Serialowy przewodnik

Sprawdź, co wydarzy się w naszych ulubionych serialach!

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

(Odcinek 21) Sagowski podejrzewa, że Monika jest bita przez swojego chłopaka, ale ona zaprzecza. Nie wyjawia mu jednak, że trenuje boks.

(22) Michał Czewski proponuje Milewskiej powrót na ring. Bernard ściga się z Arturem gokartami. O mało nie dochodzi do stłuczki.

(23) Pola widzi na spacerze swojego byłego chłopaka z inną dziewczyną. W akcie zemsty postanawia pocieszyć się w ramionach Kuby.

(24) Artur wybiera się na przyjęcie do ambasady argentyńskiej. Konstancja, która dostała uczulenia, nie może mu jednak towarzyszyć.

(Odcinek 806) Kisiel idzie z Lucjanem do pubu. Tam przegrywa na automatach całą swoją emeryturę i urządza personelowi awanturę. Krewki senior i jego towarzysz zostają odwiezieni na komisariat. Chodakowski idzie z Agnieszką na szkolne przedstawienie, w którym występuje Zosia. Wieczorem kobieta całuje go na pożegnanie.

(807) Mirka przekonuje Krzysztofa, by ponownie zatrudnił u siebie Kubę. Irek nie chce współpracować z dawnym znajomym i jego ludźmi. W odwecie bandyci kradną jego firmowe auto wraz z towarem. Dyrektor Nowacki informuje Barbarę, że Natalka chodzi z Jarkiem na wagary. Hanka rozmawia z Martą o Annie.

(532) Iza przychodzi do Blanki z niezapowiedzianą wizytą. W mieszkaniu siostry zastaje Szymona. Natalia mówi Łukaszowi, że ma już dość kłótni. W efekcie wywiązuje się między nimi kolejna awantura.

(533) Oksana i Sasza jadą na Ukrainę. Stefan liczy na to, że przyjaciółka szybko wróci do Polski. Kasia ma do ojca żal, że tak szybko pocieszył się po śmierci mamy.

(534) Decyzją sędziego Kostek wychodzi na wolność. Na sali rozpraw obecna jest także Edyta. Wieczorem kobieta oznajmia mężowi, że zamierza od niego odejść.

(535) Marczakowie i Zwoleńscy z niecierpliwością czekają na zapowiadany przyjazd Pawła i Julii. Jednak goście w ostatniej chwili odwołują swoją wizytę.

(1387) Rafał tłumaczy Agnieszce, że są już za starzy, aby pozwolić sobie na adopcję dziecka, które ma urodzić Emilka. Burzyński, grożąc Jerzemu, daje mu 3 dni na dokończenie jego biografii.

(1388) Marta ma wyrzuty sumienia, że Filip zrezygnował dla niej ze stypendium w Berlinie. Mąż jednak zapewnia, że rodzina jest dla niego ważniejsza od kariery.

(1389) Dochodzi do konfrontacji Zuzy z pracodawcą. Szef twierdzi, że nie był zadowolony z jej pracy. Dziewczyna wie, że było inaczej, i chce walczyć w sądzie o swoje prawa.

(1390) Antosia jest przestraszona przed operacją przeszczepu nerki. Burzyński odwiedza Jerzego. Ten wylewa kawę na laptopa. Wygląda na to, że cała jego praca przepadła.

(2018) Beata z opóźnieniem wraca z Kijowa do Warszawy. Jednak niewygody opłaciły się, gdyż zdobyła nowe zamówienia dla firmy.

(2019) Kuzyn Bolek odwiedza Pawła w jego gabinecie w El-medzie. Chciałby, aby jego żona przeszła w klinice kompleksowe badania.

(2020) Jacek wpada na Sadybę po receptę dla Beaty. Przy okazji rozmawia z teściową o problemach żony. Ela niepokoi się o córkę.

(2021) Rysiek prosi Mariusza o pomoc w remontach u Czesi i u Pawła. Razem jadą zobaczyć, co trzeba będzie zrobić w domu Lubiczów.

(1629) Jurek próbuje za wszelką cenę uratować swoje małżeństwo. Osa namawia Irkę do pojednania z mężem. Używa pewnego podstępu.

(1630) Wala zauważa, że Krystyna nadużywa alkoholu. Kasia daje do zrozumienia koleżankom, że nigdy nie zorganizuje już imprezy w domu.

(1631) Irka opowiada Joannie o spotkaniu z Edytą. Ta zaprasza przyjaciółkę na wspólne zakupy, by mogła oderwać się od problemów.

(1632) Janusz odwiedza Karola w jego gabinecie. Tracz narzuca burmistrzowi wybór konkretnych firm startujących w przetargach.

(44) Natalia znajduje zwłoki mężczyzny. Okazuje się, że ofiara zmarła z wycieńczenia. Tymczasem w miejskim parku natrafiono na kolejnego martwego mężczyznę. Sekcja wskazuje, iż przyczyną śmierci było zatrucie alkaloidem. Trop prowadzi do kościoła księdza Mateusza. Policjanci ustalają, że to duchowny miał zostać otruty. Niebawem tajemniczy napastnik strzela do proboszcza.

(45) W klasie Zosi Nocul pojawia się Julka. Dziewczynki szybko zaprzyjaźniają się. Rodzice nowej uczennicy właśnie przeprowadzili się do Sandomierza. Okazuje się, że ojciec Julki, Winiarski, to świadek koronny w ważnym procesie sądowym. Teraz cała jego rodzina jest ochraniana przez policję. Jakiś czas później obie dziewczynki znikają ze szkoły.

(131) Gregory idzie na spotkanie terapeutyczne do doktora Nolana. Ten odkrywa kolejne szczegóły pozornie zwyczajnego tygodnia, który tak naprawdę był przełomowy w życiu House'a. Wychodzi na jaw, że Gregory ma problemy z nawiązywaniem relacji. Ponadto zabolała go sugestia Wilsona, by poszukał sobie innego lokum.

(3) Adrian prowadzi śledztwo w sprawie śmierci hostessy, która występowała w telewizyjnej loterii. Szef stacji proponuje Natalie, by zastąpiła zmarłą. Billy włamuje się do szatni i podmienia los, który należy do kapitana Stottlemeyera. Wieczorem, w loterii padają dokładnie te liczby, które są na kuponie policjanta.

(Odcinek 4 / Szkolna pielęgniarka) Jackie i jej mąż Kevin zostają wezwani do szkoły Grace (Ruby Jerins), gdzie jej nauczycielka, szkolna pielęgniarka i psycholog namawiają ich, by zapisali córkę na przeciwlękowe zajęcia z medytacji. Jackie jest temu przeciwna i oznajmia Kevinowi, że Grace lepiej by się czuła w prywatnej szkole. Do szpitala zostaje przyjęty chłopiec, który uległ wypadkowi - spadł z drabinek. Stoicka O'Hara ratuje mu życie, po czym musi sobie radzić z wylewnymi dowodami wdzięczności od jego brata bliźniaka. Umiera pierwszy pacjent Zoey.

(9) Evan wciąż udaje chłopaka Paige. Tymczasem Hank odkrywa, że matką małego pacjenta, którym się opiekuje, jest doktor Elizabeth Blair.

(10) Dwaj zwycięzcy loterii przybywają do Hamptons. Kiedy zaczynają cierpieć na podobne schorzenia, Hank dochodzi do wniosku, że wywołał je wystawny styl życia.

(7) Zachowanie Vicki staje się coraz bardziej niebezpieczne. Stefan próbuje jej pomóc, natomiast Elena stara się przekonać Jeremy'ego, że powinien trzymać się od Vicki z daleka. Bonnie rozmawia z Gramsem i przy okazji dowiaduje się trochę o przeszłości swojej rodziny.

"Filantrop"

(5) W podróż do Kosowa Teddy postanawia zabrać byłą żonę, Julię. Po drodze opowiada jej, jak próbował tam założyć kopalnię. Przedsięwzięcie wymagało współpracy dwóch zwaśnionych społeczności. Niebawem w kopalni dochodzi do zamachu, w którym ginie wiele osób, a wspólnik Rista, Philip, zostaje ranny.

(1236) Bartek nie ma odwagi, aby zwolnić Wiktorię. Ewelina zarzuca mężczyźnie, że mu na niej zależy. Artur nadal walczy o firmę.

(1237) Miedzianowski jest załamany po rozmowie z partnerką. Postanawia załagodzić smutki podczas męskiego spotkania z Patrykiem.

(1238) Renata martwi się Grzegorzem. Widzi, jak męczy go sytuacja związana z Błażejem. Kobieta zwierza się Marysi i prosi ją o radę.

(1239) Stefani nie radzi sobie z obowiązkami gosposi w domu Wekslerów. Pomaga jej Kaśka, która przywozi jedzenie z restauracji.

(5316-5324) Taylor i Rick próbują wytłumaczyć oburzonej Phoebe, że łączy ich prawdziwe uczucie. Eric opowiada Stephanie o zachowaniu ich dzieci wobec Donny. Między Brooke, Taylor, Ridge'em i Rickiem dochodzi do poważnego konfliktu. Felicia rozmawia z matką o jej powrocie do firmy. Nagle Stephanie słabnie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje