraźniej próbuje zbliżyć się do Izy. Wiedziony jednak męską solidarnością, pyta Marcina, czy nie będzie miał nic przeciw temu. Chodakowski wprawdzie jest bardzo zaskoczony, ale nie protestuje.

odc. 1400 Zdesperowany Otar prosi Marysię o pomoc - Katia nadal jest na niego wściekła i nie chce rozmawiać. Rogowska organizuje w bistro spotkanie pojednawcze, na które podstępem "zwabia" Gruzinkę i Pawła. Po burzliwej dyskusji ojciec Katii w końcu zgadza się, by córka wzięła rozwód. Stawia jednak pewien warunek - dziewczyna po zakończeniu formalności ma wrócić do ojczyzny. Kilka dni później Zduński i Gruzinka oficjalnie przestają być małżeństwem. Niebawem okazuje się, że Katia wcale nie zamierza spełnić obietnicy danej Otarowi. W rozmowie z Pawłem i Julią oświadcza bowiem, iż zrobi wszystko, by studiować w Polsce. To wyznanie wyraźnie psuje humor Kryszak. W tym samym czasie Piotrek stara się ze wszystkich sił wspierać swą brzemienną żonę. Niestety, Kinga z dnia na dzień czuje się coraz gorzej. A gdy podnosi do góry syna, na kilkanaście sekund traci wzrok. Rogowski, któremu Zduński o tym opowiada, jest bardzo zaniepokojony. Obawia się, że kobieta ma problemy z siatkówką.

Klan

odc. 3375 Przy śniadaniu Ania opowiada Czesi i Darkowi o swoim spotkaniu z Kasią. Okazuje się, że nastolatka ustaliła już z córką Grażynki, że jeśli zdecyduje się na naukę w Gdyni, to będzie się mogła u niej zatrzymać.

odc. 3376 Chojniccy szykują się do powrotu na Sadybę. Elżbieta dziękuje Piotrowi za gościnę i przyznaje, że świetnie czuła się w jego domu.

odc. 3377 Z okazji imienin Jerzy wręcza Elżbiecie ogromny bukiet róż. Życzenia składają również Dominika, a potem Michał ze Stefankiem. Po południu natomiast wpada Beata i informuje mamę, że wspólnie z Piotrem ustalili datę ślubu. Chojnicka jest wniebowzięta.

odc. 3378 Ku ogromnemu niezadowoleniu Kamy, Borys umawia się na spotkanie z redaktor Orłowską. Okazuje się, że czeka go sporo pracy za niewielkie pieniądze. Tymczasem Rafał szykuje się do służbowego wyjazdu, a w drzwiach nagle staje zdruzgotana Agnieszka..

Na Wspólnej

odc. 2782 Choć mogłoby się wydawać, że w życiu Beaty nareszcie zaczęło się układać, dziewczyna żyje w ciągłym stresie. Powodem jej najnowszego zmartwienia są wyjazdowe plany Kazika.

odc. 2783 Zdesperowana Kinga stara się przekonać męża, że nic jej nie łączy z Tymonem. Wściekły Michał początkowo nie chce słuchać żony. W końcu jednak zgadza się jej wybaczyć, ale pod jednym warunkiem.

odc. 2784 Mimo obaw Marta świetnie wypada w programie telewizyjnym dotyczącym przypadków ludzi niesłusznie skazanych. Jednak Niewirski nie jest zadowolony z tego, co usłyszał na swój temat.

odc. 2785 Wiadomość o tym, że znalazły się środki na odkażenie terenu budowy wcale nie cieszy Romana. Mężczyzna myśli tylko o tym, by się napić...

Barwy szczęścia

odc. 1944 Zachowanie Andrzeja mocno niepokoi Sabinę. Kobieta postanawia więc śledzić męża. I tak, jadąc za nim taksówką, trafia do baru. Gdy wściekła wpada do wnętrza, nigdzie nie dostrzega Tomali. Po chwili obsługa wskazuje jej boczne drzwi. Za nimi kryje się sala taneczna. Sabina jest w szoku.

odc. 1945 W czasie przesłuchania Borys dowiaduje się, że w czasie sekcji zwłok Adama wyszło na jaw, że został on otruty. Komisarz sugeruje, że to Grzelak mógł podać mężczyźnie zabójczą substancję.

odc. 1946 Smutna Kasia zwierza się Bożenie, że Łukasz nie daje znaku życia. Dodaje, iż nie jest pewna, czy chce z nim spędzić resztę życia.

odc. 1947 Między Krystyną a Anetą dochodzi do awantury. Dylewska jest wściekła na Złotą, że tak mocno ingeruje w przygotowania do jej ślubu.

Pierwsza miłość

odc. 2764 Nadchodzi dzień przepustki Marysi. Michał i Julka od samego rana przygotowują się na jej wizytę. Gdy wreszcie kobieta spotyka się z najbliższymi, wybuchają długo tłumione emocje. Nikt nie chce, żeby ten dzień się skończył.

odc. 2765 Udawanie chłopaka Melki ściąga na Huberta spore kłopoty. Zdenerwowany policjant wyjawia swojej partnerce z patrolu, że Sabina zaczęła go szantażować. A Długosz o wszystkim opowiada Pawłowi.

odc. 2766 Córka i żona nie mogą darować Śmiałkowi oszustwa, jakiego dopuścił się w czasie konkursu browarniczego. Pod ich naciskiem Marian postanawia przyznać się do "przekrętu". W tym samym czasie na jaw wychodzi, że wadlewiacy mają już serdecznie dosyć rządów Olka.

odc. 2767 W tajemnicy Marzena i "Kaśka" przygotowują imprezę urodzinową dla Kuby. Nastolatek jest zachwycony, a goście wyśmienicie się bawią, aż do momentu, w którym Wiola robi awanturę Lisiak.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje