Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdźcie, co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK! Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi! Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

Reklama

(9) Tomasz chce spełnić swoje marzenie i pojechać razem z Basią na wycieczkę do Barcelony. Małgosia prosi córkę, by towarzyszyła babci w podróży. Z USA wraca Kamil - dawna miłość Elwiry i ojciec Dominiki. Róża nie chce, żeby Maciej pracował w kościele. Niebawem organista postanawia wyjechać z Pasymia.

"Bulionerzy"

(10) Do Nowików zaczynają przychodzić rachunki za komorne, prąd, telefon i korzystanie z basenu. Rodzina nie ma pieniędzy na opłaty.

(11) Grażynka jest uważana przez sąsiadów za właścicielkę galerii sztuki. Adamska prosi ją, by wystawiła namalowany przez nią obraz.

(12) Podczas pobytu w Afryce Damian traci wzrok na jakiś czas. Chce wykorzystać wypadek, by zwiększyć swoją popularność.

(13) W ręce Piotra zupełnie przypadkowo trafia zaproszenie na wystawną imprezę. Nowik postanawia zabrać na przyjęcie żonę.

"Sąsiedzi"

(90) W prasie ukazuje się informacja, że Cezary nie zagra detektywa w filmie sensacyjnym, mimo że mu to wcześniej obiecano. Patrycja i Boggacy chcą mu pomóc w odzyskaniu roli. Obmyślają intrygę i zatrudniają aktora, by udawał producenta filmowego.

(91) Cezary gra główną rolę w filmie, którego akcja rozgrywa się na Wybrzeżu. Patrycja jedzie z nim nad morze. Korzystając z okazji, zbiera autografy artystów. Dowiaduje się, że w hotelu odpoczywa Dariusz Michalczewski.

(92) Cwał-Wiśniewscy i Bogaccy od kilku tygodni mieszkają w hotelu w Sopocie. Patrycja usiłuje zdobyć podpis znanego aktora - Karola Bergera. Cezary postanawia zrobić żonie kawał. W tym celu prosi o pomoc gwiazdora.

(6) Małżeństwo Dawidzkich przechodzi trudny okres. Adam traci pracę. Julia jest w domu z Leosiem, a jej nadopiekuńczość staje się trudna do zniesienia. Konflikt między małżonkami osiąga punkt kulminacyjny podczas chrzcin synka. Matka Piotrka wraca do domu opieki. Jego związek z Leną budzi podejrzenia urzędników emigracyjnych.

(8) Stefan zostaje zwolniony z pracy. Postanawia więc założyć spółkę budowlaną. Mieszkanie Karwowskich zamienia się w biuro firmy.

(9) Laboratorium, w którym pracuje Madzia, podupada. Jedyną szansą jest prywatyzacja. Karwowska próbuje znaleźć inwestorów.

(10) Stefan w tajemnicy gra na giełdzie. Konsekwentnie ukrywa przed żoną wszystkie sukcesy i porażki.

(11) Madzia wybiera się na spacer. Niespodziewanie spotyka mężczyznę, z którym była kiedyś związana.

"U Pana Boga w ogródku"

(7) Bocian po raz kolejny wymyka się bandytom. W jednym z nich rozpoznaje generała Dowboja. Chroni się przed napastnikami w komendzie policji. Wkrótce Cielęcki z pomocą agentów unieszkodliwia Dowboja i jego pomocnika. Luśce imponuje odwaga młodego funkcjonariusza. Postanawia go poślubić.

(8) Wyczerpana torturami Natalia na polecenie Globckego wysyła do centrali depeszę z hasłem "Orillo". Tymczasem do zamku Czocha zbliżają się wojska radzieckie, dowodzone przez Zawieniagina. Czerny i Compaigne orientują się, że trudno będzie zdobyć twierdzę położoną nad jeziorem.

(7) Grochol trenuje do konkursu tańca nowoczesnego. Kibicuje mu Mania. Nastolatka jest szczęśliwa, kiedy słyszy od niego wyznanie miłości. Anka po raz kolejny spotyka się z Maćkiem. Zwierza mu się z trudnej sytuacji w nowym miejscu pracy i narzeka na charakter Jerzego. Tymczasem Pola umawia się z Klemensem.

(7) Ginie jeden z pensjonariuszy domu opieki, Falkiewicz. Mężczyzna utrzymywał bliskie relacje z zamożną panią Zofią. Głównym podejrzanym o dokonanie zbrodni staje się syn staruszki, który wielokrotnie publicznie dawał wyraz swojemu niezadowoleniu z rzekomego romansu matki. Ksiądz Mateusz chce wyjaśnić sprawę.

(34) Inga i Lars przychodzą do restauracji, w której przesiaduje Halbe. Janek dowiaduje się, że Sajkowscy dostali mieszkanie z niemieckiego rozkazu. Prosi dowódcę, by sprawdził Tadeusza. Szpieg dołącza do grupy likwidacyjnej. Władek i jego koledzy przeprowadzają zamach na szefa gestapo.

(79) Meredith proponuje Derekowi, żeby z nią zamieszkał. Callie i Erica nie mogą przejść do porządku nad tym, co się między nimi zdarzyło.

(80) Lexie zastanawia się, czy powiedzieć George'owi, co do niego czuje. W szpitalu zaczyna pracę świetny wojskowy lekarz Owen Hunt.

(81) Gdy George podchodzi do egzaminu po raz drugi, w wyniku awarii wodociągu szpital zostaje zalany. Konieczna jest ewakuacja.

(82) Izzie jest oburzona, gdy okazuje się, że Alex przejął jej pacjenta, by móc asystować podczas skomplikowanego zabiegu.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL