Reklama

Serialowy przewodnik

Co w tym tygodniu wydarzy się w naszych ulubionych serialach?

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

(Odcinek 11) Wiki zamierza powiedzieć Arturowi prawdę o nieuczciwości starszego brata. Jej plany krzyżuje nieoczekiwana wizyta Rafała.

(12) Kuba demaskuje mężczyznę podającego się za jego ojca. Okazuje się, że człowiek, którego Rafał przedstawił Arturowi, jest oszustem.

(13) Cezary zmusza Monikę, by wystąpiła za niego na pikniku. Cały zespół zakłada maski i program zamienia się w improwizację.

(14) Milewska wznawia treningi bokserskie pod okiem Czewskiego. Rafał szuka sposobu, by pozbyć się Marcina, który go szantażuje.

(Odcinek 802) Maria zaprasza Grażynę na rodzinną kolację. Igor żąda od Kuby, by zerwał kontakty z Nataszą. Irek po rozstaniu z Mirką cieszy się wolnością. Basia wypomina Lucjanowi, że przez niego Małgosia wyrosła na egoistkę, która porzuciła męża, by robić karierę. Urażony Mostowiak wyprowadza się z domu i zatrzymuje u Hanki.

(803) Mirka odwiedza Kubę w pracy i po raz kolejny spotyka Jankowskiego. Biznesmen proponuje Kwiatkowskiej, że ją podwiezie. Kinga skarży się Piotrowi, że prześladuje ją jeden z klientów agencji. Zduński wraz z kolegami idzie na spotkanie, które mężczyzna wyznaczył żonie w parku. Prześladowca jednak się nie pojawia.

(Odcinek 525) Dorota próbuje dowiedzieć się od Edyty, co łączyło ją z Michałem. Rywalka w złości mówi jej, że mąż został z nią tylko ze względu na chore dziecko. Borys nadal interesuje się chorą Laurą. Lekarz odwozi ją do domu. Zazdrosna Maria wypytuje o nią przyjaciela.

(526) Ksawery jedzie do Zakrzewia, by dotrzymać towarzystwa zaniedbywanej przez męża Alinie. Pod jego nieobecność Kasia umawia się do kina z Tymonem. Natalia wraca z urlopu. Zauważa, że w mieszkaniu brakuje rzeczy Łukasza.

(527) Piotr próbuje załatwić miejsce dla Kai w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym. Jednak Jakubowscy zapowiadają mężczyźnie, że nie chcą od niego żadnej pomocy. Walawski znowu szuka pocieszenia u Marty.

(Odcinek 1379) Magda zwierza się Igorowi, że rodzice wciąż ją kontrolują. Chłopak radzi jej udowodnić innym, że można na niej polegać. Petrus prosi lekarza, by nie zdradzał Antosi, że jest jej ojcem.

(1380) Burzyński krzyczy na Dudka, że przedstawił go w swojej książce jako kryminalistę. Przerażonego pisarza ratuje z opresji narzeczona Mieczysława, Laura.

(1381) Filip przekonuje matkę, że rezygnacja ze stypendium była jego decyzją. Gosia pisze artykuł o nosicielach wirusa HIV. Prosi Zuzę, by opowiedziała swoją historię.

(1382) Weronika z Antosią odwiedzają Petrusa w szpitalu. Matka Magdy pyta Igora, czy planuje zamieszkać z jej córką. Nowak oświadcza, że nie ma takiego zamiaru.

(Odcinek 2008) Jerzy i Elżbieta przygotowują się do wycieczki do Indii. Bogna zdobywa informacje o spotkaniach AA. Pozbywa się z domu alkoholu.

(2009) Trwa kontrola ZUS-u w firmie Jerzego. Chojnicki odkrywa, że Renata zapomniała upomnieć się o podpisy dwóch pracowników.

(2010) W "Brukowej" ukazuje się kolejny artykuł szkalujący Lubicza. Mecenas Kalicki doradza klientowi, by wytoczył proces gazecie.

(2011) Ryszard i Grażyna są zbulwersowani przebiegiem parapetówki u Oli i Norberta. Jeden z gości obcesowo potraktował Ryśka.

(Odcinek 37) W Sandomierzu odbywają się zawody strzeleckie. W trakcie imprezy dochodzi do nieudanego zamachu na życie miejscowego biznesmena, Czesława Madera. Mężczyzna lekceważy incydent i odmawia przydzielenia mu ochrony. Podczas przesłuchania stwierdza, że nie wie, kto mógłby chcieć jego śmierci. Żona Czesława, Irena, wyznaje ks. Mateuszowi, że bardzo boi się o męża.

(40) Zostaje zamordowany Jakub Gold, jeden z kandydatów na burmistrza. Był on przedstawicielem mniejszości żydowskiej, a w swoim programie politycznym kładł duży nacisk na ekologię. Do miasteczka wraca Justyna. Ma ona zastąpić Jakuba w trwającej kampanii wyborczej. W trakcie śledztwa okazuje się, że mężczyzna był zastraszany.

(Premiera 7. sezonu. Odcinek 1) Monk nie może wytrzymać odgłosów gry na pianinie, dochodzących z mieszkania sąsiada. Nie może już liczyć w takich momentach na pomoc dr. Krogera, który na zawsze opuścił świat żywych. Umawia się więc na spotkanie z nowym terapeutą, przyjacielem Krogera, dr. Nevenem Bellem. Wizyta kończy się kłótnią, na skutek której Monk zrywa z Bellem kontakt. By spędzać jak najmniej czasu w domu, podejmuje się pierwszej lepszej sprawy. Jest nią śmierć Josepha Moody'ego, starszego mężczyzny, który umarł wskutek upadku ze schodów. Podczas wizyty w domu ofiary Monk zauważa, że budynek jest bardzo zadbany. Od siostrzenicy Moody'ego dowiaduje się, że jest na sprzedaż. Bez dłuższego namysłu postanawia go kupić. Po pewnym czasie dostrzega małą usterkę w instalacji oświetleniowej, do naprawy której wzywa Jake'a. Podczas, gdy Jake znajduje kolejne usterki wymagające naprawy, detektyw wpada na ślad pielęgniarki Moody'ego, którą podejrzewa o morderstwo. Okazuje się jednak, że kobieta została zadźgana.

(Odcinek 2 / "Słodzik")Jackie i jej mąż Kevin (Dominic Fumusa) obawiają się, że ich starsza córka, Grace, cierpi na nerwicę lękową. W pracy zdenerwowany pacjent przypadkowo uderza Jackie. Żeby zmniejszyć ból, Jackie dolewa do swojej kawy Percocet, ale zaprawioną kawę wypija administratorka szpitala, pani Akalitus (Anna Deavere Smith). Stażystka na oddziale - Zoey - zastanawia się, czy bycie pielęgniarką jest jej przeznaczeniem. Bezpośrednim impulsem do tych rozważań jest wypłynięcie w muszli klozetowej odciętego ludzkiego ucha..

(Odcinek 5) Hank usiłuje ratować życie Borysa stosując terapię eksperymentalną. Dr Peck przekonuje się, jak trudno jej współpracować z Divyą.

(6) Tucker Bryant obserwuje dziwne zachowanie przyjaciela, który wrócił do Hamptons. Hank odkrywa, że to choroba o podłożu fizycznym wpływa na postawę chłopaka.

(5) Stefan wciąż więzi swojego demonicznego brata, który jest coraz słabszy fizycznie. Elena słyszy historię od nieznajomego, który twierdzi, że 50 lat temu padł ofiarą ataku wampira. W Stefanie rozpoznał swojego napastnika. Damon manipuluje Caroline i zmusza ją, aby mu pomogła się uwolnić.

"Filantrop"

(3) Teddy Rist udaje się do Paryża, gdzie biznesmen ma sfinalizować kontrakt z bułgarską kompanią węglową. W paryskim hotelu spotyka się ze starą znajomą, luksusową prostytutką Isabelle. Postanawia spłacić jej dług u szantażującego ją Bayonne'a. Niestety, wkrótce dziewczyna zostaje zamordowana.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje