Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?


M jak miłość

Reklama

odc. 1395 Fikcyjne małżeństwo Katii i Pawła ma zostać w końcu zakończone. Małżonkowie udają się wspólnie do gmachu sądu. W drodze Gruzinka wyznaje Zduńskiemu, iż wcale nie chce kończyć ich związku i że być może miłość przyjdzie z czasem... Jednak chłopak szybko ucina tę dyskusję. Tymczasem Igor również zjawia się w sądzie. Wykorzystuje moment przed rozprawą, gdy Katia zostaje na chwilę sama i wyprowadza ją z gmachu, by na parkingu porozmawiała ze swoim ojcem. Otokar kategorycznie zabrania córce rozwodu i mimo jej oporu, zmusza, by wsiadła do samochodu i odjechała sprzed sądu. Później zastraszona Gruzinka nagrywa na pocztę głosową Zduńskiego wiadomość, w której informuje go, że rezygnuje z rozwodu. Paweł, zdenerwowany tą sytuacją, jedzie do biura Kaliny i robi jej awanturę. Ma do szefowej pretensje, że jej protegowana nie wywiązała się z umowy, którą zawarli. Kłopotami dzieli się także z ukochaną Julką.
odc. 1396 Wczesnym rankiem Sonia orientuje się, że Janek nie dotarł na swój dyżur. Policjantka jedzie do jego mieszkania, ale nie udaje jej się dobudzić kolegi. Postanawia więc zastąpić go w pracy, a szefa poinformować, że chłopak jest chory. Jednak Staszek szybko orientuje się w sytuacji, bo na komisariat wpływa skarga na to, jak Morawski zachowywał się poprzedniej nocy w klubie. Tymczasem Sonia jest coraz bardziej zaniepokojona stanem kolegi i w końcu decyduje się wezwać na pomoc jego matkę. Sobańska przyjeżdża do mieszkania syna i po kilku próbach udaje jej się wreszcie go dobudzić. Jest bardzo zaniepokojona jego stanem i sugeruje, by zamknął wreszcie swój poprzedni związek i poszukał pracy gdzieś poza Grabiną. Chłopak początkowo zdecydowanie odmawia, ale kilka godzin później, po tym jak zobaczył całujących się na ulicy Ulę i Bartka, przychodzi do Staszka i składa wymówienie. I nie chce słyszeć o innym rozwiązaniu, choć szef proponuje mu, by zamiast rzucać pracę, poszedł na dłuższy urlop.

Klan

odc. 3367 Zirytowany Jasiek robi Krzyśkowi wyrzuty. Jest zły na kolegę, że tak obcesowo zachował się wobec jego siostry. Chłopak próbuje się tłumaczyć, ale widząc minę Rafalskiego, szybko odpuszcza.

odc. 3368 Z sanatorium wracają Chojniccy. Na Sadybie nadal trwa remont, więc Beata proponuje im, by zatrzymali się u niej. Małgosia przenosi się do ojca.

odc. 3369 Znudzony bezczynnością Jerzy próbuje wyrwać się z domu i pojechać skontrolować budowę. Jednak na jego drodze stają Elżbieta i Beata.

odc. 3370 W Rosso zjawiają się inspektorzy Sanepidu. Wygląda na to, że Feliks będzie miał bardzo poważne kłopoty.

Na Wspólnej

odc. 2774 Informacja o dostaniu się na studia wprowadza Kasię w euforyczny nastrój. Jej radość przerywa telefon od koleżanki, która gratuluje Bergównie odważnego filmiku, jaki pojawił się w sieci.

odc. 2775 Zdenerwowana Anna przekonuje Kasię, by o postępku Rafała zawiadomiła policję. Tymczasem Darek na wieść o tym, co przydarzyło się Bergównie, zaczyna szukać Żaleckiego.

odc. 2776 W dniu swoich imienin Miłosz informuje Sandrę, że zostali zaproszeni do jego rodziców. Na miejscu okazuje się, że matka Glinki przygotowała na ten wieczór kilka niespodzianek. W tym jedną bardzo przykrą dla Sandry.

odc. 2777 Do Marty przychodzi Irek i przeprasza ją za agresywne zachowanie. Konarska zaprasza go na herbatę. Nagle Niwirski próbuje pocałować dziewczynę!

Barwy szczęścia

odc. 1934 Aldona dowiaduje się od Reginy, że Adam nie żyje. Grzelakowa zaczyna się obawiać, że Borys może mieć coś wspólnego z tą śmiercią. Natomiast Agata po raz kolejny wpada na Patryka. Chłopak daje do zrozumienia, że chętnie by się z nią umówił. Jednak Pyrka odmawia. Wyjaśnia, że emocjonalnie nadal tkwi w poprzednim związku.

odc. 1935 Zgodnie z sugestią prawnika, Kama zwraca się do Natalii z prośbą o ratowanie firmy jej byłego męża. Małgorzata ostrzega córkę przed robieniem interesów z Wilkiem. W tym samym czasie do domu Pyrków przychodzi Winicjusz Ziemiński. Młody pisarz chce odebrać maszynopis swojej powieści.

odc. 1936 Przygnębiona Regina zwierza się Aldonie, że nie może spokojnie pochować męża, bo jego córka z poprzedniego małżeństwa obwinia ją o śmierć Adama i żąda sekcji zwłok. Grzelakowa prosi Franka, by odwiózł Czaplę do domu. A tam czeka na nią policja. Regina informuje funkcjonariuszy, że osobą, która ostatnia widziała Adama żywego, jest... Borys.

odc. 1937 Po wywiadzie, którego udzielił Łukaszowi, na Józka spada niewyobrażalna fala krytyki. Przerażony Sałatka ukrywa się przed dziennikarzami w mieszkaniu Darka i Władka. A szefowie klubu i piłkarze zgodnie zaprzeczają, że stosują niedozwolone środki.


Pierwsza miłość

odc. 2754 Na studenckim plenerze Krystian poznaje fascynującą dziewczynę. Chłopak nie zdaje sobie sprawy, że Roxy wywróci jego życie do góry nogami.

odc. 2755 W areszcie dochodzi do wypadku - jeden ze strażników zaczyna się dusić. Marysia deklaruje, że jest w stanie pomóc mężczyźnie. W pewnym momencie Radosz prosi o nóż...

odc. 2756 W Wadlewie zjawia się mężczyzna z tajemniczym futerałem. Kazanowa sądzi, że jest on płatnym zabójcą.

odc. 2757 W King’s Fitness Kinga zastaje obcego mężczyznę. Ten z kamienną twarzą stwierdza, że pracuje w klubie.

Korona królów

odc.120 Księżna świdnicka oczekuje na przybycie Heleny. Gdy ta się pojawia, zniecierpliwiona Agnieszka wymierza jej policzek. Podczas spotkania z Elżbietą biskup Grot wręcza węgierskiej królowej relikwie św. Wojciecha.

odc.121 Ponownie odrzucony Mikołaj obiecuje sobie odszukać Audre, córkę Egle oraz Gabiję. Siostra doradza Kazimierzowi, żeby skończył z nieobyczajnym zachowaniem.

odc.122 Władca zwołuje tajną naradę. Informuje znamienitych gości, że wkrótce zajdą poważne zmiany. Maciek i Mikołaj przeczesują las, by odnaleźć zaginione dwórki. Ich misja kończy się połowicznym sukcesem.

odc.123 Gabija opowiada swoim wybawcom o walce, jaką Audre stoczyła z wilkiem. Dziewczyna straciła dużo krwi i jest w stanie krytycznym. Ilzę dręczą wyrzuty sumienia.

Leśniczówka


odc.52-54 Katarzyna dowiaduje się o nowym biznesie Karczów. Biznesmeni próbują przechwycić gości Złotego Lasu, by ich klub nie świecił pustkami. Pola otrzymuje pierwszą wypłatę. Wakacyjny wy‑ jazd z chłopakiem staje się rzeczywistością, a nie mrzonką Majewskiej.

Diagnoza

odc.10 Michał składa wizytę prokuratorowi Wileckiemu. Deklaruje, że chce wziąć udział w policyjnej akcji mającej na celu wykrycie członków transplantacyjnego podziemia. Mimo braku zgody ze strony prawnika angażuje się w sprawę. Wkrótce trafia do willi, w której dokonywane są nielegalne przeszczepy. Na stole operacyjnym dowiaduje się, że zabieg przeprowadzi... Artman. Gerard spotyka się z Piotrem. Wyznaje Sadzikowi, że Wanda odeszła od niego, gdyż zapewne związała się z innym. Gdy Jureczko wraca do domu z zamiarem zabrania swoich rzeczy, znajduje byłego męża pochylonego nad pudełkiem ze wspólnymi fotografiami. W ekspartnerach na nowo odżywają uczucia. Kacper jest zawiedziony zachowaniem Kaliny. By zbliżyć się do niej, akceptuje wieść o nowicjacie.

Ślad


odc.15 Ginie trzech uczniów. Wszyscy tuż przed śmiercią otrzymali SMS od Krystiana Bobika z propozycją spotkania. Niebawem detektywi z CWŚ znajdują ciało podejrzanego o zbrodnie nastolatka. Okazuje się także, że zmarli przyjaciele kłócili się o pieniądze i koleżankę z klasy, Krystynę Stecką. Śledczy zakładają wersję, że któryś z nich chciał uwieść dziewczynę. Wkrótce weryfikują swoją hipotezę.

odc.16 Grzegorz Szczepański zostaje otruty na przyjęciu z okazji rocznicy swojego ślubu. Zabójca natarł śmiertelnie niebezpieczną substancją wnętrze jego kieliszka. W kręgu podejrzanych są kelner i menedżer restauracji. Wychodzi na jaw, że żona zamordowanego wdała się w romans z jego 19-letnim synem. Mężczyzna, wiedząc o miłosnej przygodzie partnerki, zmienił testament. Niebawem wdowa umiera.

Na dobre i na złe

odc.719 Wiktoria odkrywa, że Jędrek - nastolatek ze stomią - ma być operowany przez Domańskiego. Jest przerażona niekompetencją kolegi, który zamierza przeprowadzić zabieg mimo medycznych przeciwwskazań. Blanka rozpoczyna praktyki w Leśnej Górze. Do tego samego szpitala trafia jej koleżanka ze studiów, Emilia. Dziewczyna schlebia Borysowi, by zyskać jego przychylność. Michał martwi się o zdrowie matki. Próbuje ustalić, dlaczego ostatnio go unika i dziwnie się zachowuje. Wypytuje o to doktor Sikorkę. W międzyczasie na dyżurze razem z Barbarą opiekuje się Karoliną - dziewczyną z komplikacjami po złamaniu ręki i dolegliwościami żołądkowymi. Pacjentka wymaga natychmiastowej pomocy lekarskiej. Jej stan ulega gwałtownemu pogorszeniu.


Świat według Kiepskich

odc.538 Ferdek otrzymuje zadanie od prezesa Kozłowskiego. Ma powołać nową partię, która zrzeszałaby osoby niereprezentujące żadnych poglądów politycznych. Mieszkańcy kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 z entuzjazmem popierają inicjatywę.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje