Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1279 W czasie jednej z rozmów Olga wyznaje Radkowi, że czuje się gorsza od swoich kolegów ze studiów. Wielu z nich już pracuje w branży, a na dodatek ma za sobą dobrze przyjęte wystawy swoich prac. W związku z tym Górecka zastanawia się, czy powinna pójść na studencką imprezę. Ostatecznie jednak decyduje się wziąć udział w zabawie, ale prosi Małkowskiego, by jej towarzyszył. Radek chętnie na to przystaje, a gdy docierają na miejsce, namiętnie całuje dziewczynę. Tymczasem Piotrek traci koncentrację w czasie jazdy samochodem i powoduje małą stłuczkę. Po chwili okazuje się, że wjechał w auto prowadzone przez jego koleżankę ze studiów. Karolina i Zduński szybko dochodzą do porozumienia. W tym samym czasie Budzyńskiemu udaje się wreszcie porozmawiać z Martą. Żona oświadcza mu, że nie zamierza wracać do Polski. Dodaje również, że próbuje sobie na nowo ułożyć życie i... chce rozwodu. Przygnębiony Andrzej odwiedza Magdę i wyznaje, że jego małżeństwo właśnie się skończyło.

odc. 1280 Skruszony Kacper prosi Pawła, by zgodził się na odroczenie spłaty długu. Po wyjściu z gabinetu Zduńskiego, chłopak zaczepia Julkę. Sugeruje, że jej szef ma powiązania z mafią. Jako dowód potwierdzający jego słowa pokazuje dziewczynie rozmawiających z Pawłem Andrzejka i Marcina. Rzeczywiście mężczyźni, którzy odwiedzili przyjaciela w drodze powrotnej z treningu bokserskiego, wyglądają groźnie. Julka w końcu decyduje się porozmawiać z szefem na temat pobicia Kacpra. Gdy Zduński słyszy o całym incydencie, jest wyraźnie zaskoczony. Kilka godzin później spotyka Bilskiego i pyta go, czy miał coś wspólnego z napaścią na chłopaka jego sekretarki. Robert zaprzecza. Tymczasem Rogowski wyznaje Budzyńskiemu, że zgubił pendrive, na którym nagrane były dane dotyczące nieuczciwych interesów prowadzonych przez Bilskiego.


Klan

odc. 3076 Kolejny test ciążowy potwierdza, że Agata jest przy nadziei. Jacek nie może ukryć szczęścia, ale żona prosi go, by na razie nikomu się nie chwalił.

odc. 3077 Mimo błagań matki Daniel nie chce wyrzucić ze swojej książki fragmentów dotyczących rodziny Lubiczów. Zaalarmowana przez siostrę Elżbieta prosi Pawła o szybką interwencję.

odc. 3078 Leopold wyznaje żonie, że jest nawet zadowolony z choroby pana Bronka. Dzięki temu jego matka nie wyjedzie do Australii.

odc. 3079 Rozentuzjazmowana Wanda chwali się Bognie, że na wiosnę będzie mogła przeprowadzić się na Sadybę.

Na Wspólnej

odc. 2429 Darek oszukuje Agnieszkę, że wybiera się do sądu, a idzie do Anety. Gdy wieczorem prawniczka pyta go, gdzie naprawdę był, odpowiada, że... u kochanki!

odc. 2430 W noc poprzedzającą premierę "Hamleta" Smolnemu śnią się koszmary. Niebawem okazuje się, że rzeczywistość jest od nich niewiele lepsza. Dyrektor w nietypowy sposób uspokaja Krzysztofa.

odc. 2431 Do kancelarii wkracza kompletnie pijana Agnieszka. Próbuje przeprosić Weronikę za skandal, który wywołała poprzedniego dnia w sądzie, ale nie jest w stanie sformułować choćby jednego zdania.

odc. 2432 Do Ewy przychodzi Ostrowski i przeprasza za swoje dziwne zachowanie na kolacji u Igora. Zrzuca je na karb przemęczenia. Kilka minut później Hofferowa przyłapuje go na zażywaniu jakichś tabletek.

Barwy szczęścia

odc. 1603 Gdy Klara zauważa, że Paweł filmuje malutką Marysię, robi mu awanturę. W obronie chłopaka staje Agata i... w końcu szczerze mówi bratowej, co myśli o jej zachowaniu po urodzeniu dziecka. Tymczasem Iwona rozpoczyna pracę w małej przychodni w Karczewie.

odc. 1604 Na spotkanie z prezesem firmy deweloperskiej Małgorzata wysyła Natalię. Zwoleńska liczy na to, że jej córka oczaruje Macieja Wilka i dzięki temu zyska szansę na sprzedawanie mieszkań należących do inwestora. Natomiast Julita robi wszystko, by zbliżyć się do Darka - proponuje mu, że zostanie jego pomocą domową.

odc. 1605 Po wielu perturbacjach Artur wraca do Polski. Przygnębiony mężczyzna nie chce spotkać się z żoną i odrzuca jej propozycję pomocy. W tym samym czasie Amelia zamartwia się o życie uczuciowe swojego syna. Chcąc Brunonowi pomóc, zakłada mu profil na portalu randkowym.

odc. 1606 W mieszkaniu Marty zjawia się Hanna, narzeczona Filipa, jednego z kolegów Artura, który zginął w Himalajach. Wkrótce do Walawskiej dociera, że kobieta jest przekonana, iż Chowański jest winien tego, co wydarzyło się w górach. A Julita zaczyna sprzątać u Darka - gdy Władek wraca do domu, zastaje ją i swojego partnera w dwuznacznej sytuacji.

Pierwsza miłość

odc. 2443 Choć Błażej bardzo się stara, to nie potrafi zapomnieć o Luizie. Postanawia zaprosić ją na randkę, ale najpierw chce uzyskać zgodę "Miksera".

odc. 2444 Zamiast cieszyć się wraz z przyjaciółmi z nowej pracy, Dominika stara się ukryć przez Melką i Pawłem fakt, iż znalazła zatrudnienie.

odc. 2445 Malwina próbuje wzbudzić zazdrość w Wojtku. Ku irytacji Emilki, robi to kosztem Mirka i jego kolegów.

odc. 2446 Zaniepokojona Grażyna prosi Sabinę, by nieco zwolniła tempo. Natomiast "Kaśka" organizuje imprezę, na którą Luiza przyprowadza nowego chłopaka.

Belle Epoque

odc.2 W pobliżu jednej z podkrakowskich wsi zostają znalezione zwłoki młodej kobiety. W wizji lokalnej oprócz komisarza Jelinka uczestniczy również Jan. Dziewczyna prawdopodobnie została zamordowana kilka miesięcy temu. Szef galicyjskiej policji podejrzewa, że doszło do mordu rytualnego. Jakiś czas później w teatrze Jan spotyka Konstancję. Wszystko wskazuje na to, że dawne uczucie kochanków nie wygasło. Od prostytutki Mili dowiaduje się, że jego wielka miłość jest w związku ze swoją przyjaciółką. Obie nie stronią od erotycznych ekscesów. Tymczasem w hotelu, w którym mieszka Jan, pojawia się nieznajomy. Posiada on informacje na temat śmierci Lucjana. Być może Edigey-Korycki niepotrzebnie obwinia się o tę tragedię.

Druga szansa


odc.2 Monika jest zdenerwowana nagłym pojawieniem się Adama. Marcin próbuje ją uspokoić, ale ona spodziewa się kłopotów. Przeczucie jej nie myli. Wkrótce Swensson prosi Borecką o przeprowadzenie badań genetycznych, by mieć pewność, czy Basia jest jego dzieckiem. W odwiedziny do Moniki przychodzą jej matka i siostra Lidka. Chcą zobaczyć córeczkę Boreckiej. Tymczasem w pracy czekają na Monikę poważne zmiany. Ma przedstawić zarządowi stacji pomysł na nowy kanał dla kobiet, a prezes przydziela jej do pomocy nowego asystenta, Jacka. Z początku Borecka nie potrafi mu zaufać. Sara wraca z Francji. Natychmiast jedzie zobaczyć się z Dominikiem. Starczyńska odkrywa jej tajemnicę. Wie, że chłopiec jest jej synem, a nie bratem.

Na dobre i na złe


odc.663 Julka snuje plany zrobienia specjalizacji z anestezjologii pod kierunkiem Van Graafa. W tym czasie Przemek próbuje na nowo ściągnąć Wiktorię do Leśnej Góry. Stanisławski zapowiada jednak, że etat dla Consalidy będzie równoznaczny ze zwolnieniem Burskiej, która dopiero niedawno dostała posadę w szpitalu. Zapała zajmuje się też przypadkiem Darka, weterana z Iraku, który cierpi na polipowatość jelita. Pacjent przechodzi kolektomię. Tuż po operacji okazuje się, że doszło do pomyłki. Falkowicz diagnozuje pacjentkę, która doznała urazu głowy w sklepie podczas przepychanki o przecenione towary. Kobieta wymaga natychmiastowej operacji. W szpitalu nie można jednak przeprowadzić niezbędnych badań, gdyż komornik zabiera sprzęt z radiologii na licytację.

Na sygnale

odc.130 Ojciec Piotra cierpi na niewydolność nerek. Jedynie przeszczep rodzinny może ocalić mu życie. Wygląda na to, że Strzelecki nie będzie mógł zerwać relacji z rodzicem, mimo że bardzo mu na tym zależało. Tymczasem w Leśnej Górze dochodzi do wypadku. Rozpędzony samochód wjeżdża w parę przechodniów - młode małżeństwo. Obie ofiary są ciężko ranne. Poszkodowanym towarzyszy pies, który pozbawiony opieki błąka się bez celu po ulicy. Martyna postanawia przygarnąć czworonoga i ukryć w stacji pogotowia, póki jego właściciele nie wrócą do zdrowia. Kolejnym pacjentem ratowników jest otyły chłopiec. Nastolatek wstydził się swojej tuszy i dzięki ćwiczeniom próbował zgubić zbędne kilogramy. Z powodu nadmiernego wysiłku dostał zawału serca.

Sposób na morderstwoodc.10 Profesor Keating wychodzi ze szpitala. Jej studenci próbują poradzić sobie z traumą. Najbardziej próba zamachu wstrząsnęła Wesem. Annalise wciąż zażywa silne leki przeciwbólowe. Medykamenty wpływają na jej zachowanie podczas rozprawy sądowej.

American Horror Story: Sabatodc.8 Queenie musi zdecydować, po czyjej stronie stanie. Cordelia zagrzewa dziewczyny do walki. Celem jest powstrzymanie zbrodniczych zapędów Fiony. Misty próbuje znaleźć bezpieczną kryjówkę. Rywalizacja między Marie a Delphine osiąga punkt kulminacyjny.

Most nad Sundem

odc.1/10 Na moście łączącym Szwecję z Danią zostają znalezione zwłoki. Jedna połowa ciała należy do szwedzkiej polityk, druga zaś do duńskiej prostytutki. Dochodzenie prowadzą detektyw Sara Noren z Malmö oraz śledczy Martin Rohde z Kopenhagi.

The Walking Dead

odc.10 Rick, Jesus i Ezekiel postanawiają zbuntować się przeciwko tyrańskim rządom Negana. Muszą zdobyć broń i zjednoczyć wszystkie grupy ocalałych. Szeptacze prowadzą Wybawców do własnej przywódczyni, Alphy. Dyktator z Aleksandrii udziela im lekcji.

Flash

odc.1/23 Miasto dotyka klęska żywiołowa. Reverse Flash liczy, że groźby skierowane w stronę superbohatera spowodują, iż przyzna się on, kim jest naprawdę. Przed Barrym trudna decyzja. Może pozostać tylko człowiekiem albo znów zamienić się w herosa.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje