Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1295 Po rozstaniu z Izą Marcin najwyraźniej postanowił nie przywiązywać się do żadnej kobiety i... zmienia dziewczyny jak rękawiczki. Na niestałość uczuć przyjaciela zwraca uwagę Agnieszka, w chwilę po tym, jak Chodakowski po wspólnym treningu przedstawia jej Gosię. Chłopak bagatelizuje sprawę i zaprasza nową przyjaciółkę do domu, gdzie czeka na niego Paulina. Niania nie jest zadowolona, widząc potencjalną konkurentkę u boku Marcina. Tymczasem szef informuje Marylę i Tomka, iż niebawem odchodzi na emeryturę, a jego obowiązki przejmie Jakub. Jest to spory cios dla Chodakowskiego, który liczył na awans. Tego samego dnia wieczorem Karski dowodzi pierwszą akcją. Niestety, nie wszystko przebiega po myśli Jakuba i tylko fantastyczny refleks Tomka sprawia, że nowy komisarz unika śmierci. Niestety, kula dosięga Chodakowskiego. Na szczęście rana jest niegroźna i po jej opatrzeniu policjant wraca do domu, by pocieszyć przerażoną żonę.

odc. 1296 Przez przypadek Iza spotyka Artura. Były chłopak opowiada jej, że dostał wyrok w zawieszeniu za składanie fałszywych zeznań. Ponieważ Skalski zauważa, że Lewińska jest w złym stanie, proponuje jej pomoc. Dziewczyna jednak nie tylko ją odrzuca, ale także oświadcza, iż nie chce mieć nic wspólnego ze swoim byłym narzeczonym. Ich spotkanie obserwuje Marcin, który źle interpretuje to, co widzi. Chodakowski jest bowiem przekonany, że tych dwoje znów jest parą. Kilka godzin później kuratorka odwiedza ginekologa. Po badaniu lekarka uspokaja ją, iż wszystko jest w porządku i ciąża przebiega prawidłowo. Iza dochodzi do wniosku, że Marcin jednak powinien wiedzieć, że zostanie ojcem. W tym samym czasie Andrzejek przeżywa kolejny stres - nie wie, czy prezent, który wybrał dla Marzenki na urodziny, spodoba się ukochanej. Widząc, przez co przechodzi Lisiecki, Marcin prosi Laskowską, by trochę "odpuściła" przyjacielowi. Dziewczyna się zgadza i mimo iż nie rozumie, dlaczego ukochany wręczył jej teleskop, bardzo cieszy się z prezentu.

Klan

odc. 3111 Paulina, zaniepokojona pojawieniem się Diany w pobliżu swojego nowego domu, nie potrafi skoncentrować się na pracy. Boi się, że siostra będzie chciała odebrać jej dziecko. Ramona namawia ją, by zgłosiła sprawę na policję. Tymczasem Bronek oznajmia Leokadii, że za kilka dni wyjeżdżają do Australii.

odc. 3112 Wiedziona zazdrością Kamila jedzie na plan reklamy, w której udział bierze Borys. Udaje jej się dostać na zaplecze planu zdjęciowego, a stamtąd pilnie obserwuje, jak atrakcyjna charakteryzatorka robi wszystko, by umówić się z jej ukochanym. Borys jest bardzo miły dla dziewczyny, ale stanowczo ucina jej zaloty.

odc. 3113 Po świętach Paulina dowiaduje się, że Jacek musiał wyjechać do Brukseli, bo Agata miała wypadek. W tym czasie Monika dzwoni do Gabrieli, która także poleciała do Belgii. Okazuje się, że Agata nadal jest w śpiączce farmakologicznej. Natomiast Borys przywozi z rodzinnego domu sękacz i... zaświadczenie o internetowym kursie przedmaturalnym.

Na Wspólnej

odc. 2461 Sytuacja, którą Kinga zastaje w agencji po powrocie z USA, wytrąca ją z równowagi. Brzozowska nie może uwierzyć, że w czasie jej krótkiej nieobecności Romie udało się przekonać współpracowników, iż powinni pracować nad pomysłem jej autorstwa. Między kobietami dochodzi do ostrej wymiany zdań.

odc. 2462 Maks zaczyna tracić nadzieję, że Ilona poradzi sobie z chorobą. Zdybicka majaczy w gorączce, a lekarze okazują się zupełnie bezsilni. Jedynym ratunkiem jest przeszczep szpiku. Niestety organizm kobiety jest tak wycieńczony, że nie wiadomo, czy doczeka operacji.

odc. 2463 Zirytowany zachowaniem żony Włodek postanawia się jej postawić i... kupuje nowy sprzęt wędkarski. Gdy Maria dowiaduje się, ile wydał, wyraźnie nie jest zadowolona. To potęguje wściekłość Zięby, który... wyprowadza się z domu.

Barwy szczęścia

odc. 1642 Po wybuchu, w wyniku którego Sylwia na kilka godzin straciła wzrok, Witek ma poważne kłopoty. Nie tylko nikt nie chce mu uwierzyć, że nie miał nic wspólnego z podłożeniem petardy, ale także grozi mu postępowanie wyjaśniające na policji. Chłopak prosi o pomoc Pawła i Stasia. Tymczasem Tolek nadal udaje, że spotyka się z Julitą, czym bardzo denerwuje Stefana i Radka.

odc. 1643 Dzięki pomocy przyjaciół Witkowi udaje się udowodnić ojcu, iż winę za zamach na Sylwię ponosi... ona sama. Wściekły Marek wyrzuca Paszkowską ze swego mieszkania i życia. Stara się też ze wszystkich sił wynagrodzić synowi niesłuszne oskarżenie i wszystkie nieprzyjemności. Natomiast Paweł jest podekscytowany, bo jeden z jego wykładowców bardzo zainteresował się nakręconym przez niego filmikiem.

odc. 1644 Chcąc pomóc ukochanemu zrealizować marzenia, Agata z poświęceniem szuka sponsora, który zechciałby sfinansować film Pawła. W tym samym czasie Darek przyprowadza do domu mężczyznę. Nieco zaskoczonemu Władkowi wyjaśnia, że jest to Józef Sałatka, obiecujący piłkarz, którego postanowił wziąć pod swoje skrzydła.

odc. 1645 Ponieważ Józef pochodzi z Kopytkowa, a w Warszawie nie ma żadnych krewnych ani znajomych, Janicki proponuje, by zamieszkał z nim i Władkiem. Natomiast Amelii w końcu udaje się doprowadzić do spotkania Bruna z sympatyczną doktor Dylską. Dentystka jest wyraźnie zauroczona Stańskim. Szczęście Wiśniewskiej burzy Waleria.


Pierwsza miłość

odc. 2483 Pierwszego dnia pracy w roli wspólniczki Kingi, Marysia przedstawia przyjaciółce pomysły na usprawnienie funkcjonowania King’s Fitness. Okazuje się, że większość z nich dobrze się sprawdza.

odc. 2484 Coraz gorzej układają się stosunki między Asią a Kingą. Dworzak czuje się niedoceniana przez szefową i coraz częściej myśli o zmianie pracy.

odc. 2485 W czasie wieczoru spędzonego w Barbarianie Beata i "Mikser" tworzą listę oczekiwań wobec swoich przyszłych partnerów. Wnioski, do których dochodzą, mocno ich zaskakują.

Belle Epoque

odc.10 Ginie antykwariusz Mrozowski, który znał szczegóły pojedynku Jana z Lucjanem. Na miejscu zdarzenia policjanci znajdują kolczyk. Wkrótce Edigey-Korycki zauważa, że jego narzeczona ma biżuterię identyczną z zabezpieczoną jako dowód.


Na dobre i na złe

odc.670 Marta, Jaś i Artur ulegają wypadkowi drogowemu. Ciężko ranni pasażerowie drugiego samochodu zostają przewiezieni do szpitala w Leśnej Góry, a kierowca trafia pod opiekę doktora Konicy. W klinice pojawia się też Rzepecki. Lekarz chce porozmawiać z Wiktorią przed podpisaniem papierów rozwodowych. Wyznaje doktor Consalidzie, że pomaga policji w ujęciu handlarzy tolidum. Gromadzi również dowody przeciwko prawnikowi Lipskiemu. Tego samego dnia prosi o spotkanie z prof. Stanisławskim. Tymczasem Adam odbiera ostatnie wyniki badań krwi. Mają one wykazać, czy zaraził się wirusem HIV. Z kolei Sara konsultuje z kolegą przypadek swojej 40-letniej pacjentki, u której zdiagnozowała raka szyjki macicy.

Na sygnale

odc.138 Banach po przylocie z Himalajów chce natychmiast wrócić do pracy. Okazuje się, że nie jest to takie proste. Wcześniej lekarz musi przejść badania kontrolne, które wykluczą ewentualne dolegliwości. W tym czasie ekipa doktora Góry pomaga kobiecie, która zraniła się, gdy upadła w domu na szklaną witrynę. Ratownicy odkrywają, że pacjentka została popchnięta na szafkę przez męża w trakcie rodzinnej kłótni. Ranna wyznaje, że jej partner od pewnego czasu dziwnie się zachowuje... Reiter jedzie z kolei do nieprzytomnego nastolatka, którego znaleziono na obrzeżach lasu. Gdy po pewnym czasie chłopak odzyskuje świadomość, zawiadamia ratowników, że w lesie zostali jego dwaj koledzy. Ekipa musi szybko ich odnaleźć, gdyż grozi im śmierć z wychłodzenia.

Przyjaciółki

odc.106 Patrycja umawia się z Wiktorem w restauracji. Anka odwiedza Julkę i Czarka w ich nowym mieszkaniu. Dorota odkrywa, że Marcin szuka lokum nie tylko dla siebie i żony, lecz także dla kochanki. Robert przyjeżdża do Ingi. Po raz pierwszy widzi swoją córkę.

odc.220 Ku przerażeniu świadków z dachu ratusza spada postać w czarnej pelerynie. Na szczęście okazuje się, że to jedynie manekin. Mimo to Marczak interesuje się sprawą i zabezpiecza dowody. Tymczasem Elżbieta Chojnowska zauważa niedaleko cmentarza równie tajemniczo ubranego mężczyznę. Nieznajomy próbuje zaatakować ją nożem. Świadkiem zdarzenia jest inspektor Ewa Kobylicka, która rozpoczyna pościg. Napastnik ucieka motocyklem. Wkrótce na komendę trafia list ze zdjęciem zakapturzonej postaci i pogróżkami. Bandyta przedstawia się jako Król Grozy. Jakiś czas później dochodzi do kolejnego ataku - ofiarą zbrodniarza pada Kacper Lipski. Mateusz rozmawia z dziewczyną denata, Marianną. Naprowadza ona księdza na trop podejrzanego.

Niania w wielkim mieście

odc.7 Mariusz próbuje przekonać Danę, by mógł zatrzymać się u niej na dłużej, ale ona oświadcza, że wszystko między nimi jest już skończone. Mama przysyła jej list z dokumentacją medyczną brata, w nadziei, że dziewczyna znajdzie dobrego lekarza. Jacek ulega presji Moniki i zabiera ją ze szpitala do siebie. Rychter wyczuwa jednak, że w ich relacji coś się zmieniło. Lilka nie radzi sobie z zarządzaniem firmą pod nieobecność Moniki. W agencji niań dochodzi do ostrej wymiany zdań między Jackiem a Kubą. Chłopak zarzuca Zarembie nieuczciwe postępowanie. Podopiecznym Dany zostaje 13-letni Kamil, który ma poważne problemy emocjonalne. Chłopiec czuje się nieakceptowany przez rodziców, bo nie potrafi dorównać zmarłemu bratu.


El Príncipe – dzielnica zła

odc.15 Fatima spotyka się z Moreyem. Faruq postanawia sprawdzić, gdzie jego siostra spędzi noc. Aresztowany za handel narkotykami syn Quileza przyznaje się do zabójstwa sprzed lat. Ojciec ofiary, podkomisarz Fran, zrywa kontakty z policjantem.

Rozdarte serce

odc.49 Cansu dostaje się do narodowej reprezentacji w jeździectwie. Ozan zaczyna pracę w hotelu. Zakochuje się w ślicznej Muge, która nienawidzi bogaczy. Do internetu trafia filmik kompromitujący Hazal. Dziewczyna jest załamana. Gülseren otwiera nowy lokal.

Cena miłości

odc.23-25 Szahnur i Pala jadą do Wanu po Mustafę. Służąca, którą chłopak napastował, w ramach rekompensaty zostanie posłana do szkoły. Sawasz zastanawia się nad rozwodem z Cziczek. Wkrótce wyjeżdża wraz z Jasemin na romantyczny weekend.

Bombowe dziewczyny

odc.18 Zbliża się termin ślubu Kate i Ivana. Przyszła panna młoda zostaje wezwana na przesłuchanie w sprawie śmierci ojca. Betty również musi złożyć zeznania. Lorna martwi się o przyjaciółki i stara się im pomóc. Wkrótce Ivan poznaje prawdę o swojej narzeczonej.

Kryminalne zagadki Las Vegas


odc.7 Ekipa CSI zajmuje się sprawą śmierci podopiecznej ośrodka leczenia uzależnień, której ciało znaleziono w basenie. Sekcja zwłok wykazuje duże stężenie alkoholu i narkotyków w organizmie denatki. Eksperci podejrzewają jednak, że doszło do zbrodni.

Czarna lista: Odkupienie

odc.2 Na Uralu dochodzi do katastrofy lotniczej. Tom i Nez wyruszają do Rosji, by przedostać się do ściśle tajnego obiektu wojskowego. Nie wszystko idzie zgodnie z planem. Tymczasem Scottie usiłuje uzyskać od Solomona informacje na temat swojego męża.

Kości

odc.3 Przed kawiarnią w Waszyngtonie zatrzymuje się SUV. Chwilę później pojazd eksploduje. W wybuchu ginie kierowca i czterech przechodniów. Auto należało do Hamida Marsuka, dyplomaty z Bliskiego Wschodu. Doktor Brennan bada szczątki ofiar.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.


***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje