Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Reklama


M jak miłość

odc. 1376 Wreszcie z więzienia wychodzi Bartek i natychmiast po przekroczeniu bramy jedzie do siedliska. Andrzejek nie jest zachwycony wizytą brata i od razu zapowiada mu, by nie zawracał głowy Uli. Dochodzi do kłótni, która o mały włos nie kończy się krwawą bójką. Niedługo później młodszy Lisiecki spotyka Mostowiakównę i proponuje jej rozpoczęcie wspólnego życia. Dziewczyna po chwili wahania zgadza się na wszystko. Zakochani jadą do pobliskiego hotelu i... lądują w łóżku. Tymczasem Janek, który wyprowadził się z siedliska, bardzo przeżywa rozstanie z Ulą. Niestety, zły nastrój zaczyna mieć wpływ na jego pracę. W czasie zatrzymania rowerzysty będącego pod wpływem alkoholu jest tak brutalny, że cierpi na tym nie tylko pijak, ale także Sonia, która obrywa łokciem Morawskiego w twarz. Później Staszek próbuje namówić Janka, by wziął urlop i nieco ochłonął. Policjant nie jest przekonany do tego rozwiązania.

odc. 1377 Kinga wyznaje Piotrkowi, że ostatnio kiepsko się czuje. Później o swoich dolegliwościach mówi też Asi i Adze, które wpadają do bistro. Chodakowska sugeruje, że Zduńska może być w kolejnej ciąży. Kinga postanawia to sprawdzić. Robi więc najpierw test, a potem jeszcze badanie krwi. Okazuje się, że Joanna miała rację. Szczęśliwa Zduńska postanawia w nietypowy sposób poinformować męża, że wkrótce znów zostaną rodzicami. Wiedząc, że Piotrek tego dnia będzie odbierał koszulki firmowe, dzwoni do przygotowującej je firmy i prosi, aby na plecach jednej umieszczono napis: "Po raz trzeci zostanę tatą". Niestety, Zduński zakłada koszulkę i... nie zauważa napisu. W związku z tym fantastyczną nowinę poznaje dopiero wieczorem, po powrocie na Deszczową. Tymczasem Michał sprowadza się na Wietrzną i wyjaśnia Joannie, że swój apartament w centrum wynajął za sporą sumę. Niebawem Wojtek dowiaduje się, że pisarz trafił do domu swojej ciotki z zupełnie innego powodu...

Klanodc. 3316 Doktor Górzyński z uwagą słucha opowieści Koziełły o jego stryjecznym dziadku, który porwał pannę młodą niemal sprzed ołtarza. Pod wpływem tej historii w głowie Andrzeja zaczyna kiełkować pewien pomysł. Po skończonej pracy jedzie do wypożyczalni limuzyn, z której Ola i Rafał mają wziąć auto do ślubu.

odc. 3317 Ze względu na swoją kontuzję Dominika zamierza pójść tylko na ślub Oli, a z wesela zrezygnować. Tym bardziej że nie ma na tę okazję odpowiedniej kreacji. Kamila i Borys nie chcą o tym nawet słyszeć. Deklarują, że z ogromną ochotą pomogą w poszukiwaniu sukienki i późniejszej stylizacji. Dominika ulega ich namowom.

odc. 3318 Od samego rana w domu Oli trwają nerwowe przygotowania do ślubu. Panna młoda zaczyna się denerwować, bo jeszcze nie zjawiła się pani Surmacz z jej suknią. Kilkanaście minut później wreszcie zjawia się zdyszana Anna - tłumaczy swoje spóźnienie gapiostwem Tadeusza. Ola oddycha z ulgą i uspokojona oddaje się w ręce fryzjerki i makijażystki.

Na Wspólnej


odc. 2686 Z okazji zbliżającego się ślubu, przyjaciółki mają niespodziankę dla Agnieszki - całodzienny karnet do SPA. Olszewska jest zachwycona, ale chwilę później dzwoni jej telefon i okazuje się, że musi natychmiast jechać do umierającej Ludwiki.

odc. 2687 Smolny, zdenerwowany zachowaniem swojego syna, umawia się na spotkanie z jego matką. Ustalają, że Przemek zamieszka z Krzysztofem.

odc. 2688 Zdenerwowana Kasia przychodzi do kancelarii Olszewskiej. Dziewczyna prosi Weronikę, by powiedziała jej całą prawdę o Darku. Roztocka niczego przed nią nie ukrywa. Przygnębiona Bergówna postanawia rozmówić się ze Żbikiem.

odc. 2689 Nieoczekiwanie Anastazję odwiedza Ewelina. Ukochana Joachima deklaruje, że zrozumiała postępowanie chłopaka i idzie z Trzcińską do sądu...

Barwy szczęścia

odc. 1872 W czasie zakupów w galerii handlowej Anna spotyka Nasielskiego. Pisarz wyznaje byłej kochance, że znów uczynił ją bohaterką swojej kolejnej powieści. Tymczasem Chowański cały czas żyje w lęku, że sąd da wiarę słowom Krzepińskiego i go uniewinni. Prosi więc Alicję, by wstrzymała się z opublikowaniem kolejnego pozytywnego artykułu o Rafale. Dziennikarka odmawia, a Artur wpada w szał.

odc. 1873 Do domu Pyrków przychodzi mecenas Paszkowska i chce rozmawiać z Agatą. Wyjaśnia dziewczynie, że Walawski zrobi wszystko, by zablokować dokończenie produkcji filmu o jego żonie. Gdy prawniczka zbiera się do wyjścia, w drzwiach staje Marek i Aneta. Sylwia zachowuje zimną krew i z uśmiechem wita się z nową wybranką Złotego...

odc. 1874 Artur nie może uwierzyć, że sąd uniewinnił mordercę jego ukochanej żony. Myśli tylko o zemście na Krzepińskim. Zwraca się do Łukasza z prośbą o przeprowadzenie dziennikarskiego śledztwa i zdobycie dowodów obciążających Rafała. Jednak Sadowski nie chce się tego podjąć. W tym samym czasie porywacz Marty zaprasza Alicję na kolację, by podziękować jej za pomoc.

Pierwsza miłość

odc. 2700 U Pawła zjawia się Sabina, by porozmawiać z nim o tym, co między nimi zaszło. Jednak po chwili para znów traci kontrolę nad emocjami i... zaczyna się całować. Tymczasem Tomek przez przypadek zauważa w parku dziwną kobietę. Postanawia ją obserwować - nie wie, że trafił na trop afery.

odc. 2701 Zdeterminowana Marysia próbuje przekonać policję, że za śmiercią Ryszarda stoi Materski. Niestety, funkcjonariusz, który z nią rozmawia, jest bardzo sceptycznie nastawiony do całej sprawy. W tym samym czasie, gdy Domańska jest na komisariacie, ktoś włamuje się do domu Michała.

odc. 2702 Ślub Kaliny i Witka zbliża się wielkimi krokami, więc Piotrek usiłuje skontaktować się z Krystianem, ale bez skutku. Natomiast do Marysi dociera, że Materski nie żartuje i zrobi wszystko, by ją zastraszyć. Gdy dowiaduje się, że biznesmen odwiedził w szkole jej córkę, wpada w szał. Wkrótce dochodzi do spotkania.

Na dobre i na złe

odc.709 Bart po przymusowym urlopie wraca do szpitala w Leśnej Górze. Oskarżony o lekomanię, natychmiast składa wymówienie. Falkowicz przypadkiem zdradza podwładnemu, że to Julka poinformowała dyrekcję o jego problemie. Wiktoria i Adam postanawiają dać sobie drugą szansę. Chcą jednak zachować sprawę w tajemnicy z obawy przed nieprzychylną reakcją najbliższych. Ela dochodzi do zdrowia po rekonstrukcji twarzy. Chce podziękować Michałowi za okazaną pomoc. Falkowicz stanowczo zakazuje koledze wstępu na salę. Irka - siostra dziewczyny, której twarz przeszczepiono - jest wyczerpana psychicznie. Badania wykazują, że ma w płucach ropniaka. Chora nie wyraża jednak zgody na podjęcie terapii. Gotowa jest umrzeć jak jej krewna.

Na sygnale

odc.192, 193 Wiktor budzi się w mieszkaniu Moniki. Z zaskoczeniem stwierdza, że policjantka nie miała zamiaru zostawić go w izbie wytrzeźwień. Ekipa doktora Góry otrzymuje wezwanie do mężczyzny, który zasłabł w kinie. Martyna stwierdza, że symuluje. Następnie ratownicy udają się do reżysera z problemami neurologicznymi. Ten nie ma do nich zaufania. Banach po nagłym wyjeździe Anny przechodzi załamanie nerwowe. Z pomocą Moniki desperacko poszukuje ukochanej. Artur w asyście kolegów spieszy na ratunek niedoszłemu samobójcy. Chłopak, na wieść o zdradzie partnerki, wbił sobie nóż w klatkę piersiową. Z kolei Wiktor próbuje pomóc staruszce, która padła ofiarą oszusta. Ostatecznie sam trafia na SOR.


odc.251 Proboszcz i komendant Możejko zostają zaproszeni na przyjęcie urodzinowe doktora Aleksandra Korzeckiego. Na miejscu wywiązuje się gwałtowna awantura. Niebawem jubilat dostaje zawału. Mimo szybkiej interwencji lekarzy umiera w szpitalu. Nazajutrz zostają znalezione zwłoki jego syna, znanego rockmana Roberta. Wielokrotnie ugodzono go nożem kuchennym. Śledczy na miejscu zbrodni znajdują telefon byłej partnerki ofiary i kobiecy włos. Wszystkie dowody wskazują, że morderstwa dokonała dawna miłość muzyka. Sytuacja się komplikuje, gdy Nocul i Dziubak natrafiają na narzędzie zbrodni w kontenerze przy lecznicy weterynaryjnej, w której pracuje mąż podejrzanej. Mężczyzna przyznaje się do winy, ale jego żona twierdzi, że jest niewinny.

Pensjonat nad rozlewiskiem

odc.11 Małgosia postanawia pomóc bezrobotnej Ani Wrońskiej. Bliskich Róży zastanawia natomiast jej dziwne zachowanie. Karol podejrzewa, że jego stateczna dotąd matka ma adoratora. Kuba i Tomasz knują intrygę wymierzoną przeciwko Kunertowi.


Czarna perła

odc.15-18 Kenan i Yrmak od miesiąca są parą. Dziewczyna wciąż jednak nie przedstawiła partnera swojej rodzinie. Halil i Melek zamieszkują w Stambule. Sinan otrzymuje dyrektorską nominację. Hazal nie ustaje w wysiłkach, by odkryć, kim jest tajemniczy Naz.

Za marzenia

odc.12 Bartek postanawia pojechać do Łomży, by odwiedzić rodziców. W drodze spotyka ciężarną, u której niespodziewanie rozpoczyna się akcja porodowa. Przerażony, próbuje uśmierzyć ból przyszłej matki. Paweł ostrzega Ankę, że niebawem może stracić pracę w serialu. Dziewczyna prosi swojego ojca, by pomógł Bartkowi w walce z Karolem. Zosia natomiast podejrzewa, że ksiądz Andrzej przed laty wdał się w romans z jej matką. Najprawdopodobniej jest owocem tego płomiennego uczucia. Na uczelni ponownie staje się świadkiem kłótni Marty z mężem. Następnie przyjaciele podróżują autobusem, który - jak się okazuje - prowadzi kobieta na skraju załamania nerwowego. Widząc jej zachowanie, decydują się interweniować.

Elif

odc.251-255 Wspólnik Necdeta wycofuje się z inwestowania w kopalnię złota. Feride jest świadkiem uprowadzenia Murata. Dziewczyna postanawia odbić go z rąk porywaczy. Zeynep podejrzewa męża o zdradę. Selim jednak wyjawia jej prawdę.

Tylko jedno spojrzenie

odc.4 Porywacz Bastiena obserwuje dzieci swojej ofiary. Z kolei Marsan i Crapaud ustalają tożsamość drugiej dziewczyny ze zdjęcia. Eva przypuszcza, że nieznajoma może wiedzieć, gdzie przebywa jej mąż. Śledczy gubią jednak ważny trop.


Uprowadzona

odc.1/10 Były żołnierz, Bryan Mills, zmaga się z rodzinnym dramatem - śmiercią ukochanej siostry. Chce wymierzyć sprawiedliwość jej oprawcom. Wkrótce zostaje zwerbowany przez agencję wywiadowczą. Jako szpieg nabywa nowe umiejętności.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje