Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w tym tygodniu w serialach? Sprawdźcie w naszym przewodniku.

Rozpoczął się letni sezon powtórek. Jakie seriale chętnie sobie przypomnicie?

Reklama

Sprawdźcie kiedy jest emitowany wasz ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi!

Interesuje cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

(6) Małgosia i Janusz obchodzą rocznicę swojego spotkania. Jakiś czas później Mirka odwiedza stomatologa w jego gabinecie. Nie przyjmuje do wiadomości, że ten chce zakończyć ich znajomość. Wkrótce przyjeżdża nad rozlewisko ze znajomymi i wywołuje awanturę. Małgosia odkrywa zdradę partnera i wyrzuca go z domu. Tymczasem Sławek oświadcza się Pauli. Dziewczyna za radą Marysi wyznaje ukochanemu, że spodziewa się dziecka Jean-Pierre'a. Orest przyjmuje zlecenie na odrestaurowanie zabytkowego kościółka w Pasymiu. Pomocnikiem rzeźbiarza zostaje Wroński. Gdy Piernacki i Ewa Stern wracają ze wspólnej kolacji, znajdują nieprzytomnego Tomasza.

(7) Andrzej chce reaktywować działalność kantyny w Canary Wharf. Prosi o pomoc Romka. Jego ciężarna żona, Wiola, sprzeciwia się, ponieważ chce wracać do kraju.

(8) Peter mówi Darkowi, że zaaranżuje jego spotkanie z Mariolą na polu golfowym. Ponieważ dziewczyna nie jest zainteresowana rodakami, Darek ma udawać Anglika.

(9) Wiesio zawozi do szpitala Ninę, która miała drobny wypadek. Na miejscu lekarze oznajmiają jej jednak, że musi poddać się poważnej operacji oka.

"Doręczyciel"

(11) W szkole Krzysia zorganizowany zostaje festyn z okazji Dnia Ojca. Chłopiec zgłasza siebie i Janka jako uczestników. Tymczasem firmę Zbyka zajmuje komornik.

(12) Kurier znajduje sposób, by pogodzić Jolę i Bernarda. Wkrótce Kaniewski wygrywa konkurs audiotele i zostaje zaproszony do teleturnieju "Wiesz, to bierz".

(13) Janek bezbłędnie odpowiada w telewizyjnym konkursie. Postanawia jednak zrzec się wygranej na rzecz uczestniczki, która musi opłacić operację córki.

(6) Tadeusz, Marian i Łukasz chowają narkotyki w przewodzie wentylacyjnym w gabinecie Lucjana. Jedna z paczek ulega uszkodzeniu i biały proszek sypie się z sufitu. Na domiar złego policjanci dostają skierowanie na badania. Okazuje się, że w organizmie Łukasza wykryto kokainę. Funkcjonariusz zostaje aresztowany.

(4) Krzysztof, Agnieszka, Adam i Julia wybierają się do Chorwacji na ślub Leny i Piotrka. Wszyscy goście są pod wrażeniem luksusowego apartamentu ojca panny młodej. On natomiast nie kryje zaskoczenia na wieść o ślubie i jest coraz bardziej wrogo nastawiony do przyszłego zięcia. Tuż przed ceremonią Julia zaczyna rodzić.

(41) Booth i Brennan prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa mężczyzny. Jego zwłoki zostały prawdopodobnie zrzucone z bardzo dużej wysokości. Okazuje się, że ciało pozostawało przez dłuższy czas w kosmosie. Śledczy nie wykluczają nawet udziału kosmitów w tej sprawie. Tymczasem Hodgins prosi Angelę o rękę.

"Detektyw Amsterdam"

(3) Sierżant Wilcox, weteran pierwszej wojny w Zatoce Perskiej, dostaje ataku szału na ulicach Nowego Jorku. Trafia do szpitala. Tymczasem John próbuje bliżej poznać doktor Dillane, przez którą doznał ataku serca w metrze. Detektyw ma nadzieję, że dzięki niej znów stanie się śmiertelny.

(148) Nastolatka ginie w wybuchu, przymierzając ubrania w butiku. Horatio Caine i jego zespół muszą zbadać przyczyny eksplozji. W torebce dziewczyny śledczy znajdują pięć tysięcy dolarów w gotówce oraz narzędzia używane przy kradzieży ze sklepów. Odciski palców na banknotach należą do chirurga plastycznego.

(18-ost.) Detektyw Lilly Rush tym razem wznawia śledztwo na prośbę pewnej narkomanki, która poddała się leczeniu. Kobieta twierdzi, że trzy lata po tym, jak jej syn rzekomo zginął w pożarze, widziała go bawiącego się w parku. Jest przekonana, że chłopiec żyje. Lilly próbuje dociec prawdy.

(19) Stefan usiłuje nabyć działkę rekreacyjną z dala od gwarnego centrum Warszawy. Okazuje się jednak, że na tamtym terenie powstanie duży ośrodek wypoczynkowy.

(20) Karwowski wyjeżdża na polowanie z udziałem ministra. Jednak przygoda z myślistwem okazuje się niezbyt niefortunna: zamiast do zwierzyny inżynier strzela do notabla.

(21-ost.) Dochodzi do poważnej kłótni między dyrektorem Karwowskim a Maliniakiem. Zdenerwowanie wywołuje u Stefana atak serca. Inżynier trafia do szpitala.

"U Pana Boga w ogródku"

(5) Trwa festyn z okazji wmurowania kamienia węgielnego pod budowę pierwszego w okolicy hipermarketu. Burmistrz przecina wstęgę, a pop kropi zgromadzonych święconą wodą. Bocian w tłumie rozpoznaje byłą narzeczoną. Gangster rzuca się z pięściami na nowego partnera kobiety.

(6) Ewelina Robak zgłasza na posterunku, że jej lokatorka Natalia opuszczała w nocy dom. Beer i Globcke orientują się, że dziewczyna jest radiotelegrafistką. W Paryżu Joanna każe Compaigne'owi i Czernemu wyjechać do Niemiec, dokąd dotarły wojska alianckie.

(5) Anka szuka pracy na stacji benzynowej. Przypadkowo spotyka Maćka. Mania jest zazdrosna o Śliczną, która zabiega o względy Grochola. Chłopak zapewnia ją jednak, że tylko ona się dla niego liczy. Anka zauważa na drzwiach restauracji Imbir ogłoszenie o poszukiwaniach pracownika. Postanawia się tam zatrudnić.

(4) Akcja policji skierowana przeciwko gangowi handlarzy narkotyków kończy się niepowodzeniem. Aspirant Nocul obawia się, że któryś z funkcjonariuszy może być zamieszany w tę sprawę. Komisarz Możejko został wcześniej oddelegowany na szkolenie. W tej sytuacji Nocul prosi o pomoc księdza Mateusza.

(32) Celina mówi Michałowi, że Niemcy aresztowali łącznika Komendy Głównej, Krzysztofa. Dowódca, Michał i Tadeusz chcą go wykupić. Celina ma przekazać łapówkę Schutzowi. Rainer w towarzystwie Halbego słucha występu swojej dawnej kochanki, Ingi. Następnie oficer zabiera artystkę do siebie.

(69) George zupełnie nie może porozumieć się z Izzie. Tymczasem Miranda oficjalnie ogłasza, że została szefową rezydentów.

(70) Izzie i Cristina pomagają przed szpitalem odebrać z karetki chorego. W tym czasie w pojazd uderza z dużą siłą inny ambulans.

(71)Podczas operacji przeprowadzanej przez Shepherda dochodzi do awarii komputera. Jedna z pielęgniarek próbuje naprawić sprzęt.

(72) Derek pokazuje Markowi miejsce, w którym pragnie zbudować dom. Zwierza się przyjacielowi, że myśli poważnie o założeniu rodziny.

"Czarne chmury"

(4) Dowgird i Pilch zatrzymują się na odpoczynek w klasztorze. Tam zostają zaatakowani przez oddział Knothego. Dzięki pomocy wędrownych komediantów udaje im się uciec. Chronią się w pobliskiej karczmie.

(5) Knothe strzela i ciężko rani pułkownika. Myśli, że go zabił. Tymczasem Kacper znajduje tajemniczą czarną sakwę, której zawartość może skompromitować Hollsteina.

(6) Przybyły do stolicy Hollstein nie traci czasu. Wskutek jego intrygi Dowgird zostaje aresztowany. Pilch bezskutecznie próbuje zebrać szlachtę, aby odbić pułkownika.

(7) Po powrocie do Warszawy hetman Sobieski poleca uwolnić Krzysztofa. Hollstein nie zamierza się poddać. Doprowadza do pojedynku Dowgirda ze szlachcicem Andrzejem.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje