Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?


"M jak miłość"odc. 906: Karol wciąż prześladuje Mirkę. Zdenerwowana Kwiatkowska opowiada o swoich kłopotach Małgosi. Chodakowska radzi jej, by załatwiła sobie pozwolenie na broń! Ula i Natalka pojawiają się na spotkaniu grupy religijnej, do której należy Wiola. Dziewczyny nie potrafią ukryć zaskoczenia, gdy wychodzi na jaw, że będą musiały zdobyć duże pieniądze na wpisowe... Robert pyta Kasię, co łączy ją z Markiem.

Okazuje się, że po Grabinie krążą plotki o jej romansie. Dziewczyna zapewnia, że z Mostowiakiem łączy ją jedynie przyjaźń. Chwilę później policjant po raz pierwszy nieśmiało... całuje Kasię! Tomek przekazuje Małgosi propozycję Agnieszki dotyczącą pożyczki na nowe mieszkanie. Łukasz spotyka się z Gabi i zapowiada, że pragnie nadal walczyć o jej uczucie.

odc. 907: Marek odwiedza Martę, by naprawić zepsutą drukarkę. Oboje uświadamiają sobie, że nie potrafią żyć bez miłości. Małgosia ostatecznie godzi się z Martą. I od razu skarży się siostrze na Agnieszkę. Jola przyjeżdża do Warszawy, odwiedza Agnieszkę, a następnie jedzie pod adres mieszkania, w którym może znajdować się Ewa. Zauważa ją siedzący w swoim aucie Przemek! Kilka minut później kobieta zostaje potrącona przez samochód. W ciężkim stanie trafia do szpitala. Mimo błyskawicznej interwencji lekarzom nie udaje się jej uratować. Andrzej przywozi mnóstwo prezentów dla Ani, co niezbyt podoba się Marcie. Łukasz, widząc jak bardzo mała cieszy się ze spotkania z ojcem, znów staje po stronie Budzyńskiego.

Tymczasem Robert odkrywa, że Kasia jest chora. Od razu otacza ją opieką. Nie tylko przynosi jej mikołajkowy prezent, ale także gotuje pyszny rosół! Dziewczyna docenia ten gest. W nagrodę urządza policjantowi "kurs całowania". Wychodzi bowiem na jaw, że chłopak nie ma w tej kwestii doświadczenia... Następnie dziewczyna spotyka się z Markiem. Opowiada mu o plotkach, które krążą na ich temat w Grabinie. Mostowiak radzi, by nie przejmowała się tym, co o nich mówią ludzie. Jego najbliżsi i tak w te plotki nie wierzą. Dzieciaki uważają, że zawsze będzie kochał tylko Hankę. To z kolei oznacza, u jego boku już nigdy nie pojawi się żadna kobieta.

Jesteś fanem serialu „M jak miłość”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Klan"odc. 2267: Bogdan pojawia się w Rosso, żeby zdać Monice relację z wizyty policjantów u Halszki. Oboje nie wierzą w niewinność oszustki. Ola sugeruje Norbertowi, by podziękował Rafałowi za pomoc w znalezieniu nowej pracy. Na Sadybie trwają przygotowania do Świąt. Elżbieta ze smutkiem zauważa, że teraz nie tylko Beaty będzie brakowało, ale również Ryśka. Grażynka żali się Mariuszowi, że jest niepotrzebna..

odc. 2268: Agnieszka martwi się o zdrowie Zosi. Karol ją uspokaja - jej córce nic nie dolega. W ramach rewanżu Lubiczówna zabiera go na obiad do rodziców, gdzie poznaje Koziełłów. Potem Karol proponuje Agnieszce, by zaczęła z nim... chodzić. Straż Miejska przyprowadza na Sadybę Antka i Władka. Chłopcy zostali przyłapani na przystanku autobusowym, gdy do autobusów wrzucali woreczki z wodą! Natomiast Kasia wpada do domu z nową sensacją: Mariusz nie odjedzie samochodem, ponieważ woda podmyła ulicę i droga się zarwała. Grażynka proponuje przyjacielowi, by przenocował z Kubusiem w mieszkaniu Oli i Norberta. Chojniccy idą z wizytą świąteczną do Moniki i Feliksa.

odc. 2269: Aga wybiera się z Karolem do filharmonii. Surmaczowa wpada na Truskawiecką. Podpytuje Krystynę o przystojnego pediatrę i jego znajomość z Agnieszką. Grażynka zabiera się do porządkowania papierów Rysia. Wśród dokumentów znajduje kopertę, a w środku kupon loterii. Domyśla się, że to prezent od męża na imieniny. Michał dowiaduje się od ojca o wybrykach swoich synów.

odc. 2270: Grażynka zwierza się Pawłowi, że wczoraj było u nich włamanie. Dodaje, że złodzieje ukradli wszystkie bardziej wartościowe rzeczy, nawet jej pierścionek zaręczynowy. Po powrocie do domu razem z dziećmi sprząta bałagan, który zostawili złodzieje. Maciek znajduje pod szafką kopertę z losem od Rysia. Kasia sprawdza numery... Michał postanawia zapisać synów do szkółki piłkarskiej.


Oglądasz „Klan”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!


"Pierwsza miłość"odc. 1484: Przyjaciele wracają do górskiej chaty bez Miksera. Ratownicy też nie wiedzą, co się stało z Mikołajem. W Wadlewie Emilka próbuje pocieszyć załamanego ojca. Seweryn i Malwina wymyślają Aurelii od złodziejek i oszustek. Hubert przez przypadek wyłapuje nieścisłości dotyczące faktur i przelewów, jakich w jego imieniu dokonała Sandra. Odkrywa również, że - prowadząc ich agencję reklamową - była żona fałszowała jego podpis na kilku "lewych" dokumentach. Czy pójdzie z tymi rewelacjami na policję?

odc. 1485: Paweł planuje kupno nowego auta. Kaśka daje mu namiary do swojego sprawdzonego dealera samochodowego. Daga przypomina sobie szczegóły ostatniej rozmowy z Mikserem, w trakcie której wspominał o planach zwiedzania sztolni. Hubert ustala, że Sandra pracuje dla Rajmunda Schmidta.

odc. 1486: Bartkowi udaje się zdobyć adres Bożenki - oszustki, która naciągnęła mieszkańców Wadlewa na pokaźną sumę, sprzedając im fałszywe monety. Aurelia postanawia schwytać ją na własną rękę. Grzegorz towarzyszy Grażynie podczas pierwszej chemioterapii.

odc. 1487: Hubert widzi Sandrę w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Ma wrażenie, że już kiedyś go widział. Nie może uwierzyć, że Sandra współpracuje z gangsterem, który od kilku lat nie żyje! Błażej próbuje dotrzeć do Grażyny. Marysia przyznaje Anecie, że jest gotowa wybaczyć Hubertowi.

Jesteś fanem serialu „Pierwszej miłości”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!

"Barwy szczęścia"


odc. 735: Małgorzata denerwuje się egzaminem u Niedzielskiego. Basia martwi się, że Róża wycofa się z pomysłu prowadzenia kawiarni. Bartek pomaga Sarze w opiece nad Johnem. Chce się jej przypodobać. Kajtek ma za złe Władkowi, że ostatnio nie ma dla niego w ogóle czasu.

odc. 736: Ksawery szuka Kaśki. Chce z nią porozmawiać jeszcze przed rozprawą sądową. Sławek dzwoni do Górki. Pyta, jak się czuje i czy jest gotowa rozwieść się z mężem... Malwina, Kacper i Przemek przeprowadzają się na Mazury. Anna i Halina już za nimi tęsknią.

odc. 737: Małżeństwo Jeleniów przechodzi kryzys. Dorota nadal nie potrafi zapomnieć Michałowi kłamstwa. Jedzie na imprezę z okazji zakończenia zdjęć do filmu. Darek znowu się do niej przystawia. Chce kontynuacji znajomości... Oksana uważa, że Bartek się zmienił.

odc. 738: Dorota zdradza Michała z Darkiem. Od tej chwili kochanek wysyła jej czułe smsy i dziękuje za miły wieczór. Tymczasem Michał szykuje dla żony przyjęcie niespodziankę, z okazji 35. urodzin. Z Zakopanego przychodzi do Iwony paczka. Czyżby od Borysa?

Oglądasz „Barwy szczęścia”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o tym serialu!

"Na Wspólnej"


odc. 1588: Bogucka przeprasza Izę za swoje zachowanie w szpitalu. Mówi, że jej syn jest już w domu, ale nadal ma trudności z mówieniem i chodzeniem. Jerzy podejrzewa, że kobieta chce wyłudzić od nich pieniądze. Nicole szuka mieszkania do wynajęcia. Mikołaj chwyta ją w ramiona i mocno całuje. Prosi żonę, by zrezygnowała z rozwodu.

odc. 1589: Mikołaj ma nadzieję, że Nicole mu wybaczy. Ona jednak nie wierzy w jego nagłą przemianę... Lekarka sugeruje Kindze, by zapisała się na terapię, ponieważ środki farmakologiczne tylko pogłębią jej problemy. Renata martwi się o Dominika. Sławek bagatelizuje problem - uważa, że to normalne w jego wieku. Ma pretensje do Kraszewskiej, że interesuje się losem drobnego złodziejaszka. Kobieta z płaczem mu odpowiada, że chłopak bardzo przypomina jej nieżyjącego syna.

odc. 1590: Po zażyciu leków Kinga budzi się zrelaksowana i wypoczęta. Uspokaja Michała, że już więcej nie zamierza przejmować się swoją pracą... Po interwencji Boguckiej dziennikarze nieustannie nękają Izabelę. Jerzy jest oburzony programem w telewizji, który stawia go w złym świetle. Chce sprostowania...


Lubisz serial „Na Wspólnej”? Obejrzyj galerie zdjęć z gwiazdami tej produkcji!


"Komisarz Alex"


odc.6 Właściciel rodzinnej restauracji, Roman Chowaniec, umiera na zawał. Sekcja zwłok wykazuje, że śmierć nie nastąpiła z przyczyn naturalnych. Wkrótce zamordowana zostaje bratowa mężczyzny. Bromski rozpoczyna śledztwo. Pomaga mu Alex.

Oglądasz „Komisarza Alexa”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Ranczo"


odc.71 Solejukowa oznajmia mężowi, że zamierza studiować zaocznie. Mężczyzna jest załamany i szuka pocieszenia u przyjaciół z ławeczki. Hadziukowa i Więcławska są zazdrosne, gdy dowiadują się o planach Doroty, choć do tej pory wspierały ją w staraniach o zdobycie matury. Kusy zaczyna zastanawiać się nad sensem programu nauczania współczesnych szkół. Na jego prośbę dyrektorka odpytuje z wiedzy dawnych uczniów. Efekt jest opłakany. Proboszcz wyjaśnia kwestię wiary wikarego. Pomaga mu Michałowa. Dom weselny ma problemy finansowe i musi zacząć szukać oszczędności. Więcławska i Hadziukowa rezygnują z profesjonalnej ochrony. Postanawiają zatrudnić swoich mężów i Japycza. Ci już podczas pierwszego wesela przesadzają z toastami za zdrowie młodej pary.

Jesteś fanem serialu „Rancza”? Sprawdź opisy wszystkich odcinków tego serialu!


"Przepis na życie"


odc.6 Mania stale nie ma pomysłu na siebie. By dać ujście emocjom, zaczyna pisać. Okazuje się, że jest w tym kierunku utalentowana. Jerzy namawia Ankę na przejście do Kardamonu. Chcą uczcić jej sukces. Zapraszają na kolację Andrzeja z Beatą, Polę z Tadeuszem i Irenę.

Zobacz też newsy dotyczące „Przepisu na życie”!

"Ojciec Mateusz"

odc.88 Perypetie błyskotliwego proboszcza sandomierskiej parafii. W rynku zostaje otwarta nowa cukiernia. Jej właścicielka Ewa zatrudnia na stanowisku cukiernika pochodzącego z Mołdawii Konstantina. Wybór kobiety nie podoba się wielu mieszkańcom miasta, w tym szefowej konkurencyjnego lokalu Halinie, a także związanemu z ruchami narodowymi Zbigniewowi Barańskiemu. Niedługo później jeden z wędkarzy odnajduje w rzece zwłoki imigranta. Policja rozpoczynają śledztwo. Głównym podejrzanym w sprawie staje się Zbigniew, który w dniu morderstwa podpalił motocykl ofiary. Ksiądz Mateusz postanawia pomóc w dochodzeniu. Dzięki niemu okazuje się, że Barański jest niewinny. Wkrótce duchowny wpada na inny ważny trop i zaczyna domyślać się, kto zabił Mołdawianina.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Ojciec Mateusz”. Sprawdź naszą bazę!"Ja to mam szczęście"


odc.11 Jerzy, chcąc odzyskać formę, kupuje sprzęt gimnastyczny. Niestety, okazuje się, że instrukcję obsługi napisano po chińsku. Joanna spotyka nauczyciela języka polskiego córki. Dowiaduje się od niego, że dziewczyna nie przykłada się do nauki. Tadeusz przychodzi do Polaków na mecz Ligi Mistrzów. Razem z panem domu obiecują, że nie będą przeszkadzać Eli, która z mamą przygotowuje się do testu z matematyki.

odc.12 Marcin chce zaangażować się w pomoc humanitarną na Ibizie. Zosia przynosi ze szkoły czarno- -brązowe rysunki. Joanna martwi się, że córka wpadła w depresję. Głowę gospodyni zaprząta jednak jeszcze inny problem: w kuchni pojawiły się karaluchy. Tadeusz zdradza Jerzemu sekret związany ze swoim życiem erotycznym. W rozmowę niespodziewanie wtrąca się syn Polaka.

Podoba ci się serial „Ja to mam szczęście”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o gwiazdach tej produkcji!

"Świat według Kiepskich"

odc.385 Halina spotyka na korytarzu kamienicy znajomego lekarza. Jest zaskoczona, gdy dowiaduje się, że dotor mieszka u Paździochów. Zaczyna podejrzewać, że Helena ma z nim romans. Wkrótce w mieszkaniu sąsiadów pojawiają się inni obcy mężczyźni.

Oglądasz „Kiepskich”? Zobacz nasze materiały wideo związane z tym serialem


"Moda na sukces"odc.5623 Trwa sesja zdjęciowa z udziałem Jackie i Owena. Clarke mówi współpracownikom, że Eric sprzedał odrzutowiec, by sfinansować projekt Domu Mody Forrester. W siedzibie konkurencji zaczyna się sesja Brooke, Katie i Donny.

odc.5624 Stephanie wytyka siostrom Logan, że ich sesja zdjęciowa nie pomoże firmie, a ośmieszy ją i doprowadzi do upadku. Między kobietami wybucha kłótnia, którą przerywa nadejście Ridge’a.

odc.5625 Do biura Stephanie przychodzi Dorothy Bright i proponuje jej udział w akcji charytatywnej. Chce, by clou imprezy była walka na projekty między Domem Mody Forrester a Jackie M. Designs.

odc.5626 W mediach ukazuje się informacja o planowanej zbiórce pieniędzy. Po naradzie z pomysłodawczynią i Stephanie Eric postanawia, że obie strony wezmą udział w przedsięwzięciu.

Sprawdź, co słychać u bohaterów „Mody na sukces”!


"rodzinka.pl"


odc.45 Boscy zapraszają na kolację dziewczynę Tomka, Magdę. Chłopak boi się, że rodzice skompromitują go przed ukochaną. Jego obawy się potwierdzają. Gdy nastolatek wchodzi do kuchni, dostrzega rodzinę w torbach foliowych na głowach. Okazuje się, że u Kacpra w szkole panuje wszawica.

odc.46 Ludwik próbuje oduczyć chłopców posługiwania się młodzieżowym slangiem. Żona przypomina mu, że przed laty sam używał zwrotów, których nie tolerowali dorośli. Niebawem dzięki rodzicom i babci chłopcy i Magda poznają klika rodzinnych sekretów.

odc.47 Zbliża się Halloween. Maria rozmawia z Boskimi o przebraniach, które umacniają w dzieciach niewłaściwe stereotypy. W tym czasie Ludwik wymyka się do Marka na mecz. Wkrótce wpada na pomysł, by Boże Narodzenie spędzić poza domem.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „rodzinka.pl”. Sprawdź naszą bazę!


"Hotel 52"

odc.59 W hotelu zjawia się Dominika Prus, która wywołuje zgorszenie, paradując po korytarzach w bieliźnie. Wiktorowi udaje się zaprosić Iwonę na kolację. Towarzyszy im jego siostra. Dziewczyna podejrzewa, że brat zakochał się w atrakcyjnej menedżerce.

Zobacz też galerie zdjęć z bohaterami serialu „Hotel 52”.


"Szpilki na Giewoncie"


odc.46 Agnieszka mówi Łukaszowi prawdę o swoich uczuciach. Mężczyzna z trudem przyjmuje te informacje. Mateusz zamierza spędzić Boże Narodzenie z narzeczoną. Niepokojąca wiadomość od wujka Klemensa zatrzymuje go jednak w Zakopanem.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Szpilki na Giewoncie”. Sprawdź naszą bazę!


"CSI: Nowy Jork"

odc.147 Mac Taylor musi jak najszybciej schwytać snajpera, który zabił dwoje ludzi. Trop prowadzi do Michaela Reynoldsa. Kilkanaście lat temu Taylor prowadził sprawę jego zaginięcia. Gdy śledczy docierają do mieszkania podejrzanego, znajdują tam jego zwłoki.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w „CSI: NY”? Sprawdź naszą witrynę poświęconą tej produkcji.


"Magia kłamstwa"

odc.9 W centrum miasta zawala się budynek. Z katastrofy udaje się uratować dziewięć osób, trwają poszukiwania pozostałych trzech. Dr Lightman ma odnaleźć osobę odpowiedzialną za tragedię. Odkrywa, że na zatuszowaniu sprawy zależy komuś z ratusza.

Co słychać w „Magii kłamstwa”? Sprawdź witrynę tej produkcji.

"Galeria"


odc.48 Anita nabiera przekonania, że Jabłońska jest kochanką jej ojca. Kacper i Adam jadą do posiadłości dziadka, aby poznać stan starego domu. Wysocki zamierza wykorzystać spadek do odnowienia budynku.

odc.49 Kasia chce poprawić humor bratu. Postanawia wyswatać go z koleżanką z kursu aktorskiego. Jednak Weronika i Fryderyk nie pasują do siebie. Wieczorem Hubert traci przytomność.

odc.50 Adam dowiaduje się, że razem z posiadłością odziedziczył sporo długów. Pinokio i Znachor przedstawiają Karolinie projekt strony internetowej jej sklepu. Hubert przekłada wizytę u lekarza.

odc.51 Wiktor może wrócić do pracy. Teraz będzie zajmował się przestępczością internetową. Między Adamem i jego ojczymem dochodzi do ostrej sprzeczki, która omal nie kończy się bójką.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Galeria”. Sprawdź naszą bazę!


"Na dobre i na złe"

odc.480 Lena nie chce się poddać intensywnej chemioterapii. Kobieta boi się, że już nigdy nie zobaczy synka. Witek wie, że jeśli ukochana szybko nie podejmie leczenia, umrze. Jedna z pacjentek znajduje w sieci niepochlebne opinie o Hanie. Żąda, aby operację, na którą czeka, przeprowadzał inny lekarz. Co gorsza, nie zgadza się również na pełną narkozę. Twierdzi, że przez cały czas musi być do dyspozycji przełożonych. Gdy w czasie zabiegu sytuacja wymyka się spod kontroli chirurgów, Van Der Graaf usypia kobietę wbrew jej woli. W sieci pojawia się coraz więcej wpisów szargających imię Hany. Piotr kontaktuje się z młodym hakerem Pisklakiem, któremu uratował życie. Prosi go, by usunął obraźliwe posty. Gawryło odkrywa, że po raz kolejny ktoś przebił opony w jego samochodzie.

Oglądasz „Na dobre i na złe”? Zostań fanem tego serialu w naszym serwisie, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie na jego temat!

"Julia"

odc.70 Tadeusz proponuje, by Julia zamieszkała z nimi na jakiś czas. Przepełniona poczuciem winy dziewczyna zgadza się na to. Janek martwi się o Maćka. Monika dowiaduje się, że Julia była kiedyś narzeczoną Darka.

odc.71 Julia wyznaje Hannie, dlaczego zdecydowała się wyjść za mąż za jej syna. Janek proponuje dziewczynie, by wzięła urlop. Monika chce wyciągnąć od Darka informacje o byłej ukochanej.

odc.72 Hanna mówi mężowi, że Julia znała prawdę o Maćku, a na ślub zgodziła się dla pieniędzy. Tadeusz nie może wybaczyć synowi, że naraził go na śmieszność. Julia prosi Darka o pożyczkę.

odc.73 Chmielewska za wszelką cenę stara się zdobyć pieniądze na operację siostry. Prosi o pożyczkę matkę Darka. Tymczasem on oznajmia Pawłowi, że teraz zależy mu wyłącznie na Monice.

Mamy opisy wszystkich odcinków serialu „Julia”. Sprawdź naszą bazę!

 

"Kości"


odc.25, 26 Znaleziono zwłoki nastolatka, który uciekł z domu. Podejrzenia padają na jego dziewczynę, wychowującą się w rodzinie zastępczej. Brennan i Booth zajmują się też sprawą nastolatki, która została zamordowana siedem lat temu przez seryjnego mordercę.

Oglądasz „Kości”? Sprawdź, co słychać u bohaterów tego serialu.

"Reguły gry"

odc.9 Grzegorz pomaga Nataszy przesunąć kanapę i nadweręża sobie bark. Dziewczyna robi mu masaż. Mężczyzna nie potrafi ukryć podniecenia. Tymczasem obiektem zainteresowania Jacka staje się pewna urocza nauczycielka z pobliskiej szkoły.

Lubisz „Reguły gry”? Poczytaj też o nich!


"Terra Nova"

odc.3, 4 Shannonowie przyzwyczajają się do życia w kolonii. Jim jest zazdrosny, bo Elizabeth pracuje z dawnym ukochanym, Malcolmem. Wkrótce cała trójka pod wodzą Taylora musi ratować zakażonych dziwnym wirusem pracowników pobliskiego ośrodka badawczego.

Zapraszamy do miniwitryny serialu "Terra Nova"!
Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje