Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?


M jak miłość

Reklama

odc. 1397 Po postrzale w szyję Janek trafia do szpitala w Gródku. Gdy dowiaduje się o tym Ula, natychmiast jedzie na miejsce, by ustalić, w jakim stanie jest były ukochany. Jednak na korytarzu wpada na Weronikę, która każe jej opuścić oddział. Staszek i Sonia próbują interweniować, ale Sobańska jest nieugięta. Chwilę później do bliskich Morawskiego wychodzi chirurg, który operował rannego. Informuje, że na szczęście krwawienie udało się zatrzymać, a kula nie uszkodziła ani kręgosłupa, ani ważnych naczyń krwionośnych. Następnego dnia Zofia przybiega do domu Mostowiaków z najświeższymi plotkami - mieszkańcy Grabiny sądzą, że winę za wypadek Janka ponosi Ula! W tym samym czasie Marcin zaprasza Izę na wspólną wycieczkę rowerową. Para, mimo kradzieży rowerów, spędza ze sobą romantyczne popołudnie. A gdy do Chodakowskiego dzwoni Ania, chłopak kłamie, że jest w pracy.

odc. 1398 Po śniadaniu Barbara i Marysia postanawiają pojechać do Lipnicy i odwiedzić Agatę, która rozpoczęła pracę w przychodni. W progu kobiety wpadają na Kisielową, która jak zwykle ma im sporo do opowiedzenia. A po chwili do pań dołącza znajomy Mostowiakowej z lekcji angielskiego, Józef Modry. Mężczyzna wyznaje Barbarze, że teraz będą się częściej widywać, bo kupił w Grabinie domek letniskowy! Natomiast Basia bierze udział w kolejnym konkursie muzycznym. Niestety, nie wypada zbyt dobrze, a dodatkowo przygnębia ją fakt, iż na widowni zasiadł tylko dziadek Stefan. Oczywiście dziewczynka rozumie, że Paweł musiał być w pracy, ale i tak jest jej smutno. Po zakończonej rywalizacji wpada do bistro, by porozmawiać z Kingą. Nie zastaje jednak Zduńskiej, która ze względu na złe samopoczucie, została w domu. Na szczęście jest Julka. Kryszak dostrzega smutek w oczach Basi i zaczyna wypytywać, co się stało. Dziewczynka wyznaje jej, że nikt w rodzinie nie ma dla niej czasu...

Klan

odc. 3372 Decyzja Borysa o wzięciu udziału w programie Orłowskiej wyprowadza Kamę z równowagi. Zapewnienia chłopaka, że nie ulegnie wdziękom redaktorki, nie przekonują Chojnickiej.

odc. 3373 Zły nastrój Feliksa nie uchodzi uwadze Gabrieli. Wilczyńska postanawia podnieść przyjaciela na duchu i zaprasza go na domową kolację.

odc. 3374 Od razu po przyjściu do Rosso, Feliks kieruje się na zaplecze. Opowiada kucharzowi, że poprzedniego dnia jadł u Gabrieli przepyszne wegetariańskie danie i koniecznie taka propozycja powinna pojawić się w menu ich restauracji.

Na Wspólnej

odc. 2778 Zawodowa przyszłość Kamila staje pod dużym znakiem zapytania. Na szpitalnym korytarzu spotyka Kolendę, która żąda wyjaśnień dotyczących przerwanej operacji. Hoffer nie chce się przyznać, że ma problemy z ręką.

odc. 2779 Do Romana i Antoniego docierają hiobowe wieści - inwestycja, w którą zaangażowała się ich firma, została wstrzymana. Dla braci oznacza to bankructwo!

odc. 2780 W czasie szczerej rozmowy Gosia przekonuje mamę, że powinna powiadomić Marka o swoim wyjeździe do USA. Danka odwiedza byłego męża. Kilka minut później pożądanie bierze górę i para ląduje w łóżku.

odc. 2781 Przygnębiony Roman siedzi w barze i topi smutki w alkoholu. Kompletnie pijany wraca w środku nocy do domu i zasypia w salonie.

Barwy szczęścia

odc. 1939 Propozycję kolejnego wyjazdu służbowego Bożena przyjmuje z radością. Jest przekonana, że tym razem uda jej się zdemaskować ludzi, którzy próbują ją zniszczyć. Ludzie detektywa Matuszewskiego dyskretnie "przenikają" do hotelu, w którym zatrzymuje się Stańska, Bilski i Celina. Zaczyna się niebezpieczna gra.

odc. 1940 Gdy Oliwka i Kajtek wracają do domu z wypadu na Hel, okazuje się, że u Justina nocuje Laura. Następnego dnia rano chłopak oświadcza gospodarzom, że chce, by dziewczyna z nimi zamieszkała.

odc. 1941 Sytuacja, w której znalazła się Bożena, skłania Kasię do rozmowy z Alicją o reportażu na temat pigułki gwałtu.

odc. 1942 Na spotkaniu z Rysiem "Blondynka" wyznaje, że nie może dłużej być jego menadżerką. Ale proponuje Gawronowi godnego następcę.

Pierwsza miłość

odc. 2759 Mieszkańcy Wadlewa są przekonani, że mężczyzna, który pojawił się we wsi jest płatnym zabójcą. W czasie narady zorganizowanej w jednej ze stodół, Olek proponuje rozwiązanie, które może uchronić jego wuja od śmierci. Tymczasem Jowita znika bez śladu!

odc. 2760 Piotrek nie może przestać myśleć o dziewczynie, którą dostrzegł na ekranie w czasie dyżuru w galerii handlowej. Kilka dni później znowu ją spotyka. Niestety, piękność nie zwraca na niego uwagi.

odc. 2761 Dzięki swoim kontaktom Melka trafia na trop Jowity. Do Radka dociera wreszcie, że żona go oszukała i porzuciła w tak trudnym momencie. Niebawem w mieszkaniu Zielińskiego zjawia się wściekły "Hiszpan".

odc. 2762 Szaleńczy plan Olka ma szansę się powieść tylko wtedy, gdy Szakalski uwierzy w śmierć Krojewiczów. Mieszkańcy Wadlewa stają na wysokości zadania - kondukt żałobny rusza drogą przez wieś. A Karolina i Seweryn obserwują uroczystość ukryci na cmentarzu.

Korona królów

odc.124-126 Gabija zbliża się do Mikołaja. Snuje plany ślubne, co nie podoba się jej ukochanemu. Na Wawelu krążą plotki o dziecku zrodzonym z martwej matki. Eliasz oskarża Karla o praktyki szatańskie. Kazimierz dowiaduje się o podbojach Henryka Żagańskiego.

Leśniczówka


odc.55 Katarzyna bada przeszłość zmarłego ojca, co poróżnia ją z Maryną. Między siostrami znów narasta konflikt. Nowacki wszczyna śledztwo w sprawie skradzionego obrazu. Przypuszcza, że w przestępstwo może być zamieszany Rudomirski.

odc.56 W Leśniczówce pojawia się Janina Grzesik. Celem jej wizyty jest chęć spotkania się z Katarzyną. Córka Antoniego musi w końcu poznać tajemnice rodzica. Smiersz próbuje odczytać mapę ukrytą w skradzionym antyku. Zleca Borysowi i Ogonowi pozbycie się dzieła sztuki.

odc.57 Doktor Ździebłowską bardzo martwią niepomyślne wyniki mammografii. Magda namawia ją na leczenie w Norwegii. Paweł kłóci się z Jasińskim. Czuje się w obowiązku, by natychmiast zatrzymać budowę obwodnicy.

Diagnoza

odc.11 Annę martwi brak wieści od Michała. Zdenerwowana, udaje się na policję, by zgłosić zaginięcie Wolskiego. Sama także wszczyna poszukiwania partnera. Niestety, jej działania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Paradoksalnie, po rozwodzie Wanda i Gerard stają się sobie coraz bliżsi. Mając na uwadze ostatnie wydarzenia, żadne z nich nie chce się zbytnio angażować. Sylwia odwiedza Artmana w szpitalu. Informuje go, że zdecydowała się złożyć wniosek o uznanie jej męża za zmarłego. Jan podejrzewa, że osamotniona kobieta obdarzyła go szczerym uczuciem. Kalina udaje się do zakonu. Wciąż rozmyśla nad swoim życiem. Po rozmowie z Makusz Artman, wyposażony w nietypowy ekwipunek, wyrusza nad jezioro. Okłamuje Bognę, że cały dzień będzie się opiekował dziećmi.

Ślad


odc.17 Ginie uczennica szkoły tanga. Detektywi z CWŚ w torebce zmarłej znajdują jej dokumenty. Tak dowiadują się, że pracowała jako specjalistka w zakładzie medycyny sądowej. Badania laboratoryjne wykazują obecność prokainy w organizmie denatki. Substancja ta znajdowała się w róży, która dopełniała wizerunek sceniczny kobiety. Podejrzenie pada na zazdrosną rywalkę.

odc.18 Ekipa Różańskiej jedzie do podmiejskiego domu, gdzie znaleziono zwłoki biznesmena Polakowskiego. Śledztwo ujawnia, że mężczyznę torturowano przed śmiercią. Porozrzucane rzeczy w mieszkaniu ofiary wskazują na motyw rabunkowy. Kwalifikacja przestępstwa się zmienia, gdy detektywi odkrywają mroczną przeszłość przedsiębiorcy, który organizował orgie seksualne.

Na dobre i na złe

odc.720 Barbara decyduje się wyznać synowi prawdę na temat swojej choroby. Michał, na wieść o guzie mózgu i braku dobrych rokowań, prosi o konsultację profesora Barta. Wkrótce Wilczewscy wspólnie zajmują się mężczyzną z poważną raną ręki. Jedynym wyjściem wydaje się amputacja kończyny. Michał wbrew decyzji matki podejmuje się leczenia poszkodowanego. Wiki poszukuje Jędrka, który dobrowolnie opuścił szpital. Gdy odnajduje uciekiniera, stan chłopca gwałtownie się pogarsza. Wera otrzymuje przepustkę. Przez klika dni może się cieszyć wolnością poza murami ośrodka dla uzależnionych. Postanawia zawalczyć o Marcina. Molenda nie jest zachwycony widokiem byłej partnerki. W dodatku dziewczyna skutecznie utrudnia mu zaloty wobec Julki.

odc.261 Natalia postanawia zorganizować w mieście festiwal wyrobów rękodzielniczych. Wydarzenie ma uświetnić swoją obecnością Monika, która tworzy niezwykłe rzeźby ze sznurka. Gdy udaje się do niej z zaproszeniem, staje się przypadkowym świadkiem dramatycznego zdarzenia. Zakrwawiona artystka pochyla się bowiem nad zwłokami mężczyzny. Podczas przesłuchania podejrzewana o zbrodnię kobieta zeznaje, że próbowała reanimować ofiarę. Jej wersja jest prawdopodobna do czasu, gdy sandomierscy policjanci znajdują torebkę z marihuaną. Zespół Możejki ustala, że zmarłym jest Jerzy Brzozowski - chemik znany w środowisku farmaceutycznym. Okazuje się, że firma, w której pracował, wprowadziła na rynek nowe leki.


Świat według Kiepskich

odc.539 Halina wpada w nałóg kompulsywnego kupowania. Codziennie przynosi do domu ubrania z second handów. Z czasem odkrywa, że na sprzedaży używanej odzieży można dobrze zarobić. Kiepska rozkręca własny biznes.

Oko za oko


odc.13, 14 W kancelarii Konstantego pojawia się dziewczyna z nietypową prośbą. Kamila chce, by prawnik przechował u siebie kopertę z gotówką i pendrive. Niebawem klientka znika bez śladu. Anna odkrywa nowy biznes swojego szefa.

Opowieść podręcznej

odc.3, 4 Janine rodzi zdrowe dziecko. To wydarzenie sprawia, że Offred i Serena Joy wracają wspomnieniami do początków kształtowania się Republiki Gileadzkiej. Po chwili wytchnienia podręczna czeka na ceremonię. Nie wszystko przebiega zgodnie z planem.

Czas śmierci

odc.2 Helen coraz bardziej angażuje się w śledztwo prowadzone przeciwko mężowi Lindy. Gdy Adam chce wziąć odpowiedzialność za jej dziecko, zdobywa się na odwagę, by wyjawić mu prawdę. Niebawem zgłasza się świadek, który zamierza zapewnić oskarżonemu alibi.

Kompania X2

odc.2 Torturowany przez Niemców Alfred powoli opada z sił. Zachodzą poważne obawy, że wróg wkrótce go złamie. Aurora prosi centralę o wsparcie. Przełożeni decydują, że młodym agentom ma pomóc przerzucony do Francji pułkownik Sinclair.

Syn

odc.8 Rok 1850. Komanczowie uznają, że Eli opuścił plemię. Prairie Flower nie wierzy w jego ucieczkę. Rozpoczyna poszukiwania. Rok 1915. Pete postanawia dokonać zmian w swoim dotychczasowym życiu. Wraz z Marią układa dalekosiężne plany.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje