Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"M jak miłość"

odc. 940 Maria ma rozterki związane z wyjazdem jej i Artura. Marta pociesza siostrę, że Norwegia nie jest daleko i w każdej chwili będzie mogła odwiedzić rodzinę. Rogowska spotyka się z Pawłem i Piotrem, aby również poinformować ich o swoich planach. Synowie popierają jej decyzję, pocieszają, że dadzą sobie radę. Obiecują opiekować się dziadkami. Tymczasem Małgosia knuje intrygę w celu pogodzenia Marty i Andrzeja. Zaprasza oboje na Mazury, a sama pospiesznie odjeżdża... Efekt jest taki, że wieczorem Marta przychodzi do sypialni Budzyńskiego, całuje go i wyznaje, że się za nim stęskniła! Do Marka dzwoni Ewa z prośbą, aby zajął się Antkiem, którego zostawiła u ojca, bo musiała wyjechać w sprawach zawodowych...

odc. 941 Marysia zaczyna mieć wątpliwości, czy wyjazd z kraju jest dobrym rozwiązaniem. Widzi, że rodzice są zrozpaczeni. Jednak Rogowski przekonuje, że Norwegia jest dla nich dużą szansą. Zwłaszcza że siostra Artura jest chora, właśnie rozstała się z mężem i potrzebuje ich pomocy. Maria postanawia jeszcze raz rozmówić się z rodzicami. Mostowiakowie tym razem zdecydowanie namawiają córkę, by ułożyła sobie życie za granicą. Kolęda dziękuje Markowi za opiekę nad Antkiem. Zwierza się wspólnikowi, że dzięki znajomości z Mateuszem wnuczek będzie mniej tęsknić za matką. Sam jednak boi się, że z Ewą dzieje się coś złego. Po śmierci żony stał się na tym punkcie wyczulony i intuicja podpowiada mu, że jego córce dolega coś poważnego... Z kolei Łukasz jest zazdrosny o Mikołaja, z którym Zuza pracuje w ciucholandzie. Dziewczyna twierdzi, że tylko jego kocha. I jeżeli chce, żeby zerwała kontakt z tamtym chłopakiem, powinien jak najszybciej załatwić jej pracę w kancelarii ojczyma! Kasia w tajemnicy przed Robertem oraz Barbarą i Lucjanem spotyka się w kawiarni z Marcinem. Chodakowski flirtuje z nią, prawi komplementy. Po wyjściu z lokalu bezceremonialnie do siebie przytula i całuje! A Robert przyjeżdża do Mostowiaków, aby zobaczyć się z przyszłą żoną. Barbara domyśla się, że Kasia go okłamała... Po powrocie Kasia tłumaczy jej, że chciała kupić Robertowi prezent.

"Klan"

odc. 2346 Stasia z rozrzewnieniem wspomina czwartkowy wieczór, kiedy Jeremiasz specjalnie dla niej zaśpiewał przedwojenny przebój. Pawełek diagnozuje kolejny przypadek medyczny. Uważa, że pani Helenka powinna zbadać nerki, mimo iż narzeka na ból rąk. Natomiast Arkadiusz ogląda mieszkanie Oli i Norberta. Po głębokim namyśle decyduje się je wynająć. Musi jeszcze tylko ustalić wszystkie szczegóły z Grażynką Lubicz.

odc. 2347 Ola pyta Grażynę o wrażenia po spotkaniu z Arkadiuszem. Sama podpowiada ciotce, że jej przyszły najemca jest niezręczny i często popełnia gafy. Mimo wszystko Grażynka nie zmienia zdania i nadal zamierza wynająć mu swoją kawalerkę. Wieczorem Norbert odbiera telefon od Arkadiusza, który chce do nich przywieźć swoją skrzynię z osobistymi rzeczami. Okazuje się, że mebel zajmuje... nieomal pół pokoju! Na Sadybie Elżbieta spotyka Krzysztofa. Były dyrektor cyrku tym razem ma do oddania małego pieska, którego sam nie może zatrzymać, bo zwierzak go chyba nie lubi. Chojnicka obiecuje mu pomóc. Młody biznesmen Janusz w ostentacyjny sposób próbuje poderwać Agę.

odc. 2348 Agnieszka opowiada Pawłowi o gburowatym, pewnym siebie mężczyźnie, który wczoraj uparł się, by ją podwieźć do fundacji. Potem odprowadził pod same drzwi. Okazuje się, że bohater jej opowieści właśnie czeka na Pawła, żeby z nim uzgodnić warunki współpracy. Jako dostawca sprzętu medycznego również chce zareklamować się w elmedowskiej gazetce. Przy okazji Janusz uprzedza Agnieszkę, żeby uważała na Maksa Karosa. Ola i Norbert zastanawiają się, co jest w wielkiej skrzyni, którą wczoraj przywiózł Arkadiusz. Chłopak umawia się z nim na spotkanie w knajpce. Wypytuje o zawartość pakunku, ale Arkadiusz nie chce ujawnić szczegółów. Mówi tylko, że tam jest zamknięta jego bolesna przeszłość... Małgorzata prosi Elżbietę o spotkanie. Dojrzała do decyzji i chce wziąć pieska od Krzysztofa. Paweł w imieniu swoim i Krystyny zaprasza Grażynkę z dziećmi jutro na obiad. 

"Barwy szczęścia"

odc. 811 Marlena w końcu dostaje rozwód. Wzruszona mówi Sarze, że jest wdzięczna Sławkowi i Kasi za pomoc. Patrycja zwierza się Dawidowi, że chciałaby zająć się nową wokalistką, aby umocnić swoją pozycję w wytwórni. Maciek i Władek znów są razem.

odc. 812 Daniel zaprasza Sarę na degustację potraw do hotelu, w którym pracuje. Przekonuje, że bardzo mu zależy na jej obecności. Sara uprzedza, że musi zapytać Basię, czy w tym czasie zgodzi się zająć Johnem. Marlena natomiast kompletnie traci zaufanie do nowego przyjaciela Sary. Mówi Basi i Róży, że mężczyzna trafił do więzienia za pobicie żony! Maria i Teresa niepokoją się o Agatę. Marek uważa, że może być chora na cukrzycę.

odc. 813 Marta jest przemęczona stresem. W pracy okazuje się, że Iga wycofała z "Kobiety" artykuł o samotnej matce. W zamian umieściła tekst o modzie nastolatków. Tłumaczy, że to była decyzja prezesa. Przy okazji dodaje, że "Podróżnik" zostanie zamknięty. Ta informacja potwierdza się na zebraniu zarządu. Robertowi jest przykro, ale stara się nie okazywać żalu. Namawia Martę na wyjazd nad morze... Marlena uważa, że Daniel nie może być dobrym człowiekiem, skoro uderzył kobietę. Sara broni znajomego tłumacząc, że to był wypadek. Z kolei Basia prosi Zenka, by ostrzegł Sarę przed damskim bokserem. Tymczasem w domu Pyrków wszyscy są przejęci chorobą Agaty. Maria ze Stasiem odwiedza ją w szpitalu. Przychodzi też Marek. Potwierdza się jego diagnoza.

"Pierwsza miłość"

odc. 1575 Bartek dowiaduje się, że nie może mieć dzieci! Wie, że zawiódł Emilkę. Igor zostaje wypisany ze szpitala. Tego samego dnia również Stolarczyk ponownie wychodzi na wolność. Gabrysia prosi Kaśkę o pomoc. Chłopak źle odczytuje jej propozycję. Łudzi się, że dziewczyna coś do niego czuje...

odc. 1576 Miedzianowski odkrywa, że Śmiałek poinformował mieszkańców wsi o ciąży Emilki. W obawie przed Stolarczykiem, Igor instaluje przed mieszkaniem monitoring. Kinga i Adam zamierzają zorganizować chrzciny Maciusia. Na ojca chrzestnego wybierają Artura.

odc. 1577 Adam jest przekonany, że Artur z grzeczności zgodził się zostać ojcem chrzestnym Maciusia. Emilka martwi się o kondycję psychiczną Bartka, który jest przygnębiony po ostatnich wynikach badań. Zbyszek widzi, że Szymonowi bardzo podoba się Marysia.

odc. 1578 Hubert w żartach zarzuca Szymonowi, że kokietuje Marysię. Ten jednak wydaje się być wyraźnie tym zawstydzony. Sabina opowiada Dadze o kłopotach adwokata i pełna niepokoju przyznaje, że strasznie się o niego martwi. Kaśka stawia sobie za punkt honoru, by namówić Gabrysię na randkę.

"Na Wspólnej"

odc. 1655 Roztoccy spłacają dziś dług Bożeny. Weronika cały czas ma wątpliwości, czy dobrze robi pozbawiając siostrę spadku. Zuza i Kamil zgłębiają tajniki sztucznego zapłodnienia. Potem Hoffer dostaje pojemniczek na spermę i pisma pornograficzne!

odc. 1656 Adam prosi Weronikę, by nie przejmowała się reakcją Ady. Do Romana dzwoni Marylka i prosi go o notatki z wykładów. Borys zabiera Ewę w miejsce, gdzie planowali postawić dom. Pyta ją, czy da mu jeszcze jedną szansę. Następnie zaczyna namiętnie całować...

odc. 1657 Ewa opowiada Żanecie o ostatnim spotkaniu z Orłowem. Paweł prosi Martę o rozmowę. Niestety, Konarska mu zdecydowanie odmawia. Marek wciąż trenuje pod okiem Ricarda. Danka się o niego martwi...

odc. 1658 Igor dostaje od Zuzy wiadomość, że na Wspólnej jest mieszkanie do wynajęcia. Natychmiast jedzie je obejrzeć z Magdą. Lokum bardzo im się podoba, ale Nowak jest dziwnie powściągliwy i niezdecydowany... Wypisany ze szpitala Paweł czeka na Martę. Kamil prosi go, żeby dał już spokój jego siostrze.

"Wszystko przed nami"

odc.21 Anna godzi się z Zuzą. W obecności Stefana zwraca uwagę, że we troje powinni sobie bardziej ufać. W kameralnym gronie Dobry Adres zostaje otwarty po raz drugi. Wojtek wyjawia wspólnikom, że zakochał się w córce Szawarskiego. Reakcje jego przyjaciół są skrajnie różne.

odc.22 Wojtek informuje Olę, że powiedział znajomym o ich związku. Następnie zaprasza ją do swojego lokalu. Iza jest zainteresowana pracą kelnerki w Dobrym Adresie. Próbuje wybadać, czy ma szansę na zatrudnienie, jednak jej zachowanie irytuje Szczepańskiego.

odc.23 Szawarska otrzymuje propozycję pracy, która zmusiłaby ją do rozłąki z ukochanym. Janek odkrywa, że ktoś przebił wszystkie opony w jego samochodzie. Szczepański podejrzewa ludzi z Fresh Taxi. Stefan robi wszystko, aby uniknąć spotkań z Jolą.

"Ja to mam szczęście"

odc.41-43 Dziewczynki marzą o psie. Z okazji urodzin Joanny mąż chce ją zabrać do opery. Do Polaków wprowadza się babcia Adela, która pokłóciła się z mężem. Zaniepokojony dziwnym zachowaniem Zosi szkolny psycholog postanawia złożyć jej wizytę w domu.


"Julia"

odc.153 Monika wraca do Krakowa. Ma nadzieję, że jej plan się powiódł. Bożena postanawia wyswatać ją z Darkiem. Julia zgadza się dać Sławkowi szansę i umawia się z nim na rozmowę.

odc.154 Malicki i Chmielewska dochodzą do porozumienia. Darek zostaje zwolniony z aresztu. Bożena aranżuje jego spotkanie z Moniką. Janek, czekając na Julię, widzi ją w towarzystwie Sławka.

odc.155 Janka irytuje to, że ukochana kontaktuje się z jego przyrodnim bratem. Tę konfliktową sytuację zamierza wykorzystać Miller. Kobieta nie wie, że Darek odkrył tajemnicę jej i jej matki.


"Prawo Agaty"

odc.9 Mimo że kancelaria potrzebuje pieniędzy, Dębski pomaga biednej samotnej matce. Tymczasem Agata i Dorota prowadzą razem sprawę o prawo do opieki nad dzieckiem. Ich klient to arogancki, młody mężczyzna, który okazuje się troskliwym ojcem.

"Na dobre i na złe"

odc.497 Anonimowy pacjent, przebywający w szpitalu w Leśnej Górze odzyskuje przytomność i zamienia kilka słów z Wasiakową. Kiedy słyszy głos Hany, próbuje wstać, ale nie jest w stanie utrzymać się na nogach. Przemek rozpoznaje w nim męża Hany, Jamesa.

"Dynastia Tudorów"


odc.9, 10 Cromwell jedzie jako posłaniec króla do Edwarda Seymoura. Ma przekazać, że Henryk będzie oficjalnie adorował jego siostrę, Jane. Tymczasem Anna prosi francuskiego ambasadora, aby przekonał króla Franciszka do uznania Elżbiety za następczynię tronu.

"Lekarze"

odc.9 Po niespodziewanej potyczce pięściarskiej Kellera i Wanata Elżbieta kupuje pracującym w jej klinice chirurgom worek bokserski. Przez Maksa Piotr jest nadal w złym humorze, co stara się zmienić, paląc papierosy. W dodatku Alicja nie chce się z nim umówić na randkę. Kobieta pełni z Maksem nocny dyżur na oddziale transplantologii. Lekarzom udaje się ocalić życie kobiety cierpiącej na porfirię - rzadką chorobę genetyczną. Tymczasem Janek zaprzyjaźnia się z chorą na nerki Olą. Leon wyjawia Elżbiecie, że jest chory na raka. Chce, żeby pozostało to tajemnicą. Beata wywiera coraz silniejszą presję na Kellerze. Robi wszystko, aby mężczyzna do niej wrócił. Zamierza nawet zaprzyjaźnić się ze swoją rywalką. W tym czasie Bosak dowiaduje się, kto jest ojcem Szymańskiej.

"Galeria"

odc.114 Kacper oznajmia Oldze, że jego rodzice chcą kupić im mieszkanie. Oburzona kobieta początkowo nie chce o tym słyszeć. Do Woydatta przychodzi Krzysztof, syn pani Jadzi. To on ma zająć się rehabilitacją mężczyzny. Tadeusz jest nieco zaskoczony jego młodym wiekiem.

odc.115 Jerzy wraca do galerii. Przewraca się na mokrej podłodze. Za wypadek obwinia sprzątaczkę Ulę. Wkrótce w jednym z pasaży dochodzi do kolejnego wypadku. Poszkodowanymi są państwo Drużyńscy. Małgosia pociesza zakochanego w Weronice Pinokia.

odc.116 Sebastian pomaga Uli, która boi się, że straci pracę. Jego rozmowa z Kossowskim nic nie daje. W klasztorze ojciec Andrzej prosi Fryderyka o pomoc. Młody zakonnik poznaje panią Anielę, która straciła chęć do życia. Chce jakoś podnieść ją na duchu.

"Ojciec Mateusz"

odc.104 W Sandomierzu zostaje zamordowany Daniel Klimczak, który pracował w miejscowym supermarkecie jako bawiący dzieci klaun. Nocul i jego koledzy rozpoczynają śledztwo i odkrywają, że mężczyzna mieszkał w sklepie. Trop prowadzi funkcjonariuszy do pracownika ochrony sklepu, Henryka. Mężczyzna na widok Możejki próbuje uciec, ale zostaje złapany dzięki pomocy Pluskwy. Tymczasem na plebanię przychodzi Izabela, właścicielka supermarketu. Informuje Mateusza, że zauważyła coś niepokojącego. Niedługo wychodzi na jaw, że kobieta miała romans z Danielem. W gronie podejrzanych znajduje się teraz jej mąż Krzysztof. Ksiądz jak zwykle pomaga w rozwiązaniu skomplikowanego śledztwa. Trop prowadzi sprytnego duchownego do borykającego się z problemami finansowymi Jarka Drabika.


"Moda na sukces"

odc.5706 Brooke zmusza Steffy do przyznania się do pocałunku ze Spencerem. Obiecuje, że nie wspomni Ridge’owi o całym zajściu, o ile dziewczyna nigdy więcej nie popełni podobnego błędu.

odc.5707 Bill zwierza się Justinowi. Ten obawia się, że incydent w Big Bear źle wpłynie na funkcjonowanie firmy. Taylor umawia się na randkę przez internet. Niespodziewanie jej wybrankiem okazuje się Whip.

odc.5708 W domku na plaży Bill i Katie spędzają intymne chwile. Kobieta mówi mężowi, że zwolniła Steffy z pracy. Whip i Taylor spędzają razem miły wieczór i umawiają się na kolejne spotkanie.

"Świat według Kiepskich"

odc.401 Arnold doznaje objawienia. Za namową anioła porzuca pracę rzeźnika i poświęca się pomocy cierpiącym. Zostaje znachorem. Za wizyty nie pobiera opłat. Sąsiedzi, narzekający na państwową służbę zdrowia, bardzo chętnie korzystają więc z jego usług.


"Hotel 52"

odc.74 W hotelu spotykają się Ada i Grzegorz, którzy kiedyś byli parą. Gdy wyjaśniają sobie powody rozstania, ich małżonkowie wdają się w rozmowę. Natalia ma wyjechać z zespołem Kajtka na koncerty. Boi się zostawić hotel bez nadzoru. Andrzej oferuje jej pomoc.

"Przyjaciółki"

odc.9 Anka kłóci się z Julką, która odmawia jej pomocy w opiece nad bliźniakami. Zuza zamierza prosić szefa o awans, ale nie spotyka go. Wkrótce poznaje plotki na swój temat. O problemach opowiada Patrycji. Przez nią Kochan jest jeszcze bardziej przygnębiona.

"Herosi"


odc.17, 18 Peter, Matt i Mohinder porywają Noaha i przetrzymują go w obskurnym motelu. Chcą, aby opowiedział im o ludziach polujących na bohaterów. Tymczasem Claire szuka sposobu na przemycenie Aleksa do obserwowanego przez agentów domu.

"Na linii strzału"

odc.9 Podopieczny Mary i Marshalla, Donald Ferguson, ginie w wypadku samochodowym. Agenci ustalają, czy zdarzenie miało związek z jego wcześniejszym życiem. Interesuje ich rodzina O’Connorów, z którą Donald utrzymywał kontakty w przeszłości.

"Powrót do życia"

odc.9 Detektyw i jego partnerka poszukują sprawcy podwójnego morderstwa. W niebezpiecznej dzielnicy znaleziono zwłoki handlarza narkotyków i nauczycielki ze szkoły podstawowej. Ofiary pochodziły ze skrajnie różnych środowisk, co utrudnia ustalenie motywu zbrodni.

"Układy"

odc.44 Patty i Ellen postanawiają przenieść Nasima Marwata w bezpieczne miejsce. Ich śladem podąża Boorman, chcący pozbyć się Afgańczyka. Wkrótce Hewes pokazuje Parsons dowód na to, że CIA zleciła High Star Security nielegalną operację wywiadowczą "Dust Devill".

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje