Reklama

Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

M jak miłość

odc. 1381 Ogrom obowiązków związany z prowadzeniem pensjonatu daje się Marzenie coraz bardziej we znaki. Jak by tego było mało, któregoś dnia odkrywa, że ktoś włamał się i zabrał służbowy laptop, tysiąc złotych i srebrną zastawę. Przygnębiona Lisiecka zawiadamia o wszystkim Ulę i oczywiście policję. Wkrótce w siedlisku zjawia się Mostowiaczka w towarzystwie Bartka. Tymczasem Soni udaje się ustalić, że niedawno w pensjonacie pracował Tomek Gajda, sezonowy pomocnik. Ponieważ Marzena nie była zadowolona z jego usług, podziękowała mu za dalszą pracę. Policjantka dochodzi do wniosku, że to on jest głównym podejrzanym. Jednak Janek sądzi, że za kradzieżą stoi... Bartek. Po przesłuchaniu wściekły Lisiecki jest gotowy natychmiast wyjechać do Niemiec. Jednak Ula błaga ukochanego, by jej nie zostawiał. Tymczasem do Grabiny z Warszawy wraca Barbara. Niedługo odwiedza ją znajomy z kursu angielskiego...

Reklama

odc. 1382 Zdesperowana Iza postanawia w końcu uciec od Artura. W tajemnicy dzwoni do Marcina i ustalają, kiedy ma to nastąpić. Niestety, gospodyni leśniczówki, w której Skalski więzi żonę, donosi mu, iż dziewczyna ukrywa w lesie telefon. Wściekły mężczyzna błyskawicznie podejmuje decyzję - natychmiast wyjeżdżają do Hanoweru! Jednak w czasie postoju na stacji benzynowej Izie udaje się zadzwonić do Marcina, a w chwilę później uciec samochodem Artura. Niestety, Skalski błyskawicznie orientuje się, co się stało i dzięki uprzejmości młodego motocyklisty rusza za żoną w pościg. W pewnym momencie przed autem prowadzonym przez Izę znienacka pojawia się inny pojazd. Dziewczyna próbuje uniknąć zderzenia, ale traci panowanie nad kierownicą i... samochód wpada do rzeki. Choć świadkowie wypadku od razu rzucają się na pomoc, udaje im się uratować tylko Maję. Na miejscu wypadku zjawia się Artur. Gdy dociera do niego, co się stało, jest załamany. Wkrótce przyjeżdża tam również Marcin. Dochodzi do kłótni.

Klan

odc. 3333 W przedszkolu prowadzonym przez Czesię zjawia się Grażynka. Zauważa, że kuzynka ma fatalny nastrój. Okazuje się, iż Darek nie chce zgodzić się na rozwód bez orzekania o winie.

odc. 3334 W Elmedzie dumny Tadeusz pokazuje Pawłowi najnowsze zdjęcia Teosia. Lubicz nie wytrzymuje i zdradza przyjacielowi, że Agnieszka jest w ciąży.

odc. 3335 Choć od powrotu z Tatr minęło już kilka dni, Ola nadal kiepsko się czuje. Zaczyna się zastanawiać, czy nie jest to nawrót choroby nowotworowej...

odc. 3336 Lekarz uspokaja Lubiczównę, że wyniki badań nie wskazują na wznowę. Sugeruje za to, iż to może być... ciąża!

Na Wspólnej

odc. 2746 W trakcie szczerej rozmowy Arek mówi Zuzie, iż jej mąż musi poddać się operacji uszkodzonej ręki. Wkrótce okazuje się, że Kamil wolałby jednak uniknąć zabiegu. Ostrowski ostrzega go, że taka decyzja może przekreślić jego karierę.

odc. 2747 Przed Anastazją trudny egzamin - jeśli zda go dobrze, trafi na praktyki do dużej restauracji. Jednak dziewczyna nie może przestać myśleć o kłopotach Beaty.

odc. 2748 Ku zaskoczeniu Romana, Ilona prosi go o spotkanie w cztery oczy. A w czasie rozmowy przedstawia wyjątkową biznesową propozycję. Dyskutującą parę przez przypadek zauważa Antoni. Jest przekonany, że brat chce go oszukać...

odc. 2749 Smolny dochodzi do wniosku, że ktoś próbuje wrobić Gwiazdę. Tymczasem do dziennikarskiego śledztwa włącza się Igor, który odkrywa mechanizmy afery.

Barwy szczęścia

odc. 1899 Agata chce zrobić wszystko, by "Zaginiona kobieta" trafiła do kin. Zastanawia się nawet nad zainwestowaniem własnych pieniędzy. Jednak po obejrzeniu zmontowanego już filmu zaczyna mieć poważne wątpliwości. W tym czasie Franek szuka domu, w którym mógłby zamieszkać z Cariną i ich dzieckiem.

odc. 1900 Mimo delikatnych sugestii ze strony Anety, Krystyna nadal bardzo uważnie przygląda się związkowi swojego syna z Dylską. Zdesperowana dentystka podejmuje kolejną próbę skierowania uwagi Złotej na inne obszary życia. W związku z tym zaprasza Jaworskiego na spotkanie i namawia go na randkę z matką Marka.

odc. 1901 Zdenerwowana Róża ostrzega syna, że nie może "nielegalnie" opiekować się dzieckiem Beaty. Tymczasem przy szpitalnym łóżku Saganowskiej Darek spotyka jej ciotkę. Kobieta bardzo szybko orientuje się, że Janicki nie jest narzeczonym jej bratanicy.

odc. 1902 Z podróży poślubnej wracają Bożena i Bruno. Ponieważ wcześniej obydwoje stracili pracę, teraz muszą znaleźć nową. Wkrótce Bilski znów kontaktuje się ze Stańską i ponawia swoją ofertę. Również jej mąż dostaje ciekawą propozycję. Niestety, wiąże się ona z wyjazdem do Australii.

Pierwsza miłość

odc. 2720 Pech Tomka nadal trwa - nic nie idzie tak, jak miało być. W końcu nastolatek nie ma wyjścia i zaczyna improwizować. Ale czy to wystarczy, by wygrać?

odc. 2721 Goście weselni, czekający na Kalinę i Krystiana, zaczynają się niepokoić. Tymczasem młoda para zamiast do kościoła, jedzie na porodówkę.

odc. 2722 W klubie prowadzonym przez Kingę i Marysię zjawia się policja. Przerażona Domańska zostaje aresztowana.

odc. 2723 Po zatrzymaniu żony Michał wyjawia Melce prawdę dotyczącą wypadku Materskiego. A Marysia próbuje odnaleźć się w więziennej rzeczywistości.

Korona królów

odc.93 Trwa proces Hińczy. Oszust zostaje skazany - ma spędzić dziesięć lat w lochu. Niespodziewanie wstawia się za nim Bożena Tęczyńska. Z kolei misja Niemierzy i biskupa Grota kończy się fiaskiem.

odc.94 Gabija nie chce martwić ciężarnej Egle. Cudka ma złe przeczucia związane z powrotem Jolenty. Matczyne obawy się potwierdzają - na orszak napadają zbójcy.

odc.95 Kazimierz pragnie rozwiązać konflikt z zakonem krzyżackim. W tym celu jednoczy siły z księciem słupskim, Bogusławem. Pojmana Jolenta budzi się w tajemniczej chacie.

odc.96 Władca Litwy, Olgierd, zarzuca Kazimierzowi nielojalność i bratanie się z wrogiem. Adelajda zazdrości Ofce jej błogosławionego stanu. Pomaga także zrozpaczonej Cudce, którą martwi brak wieści od córki.

Leśniczówka


odc.33 Między Januszem a mecenas Izdebską wywiązuje się awantura. Bogdan natomiast dostrzega inteligencję i urodę prawniczki. Roberta zachwyca posiadłość Ruszczyców. Uważa jednak, że gospodarze nie wykorzystują potencjału Leśniczówki. Postanawia im pomóc.

Zemsta o jasnych oczach

odc.3 Kapitan Caradec wciąż poszukuje Olivii. Wkrótce znajduje nagranie, na którym Penelope zleca zabicie rodziny Fortunych. Alex pomaga uciekinierce odnaleźć córkę, Lou. Etienne nie może wybaczyć synowi zdrady. Wydaje na niego wyrok śmierci.

Kości

odc.3 Zespół wkracza do domu starców po tym, jak zostają znalezione zwłoki jednego z pensjonariuszy. Booth i Brennan badają okoliczności tej sprawy. Ich małżeńskie rozmowy o dzieciach i rodzinnych obowiązkach zaczynają dominować także w laboratorium.

Diagnoza

odc.3 Pogarsza się stan Karola. Pacjent wymaga pilnej operacji, na co nie wyraża zgody jego partnerka, Maria Kaleta. Michał twierdzi, że został wysłany na urlop, by nie mógł drążyć sprawy nielegalnych przeszczepów. Anna nie dowierza jego teoriom.

Na dobre i na złe

odc.712 Falkowicz wciąż przeżywa traumę po śmierci brata, jednak wraca z urlopu do Leśnej Góry. Od razu rzuca się w wir obowiązków zawodowych. Postanawia przeorganizować funkcjonowanie szpitala, ułatwiając tym samym pracę personelowi medycznemu. Zwołane zebranie przerywa wieść o wypadku Matyldy. Dziewczynka doznała urazu ręki po upadku z konia. Doktorzy Wilczewski i Konica otaczają nastoletnią pacjentkę opieką. Do Leśnej Góry trafia także ojciec jednej z jej koleżanek. Mężczyzna również uległ wypadkowi w stadninie. Teraz czeka go skomplikowana operacja nogi. Wilczewski, korzystając z nadarzającej się okazji, wyznaje Kasi miłość. Zapowiada, że będzie walczył o jej zaufanie. Przejęta losem córki kobieta nie zważa jednak na jego słowa. Tymczasem niespodziewanie zjawia się matka Michała.

Świat według Kiepskich

odc.531 Halina udaje się do bankomatu, by wypłacić gotówkę. Przez roztargnienie nie zabiera pieniędzy. Martwi się, że gotówka wpadnie w niepowołane ręce. O swoim problemie opowiada Ferdkowi. Zdenerwowany Kiepski rozpoczyna prywatne śledztwo.

odc.254 W mieście ponownie zjawia się naczelnik Morus. Tym razem funkcjonariusz przybył w celach prywatnych - chciał bowiem odwiedzić przyjaciółkę Anielę. Podczas porannego joggingu zostaje uprowadzony. Złe wieści szybko docierają do Możejki, który natychmiast rozpoczyna poszukiwania. To priorytetowa akcja dla sandomierskich stróżów prawa. Zaabsorbowany sprawą Orest nie zważa na informację przekazaną przez aspirant Kobylicką. Ksiądz Mateusz wyjawił jej, że w okolicy postrach sieje mafia Buciaruka, co prawdopodobnie ma związek z uprowadzeniem. Tymczasem pojmany policjant trafia do opuszczonej hali. Na miejscu okazuje się, że doszło do pomyłki. Bezlitosny gangster wydaje na mężczyznę wyrok śmierci.

Z Archiwum X

odc.4 Mulder i Scully prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci wysoko postawionego urzędnika. Dowody wskazują, że zabójstwa nie mógł dokonać żaden śmiertelnik, lecz pozaziemska istota. Dana wspomina przeszłość. Cierpi z powodu rozłąki z synem.

Przyjaciółki

odc.137 Robert oskarża Ingę o zbytnią rozrzutność. Zamierza płacić matce swojego dziecka niższe alimenty. Paweł topi smutki w alkoholu. Pewnego dnia w obecności wnuka wsiada pijany do samochodu. Stefa i Jasiek martwią się o zdrowie Zuzy.


Wikingowie

odc.6 Ragnar wciąż jeszcze cierpi z powodu ran, które odniósł w pożarze domu. Nie będzie mu jednak dane w spokoju wrócić do zdrowia. Odkrywa bowiem, że jego brat, Rollo, torturowany jest na polecenie Haraldsona. Wyzywa rywala na pojedynek.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje