Reklama

Serialowy przewodnik

Czyli nadchodzący tydzień w serialach.

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

(Odcinek 31) Pola chce wzbudzić zazdrość w swoim chłopaku. Konstancja żąda, by Bernard opowiedział Arturowi, co wydarzyło się w restauracji.

(32) W kamienicy Moniki trwa zabawa andrzejkowa. Artur przychodzi na imprezę w masce Zorro. Milewska bierze go za Cezarego.

(33) Monika uświadamia sobie, że to Artur był przebrany za Zorro. Konstancja przystępuje do realizacji planu Rafała i Roberta. Porywa Hanię.

(34) Trwają poszukiwania Hani. Konstancja widzi, że dziewczynka źle znosi przedłużającą się rozłąkę z najbliższymi. Postanawia wrócić z nią do domu.

(809) Ewa uczy się jazdy na rolkach. Gabi namawia ją, by poćwiczyła na osiedlu. Nastolatka traci jednak równowagę i wpada pod auto Szymona. Kuba spotyka się z Nataszą. Okazuje się, że kobieta jest śledzona. Wkrótce z Zioberem kontaktuje się Igor. Proponuje mu sporą sumę pieniędzy w zamian za zerwanie kontaktów z Nataszą.

(810) Zosia jest niezadowolona, że Tomek spędza z Agnieszką coraz więcej czasu. Po wypadku Ewa nadal nie odzyskała władzy w nogach. Lekarze są jednak dobrej myśli. Tymczasem ojciec dziewczyny odwiedza Gajewskiego w szpitalu. Domaga się od niego odszkodowania za leczenie córki. Szymon prosi Andrzeja o pomoc prawną

(539) Magda rzuca studia i zaczyna szukać pracy. Okazuje się, że Tomek, który miał jej pomóc zemścić się na profesorze, nie wywiązał się z obietnicy. Jola mówi mężowi, że jest gotowa na kolejne dziecko.

(540) Roman ma pretensje do Alka, że w tajemnicy przed rodziną zaręczył się z Iwoną. Marta dowiaduje się, że Robert zatrudnił Karolinę. Urządza narzeczonemu awanturę.

(541) Iwona jest zła na rodziców, że ingerują w jej życie. Zapowiada, że przenosi się na studia do innego miasta. Waldemar rozstaje się z Klaudią, nie chce jednak wrócić do żony.

(542) Laura urządza urodzinowe przyjęcie dla Borysa. Na kolację zaprasza także Marię i Romana. Karolina prosi Roberta, by zawiózł ją do szpitala do chorej matki.

(1395) Na Ukrainę wyruszają pierwsi klienci biura Babki Travel. Żaneta jest zadowolona, Ewa jednak ma złe przeczucia. Sebastian odwiedza Antosię w szpitalu. Dziewczynka cieszy się na jego widok.

(1396) Emilka dostaje skurczów i trafia do szpitala. Jej ciąża nie jest jednak zagrożona. Żaneta i Ewa próbują się skontaktować z Małeckim. Dociera do nich, że zostały oszukane.

(1397) Izabela próbuje się dowiedzieć, dlaczego Burzyński rozstał się z Laurą. Emilka jedzie na spotkanie z adopcyjnymi rodzicami dziecka, które wkrótce urodzi.

(1398) Marta spędza namiętne chwile z Januszem. Oszukani klienci biura Babki Travel żądają zwrotu kosztów. Ewa i Żaneta nie są jednak w stanie oddać wszystkim pieniędzy.

(2028) Rodzice Bożenki nie chcą się zgodzić na codzienne treningi córki. Uważają, że dziewczyna powinna bardziej skupić się na nauce.

(2029) Chojniccy szczęśliwie lądują w Indiach. Paweł i Krystyna przyznają, że po wyprowadzce Ola stała się bardziej odpowiedzialna.

(2030) Bliscy Beaty coraz gorzej znoszą jej ciągłą nieobecność. Paweł jedzie po syna, który rozchorował się na obozie sportowym.

(2031) Jacek jest zły, że Beata nie uzgodniła z nim terminu wyjazdu w góry. Pawełek pomaga Ryśkowi w remoncie. Nagle dostaje duszności.

(1639) Jagna i Karol chcą ustalić datę ślubu. Kasia dostaje walentynkę. Dziewczyna jest rozczarowana, gdy okazuje się, że nadawcą jest jej matka.

(1640) Janusz zleca Karolowi, aby spotkał się z proboszczem w sprawie domu dla powodzian. Jurek i Edyta zaczynają planować wspólną przyszłość.

(1641) Karol przedstawia księdzu ekspertyzę budowlaną. Wynika z niej, że dom zasiedlony przez powodzian jest w bardzo złym stanie technicznym.

(1642) Osa wyznaje żonie, że podejrzewa ją o zdradę. Tymczasem proboszcz prosi Mateusza o konsultację w sprawie ekspertyzy.

(48) Podczas wizyty w radiu ksiądz Mateusz jest świadkiem kłótni dwóch prezenterów - Wojtka i Czarka. Pierwszy z nich uważa, że to właśnie przez kolegę stracił pracę. Wkrótce w czasie prowadzenia nocnej audycji Czarek zostaje zastrzelony. Sandomierska policja rozpoczyna śledztwo. Trop prowadzi do Wojtka, który staje się głównym podejrzanym o popełnienie zbrodni.

(49) W Sandomierzu odbywają się zawody motolotniarzy połączone z festynem dla mieszkańców miasta. Podczas imprezy dochodzi jednak do tragedii - ginie Marcin Denel, jeden z uczestników konkursu. Śledztwo wykazuje, że nie był to jedynie nieszczęśliwy wypadek. Ksiądz Mateusz pomaga policji odkryć rzeczywiste przyczyny śmierci chłopaka.

(111) Gregory trafia do szpitala psychiatrycznego. Lekarz musi poddać się terapii, w przeciwnym razie straci możliwość wykonywania zawodu. Z większością pacjentów ośrodka House szybko popada w konflikt. Zaprzyjaźnia się jedynie z młodą kobietą - Lydią - która codziennie odwiedza w szpitalu swoją szwagierkę.

(5) Oficer marynarki wojennej Steven Albright prosi Monka i Natalie, by wyjaśnili okoliczności śmierci jego przyjaciela, który odbywał służbę na łodzi podwodnej. Gdy Adrian wchodzi na jej pokład, by przyjrzeć się miejscu znalezienia zwłok, rozlega się alarm i łódź zaczyna się zanurzać. Natalie i Monk zostają uwięzieni na pokładzie.

(6 / Malutkie banieczki) Jackie nie wie, co robić, gdy jej koleżanka z pracy, pielęgniarka (Judith Ivey) umierająca na raka płuc, chce zakończyć życie i prosi ją o pomoc. O'Hara oferuje się, że pomoże Jackie przeżyć ten smutny dzień z lekkością i poczuciem humoru. U matki Coopa (Blythe Danner) zdiagnozowano atak woreczka żółciowego. Dowiadujemy się, że Coop jest jedynym synem pary lesbijek... co zachwyca Jackie i O'Harę.

(11) Napięte stosunki między Hankiem i Emily zaczynają negatywnie odbijać się na ich pracy. Gdy do szpitala trafia kolejny pacjent, lekarze nie potrafią się porozumieć co do metody jego leczenia. Tymczasem Evana pochłania nowe zajęcie. Przygotowuje on plan cybernetycznego ataku na stronę internetową Emily.

(9) W szkole w Mystic Falls pojawia się nowy nauczyciel historii, Alaric Saltzman. Daje Jeremy'emu szansę poprawy ocen. Elena próbuje załagodzić spór Bonnie i Caroline o tajemniczy medalion, na którym tak bardzo zależy Damonowi. Brat wyjawia Stefanowi przyczynę swojego powrotu do Mystic Falls.

"Filantrop"

(7) Rheda, sławna hinduska bizneswoman, jest także dawną znajomą Philipa i Teddy'ego. Udaje się jej przekonać mężczyzn, by zaangażowali się w opracowanie planu dostarczania wody dla ludności Kaszmiru. Wkrótce jednak kobieta ginie w ataku terrorystycznym. Teddy postanawia pomścić przyjaciółkę i dokończyć jej misję.

(1246) Wekslerowie spędzają rocznicę ślubu osobno. Rozgoryczona Grażyna upija się. W takim stanie siada za kierownicę samochodu.

(1247) Kiedy Błażej dowiaduje się, że Grażyna miała wypadek, natychmiast do niej jedzie. Poróżniony z Emilką Patryk wprowadza się do Bartka.

(1248) Artur odwiedza matkę Izabeli i odbywa z nią szczerą rozmowę. Grzegorz ma już dość problemów syna. Chce spotkać się z Grażyną.

(1249) Emilka próbuje skłonić Patryka do powrotu. Sabina ma żal do Oli i Miksera, że nic jej nie powiedzieli o uczuciu Błażeja do jej matki.

(5335-5344) Brooke nie może uwierzyć, że Marcus to syn Donny. Nick leci do Paryża, żeby spotkać się z Beth. Chce ją przekonać do przyjazdu do USA. Bridget i Katie rozmawiają o uczuciach, które żywią do Nicka. Ridge dowiaduje się, że Marcus jest synem Donny. Wraz z Felicią i Thorne'em zastanawia się, w jaki sposób powiedzieć o tym Ericowi.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje