Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(5) Maciek planuje wyjazd za granicę. Matka nalega, by wcześniej zaprosił Julię na kolację. Tymczasem do dziewczyny przychodzi Darek i wyznaje jej miłość.

(6) Julia dostaje posadę w klinice Janickich jako specjalistka do spraw marketingu i reklamy. Związana z Jankiem Monika dostrzega w niej zagrożenie.

(7) W nowej pracy Julia dostaje pierwsze poważne zadanie - ma zorganizować przyjęcie z okazji przełomowej operacji przeprowadzonej przez Janka.

(8) Mimo wielu trudności Julia przygotowuje bankiet w eleganckiej restauracji. Wbrew oczekiwaniom dziewczyny przyjęcie okazuje się jednak katastrofą.

(9) Maciek próbuje przekonać swoich rodziców, by nie skreślali Julii po jej pierwszym niepowodzeniu. Wkrótce Hanna oświadcza, że da jej drugą szansę.

(43) Detektyw Rogacki informuje Jana, że to Łukasz wywołał bójkę w Bożydarowie. Julia proponuje Shedi projekty Michała. Jagoda jest wściekła. Dochodzi do szarpaniny, która ma tragiczny przebieg. Brok zapada w śpiączkę. Między Basią a Krzysztofem układa się coraz lepiej. Łukasz wyjawia Lenie, że chciałby zająć miejsce ojca. Jan otrzymuje anonimowy e-mail ze zdjęciami Marka i żądaniem okupu.

(44) Robert napastuje Urszulę. Kobieta próbuje zbyć go pieniędzmi. Jan wbrew woli Łukasza wspiera fundację Kochanowskiej. Marek zmusza Marysię do wizyty w aptece i zamknięcia sprawy skradzionych leków. Urszula otrzymuje od Roberta obrazy. Zbliża się otwarcie fundacji. Basia jest pewna, że jej bliscy zjawią się na uroczystości. Julia i Kamil odkrywają tajemnice Jagody.

(880) Grażyna planuje zostawić Michała. Pożegnalny list, w którym informuje męża, że już wystąpiła o rozwód, zostawia u Marii. Prosi Rogowską, by przekazała korespondencję bratu następnego dnia, o ustalonej godzinie... Wcześniej Raczyńska spotyka się też z adwokatem oraz Markiem. Namawia byłego kochanka, by uciekli razem za granicę, aby tam zacząć nowe życie. Mostowiak jednak stanowczo odmawia.

(881) Janek zdradza Pawłowi, że myśli o ślubie z Sylwią. Co więcej, kupił już nawet pierścionek zaręczynowy. Z kolei Asia, bez wiedzy Pawła, pożycza odłożone przez niego pieniądze swojej matce. Laura jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Ostatecznie teściowa zjawia się u Pawła i Asi. Twierdzi, że nie ma gdzie mieszkać i prosi, by mogła przez jakiś czas się u nich zatrzymać. Na dzień przed ślubem, Marta jedzie wraz z siostrami do Grabiny. Odwiedzają grób Hanki, zapewniają Marka, że zawsze może liczyć na ich pomoc. Potem urządzają sobie kameralny wieczór panieński...

(467) Zapała odwiedza Ludmiłę po udanej operacji. Przy okazji poznaje słynnego chirurga Falkowicza. Lekarz rozważa podjęcie pracy w Leśnej Górze. Hana sugeruje Agacie, że im wcześniej zacznie starać się o dziecko, tym lepiej. Lewicka godzi się z mężem. Niestety, spokój młodych małżonków zakłóca wizyta Doroty. Kobieta podaje się za żonę Pawła. Sambor obchodzi 40. urodziny. Od pewnego czasu lekarz źle się czuje. Niektórzy sugerują, że to skutki nadużywania alkoholu. Dopiero Nina odkrywa, że Michał zatruł się jadem kiełbasianym. Czuwa nad chorym całą noc. Anka przywozi do szpitala swojego ukochanego, Marka. Chłopak został postrzelony przez zazdrosnego adoratora, Jacka. Wiki chce się nacieszyć obecnością Blanki, nim dziewczyna wyjedzie. Córka sugeruje jej, że powinna związać się z Przemkiem.

(683) Ksawery spotyka Gabriela w szpitalu. Dowiaduje się, że potrzebna jest krew dla noworodka: AB RH-. Niestety, jego synek umiera. Tymczasem Laura wyrzuca Borysowi, że usunęła ciążę przez niego... Waldemar rozwodzi się z Aliną. Tuż po rozprawie dzwoni do Klaudii.

(684) Kaśka prosi Ksawerego, by po jej powrocie z pracy nie było po nim śladu. Nie przyjmuje próśb i tłumaczeń męża... Władek zbiera się na odwagę i mówi Maćkowi, że Kajtek nie chce spotykać się w trójkę. Ludmiłę na policję zabiera Michał. Ludka nie rozpoznaje Wowy.

(685) Maria próbuje ograniczyć swoje kontakty z Borysem. Tymczasem Sacewicz odwiedza Pyrków i zapowiada, że planuje wyjechać na stałe z Warszawy w Bieszczady. Waldemar kupuje dla Klaudii pierścionek zaręczynowy. Odkrywa, że dziewczyna ma kochanka, Arka.

(686) Kasia nie śpi, nie je, unika spotkania z ojcem. W klubie prawie mdleje. Sara musi ją odprowadzić do domu. Przyjaciółka spędza z nią także cały następny dzień. Aleksander wyznaje Marii, że wciąż sprzecza się z Iwoną. Żona walczy o swoją niezależność i daje mu w kość...

(1536) Ewa zauważa, że Igor zaczął ostatnio przesadnie o siebie dbać. W pracy Sara daje Nowakowi do zrozumienia, że wie o jego randce z Niną. Ludwika i Henryk wręczają Rafałowi zaproszenie na ślub. Maria dowiaduje się, że na zjeździe klasowym pojawi się też Tadeusz.

(1537) Gosia przygotowuje pyszną lazanię. Chce zrobić jak najlepsze wrażenie na Witku, przyjacielu Piotra. Michał kolejny raz zapewnia Kingę, że problemy z Ignasiem bierze na siebie. Tymczasem Żaneta rozbija swój pierwszy samochód!

(1538)Ewa jest zdegustowana wywiadem ze znaną siatkarką, który ukazał się w piśmie redagowanym przez jej syna. Natomiast Gosia żali się Danucie na Witka. Postanawia wyjechać na kilka dni do Szczytna...

(1539) Maria jest zła na Włodka, że zrobił jej wstyd przed Tadeuszem. Tymczasem do baru przychodzi Bożena. Pyta przyjaciółkę, czy zadrżało jej serce na widok dawnej miłości... Roman poznaje Nicole. Okazuje się, że dziewczyna przyjechała ze Stanów do Mikołaja i spędzi u niego kilka dni.

(2202) Miłosz próbuje niepostrzeżenie opuścić sypialnię Marty. Podczas rozmowy z kochanką przyznaje się do wyrzutów sumienia z powodu Bożenki. Tymczasem Lubiczówna opowiada Kamili o ostatniej wizycie w szkole tańca. Zarzeka się, że nie zatańczy już w spektaklu Marty... Jerzy proponuje Michałowi, by zamieszkał na Sadybie. Pułkownik dowiaduje się o ciąży córki.

(2203) Michał oświadcza rodzicom, że jego związek z Zytą to już przeszłość. Obiecuje poważnie porozmawiać z synami i wszystko im wyjaśnić. Natomiast Danuta odwiedza Krystynę na Truskawieckiej. Przyznaje, że jest zakochana w Stiepanie... Czesia prosi Kaję, żeby ją zastąpiła. Podpowiada, żeby skorzystała z pomocy Darka.

(2204) Chojnicki jedzie do biura Rutki. Daje do zrozumienia swojemu rywalowi, że wie o jego związku z Zytą. Szybko puszczają mu nerwy i rzuca się na Rutkę z pięściami. Zmęczona Kaja wychodzi do domu. Martwi się tylko, czy nie zaśpi jutro do pracy. Darek proponuje jej nocleg...

(2205) Darek uważa, że Kaja coraz lepiej sobie radzi. Namawia dziewczynę, żeby również tę noc spędziła pod jego dachem. Przy winie proponuje bruderszaft z całowaniem. Po chwili do mieszkania wchodzi Czesia! Profesor Szopińska informuje Lubiczów, że pojutrze wyjeżdżają z Maćkiem na kilkudniowe tournee... Stiepan ma kiepskie wyniki badań. Paweł załatwia mu wizytę u gastrologa.

(2206) Darek tłumaczy żonie, że nic się nie wydarzyło między nim i Kają. Wypili tylko trochę za dużo wina. Czesia nie chce słuchać jego wyjaśnień. Tymczasem Kaja informuje szefową, że po tym, co się stało, ona powinna złożyć wypowiedzenie. Ola dokonuje niepokojącego odkrycia. Słyszy jak Norbert rozmawia z matką. Okazuje się jednak, że chłopak prowadzi emocjonalny dialog sam ze sobą!

(1420) Paweł ma dość kłamstw. Mimo złej sytuacji zdrowotnej Anny, zadaje jej pytanie, czy wiedziała o tym, że Julka jest jego córką. Po tym wyznaniu aparatura monitorująca parametry życiowe zaczyna wariować. Organizm Anny nie wytrzymuje obciążenia, kobieta zapada w śpiączkę. Czy się z niej wybudzi?

(1421) Krzyżanowski zrzuca całą winę za ostatnie tragiczne wydarzenia na Marysię. Odgraża się, że jeśli straci Ankę, to zabierze byłej żonie ich córeczkę, Julkę. Emilka wraca do Wadlewa. Razem z nią na wieś przyjeżdża Mirek. Kobieta jest zaskoczona tym, że Kamil, który przyznał się do molestowania dziewczyny, przebywa teraz w zakładzie psychiatrycznym. Emilka jest przekonana o niewinności aresztowanego.

(1422) Bóle Kingi okazały się być tylko fałszywym alarmem. Marek zaleca jej, by do rozwiązania ciąży nadmiernie się nie przemęczała i nie stresowała. Emilka pragnie jak najszybciej odwiedzić Kamila. Marek i Turczyk rozważają propozycję Anety. Z jej pomocą finansową chcą otworzyć prywatną klinikę ginekologiczną.

(1423) Ola ma sobie za złe, że zmarnowała swoją szansę, żeby wpakować Florczaka za kratki. Paweł zdobywa się na odwagę, przychodzi do Marysi i przeprasza ją za awanturę, którą wczoraj jej urządził. Nie chce jej zastraszać, ani zabierać jej dziecka. Prosi jedynie, by powiedziała mu, czy Julka jest jego córką. Marysia jednak nie odpowiada. Przez nieostrożność ulega... wypadkowi samochodowemu!

(1814) (Emisja o godz. 15.00) Proboszcz spotyka się z kierownikiem supermarketu. Przekonuje on księdza, że ma dowody na łamanie prawa przez pracowników.

(1815) Blumental rozmawia z Januszem o dalszym leczeniu Anny. Proboszcz postanawia zobaczyć się z Julią w sprawie zwolnionych pracownic sklepu.

(1816) Tracz przyjeżdża do szpitala. Jest zły, gdy dowiaduje się, że Blumental wypuścił Annę bez jego wiedzy. Jedzie na plebanię, aby zabrać matkę do domu.

(1817) Artur wybiera się z kolędą do domu Witolda. Julia odwiedza kierownika supermarketu. Próbuje przekonać go, że podjął niewłaściwe decyzje.

(1818) Janusz jest niezadowolony z tego, że matka powiesiła krzyż. Witold wyznaje Irce miłość. Proboszcz krytykuje Artura za zbyt ostrą rozmowę z Witoldem.

(5561) Nick zaczyna być zirytowany postawą matki, która znów nie zjawia się na ważnej naradzie biznesowej. Jackie stawia ultimatum Owenowi: jeśli nie będzie jej posłuszny, ona postara się o koniec jego kariery zawodowej.

(5562) Thorne pokazuje ojcu film, na którym Stephanie zniechęca do kupowania ubrań Forrester Creations i krytykuje Donnę. Ta postanawia osobiście porozmawiać z autorką nagrania.

(5563) Taylor jest zaskoczona, gdy dowiaduje się, że Donna skrytykowała działania Stephanie. Rick próbuje flirtować ze Steffy. Świadkiem tej sytuacji staje się matka dziewczyny.

(5564) Donna wybiera się z wizytą do Billa Jr. Żąda, by przestał on publikować materiały wideo Stephanie na stronie internetowej swojego magazynu. Ten jest zaintrygowany kobietą.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje