Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc. 989 Grzegorz zaprasza Marcina z Kasią na obiad, podczas którego przedstawia im Weronikę. Nie ma pojęcia, że syn i ukochana doskonale się znają... Następnie Marcin dowiaduje się, że do Warszawy wróciła Agnieszka. Udaje mu się z nią umówić. Ich spotkanie kończy się w łóżku! Olszewska stawia Chodakowskiemu warunek: mogą się od czasu do czasu widywać, ale nikt nie może się o tym dowiedzieć. Tymczasem Tomek ma wyrzuty sumienia, że Małgosia znowu przez niego cierpi. Byłego detektywa odwiedza Marcin, który informuje go, że organizuje imprezę powitalną dla Agnieszki. Z kolei Gosia kolejny raz "gra" żonę Michała podczas biznesowej kolacji... Do Mostowiaków przyjeżdżają z wizytą Budzyńscy i Chodakowscy.

odc. 990 W tajemnicy przed Barbarą, Lucjan umawia się z Janką. Dziewczyna uprzedza go, że nie zamierza rezygnować ze swoich roszczeń majątkowych. Mostowiakowi jednak zależy tylko na tym, by poznać powojenne losy swojej siostry. Marcin przeprasza Kasię za nieudaną randkę. Tłumaczy, że nigdy nie obdarzy jej uczuciem, dlatego powinni zachować dystans. Następnie pojawia się u... Agnieszki z kwiatami! Prosi Olszewską, aby chociaż udawała, że go kocha! Tymczasem Łagoda pokazuje Małgosi dokumenty, z których wynika, że przekazuje Markowi kontrolę nad firmą. Przed wyjazdem z Polski pragnie zostawić po sobie dobre wspomnienie. Wręcza byłej żonie naszyjnik!

"Klan"


odc. 2440 Małgosia i Agata zapalają się do pomysłu kupna mieszkania, które dotąd wynajmowali. Jacek jednak uważa, że w najbliższym czasie nie ma szans na otrzymanie kredytu. Barbara cieszy się, że w czwartek przylatuje do niej Pedro. Zyta opowiada Grażynie o programie publicystycznym, w którym wystąpią niepełnosprawni zaangażowani w kulturę. Pyta, czy Maciek zgodziłby się w nim wystąpić... Chłopak zabiera ze sobą do studia Martynę. Podczas nagrania oświadcza, że sędzia nie zgodził się na ich ślub...

odc. 2441 Po wczorajszym występie w telewizji Maciek jest przekonany, że teraz bez przeszkód będzie mógł się ożenić z Martynką. Małgosia wpada do Jaśka na korepetycje z matematyki. Przy okazji ma możliwość porozmawiać z Barbarą o... swoim ojcu! Feliks w końcu przeprowadza decydującą rozmowę z szefową w sprawie zatrudnienia w firmie. Okazuje się, że zbyt długo marudził i propozycja jest już nieaktualna. Natomiast Agata uświadamia sobie, że nie uda im się pożyczyć pieniędzy na zakup mieszkania. Z kolei do Jacka odzywa się Barbara. Prosi o spotkanie... Darek znajduje, wśród ulotek reklamowych, ogłoszenie o naborze do nowego przedszkola.

odc. 2442 Czesia denerwuje się perspektywą konkurencji z publicznym przedszkolem. Martwi się, że z tego powodu jej interes lada dzień upadnie. Jacek spotyka się z Barbarą. Milecka przyznaje, że wie o jego potrzebach finansowych. Proponuje mu pożyczkę bezterminową. Chce tylko, by odnowili swój romans! Wiesław proponuje Stasi wycieczkę do Kazachstanu.

odc. 2443 Grażynka próbuje wytłumaczyć Maćkowi, że zmiana decyzji sądu nie zależy od widzów przed telewizorami. Arkadiusz przedstawia Grażynce pomysł Korbasa, który mógłby na koncertach zbierać podpisy pod petycją w sprawie zgody na ślub Maćka. Grażynka wyjaśnia mu, że w tej sprawie nie chodzi o przepisy... Agata spotyka się z Bolkiem. Pyta, czy byłby skłonny pożyczyć jej 150 tysięcy złotych na zakup mieszkania. Bolek ma jednak zupełnie inny pomysł.

"Na dobre i na złe"

odc.523 W Leśnej Górze trwa rekrutacja do działu statystyki. Martyna podstępem dostaje się do gabinetu Trettera. Opowiada o swojej niezwykle trudnej sytuacji materialnej, chcąc przekonać lekarza, by ją zatrudnił. W pewnym momencie dostaje nagłego ataku bólu i osuwa się na podłogę. Tretter sądzi, że kobieta udaje, by wzbudzić litość. Ciężarna pacjentka Krysia jest w grupie ryzyka ze względu na zaawansowany wiek. W trakcie badania kontrolnego kobieta zaczyna rodzić. Na świat przychodzi zdrowa córeczka. Krysia obawia się reakcji męża Lucjana, któremu nie powiedziała, że będą mieć dziecko. Lena i Latoszek próbują odbudować swój związek. Lekarka zdobywa się na gest i proponuje Agacie, by bliżej się poznały. Woźnicka ma ogromne poczucie winy, że uwiodła jej męża.


"Barwy szczęścia"

odc. 936 Maria mówi Marcie, że jej wyjazd do Finlandii był błędem. Diana nie jest w stanie zrozumieć, dlaczego Kasia tak angażuje się w problemy Ksawerego. Zaczyna... rodzić! Basia i Zenek są zaniepokojeni groźbami Alberta. Kontaktują się z komisarzem Makowskim.

odc. 937 Diana dzwoni do Arka, by mu przekazać, że ma syna. Marta towarzyszy Urszuli na spotkaniu z Chowańskim, który chce sponsorować fundację aktorki. Tymczasem Paulina próbuje zbliżyć się do Roberta i zasypuje swojego szefa komplementami! Władek dowiaduje się, że wspólnie ze Zbyszkiem leci na konferencję do Meksyku. Nie zdaje sobie sprawy, że wyjazd ma drugie dno...

odc. 938 Podopieczni Bartka grożą mu odejściem, jeśli nie załatwi im więcej zleceń. Waleria postanawia pomóc synowi w ratowaniu jego biznesu! Stefan nie ma z kim iść na Bal Strażaka. Staszek radzi mu, by zaprosił na bal Walerię. Zofia konsekwentnie próbuje zniechęcić Irka do Natalii. Udaje jej się ich skłócić. Oboje rozważają rozstanie...

odc. 939 Daniel proponuje Tinie, by zagrała koncert w osiedlowej klubokawiarni "Feel Good". Z wizytą do Kostka przyjeżdża jego starsza córka, Zuzanna. Nastolatka skarży się ojcu na Darka, nowego partnera Edyty. Nie kryje, że chciałaby zamieszkać z nim, Ludmiłą i swoją młodszą siostrzyczką. Bartek odkrywa, że Waleria i Stefan spędzili razem... noc!


"Pierwsza miłość"


odc.1702 W internecie aż huczy na temat zamieszania, do jakiego doszło wokół wyborów Mistera. Hubert przeprasza Majkę, że nie miał ostatnio czasu, by zająć się dzieckiem... Mirek z klasą mają okazję pojechać do Londynu. Muszą tylko zebrać fundusze, by sponsorować najbiedniejszych uczniów.

odc.1703 W paryskim salonie ślubnym pomylono termin wykonania sukni dla Sabiny. Dziewczyna dowiaduje się, że nie będzie miała na czas kreacji na najważniejszą uroczystość w swoim życiu. Musi więc poprosić Dagę o pomoc. Szymon nie wie, na jakiej podstawie Hubert uważa, że Marysia go z nim zdradziła.

odc.1704 Pijany Szymon przez pomyłkę próbuje dostać się nie do swojego mieszkania. Drzwi otwiera mu zaskoczony Król... Miedzianowski diagnozuje prawdziwą przyczynę problemów zdrowotnych Wojtka. Sabina drukuje zaproszenia na ślub. Igor jest na nią o to wściekły...

odc.1705 Radek, Nikola, Mikser, Daga i Ola zastanawiają się, czy powinni iść na ślub Sabiny. W trakcie narady Kaśka wydaje się być markotny i zasmucony. Jako jedyny nie dostał zaproszenia... Mirka mówi Fabianowi, że Dominik podrywa mu Patrycję. Marysia wyrzuca Szymona z mieszkania.

"Na Wspólnej"

odc.1756 Ola jest zdruzgotana po tym, jak przyłapała Oliviera z rozebraną dziewczyną. Chłopak jednak usiłuje ją przekonać, że nie doszło do zdrady! Maks robi awanturę Jerzemu. Emilka nie ma odwagi odezwać się do Błażeja. Boi się, że jej nie wybaczył.

odc.1757 Danka nie ma pojęcia, że Ola coraz częściej sięga po amfetaminę. Michał prosi Maksa, by pomógł mu w odzyskaniu pieniędzy od Laury. Przedstawia zaskoczonemu bratankowi swój plan zemsty na oszustce... Bogdan nie rezygnuje z wyprowadzki z Warszawy.

odc.1758 Igor przylatuje na jeden dzień z Manchesteru. Chce ustalić, czy Magda rzeczywiście kogoś ma. Michał i Maks realizują plan odwetu na Laurze. Wspiera ich Bartecki, który proponuje Laurze kupno drogiego obrazu.

odc.1759 Kinga ma pretensje do Izy, że nie zapobiegła wydaniu nowej powieści Jerzego! "Bracia" to same oszczerstwa, które krzywdzą całą rodzinę Brzozowskich. Jurek paraduje po ulicy w damskim stroju, wzbudzając ogólny zachwyt mijanych mężczyzn. W pracy wpada na zaskoczonego Romana...


"Moda na sukces"

odc.5826 Stephen zaprasza Pam na spotkanie w kawiarni. Tłumaczy, że nie może przestać myśleć o ich pocałunku. Hope chce urządzić w posiadłości Forresterów przyjęcie dla swojej klasy z okazji ukończenia szkoły.

odc.5827 Oliver informuje Hope, że na jej przyjęciu wystąpi gwiazda latynoskiej muzyki reggaeton, Daddy Yankee. Zazdrosna Steffy mówi Marcusowi, że Logan straci coś istotnego w dniu imprezy.

odc.5828 Daddy Yankee chce podczas zabawy nakręcić materiały do swojego nowego teledysku. Brooke namawia Stephanie, by przekonała Steffy do pozostawienia Olivera i Hope w spokoju.

odc.5829 Zaproszeni na imprezę goście zaczynają zjawiać się pod rodzinną rezydencją Forresterów. Zgodnie z pomysłem, wszyscy ubrani są w jednakowe stroje i mają przygotowane maski.


"Prawo Agaty"

odc.11 Agata spotyka się ze znajomą Zofii, Krystyną Michnacką. ZUS wytoczył jej matce sprawę. Pod adresem kobiety pada zarzut, że symuluje chorobę. Bartek przygotowuje się do egzaminu adwokackiego. Przybysz telefonicznie zleca mu pewne zadanie.


"Dr House"

odc.174, 175 Zespół zajmuje się 6-letnią Emily. W postawieniu diagnozy przeszkadza matka pacjentki, która jest lekarzem. Na oddział trafia także doktor Peter Treiber. Mężczyzna obsesyjnie boi się o swoje bezpieczeństwo. Jedyną osobą, której ufa, jest doktor House.


odc.119 Natalia ma stłuczkę. Na miejscu zdarzenia zjawia się kilka samochodów pomocy drogowej. Między właścicielami holowników dochodzi do kłótni. Natalia składa wyjaśnienia przybyłym policjantom. W tym czasie jej samochód znika. Okazuje się, że został nielegalnie zabrany przez firmę Gronowskiego. Kobieta musi zapłacić dużą sumę za wykupienie auta. Zgłasza sprawę policji. Tymczasem w warsztacie Gronowskiego dochodzi do podpalenia. Jest to kolejne wydarzenie potwierdzające trwającą w mieście wojnę konkurujących właścicieli pomocy drogowych. Nocul i jego współpracownicy postanawiają zorganizować prowokację. Proszą o pomoc Natalię, która ma zgłosić awarię samochodu. Wkrótce na miejsce przyjeżdża auto holownicze Balcera. Okazuje się, że nie ma on licencji.

"Przyjaciółki"

odc.24 Zuza rozmawia z onkologiem na temat zdrowia Stefy. Okazuje się, że matka musi natychmiast podjąć leczenie. Paweł przywozi matkę do salonu rehabilitacyjnego. Podczas zabiegu Marii wdaje się w rozmowę z Sylwią. Ta wspomina, że ma wolny wieczór.

"Na krawędzi"

odc.11 Andrzej natrafia w domu mecenasa Niemczyka na otwarty sejf. Po wyjściu z budynku zostaje postrzelony. Z pomocą przychodzi mu Tomek. Podczas rozmowy w karetce jeden z policjantów pokazuje im pewną rzecz znalezioną na miejscu zdarzenia.

"Lekarze"

odc.10 MSZ nie chce udzielić Elżbiecie informacji na temat Maksa. Wiadomo jedynie, że w Somalii jest polski negocjator a zakładnicy żyją. Alicja jest bliska szaleństwa z niepokoju. Bliscy martwią się o nią. Na oddział zostaje przyjęta pacjentka z zakrzepicą.

"Świat według Kiepskich"

odc.415 Ferdek otrzymuje pocztą zaproszenie na kolację do księdza Pączka. Jest niezwykle dumny z tego powodu. Zaczyna przypisywać sobie różne zasługi dla Kościoła. Wkrótce okazuje się, że na spotkaniu mają zjawić się także Paździoch i Boczek.


"Rezydencja"

odc.1 Losy zamożnej rodziny Podhoreckich. Do pracującego w siedzibie swojej firmy Jana przyjeżdża syn, Marek. Chwali się srebrnym medalem zdobytym w regatach na Maderze. Wkrótce pod biurowcem ojca potrąca autem młodą reporterkę lokalnej gazety, Basię Kochanowską.

odc.2 Zdenerwowany Marek czeka w ambulatorium na Basię, która jest opatrywana. Wkrótce odwozi ją do domu. Wzruszona opiekuńczością Podhoreckiego reporterka poddaje się jego urokowi. Dostrzegają to jej matka Elżbieta i babcia Łucja.

odc.3 Szefowa Basi jest zadowolona z jej artykułu o ogródku jordanowskim, który ma być zlikwidowany w związku z inwestycją firmy Podhoreckich. Marek zabiera swoją siostrę Marysię do stadniny, aby pokazać jej urodzinowy prezent. Okazuje się nim koń Fred.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje