Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   

"M jak miłość"


odc, 977 Marta jest jest zdruzgotana wiadomością o nieślubnym dziecku męża. Zdesperowany Andrzej pojawia się u matki. Chce poznać prawdę o Piotrku. Budzyńska potwierdza, że jest jego synem. Przyznaje, że milczała tylko dlatego, że obawiała się reakcji jego żony. Potem prawnik odwiedza kochankę. Chce wiedzieć, co Edytę łączy z Holtzem.

Małgosia dostaje przesyłkę od Zbigniewa Korcza, swojego ostatniego klienta. Kosz kwiatów oraz platynowa bransoletka w uznaniu za ciekawy projekt nie przypadają do gustu Tomkowi. Sugeruje żonie, by zwróciła kosztowny prezent... Teresa spotyka się z Arturem. Udziela mu porady prawnej w związku z jego kłopotami z pracodawcą w Norwegii. Kobieta uprzedza, że od tej chwili będą musieli spotykać się częściej.

odc. 978 Mateusz jest przygnębiony konfliktem w szkole. Zapewnia Lucjana, że koledzy wrobili go w zbicie szyby. Chłopak pokazuje dziadkowi narysowane przez siebie drzewo genealogiczne Mostowiaków. Lucjan zwraca uwagę, że pominął jego siostrę, która zginęła w czasie wojny... Do Warszawy przyjeżdża Janka. Następnie jedzie do Lipnicy. Spotyka tam Kolędę, który podwozi ją do Grabiny. Natomiast Maczeta wyjeżdża do Stanów na zaproszenie rodziny. Kasia martwi się, że z Marcinem nie dadzą rady opłacać czynszu za mieszkanie. Kinga i Mirka pracują nad reportażem. Odwiedza je Magda. Nagle przyjaciółki zaczynają się kłócić o rodziców...

"Klan"


odc. 2420 Ola opowiada Ewie o propozycji wyjazdu z Norbertem na stypendium. Ma żal do niego, że znowu zachował się wyjątkowo egoistycznie nie biorąc pod uwagę jej potrzeb i zawodowych planów. Pakuje swoje rzeczy i postanawia na jakiś czas przenieść się do Agnieszki. W tej chwili zastaje ją jej ukochany. Chłopak stara się przeszkodzić Oli, w końcu w ataku zazdrości wypomina jej Rafała! Grażyna spotyka taksówkarza Mirka... Jacek chce popracować nad swoją kondycją, dlatego rozważa zapisanie się na siłownię. Podobny zamiar ma... Feliks.

odc. 2421 Ola boi się, że Norbert coś sobie zrobi. Od wczoraj nie odbiera telefonu. Agnieszka jednak przekonuje siostrę, że jest już dorosły i na pewno świetnie da sobie radę. Z kolei Feliks chwali się Monice nowym strojem, który sobie sprawił specjalnie na siłownię. Przyjaciółka sceptycznie podchodzi do jego nowego pomysłu. Mirek czeka na Grażynkę przed domem. Za pomoc znajomej rodzinie dziękuje bukietem i proponuje, że weźmie jej auto na przegląd. Tej scenie przygląda się Kasia... Krzysztof pomaga Julii przy przeprowadzce z powrotem do jej mieszkania. Jacek odwozi Agatę na zajęcia w szkole rodzenia. Po wyjściu z auta ukochaną łapie gwałtowny skurcz. Oboje udają się do szpitala...

odc. 2422 Jacek i Gabriela odbierają ze szpitala smutną Agatę. Niestety, kobieta straciła dziecko, choć lekarz pociesza, że na pewno jeszcze doczeka się potomstwa. Matka również stara się poprawić córce humor. Bez skutku. Ukochana Jacka siebie obarcza winą za poronienie. Przecież na początku nie chciała tego dziecka... Ola zamiast się uczyć do drugiej części egzaminu kuratorskiego, jedzie na uczelnię Norberta. Pyta, dlaczego nie odbiera od niej telefonów i prosi o rozmowę. Tymczasem Agnieszka namawia Pawła, żeby całą rodziną pojechać na tydzień do spa. Ojcu bardzo podoba się ten pomysł i prosi Tadeusza o przysługę. Czy mały Dropek mógłby u nich zostać przez ten czas? Grażynka zagląda do Arkadiusza. Lokator obawia się, że chodzi o zaległy czyn, jednak właścicielka chce go zaprosić na niedzielny obiad. Anna informuje Tadeusza, że jadą na tydzień w Alpy na narty.

"Na dobre i na złe"

odc.517 U pacjenta Falkowicza dochodzi do niespodziewanego pęknięcia tętniaka. Profesor chce się dowiedzieć, dlaczego leki, które miały go chronić, nie zadziałały. Po operacji zabiera probówkę z wycinkami tkanki i zleca Adamowi, by zawiózł ją do Szwajcarii.

"Barwy szczęścia"

odc. 907 Marek jedzie do Finlandii, by przygotować grunt pod przeprowadzkę. Teresa zastanawia się, jak powstrzymać Marię przed wyjazdem. Asia zwraca uwagę na nowego instruktora fitness klubu, Marcina. W dniu otwarcia "Feel Good", Sara znika bez śladu. Kto ją porwał?

odc. 908 Basia i Daniel zgłaszają na policji zaginięcie Sary. Przydzielony do sprawy komisarz Makowski sugeruje porwanie. Robertowi kończą się fundusze na wydawanie "Ogrodu wyobraźni". Klara kontaktuje się z dziewczyną, którą Bajdera usiłował zgwałcić. Wraz z Kubą, Hubertem i Iwoną organizują prowokację. Postanawiają zdemaskować działalność mężczyzny i dostarczyć dowody na policję.

odc. 909 Policjanci wpadają wreszcie na trop Sary. Okazuje się, że w jej zniknięcie mogą być zamieszani wrogowie Adama! Wybierająca się na operację Ludmiła, prosi Michała i Dorotę, by mieli oko na Kostka, który jeszcze nie do doszedł do siebie po wyjściu z aresztu. W "Głosie Zakrzewia" ukazuje się artykuł szkalujący Annę.

odc. 910 Alina i Waldemar wracają z podróży z Włoch, w czasie której wzięli ponowny ślub. Odkrywają, że w trakcie ich nieobecności do mieszkania za ścianą wprowadzili się młodzi lokatorzy: Aneta i Rocco. Z kolei Kostek ma już dosyć chcącej mu na siłę pomóc rodziny. Kordian nalega, aby Sabina podjęła jakąś decyzję w sprawie przyszłości ich związku. Co postanowi? 


"Pierwsza miłość"


odc. 1673 Sabina, która wieczorem straciła przytomność, zostaje zatrzymana w szpitalu na obserwacji. Ola pyta Dagę o opinię na temat tego, czy Robert ma szansę zostać modelem. Postanawia zgłosić go na konkurs Mistera Polski dwudziesto i trzydziestolatków. Filip zastanawia się, czy ma szansę u... Sandry.

odc. 1674 Robert kategorycznie odmawia udziału z konkursie. Błażej i Mikser mają z niego niezły ubaw. Ola nie ma pojęcia, co zrobić, by sprawę uznać za niebyłą. Bartek zabiera Mirka do Gdańska w odwiedziny do rodziców. Sabina w sekrecie przed Igorem stawia się w szpitala na badaniach...

odc. 1675 Emilka i Seweryn zostają oszukani przez akwizytora. Tracą sporą sumę pieniędzy. W Barbarianie zjawią się Basia i Asia. Beata od razu rozpoznaje dziewczyny... Miksera czeka egzamin ze statystyki. Radek obiecuje zdobyć dla niego pytania z poprzednich lat.

odc. 1676 Dominik jest rozczarowany faktem, że ojciec wyszedł z aresztu. Jest przekonany, że koszmar rozpocznie się na nowo. Mikser boi się o Radka, który dla Nikoli jest gotowy zrobić wszystko. Błażej prosi dziewczynę o spotkanie... Kinga szczerze współczuje Beacie, której rozpada się małżeństwo.

"Na Wspólnej"

odc. 1733 Do Kamila dzwoni szef Zuzy, który jest zaniepokojony jej nieobecnością w pracy. Danka zostaje wezwana na rozmowę przez dyrektora. Basia jest rozbita zdradą męża. Decyduje się jednak przyjść do Izy. Niespodziewanie zastaje tam Jagodę!

odc. 1734 Kinga prosi Basię, by razem spotkały się z Jagodą. Wściekła idzie na spotkanie z kochanką męża i na dzień dobry wymierza jej siarczysty policzek! Podczas kłótni Marii z Włodkiem w barze pojawia się Bogdan. Zdenerwowany Zięba zarzuca synowi brak serca.

odc. 1735 Maria ma ogromny żal do męża. Tymczasem wieczorem Bogdan przychodzi do Włodka, by rozliczyć z nim całe swoje życie... Marta budzi się szczęśliwa po upojnej nocy z Pawłem.

odc. 1736 Emilka mówi Agnieszce, że dzwonił do niej Dawid. Dziewczyna wyznaje, że Błażej nic nie wie o tym, że kiedyś miała "sponsora". Boi się, że ukochany by ją wtedy zostawił. Włodek przyprowadza Bogdana do domu. Mężczyzna opowiada rodzicom i Renacie, co działo się z nim przez ostatnie 20 lat.

odc.84 Szawarski informuje Wojtka o planowanym zebraniu współwłaścicieli kamienicy. Po rozmowie z Sylwią Szczepański odmawia podpisania podejrzanych dokumentów, które przedstawia mu Olgierd. Basia przeprasza Annę za to, że nie powiedziała jej o niewierności Stefana.

odc.85 Z powodu problemów z prądem w kamienicy Wojtek musi przerwać randkę z Olą. Stefan dowiaduje się, że do usterki doszło w budynku należącym do Szawarskiego. Przyjaciele podejrzewają, że Olgierd specjalnie spowodował awarię.

odc.86 Stefan ozdabia światełkami drzewa przed domem Anny. Liczy, że zmiękczy w ten sposób jej serce. Wojtek idzie do jubilera, by wybrać pierścionek zaręczynowy dla Oli. Spotyka Małka, który uważa, że ślub z córką Szawarskiego nie jest dobrym pomysłem.


"Moda na sukces"

odc.5800 Steffy nie ukrywa zainteresowania Oliverem. Jest zdeterminowana, by uwieść mężczyznę i odebrać go Hope. Ten opiera się jednak zakusom kobiety, zapewniając, że zamierza pozostać wierny swojej partnerce.

odc.5801 Aggie mówi Oliverowi, że postanowiła zataić przed Nickiem fakt, że żona go zdradziła. Wierzy, że Bridget żałuje swego postępku. Eric próbuje przekonać Donnę, by do niego wróciła.

odc.5802 Nick i Bridget mówią Jackie, że będą mieli dziecko. Kobieta jest uradowana tą wiadomością. Bridget ustala z Owenem, że powinni jak najszybciej przeprowadzić test na ojcostwo.

odc.5803 Eric znajduje w kopercie list napisany przez Justina. Barber, w imieniu Donny, żąda połowy majątku zgromadzonego przez niego w trakcie małżeństwa. Forrester jest oburzony.

"Lekarze"

odc.5 Relacje Ordy i Sylwii ulegają ochłodzeniu. Mężczyzna wprowadza się do mieszkania Maksa. W szpitalu gości Michael Jennings - specjalista od chirurgii naczyniowej z Houston. Jest pod wrażeniem Alicji. Lekarka dostaje atrakcyjną propozycję stażu w USA.

"Prawo Agaty"

odc.5 Mecenas Przybysz prowadzi sprawę 83-letniego Lucjana, którego wnuczka wystąpiła do sądu z wnioskiem o ubezwłasnowolnienie. Razem z Dębskim stara się też dowiedzieć jak najwięcej o adwokacie Bitnerze reprezentującym prezesa firmy budowlanej.

"Świat według Kiepskich"

odc.409 W kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 trwa remont elewacji. Wokół budynku zostają rozstawione rusztowania. Odtąd robotnicy zaczynają bezczelnie wtrącać się w prywatne życie mieszkańców. W efekcie między nimi a lokatorami dochodzi konfliktów.

"Dr House"

odc.162, 163 Foreman próbuje zainteresować House’a historią choroby 4-letniego pacjenta. Okazuje się, że chłopiec, którego leczył Gregory, zmarł kilka lat temu. Tymczasem Taub uznaje, że Eric powinien mieć dziewczynę. Chce umówić go z jedną z pielęgniarek.


odc.113 Znany adwokat Rozwenc zostaje napadnięty na parkingu i okradziony. Z powodu odniesionych ran trafia na salę operacyjną. Karolina i Nocul wypytują chirurga Jacka Wagę o stan poszkodowanego mężczyzny.

Tymczasem ksiądz Mateusz jest przerażony agresją, z jaką dwaj uczniowie, Antek i Jerzyk, rzucają się na siebie podczas lekcji religii. Po tym incydencie duchowny wzywa na rozmowę ojca drugiego z chłopców, Jacka Wagę.

Podejrzewa, że w ich domu dzieje się coś niedobrego. Razem z Natalią jedzie do Wagów. Wkrótce oboje odkrywają, że żona lekarza, Hanna, ukrywa się z dziećmi przed agresywnym mężem. Karolina i Nocul przesłuchują Zadrę, który chciał zapłacić w sklepie podejrzanymi kartami kredytowymi. Znajdują także przy nim portfel Rozwenca.

"Przyjaciółki"

odc.18 Andrzej na prośbę córki nocuje w mieszkaniu Ingi. Dorota jest na niego wściekła. W ramach zemsty nie przychodzi na urodziny Hani. Podczas spotkania na basenie Gruszewska zarzuca partnerce Andrzeja, że nie potrafi panować nad swoimi emocjami.

"Na krawędzi"

odc.5 Tomek jedzie do Nidzicy. Na miejscu spotyka się z Maćkiem, instruktorem wspinaczki i rzekomym ojcem Anki. Tymczasem Marta dowiaduje się, że za zamachem na Karskiego stał mecenas Niemczyk, przed laty prokurator prowadzący jej sprawę.


"Szpital"

odc.31 Doktor Morawski zajmuje się Agatką. Wychodzi na jaw, że dziewczynka ma chore nerki, a rodzice zrezygnowali z jej leczenia z powodu braku pieniędzy.

odc.32 Do szpitala trafia 78-letni Stanisław, który ma poważne problemy z pamięcią. Doktor Eryk Wajman przypuszcza, że mężczyzna cierpi na alzheimera.

odc.33 Na oddział zgłasza się Tomasz, który ma bóle w klatce piersiowej. Mężczyzna musi pilnie jechać do pracy i wychodzi ze szpitala przed badaniem.

odc.34 Doktor Anna Nowicka przyjmuje 70-letnią Marię Kowalczyk. Pacjentka jest zagubiona i nie potrafi dokładnie powiedzieć, co jej dolega.


"W-11 Wydział śledczy"

odc.1012 Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba wyjaśniają okoliczności zbrodni w domu wychowawczym. W nocy zamordowano nastolatkę. Zachodzi podejrzenie, że podopieczna ośrodka się prostytuowała.

odc.1013 Policjanci poszukują uczennicy gimnazjum. Zaginiona dziewczyna była na wagarach w pobliżu ogródków, gdzie właścicielem jednej z działek jest znany ze swojej agresji mężczyzna.

odc.1014 Komisarze prowadzą śledztwo w sprawie uprowadzenia prokuratora. W gronie podejrzanych jest jego uzależniony od narkotyków brat, który uciekł z kliniki odwykowej.

odc.1015 Zostaje porwany półroczny chłopiec. Tuż po zdarzeniu zgłasza się mężczyzna z żądaniem okupu. Śledczy zaczynają podejrzewać, że matka dziecka może być zamieszana w sprawę.


"Malanowski i partnerzy"

odc.515 Znika synek Norberta i Dagmary Ziębów. Matka chłopca jest pewna, że uprowadził go Krzysztof, jego biologiczny ojciec, który mieszka w Niemczech.

odc.516 Detektywi prowadzą razem z policją poszukiwania zaginionej nastolatki, Kamili. Rodzice nie zastali jej w domu i znaleźli ślady krwi na framudze drzwi.

odc.517 Krystyna Buczkowska. martwi się o syna, który zabrał broń z domu. Malanowski odkrywa, że mężczyzna skierował swoje kroki do pewnego kościoła.

odc.518 W biurze agencji zjawiają się Paweł Sobiech i jego nastoletni syn Łukasz. Chłopak przyznaje się, że razem kolegami z klasy znęcał się nad dwójką uczniów.


"Trudne sprawy"

odc.287 Czternastoletni Fabian wykorzystuje fakt, że wygląda na pełnoletniego. Nawiązuje romans z atrakcyjną trenerką siatkówki Małgorzatą Polańczyk.

odc.288 Rodzice osiemnastoletniej Ilony Kamińskiej dowiadują się, że ich córka, zamiast odwiedzić koleżankę w Łodzi, wyjechała z obcym mężczyzną na Majorkę.

odc.289 Ireneusz Kozioł zostawia żonę Monikę dla innej. Odtąd kobieta zaczyna borykać się z różnymi problemami. Musi m.in. zarobić na utrzymanie rodziny.

odc.290 Zofia rozpieszcza swoją dziesięcioletnią córkę Klarę, spełniając każdą jej zachciankę. Mąż kobiety próbuje sprzeciwić się jej metodom wychowawczym.

"Dlaczego ja?"

odc.388 Anna jest permanentnie okłamywana przez swojego męża. Zawiera z nim umowę, zgodnie z którą przez cztery tygodnie będzie on mówił tylko prawdę.

odc.389 Karol niespodziewanie wprowadza się do mieszkania swojej partnerki. Mężczyzna ma ze sobą dużą sumę pieniędzy i zachowuje się bardzo dziwnie.

odc.390 W dniu ślubu Aleksandry i Marcela ginie suknia panny młodej. Ceremonia zostaje odwołana. Wkrótce kobieta okrywa prawdę o życiu swojego narzeczonego.

odc.391 Przemysław Chromiński rozstał się niedawno z dziewczyną. Szuka pocieszenia u swojej przyjaciółki Katarzyny. Sytuacja ta irytuje jej chłopaka, Daniela.

"Ukryta prawda"

odc.393 Pielęgniarka Karolina przyznaje się mężowi do zdrady. Ten wyrzuca ją z domu. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, że stała się ofiarą perfidnej intrygi.

odc.394 Po tragicznej śmierci ojca szesnastoletnia Celina Stolarczyk zamieszkuje z macochą Ireną i jej córkami. Życie dziewczyny zamienia się w piekło.

odc.395 Barbara Grabczak wraca z ośmiotygodniowego obozu dla walczących z otyłością. Podejrzewa swoją siostrę Agnieszkę o chęć odbicia jej męża.

odc.396 Marcin Leśniak razem z synami wprowadza się do swojej partnerki Kingi, która wychowuje 10-letnią córkę Natalię. Chłopcy mają na dziewczynkę zły wpływ.


Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje