Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co w tym tygodniu czeka nas w serialach!

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie Światseriali.pl i dodaj seriale, które oglądasz do ulubionych, a powiadomimy cię o każdym nowym newsie związanym z nimi!

Interesują cię, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? A może chcesz sprawdzić, co czeka bohaterów za kilka tygodni? Sprawdź naszą bazę opisów odcinków! Wystarczy kliknąć w tytuł serialu, który się interesuje i wybrać zakładkę "ODCINKI".

(63) Opozycyjna frakcja w radzie gminy kusi ofertą przejęcia władzy najpierw byłego wójta, a potem Czerepacha. Fabian Duda pozyskuje dla gminy unijne fundusze i namawia rolników do inwestycji. Lucy powołuje komisję, która ma sprawdzić, jak gospodarze traktują zwierzęta. Wkrótce dochodzi do przykrego incydentu.

(837) W "Głosie Gródka" ukazuje się nieprzychylny artykuł poświęcony doktorowi Rogowskiemu. Dorota wybacza Markowi, że nie powiedział jej o dziecku. Tymczasem ukochany wyznaje, że ma jeszcze dwójkę z inną kobietą. Paweł umawia się z Joanną na kolejną randkę. Opowiada bratu o swojej nowej dziewczynie.

(838) Andrzej przedstawia Agnieszce swojego wspólnika, Adama Wernera, który ma bronić Kalinowskiego. Nowy znajomy daje odczuć Olszewskiej, że bardzo mu się podoba. Marta zaczyna pracę w sądzie apelacyjnym. Henio dzięki Ewie odkrywa w sobie talent fryzjerski. Hanka wraca z Kanady. Jedzie z Ulą do jej ojca.

(12) Jerzy odwozi swojego syna na lotnisko. Po rozstaniu z chłopcem upija się z rozpaczy. Kiedy pojawia się w restauracji, menedżerka jest przerażona. W ich lokalu ma się zjawić wizytacja. Anka każe zamknąć Jerzego w chłodni. Pomysł okazuje się skuteczny. Szef kuchni trzeźwieje i odbiera gratulacje od właścicielki lokalu.

(25, 26-ost.) Ludwik próbuje nauczyć synów samodzielności, by zyskać więcej czasu dla siebie. Natalia z kolei martwi się, że dzieci tak szybko dorastają. Boscy zgłaszają się do corocznej wyprzedaży garażowej. Proszą chłopców, by przejrzeli swoje rzeczy i zdecydowali, czego powinni się pozbyć.

(13-ost.) Szwadron, do którego należą Teofil i Zosia, wkracza do spustoszonej Dąbrówki. Olszyńscy odnajdują matkę, ta jednak ich nie poznaje. Tymczasem pobliskie miasto opuszczają bolszewicy. Aleksander w siedzibie Czeka znajduje zwłoki swojego ojca. Kiedy sam próbuje uciekać, dopadają go Zosia i Bronek.

(13) Ranny Rogoż umiera w szpitalu. Oster nakazuje personelowi zatajenie tej informacji, w nadziei że sprawca pojawi się w klinice, by zabić policjanta. Funkcjonariusze ustalają, że Niwińscy mieli syna, który wychowywał się w domu dziecka. Anna podejrzewa, że chłopak mści się teraz za śmierć rodziców...

(99) Zazdrosny o Zbyszka Kuba zamierza śledzić Gośkę. Rafał jest przekonany, że wygrał od Zadwornego akcje firmy swojego brata.

(100) Monika przygotowuje się do walki z Panterą, z którą kiedyś przegrała. Nie przestaje myśleć o matce i przeżywa chwile zwątpienia.

(101) Milewska wygrywa bokserski pojedynek z dawną rywalką. Sagowski szuka informacji o osobie, która wykupiła akcje jego firmy.

(102) Artur prosi Rafała, by został świadkiem na jego ślubie z Konstancją. Nina oznajmia synowi, że postanowiła wyjechać do Holandii.

(365) Marian pokazuje Ferdkowi film, na którym widać Boczka wykonującego tajemnicze czynności. Kiepski i Paździoch postanawiają prześwietlić przeszłość sąsiada. Podejrzewają, że może być on ludożercą. Sprawę przekazują w ręce doświadczonego reportera.

(595) Do Mikiciuków przyjeżdża z Ameryki siostra Janiny, Adela. Rodzina próbuje ukryć przez gościem fakt, że Żaneta jest w ciąży. Sobisiak wyznaje Annie, że nie radzi sobie z wychowaniem syna.

(596) Piotr i Kaja kłócą się o Agnieszkę. Rafał odwiedza Izę w pracy. Ta oznajmia mężowi, że chce złożyć pozew o rozwód. Gordon jest zaskoczony jej pewnością siebie.

(597) Kostek wierzy w szczere intencje żony. Michał i Wanda podejrzewają, że Edyta wróciła do męża jedynie po to, by wyłudzić od niego prawo własności do domu.

(598) Klara odkrywa, że Danuta napisała powieść. Książka mamy bardzo się jej podoba. Eryk dowiaduje się, że Śliwińska zaangażowała się w pewien tajemniczy projekt.

(1450) Michał uświadamia sobie, że dał się oszukać Laurze i stracił cały majątek. Boi się wyznać żonie, że ich plan kupienia domu jest nieaktualny. Szalej opowiada Dudkom o swojej nowej pracy.

(1451) Marylka mówi Honoracie o kolokwium z matematyki, które tak dobrze poszło Romanowi. Leśniewska jest zazdrosna. Edyta chce zamieszkać z Ryszardem.

(1452) Ewa wybiera się z Erykiem na wyprawę ornitologiczną. Przed powrotem na Podlasie Tosia daje córce ostatnie rady. Emilka wierzy, że poradzi sobie z dzieckiem.

(1453) Michał dowiaduje się, że Laura jest poza granicami kraju. Nie stać go już na detektywa i musi spłacić pierwsze raty kredytu za zakup ziemi, której nie ma.

(2098) Rysiek wraca z Niemiec do domu. Na miejscu udaje się do lekarza, żeby ustalić, co było przyczyną nagłego zasłabnięcia.

(2099) Bogna wybiera się na spotkanie grupy AA. Tomek jest w bardzo złym stanie. Okazuje się, że jego córka popełniła samobójstwo.

(2100) Elżbieta odbiera Jaśka i Małgosię po lekcjach. Wkrótce chłopiec wyznaje dziadkom, że Jacek znalazł sobie nową kobietę.

(2101) Ola wręcza Krystynie kwiaty z okazji Dnia Matki. Bogna po pogrzebie córki Tomka zaprasza go do domu na kolację.

(1710) Adela zaprasza do domu Mikołaja, dawną miłość Jagny. Mimo że od ich rozstania minęło osiem lat, kobieta nadal nosi w sercu żal.

(1711) Burmistrz stara się przekonać o słuszności inwestycji w sieć komputerową przewodniczącą komisji ds. pomocy społecznej w gminie.

(1712) Nika odwiedza Iwonę w pracy. Starsza siostra sugeruje jej, że powinna znaleźć sobie poważną posadę i ustatkować się.

(1713) Kasia przekonuje Bartka, by nie gniewał się na mamę. Gdy chłopak wręcza kobiecie kwiaty, ta cieszy się, że syn pamiętał o Dniu Matki.

(69) W gliniance niedaleko Sandomierza zostaje znaleziony samochód. W środku policja odkrywa zwłoki. W tym samym czasie ktoś zgłasza zaginięcie ogrodnika, który pracował w klasztorze. Śledczy muszą dowiedzieć się, kim była ofiara i gdzie jest zaginiony. Jak zwykle nieodzowna okazuje się pomoc księdza Mateusza.

(56) Sprzątaczka znajduje w dworcowej toalecie zwłoki Patrycji. Anna jeszcze przed swoim ślubem postanawia pogodzić się z matką.

(57) Kamil coraz lepiej dogaduje się z Ernestem. Ten obiecuje mu wspólne interesy. W szpitalu pojawia się śpiewaczka operowa, Wysocka.

(58) Leszek zdradza Wiktorowi, że jego małżeństwo przechodzi kryzys. Hubert proponuje Igorowi, że wrobi Michała w zabójstwo Patrycji.

(59) Goście zaproszeni na ślub Anny i Michała przed kościołem oczekują przyjazdu Andrzeja z córką. Ceremonię zakłóca komisarz Wilk.

(1316) W Wadlewie Dawid i Malwina nocą zakradają się do mieszkania Bartka. Kradną stamtąd pierścionek zaręczynowy Eweliny.

(1317) Kinga jest o krok od wyjawienia Pawłowi sekretu Marysi. Artur zamieszcza w gazecie przeprosiny skierowane do swojej żony.

(1318) Ewelina nie może sobie darować, że zgubiła pierścionek zaręczynowy od Bartka. Błażej zaprasza Grażynę na rodzinny obiad.

(1319) Paweł cieszy się, że stan zdrowia Anny poprawia się. Paulina wprowadza Berenikę w realia pracy w redakcji "Kobiety Cafe".

(5454-5463) W drodze na przyjęcie matki Rick powoduje wypadek. Chłopak jest ranny, ale orientuje się, że Phoebe ucierpiała znacznie bardziej. Zrozpaczony biegnie po pomoc. Wraca na miejsce wypadku z Ridge'em. Phoebe umiera w ramionach ojca. Stephanie oskarża Ricka o spowodowanie śmierci dziewczyny.

(2) Pod jednym z mostów w Sacramento zostaje znalezione ciało Kristin Marley. Zmarła była asystentką pani senator ze stanu Kalifornia, Melindy Batson. Jane i Lisbon podejrzewają zabójstwo. W trakcie śledztwa agenci dowiadują się, że ofiara miała romans z ojcem swojej pracodawczyni.

"October Road"

(13-15) Ray obiecuje Hannah, że po ślubie adoptuje jej syna Sama. Nick idzie do motelu, by sprawdzić, z kim zdradza go Aubrey. Spotyka tam starszego mężczyznę, Gabriela Diaza, który okazuje się jej ojcem. Owen w tawernie Sully'ego krztusi się kością. Nieznajoma ratuje mu życie. Mężczyzna chce ją odnaleźć, aby podziękować za pomoc.

(75) W siedzibie CSI zjawia się mężczyzna, który twierdzi, że przybywa z przyszłości. Wkrótce pada martwy. Ekipa CSI rozpoczyna śledztwo. Okazuje się, że zmarły zbudował wehikuł czasu. Stella nie wie, czy przyjąć zaproszenie na randkę. Mac radzi jej, by w końcu zaczęła cieszyć się życiem.

(191) Delko umawia się na spotkanie z prokurator Nevins. W drodze zatrzymuje go Calleigh, która domaga się od ukochanego wyjaśnień. W tym czasie dochodzi do wybuchu samochodu pułapki. Prokurator Nevins ginie na miejscu. Zespół Horatia rozpoczyna śledztwo. Eric wyznaje kolegom, że od jakiegoś czasu ich szpiegował...

(125) Lekarze ze szpitala Princeton-Plainsboro zajmują się przypadkiem blogerki Frankie, która cierpi z powodu wybroczyn i krwotoków. House odkrywa kompromitującą tajemnicę z przeszłości Wilsona. Ten wkrótce odpłaca mu się tym samym. Niespodziewanie Chase traci wiarę w siebie.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje