Reklama

Serialowy przewodnik

Co wydarzy się w nadchodzącym tygodniu w naszych ulubionych, polskich serialach?

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

"Prosto w serce"

Reklama

Odcinek 1: Monika Milewska toczy pojedynek bokserski. W trakcie walki zgłasza uraz Cezaremu Wójcikowi, który jest jej trenerem i chłopakiem. Cezary lekceważy problem i każe jej szybko zakończyć walkę. Monika odnosi kontuzję. Przegrywa walkę i na jakiś czas musi zrezygnować z boksu, który był jej źródłem utrzymania. Artur, prezes Sagowski Development, przylatuje z Berlina, by zapobiec podpisaniu niekorzystnego kontraktu. Demaskuje Marcina Drozda, który chciał oszukać firmę. Monika postanawia znaleźć pracę w firmie Sagowski Development.

Odcinek 2: Monika udaje się do siedziby Sagowski Development, by ubiegać się o posadę sekretarki. Pomimo sceptycyzmu Baśki, dziewczyna jest przekonana, że uda jej się zdobyć wymarzoną pracę. Feliks próbuje delikatnie przekonać Artura, że przekręt Marcina Drozda nie mógł się udać bez współudziału Rafała. Mężczyzna nie chce o tym słyszeć. Artur odwiedza zaprzyjaźniony dom dziecka, który wymaga remontu. Spotyka się tam z Laurą, Hanią i Kubą. Dowiaduje się, że rodzeństwu grozi rozdzielenie. Pewne małżeństwo gotowe jest adoptować najmłodszą Hanię.

Odcinek 3: Monika za namową Artura wraca do firmy. Zostaje zatrudniona przez Feliksa. Artur nakazuje Anecie, aby przeszkoliła Monikę. Monika niefortunnie zaczyna pracę. Przez pomyłkę wyprasza Artura z jego gabinetu. Artur dowiaduje się, że dzieci z zaprzyjaźnionego domu dziecka, Laura, Hania i Kuba, uciekły. Prosi Monikę o pomoc w ich odnalezieniu.

Odcinek 4: Monika mówi Cezaremu, że znalazła pracę w chińskiej restauracji. Cezary jest zirytowany. Hania, schowawszy się na tylnym siedzeniu samochodu Artura, zakrada się do jego domu. By zacieśnić więzy z rodziną Sagowskich, Marcin Drozd flirtuje Wiki, młodszą siostrą Artura i Rafała. Dziewczyna jest zachwycona Marcinem. Artur zwierza się Monice, że nie może przestać myśleć o Laurze, Kubie i Hani. Obawia się, że rodzeństwo zostanie rozdzielone.

"Szpilki na Giewoncie"

Odcinek 6: Do Zakopanego przyjeżdża Grzegorz, aby prosić Ewę o wybaczenie. W pensjonacie Anieli zastaje byłą partnerkę całującą się z Bartkiem. Mimo to stara się nakłonić ją do powrotu. Ewa wyjawia kłamstwa Elizy pracownikom i stara się, aby ich współpraca przebiegała bez zarzutów. Przypadkiem odkrywa sekret Anieli - w konsekwencji właścicielka pensjonatu chce, aby Ewa wyprowadziła się. Aniela opowiada jej tragiczną historię rodziny. Jej syn i mąż zginęli w wypadku w Nowym Jorku 11 września 2001r.

"M jak miłość"

Odcinek 798: Marek dojeżdża bezpiecznie do Niemiec. Do mieszkania w bloku Hanki wprowadza się Anna Gruszyńska. Mostowiakowa od razu zaprzyjaźnia się z nową lokatorką. Nie wie, że sąsiadka ją okłamuje. Mirka wyznaje Irkowi, że pragnie założyć rodzinę i mieć dzieci. A skoro Podleśny nie jest gotowy na poważny związek, nie mogą dłużej być razem. Kwiatkowska odwiedza Kubę w jego nowej pracy. Przy okazji poznaje jego szefa, którym jest wyraźnie zainteresowana. Tymczasem Paweł jest oburzony, że policja wcale nie zajmuje się sprawą Jankowskiego. Wściekły, chce zrobić mężczyźnie awanturę, jednak Ola w ostatniej chwili powstrzymuje go, zamykając mu usta gorącym pocałunkiem Jankowski trafia w końcu do aresztu. Policja ustala, że pogróżki, które dostawał Zduński pochodziły z komputera biznesmena.

Odcinek 799: Tomek jest rozczarowany postępowaniem Małgosi. Kiedy do niej dzwoni, ona nigdy nie ma dla niego czasu. Wypytuje Budzyńskiego o jego przyjaciela, Artura, który pomaga dziewczynie w Rzymie. Okazuje się, że mężczyzna jest w trakcie rozwodu. Zosia kłóci się z koleżankami, które wytykają jej, że nosi niemodne ubrania. Szkolne problemy pomaga jej rozwiązać Agnieszka. Renia zaprasza przyjaciół na swój ślub. Koledzy chcą jej kupić w prezencie laptopa. Ewelina proponuje, że załatwi tani sprzęt z hurtowni kuzyna. Okazuje się jednak, że wesele Zakrzewskiej wcale nie będzie radosne. Ewa sprzeciwia się małżeństwu ojca i odmówiła przyjazdu na uroczystość. Tymczasem Dorota planuje iść na ślub z Lewickim. A mężczyzna cały czas ukrywa przed nią jakiś sekret. Aktor rozmawia przez telefon ze znajomym, który zlecił mu "delikatne" zadanie. Obaj wspominają też o kobiecie, której zostało tylko kilka miesięcy życia. Budzyński okłamuje Martę i spotyka się w kawiarni z jakąś kobietą. Na gorącym uczynku przyłapuje go Henio. Wojciechowski od razu opowiada o wszystkim bratowej. Henio wyznaje też Marcie, że nie udało mu się zarobić pieniędzy na ślub. Dlatego na razie zdecydowali się z Niną odłożyć uroczystość. Łukasz przyprowadza do domu kolegę - Wojtka. U matki chłopaka wykryto raka piersi. Łukasz jest tym wstrząśnięty. Nalega, by Marta jak najszybciej poddała się badaniom...

"Barwy szczęścia"

(517) Ksawery zaczyna podejrzewać, że jego ojciec ma romans. Waldemar odpiera zarzuty - uważa, że to absurd. Chłopak jednak nie wierzy w jego zapewnienia i próbuje dojść prawdy. Wojtek wyjeżdża z Borysem z góry. Tuż przed wyjazdem, Borys czule żegna się z Marysią. Obserwujący scenę Roman jest wyraźnie zazdrosny. Kazik, ojciec Zuzi, ponownie nachodzi Różę i Zdzisia. Tym razem chce by Cieślakowie zatrudnili go do pomocy w swoim ogrodzie. Spotkanie kończy się awanturą.

(518) Klara nadal nie chce się zgodzić na wakacyjny wyjazd z Hubertem do Rzymu, choć Nejman zaproponował, że w tym czasie zabierze ze sobą Danutę do swojego domku na wieś. Ilona próbuje przekonać dziewczynę, by przestała być nadopiekuńcza w stosunku do matki. Okazuje się, iż Klara boi się, że Danuta wda się z Nejmanem z romans... Iwona i Alek jadą do Kruszynian, w rodzinne strony chłopaka. Iwona jest zachwycona widokami, zabytkami i tatarskimi potrawami. Jest bliska zmiany zdania w sprawie ślubu... Dominika proponuje Zdzisiowi i Zenkowi stałą współpracę. Mężczyźni są pod wrażeniem uroczej blondynki i zgadzają się na wszystko. Zdzisio po spotkaniu domyśla się, że dziewczyna jest prostytutką...

(519) Waldemar niepokoi się, że Klaudia od kilku dni się do niego nie odzywa. Postanawia pojechać do Warszawy. Zaniepokojona ciągłymi wyjazdami męża Alina, podejrzewa, że Waldek ją zdradza... Malwina prosi Przemka by porzucił dla niej swoją rowerową tułaczkę. Chłopak jednak nie jest jeszcze na to gotowy. Tymczasem Anna nadal szuka nauczyciela geografii do swojego gimnazjum. Halina uważa, że powinna zatrudnić Przemka... Wojtek i Borys wracają z wyprawy w góry. Obaj są w wyśmienitych humorach. Po wyjściu Borysa, Maria dowiaduje się od Wojtka, że mężczyzna spotkał się w Zakopanym z jakąś piękną kobietą. Robi się zazdrosna... Tymczasem Waldemar wyznaje Ksaweremu, że zakochał się w Klaudii.

(520) Łukasz spóźnia się pierwszego dnia pracy w sklepie u Bogdana. Zwoleński jest wściekły, tłumaczenia Halickiego, że w jego mieszkaniu pękła rura tylko dolewają oliwy do ognia. Małgorzata i Natalia mają już dosyć ciągłych kłótni - postanawiają wyjechać razem na wakacje - i dać mężczyznom szansę na oswojenie się ze sobą. Alek i Iwona wspominają wyjazd do Kruszynian, chłopak cały czas wypytuje dziewczynę jak jej się podobało i co myśli o jego rodzinie. Gdy spotyka się z pozytywnym oddźwiękiem ze strony Iwony, postanawia wykorzystać chwilę i znów oświadcza się dziewczynie... Na chrzcinach Szymka nieoczekiwanie pojawia się Szymon. Wywołuje to ogólną konsternację. Wieczorem zazdrosny Rafał robi Izie awanturę o Szymona.

"Klan"

(1998) Kamila uległa wypadkowi podczas Sylwestra. Młodzież z imprezy u Błażeja poszła obejrzeć fajerwerki. Ktoś odpalił petardę w tłumie i teraz Kama ma poparzoną nogę. Błażej jest w jej oczach bohaterem. Wyniósł ją w bezpieczne miejsce i zawołał pogotowie. Wpada Błażej z kwiatkami odwiedzić chorą Kamilę. Ona z miejsca czuje się całkiem zdrowa. Trochę się martwi, że po poparzeniu na nodze może zostać blizna. Krystyna ofiarowuje Ani Surmacz książkę, ale ta nie chce przyjąć? bez dedykacji. Ola jest na uczelni i właśnie opowiada koleżance o bardzo udanym świąteczno-sylwestrowym pobycie w górach. Nadchodzi Norbert i opowiada, że właśnie dostał pracę. Leszek namawia Bognę na leczenie u psychiatry. Bogusia zgadza się na jedną wizytę, a potem zobaczy, nic nie obiecuje. Leszek od razu umawia wizytę. Jerzy w pracy ma telefon od jubilera, że to, co zamówił, już czeka gotowe. Mówi, że w takim razie zaraz podjedzie. Paweł i Krystyna jadą na Sadybę, żeby namówić Elżbietę na występ w "Kawie czy herbacie". Ela zgadza się, ale pod warunkiem, że wcześniej poćwiczą "spontaniczne" odpowiedzi. Na to wraca Jerzy i pokazuje rodzince sygnet rodowy z herbem Lubiczów.

(1999)Paweł stroi sobie żarty z "rodowego" sygnetu, który sprawił sobie Jerzy w związku z wydaniem książki. Tymczasem Jerzy zamierza go nosić na co dzień, nawet do pracy. I kto wie, może nawet zmieni nazwisko na? Lubicz-Chojnicki. Ola przeprowadza z ojcem zasadniczą rozmowę - postanowili z Norbertem wynająć mieszkanie. Paweł nie jest zachwycony, ale o dziwo zgadza się nawet przez jakiś czas "posponsorować" młodych. Bogna idzie na pierwszą wizytę do poradni psychiatrycznej. Umniejsza swój problem, a nawet mu zaprzecza. Kamila powinna jeszcze leżeć z nogą poparzoną podczas Sylwestra, ale upiera się, że chce koniecznie uczestniczyć w promocji książki, która ma się odbyć nazajutrz. Jerzy kupuje nowoczesny telewizor cyfrowy, bo nie zamierza oglądać programu, w którym wystąpi Elżbieta, w "starym pudle". Paweł wpada na pomysł, że Ola z Norbertem mogliby zamieszkać w mieszkaniu Ryszarda i Grażyny. Dzięki temu rodzinka miałaby ich trochę "na oku".

Odcinek 41: W Pałacu Biskupów, w bibliotece dochodzi do zabójstwa. Ofiarą jest prof. Grudziński. Ginie również cenny starodruk. Możejko i Nocul w przebraniu księży rozpoczynają dochodzenie.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje