Reklama

​Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?  

"M jak miłość"

odc. 957 Budzyński dowiaduje się, że Wojdas jednak nie odebrał sobie życia w więzieniu. Mężczyzna stawia się w sądzie na rozprawie apelacyjnej i dzięki Andrzejowi wychodzi na wolność. Holtz informuje prawnika, że na jego konto zostało już przelane odpowiednie honorarium. Budzyński jednak nie chce przyjąć tych pieniędzy... Tymczasem Kinga złości się na Piotrka, że nie bierze na siebie części obowiązków związanych z domem i opieką nad Lenką. Na kolejną rozmowę z szefem zabiera ze sobą córkę, co nie podoba się jej przełożonemu. Madzia składa Pawłowi niezapowiedzianą wizytę. Jest zszokowana widząc nieznajomą, która wychodzi z jego pokoju. Zakłopotany Zduński wyjaśnia przyjaciółce, że dziewczyna ma na imię Iza i jest jego nową szefową. 

odc. 958 Ewa i Marek miło spędzają czas na wycieczce rowerowej. Barbara jest szczęśliwa, że jej syn nareszcie spotkał dziewczynę, z którą ma szansę ułożyć sobie życie. Następnie Mostowiak odwiedza Annę. Oboje opowiadają sobie o Ewie i Jerzym. Okazuje się, że nie potrafią zaangażować się w nowe związki. Czegoś im ciągle brakuje. W pewnym momencie zaczynają się... całować. Potem lądują w łóżku! Następnego dnia analizują wypadki ostatniego wieczoru. Umawiają się, że pozostawią te sprawy swojemu biegowi i nie będą niczego planować. Natomiast Grzegorz próbuje wdrożyć Marcina do pracy. Syn jednak nie wykazuje żadnego entuzjazmu. Ożywia się dopiero, gdy dzwoni do niego Agnieszka, która skarży się na zalaną łazienkę. Przy okazji ojciec upewnia się, że Marcin jest zakochany w Olszewskiej na zabój i nie dostrzega, że nie ma u niej żadnych szans... Tomek coraz częściej sięga po alkohol. Małgosia nie potrafi mu pomóc. Dodatkowo wścieka się, że Olszewska nie chce im dać spokoju. Podczas spotkania w cztery oczy mówi, co myśli o ich "przyjaźni". 

"Klan"

odc. 2379 Koziełło skarży się Pawłowi, że piesek Tupek panoszy się w jego domu. Obawia się, że pupil Anny zostanie u nich dłużej niż obowiązkowa półroczna kwarantanna przed wyjazdem do Norwegii. Arkadiusz tłumaczy się Grażynce, że zrezygnował z wizyty u córki, do której miał pojechać z byłą żoną. Kobieta proponuje mu, by następnym razem pojechał w jej towarzystwie. Jerzy informuje Renatę, że właśnie dostali pilne zlecenie. Zyta nie zgadza się na ograniczenie swojej aktywności zawodowej. Paweł i Pawełek jadą na pierwsze wspólne zajęcia w klubie...

odc. 2380 Po wczorajszym treningu Paweł cierpi na zakwasy w mięśniach. Jednak przy synu stara się zachować twarz i twierdzi, że czuje się świetnie. Z kolei mama Zyty punktualnie stawia się do opieki nad małym Stefankiem. Mimo wcześniejszych ustaleń przyjeżdża również Elżbieta. Była żona Arkadiusza ma do niego pretensje, że wczoraj sam pojechał do Julki. Po jej wyjściu mężczyzna sięga po butelkę. Michał ma wątpliwości, czy firma ojca powinna brać zlecenie na wykopy przy budowie biurowca w sąsiedztwie Elmedu. Jerzy przekonuje go, że teraz go nie stać na żadne sentymenty i skrupuły. Surmaczowa martwi się, że czworonożny pupil nie chce spać w kojcu.

odc. 2381 Arkadiusz znowu przyjeżdża do córki, która przebywa w domu opieki. Zastaje go tam była żona. Tym razem nie robi mu wyrzutów ani awantur. Cieszy się, że w końcu się przełamał. Rafalski odbiera Jasia ze szpitala. Próbuje go przekonać, żeby od razu jechali do domu Barbary. Paweł opowiada Krystynie o kłopotach Tadeusza. Żona referuje mu sprawę z punktu widzenia Surmaczowej. Norbert podejrzewa, że ktoś go śledzi...

odc. 2382 Ola opowiada Agnieszce i Rafałowi o ostatnim "wybryku" Norberta. Obawia się, że zbliża się kolejny atak, bo chłopak dziwnie się zachowuje. Arkadiusz gra Maćkowi na pianinie. Chłopak w rewanżu smaży mu racuchy... Barbara ustala, że ojcem Pedra nie jest ani Jacek, ani Piotr! Na terenie obok Elmedu rozpoczyna się budowa. Agnieszka dowiaduje się, że wykopy będzie robić firma jej wuja, Jerzego.

"Barwy szczęścia"

odc. 855 Patrycja i Hubert wyjeżdżają razem na koncert. Dziewczyna wyraźnie próbuje się znów do niego zbliżyć. Stefan nie chce się zgodzić, by Oksana zaczęła pracować w pubie. Klara znowu jest o dziewczynę zazdrosna... Kończy się dobra passa Irka i Natalii. Ich sklep internetowy przestaje przynosić dochody.

odc. 856 Patrycja uświadamia sobie, że niepotrzebnie rozstała się z Hubertem i związała z Dawidem, który jest nieodpowiedzialny. W klinice ginekologicznej Kasia znów spotyka Dianę. Robert, w tajemnicy przed Martą, planuje wziąć duży kredyt na dalszą działalność wydawnictwa.

odc. 857 Po zasłabnięciu, Stefan trafia do szpitala. Lekarze ustalają, że przyczyną jego dolegliwości jest migotanie przedsionków. Kasia i Oksana są zrozpaczone. Na duchu podnosi je energiczna jak zawsze Waleria. Iwona i Alek przeprowadzają się do mieszkania Antonii. Po namowach Maćka, Władek niechętnie zgadza się na udział w wywiadzie dla telewizji. W trakcie rozmowy Cieślakowi niechcący wymyka się, że ma syna...

odc. 858 Małżeństwo Marty i Roberta przechodzi poważny kryzys. Walawska traci posadę. O swoich kłopotach opowiada Elżbiecie. Irek i Natalia z pomocą Darii zamierzają uruchomić szwalnię. Przed ślubem Malwiny w domu Marczaków panuje nerwowa atmosfera. Jerzy obawia się, że uroczystość może zakłócić Leszek.

odc. 859 Po powrocie ze szpitala Stefan popada w apatię. Z nikim nie chce rozmawiać. W końcu robi wyjątek dla Saszki. Zostaje w końcu wyemitowany wywiad z Maćkiem i Władkiem. Okazuje się, że ich wypowiedzi zostały przemontowywane i wyrwane z kontekstu. Po obejrzeniu programu ich bliscy są zaszokowani. Ślub Malwiny i Przemka zostaje zakłócony przez Jarka!

"Pierwsza miłość"


odc. 1617 Grażyna składa w więzieniu wizytę Karolowi. Informuje go o nierozważnych poczynaniach biznesowych Sabiny. Weksler jest na nią wściekły... Dominik zjawia się w domu Fabiana w nietypowej roli. Sandra nie może oprzeć się wrażeniu, że ktoś ją śledzi.

odc. 1618 Karol jest zaskoczony, że Grażyna postanowiła związać się z Grzegorzem. Weksler proponuje jej pewien korzystny układ. Natomiast Robert zastaje Olę i Eryka w dwuznacznej sytuacji. Kolejny raz stara się ostrzec dziewczynę przed szefem, który chce ją uwieść. Fabian poznaje brata Patrycji.

odc. 1619 Na prośbę Eryka Ola stawia się na wieczornej telekonferencji w pracy. Szef postanawia wykorzystać sytuację i zaczyna się do niej dobierać. Fabian postanawia uciąć sobie męską pogawędkę z Dominikiem. Król radzi się Marka w sprawach uczuciowych. Grażyna postanawia zaufać Grzegorzowi.

odc. 1620 Robert budzi się w łóżku Oli. Spanikowana dziewczyna obawia się reakcji ojca, kiedy dowie się, że jej chłopak nocował pod jego dachem. Tymczasem Sandra prosi Jakuba, by jak najszybciej spakował swoje rzeczy. Podstępem zostawia chłopca pod opieką Marysi i Huberta.

odc. 1621 Marysia i Hubert zaczynają się obawiać o Jakuba i Sandrę, która wedle obietnicy miała wrócić i odebrać chłopca. Choć minęło już sporo czasu, to tego nie zrobiła. Dochodzą do wniosku, że kobieta uciekła za granicę! Mirosława wielką troską otacza Radka, Patrycję i Kaśkę, którzy traktują ją jak matkę. 

"Na Wspólnej"


odc. 1689 Borys dostaje ostrzeżenie: przekreślone zdjęcie swojego syna! Przerażony i wściekły żąda od Olszewskiej, by odwołała jego zeznania! Wieczorem podcina sobie żyły... Weronika pyta mamę kiedy robiła sobie mammografię. Bożena nie pamięta.

odc. 1690 Ewa jest porażona informacją o samobójczej próbie Borysa! Jego stan podobno jest poważny. Orłow, korzystając z nieuwagi pilnujących go policjantów, ucieka przez okno... Kamil i Zuza informują Honoratę i Romana, że będą mieli dziecko. Igor zostaje u Mai na noc.

odc. 1691 Magda nie ma pojęcia, że Igor ją zdradził. Ola wraca z wypadu do Wiednia. Pod dom podwozi ją Olivier. Tymczasem do Ewy przychodzą policjanci z nakazem rewizji. Ostrzegają ją przed Orłowem.

odc. 1692 Igor nie przestaje myśleć o Mai. Podczas wizyty u Zuzy i Kamila zapomina się do tego stopnia, że do Magdy zwraca się imieniem kochanki! Rodzice Żanety postanawiają odnowić swój ślub. Bożenę odwiedza Ada. Kobiety zaczynają się kłócić o pieniądze. Ich coraz głośniejsze krzyki słyszy Antosia.


odc. 53 Paweł odwiedza w więzieniu zabójcę swojego ojca, Antoniego Starzaka. Przedstawia się mu jako jego nowy obrońca. Mężczyzna traktuje go jednak z dużą dozą nieufności. Klaudiusz przychodzi wieczorem do Oli z butelką wina. Prosi dziewczynę, aby pomogła mu napisać pilny pozew na jutro. Praca przeciąga się do późnych godzin nocnych. Tymczasem do Warszawy przyjeżdża niespodziewanie Wojtek.  

odc. 54 Dziennikarka Magda Liszka przedstawia Szawarskiemu listę "Nowaków" do filmu dokumentalnego. Olgierd poznaje ją z detektywem, który ma odgrywać rolę jej asystenta. Wojtek odwozi Olę do pracy. Przed kancelarią widzi ich Klaudiusz, który bierze Szczepańskiego za taksówkarza i chce mu zapłacić za kurs. Między mężczyznami dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań. 

"Chichot losu"

odc. 2 Joanna wybiera się na zajęcia z fitnessu, które prowadzi Agata. Koleżanki uświadamiają kobiecie, że Elżbieta zostawiła jej dzieci pod opieką, by spotkać się z kochankiem. Wieczorem Joanna otrzymuje tragiczną wiadomość.  

odc. 3 Po śmierci matki Aga i Karol są zrozpaczeni. Joanna nie chce zostawiać ich samych i nie idzie do pracy. Szef jest niezadowolony. Kobieta stara się też znaleźć najbliższych krewnych dzieci. 

odc. 4 Joanna zabiera dzieci na spotkanie z babcią Krystyną. Ta oświadcza, że nie zajmie się wnukami, ponieważ razem ze swoim partnerem Jurkiem planuje półroczny wyjazd do Australii. 

odc. 5 Odnajduje się daleka rodzina Elżbiety. Okazuje się, że Wilczyńscy mieszkają na Podlasiu, sami mają czwórkę dzieci i kłopoty finansowe. Tymczasem Joanna dostaje wezwanie z policji. 

"Blondynka"

odc .3 Sylwia tęskni za Marcinem. Postanawia wrócić do Warszawy. Jednocześnie przekonuje się, jak bardzo jest potrzebna w Majakach. Gdy ratuje chorego konia, zyskuje wdzięczność jego właścicieli - Palimąków. Gospodarze proszą lekarkę o jeszcze jedną przysługę. W gminie tymczasowo brakuje grabarza i rodzina nie może pochować zmarłego syna. Po interwencji Sylwii i Maneja sprawa zostaje pomyślnie rozwiązana. 

odc .4 Niespodziewanie o pomoc do Sylwii zwraca się Andżela. Mieszkańcy wsi są przekonani, że dziewczyna jest przeklęta, ponieważ jej kolejni narzeczeni zginęli w wypadkach. Okazuje się, że młoda kobieta jest w ciąży i szuka chłopaka, który pracował w lecznicy doktora Fusa. Niebawem Kubus odnajduje ojca dziecka Andżeli. Jest nim Krzysztof Semkow, kolega lekarki ze studiów.

odc. 23 W tajemniczych okolicznościach umiera Węgrzyniak, właściciel klubu sportowego. Policja sądzi, że ze śmiercią tą mogła mieć coś wspólnego była zawodniczka, niepełnosprawna Weronika. Ksiądz Mateusz próbuje na własną rękę dociec prawdy.

"Moda na sukces"

odc. 5746 Lekarz zaleca Hope pozostanie jeszcze przez kilka godzin w szpitalu. Odwiedza ją Steffy, która przeprasza ją za zatrudnienie Grahama.  

odc. 5747 Bridget jest wściekła na męża za to, że ją oszukiwał. Brooke słyszy, jak Sandy wyznaje Whipowi, że kocha Nicka. Po wyjściu Jonesa zaczyna jej grozić.  

odc. 5748 Bridget wypytuje męża, co czuje do Sandy. Nick zapewnia ją o swojej miłości i tłumaczy, że z kuzynką Whipa nie łączy go żaden romans. 

odc. 5749 W siedzibie Jackie M. Designs zostaje zorganizowane przyjęcie powitalne dla wracającej do pracy Sandy. Atmosferę burzy pojawienie się Bridget.  

odc. 5750 Steffy przychodzi do Spencera. Próbuje go uwieść i przekonać, aby oddał firmę w ręce Forresterów. Flirtującą z Billem córkę Ridge’a zauważa Donna.

"Dynastia Tudorów"

odc. 1/8 Henryk VIII żeni się z Jane Seymour. Władca otrzymuje list od swojej pierworodnej córki Marii, którą ma ze związku z Katarzyną Aragońską. Maria chce wrócić na dwór. Cromwell odnosi sukcesy w likwidacji zakonów. Za zasługi otrzymuje tytuł szlachecki.

"Przebłysk jutra"

odc. 3 W Niemczech Janis i Mark rozmawiają z więzionym nazistą Rudolfem Geyerem. Twierdzi on, że wie, dlaczego globalne zjawisko utraty przytomności trwało dokładnie 137 sekund. Anonimowy informator przekazuje Demetriemu wskazówkę. Ten zaczyna wierzyć, że jego najstraszniejsze wizje przyszłości mogą się sprawdzić. Wkrótce odwiedza go jego narzeczona, Zoey, która opowiada o swoim przebłysku.   

odc. 4 Bryce i Olivia przyjmują na oddział mężczyznę, Edwarda Neda, który relacjonuje im swoją wizję. Zawiera ona informację na temat jego choroby. Benford, która nie wierzy w przebłyski,odmawia leczenia pacjenta metodą proponowaną przez Bryce’a. W biurze FBI Stanford nie zgadza się na wysłanie Marka i Ala do Somalii, aby mogli tam zbadać dziwne zdarzenie sprzed lat.

"Anatomia prawdy"

odc. 2 Młoda para zostaje zastrzelona w samochodzie. Detektywi Bud Morris i Samantha Baker są gotowi uznać to za samobójstwo. Jednak Megan odnajduje dowody, które całkowicie zmieniają kierunek śledztwa. Rozpoczynają się poszukiwania mordercy.

"Zemsta"

odc. 1 Emily Thorne wynajmuje dom w Hamptons. Zarówno ona, jak i mieszkańcy miejscowości skrywają mroczne sekrety. Część z nich łączy się ze sprawą sprzed lat, w wyniku której ojciec Emily został niesłusznie skazany. Teraz kobieta zamierza go pomścić.

"Dr House"

odc. 141 Muzyk zabiera swoją córkę do zoo. Na stacji metra artysta rzuca się na ratunek chorej na epilepsję kobiecie, która upadła na tory tuż przed nadjeżdżającą kolejką. Chwilę później sam jednak traci przytomność. Wszyscy są pod wrażeniem odwagi pacjenta. Masters upiera się, że nagłe zasłabnięcie wywołała infekcja, tymczasem House twierdzi, że to nagły przypływ heroizmu jest objawem chorobowym.  

odc. 142 Wychowawca z obozu dla trudnej młodzieży podczas ćwiczeń dostaje silnego bólu pleców. W szpitalu stan sierżanta Driscolla, byłego komandosa, pogarsza się. Po kilku dniach do kliniki trafia jeden z jego podopiecznych z podobnymi objawami. Chase staje się ofiarą nieprzyjemnych dowcipów. Cuddy chce zapisać swoją córeczkę Rachel do elitarnego przedszkola.  

"Magia kłamstwa"

odc. 14 Cal spotyka się z czytelnikami. Jedna z kobiet wyznaje mu, że była świadkiem morderstwa. Okazuje się, że Trisha cierpi na rozszczepienie osobowości. Lightman stara się porozumieć z każdą z nich i dowiedzieć się, czy dziewczyna mogła popełnić zbrodnię. 

"Na linii strzału"

odc. 14 Mary zostaje wysłana na urlop. Wkrótce agentka dowiaduje się, że umarł jeden z objętych ochroną świadków. Przypuszcza się, że popełnił samobójstwo, jednak Mary nie wierzy w tę wersję wydarzeń. Przerywa swój urlop, by wziąć udział w śledztwie.

"Powrót do życia"


odc. 18 Charlie dowiaduje się, że jego nową partnerką będzie Jane Seever. Wraz z nią Crews prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa młodej kobiety. Na miejscu zbrodni para zatrzymuje byłego skazańca, który wcześniej prowadził z ofiarą korespondencję.

"Zagubieni"

 odc. 2 Rozbitkowie spotykają kilkoro obcych. Jak się okazuje, znają oni Jacoba i zgadzają się pomóc przyjaciołom Jacka. W alternatywnej rzeczywistości ponownie przywołani zostają wszyscy pasażerowie lotu 815. Ich samolot nie ulega jednak katastrofie.  

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje