Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"Na Wspólnej"

Reklama

odc.2301 Maks dostaje pismo z sądu - Ilona złożyła pozew o wyłączną opiekę nad Wiktorkiem! Wzburzony Brzozowski jedzie natychmiast do Zdybickiej. Ta oznajmia mu, że nie pozwoli żeby jej syn wychowywał się pośród jego kochanek! Maks przestaje nad sobą panować - dochodzi do rękoczynów! Błażej znowu podrywa Olę. Zimińska jest pogubiona - boi się zdradzić Klaudię... W decyzji pomaga jej mama - Danka namawia ją na nowe otwarcie! W efekcie Ola z Błażejem lądują... na torze wakeboardowym. Weronika przekonuje się, jak trudną sprawą będzie obrona Roberta przed zarzutami żony... Tymczasem Agnieszka stara się ignorować Darka. Przystojny aplikant czuje, co się dzieje i doprowadza do poważnej rozmowy z Olszewską. Prawniczka wyznaje, że boi się przekroczyć pewną granicę... W odpowiedzi Darek zdecydowanie ją przekracza.

odc.2302 Sylwek widzi Kalinę całującą się z Norbertem! Błaga żonę, żeby dała mu jeszcze jedną szansę. Czekał na nią kilka lat - tylko to trzymało go przy życiu! Kalina - widząc świetne relacje Sylwka z synem - zaczyna mieć wątpliwości kogo wybrać... Malewicz znowu umawia się z Basią. Tym razem Kuba prosi o pomoc Smolnego. Kiedy Malewicz przychodzi, Kuba wita go nad wyraz serdecznie - ale ostrzega, że mama jest... wojującą feministką. W efekcie zachowanie Malewicza podczas randki doprowadza Basię do szału. Aplikant Darek próbuje dalej zbliżyć się do Agnieszki. W odpowiedzi Olszewska... chce go zwolnić! Tymczasem w sądzie Weronika stara się obronić policjanta Roberta przed atakiem żony i jej adwokata - niestety, jest to bardzo trudne... Na dodatek Robert wcale jej tego nie ułatwia.

odc.2303 Norbert nie może pogodzić się z tym, że Kalina - w imię szczęścia syna - zostawia go dla człowieka, do którego nic nie czuje! Chłopak zaczaja się na Sylwka - jest agresywny. Nie zdaje sobie sprawy, co to znaczy starcie z byłym więźniem... Do Kamila zgłasza się matka z synkiem, którego Hoffer spotkał w poczekalni u znachora Babińskiego. Chłopiec jest w bardzo ciężkim stanie. Kamil stwierdza, że konieczna jest operacja. Matka jest w rozpaczy - jej mąż absolutnie się na to nie zgodzi! Monika skarży się rodzinie, że ma już dość zgorzkniałego pana Stanisława. Jednak, kiedy widzi jak starszy pan jest traktowany przez pielęgniarkę w domu opieki... zdecydowanie staje w jego obronie! Podstępem zabiera staruszka do baru Ziębów - pan Stanisław robi w nim prawdziwą furorę!

odc.2304 Ola orientuje się, że Błażej - didżej RMF - na antenie radia opowiada o ich związku! Zdenerwowana, dopada chłopaka pod radiem i robi mu awanturę. Błażej zamyka jej usta pocałunkiem... Co na to wszystko Klaudia? U Kamila w szpitalu zjawia się ojciec Pawełka - zdecydowanie nie chce dopuścić do operacji syna! Na nic zdają się tłumaczenia Hoffera, że bez niej Pawełek nie przeżyje... Ojciec chce zabrać chłopca ze szpitala. Czy konieczna będzie interwencja sądu? Kinga - odprowadzając Ignasia do nowej szkoły - spotyka Magdę, koleżankę z dawnych lat. Zaprasza ją na obiad. Magda przychodzi z mężem. Kiedy Michał widzi Janusza reaguje bardzo dziwnie.

Zagadka Hotelu Grand

odc.12 Cristina, która niedawno pojawiła się w hotelu, wywołując ogromne zamieszanie i przerażenie personelu, zostaje znaleziona martwa. Na jej ciało natrafia w kuchni pokojówka Catalina. Inspektor Ayala natychmiast rozpoczyna dochodzenie w tej sprawie. Bada okoliczności śmierci Cristiny. Stara się dowiedzieć, z kim się spotkała i co robiła, zanim umarła. Nabiera podejrzeń, że nie był to nieszczęśliwy wypadek. Załamany po śmierci siostry Julio próbuje zdobyć pieniądze na transport jej zwłok. Nie chce bowiem, aby krewna została pochowana w zbiorowej mogile. Ponownie staje do walki na pięści w barze Sebastiana. Diego wraca do hotelu i zaczyna szantażować Teresę feralnym listem, który w zagadkowych okolicznościach udało mu się odzyskać.

odc.13-17 Z rąk płatnego zabójcy ginie właściciel klubu nocnego. Bromskiemu udaje się odnaleźć i zatrzymać mordercę. Następnego dnia nieznany sprawca porywa psa komisarza. Funkcjonariusz otrzymuje ultimatum: jeśli chce, aby Alex przeżył, musi umorzyć śledztwo.

Skazany na śmierć

odc.4 Michael zdobywa chemikalia potrzebne do ucieczki. Niestety, nie może pracować nocami, bo schizofrenik Świrus, który mieszka w jego celi, nigdy nie zasypia. Veronica prosi o pomoc prawników organizacji, która wspiera więźniów niesłusznie skazanych na karę śmierci.

Zemsta

odc.16 Emily niepokoi pojawienie się w Hamptons Eliego Jamesa, z którym dorastała w domu dziecka. Gdy mężczyzna ją rozpoznaje, proponuje mu pieniądze i wyczyszczenie jego kartoteki w zamian za natychmiastowy wyjazd. On ma jednak inne plany.

Blondynkaodc.12-15 Sylwia natyka się w lesie na furgonetkę celnika, który przemyca nielegalnych imigrantów. Niestety, przestępcy ją zauważają. Związują dziewczynę i wrzucają ją do wykopu. Zaniepokojeni długą nieobecnością Kubus Marcin i Pula Hula wyruszają na poszukiwania.

Rozdarte sercaodc.17 Cansu jest roztrzęsiona po burzliwym spotkaniu. Trudno jej się uspokoić i nabrać do całej sprawy dystansu. Dilara dowiaduje się, że Ozan musi pozostać w areszcie. Rozgoryczona obwinia Rahmiego o problemy swojego syna. Cihan podejmuje ważną decyzję - postanawia wyprowadzić się z domu. Gülseren, idąc ulicą, nagle traci przytomność. Natychmiast trafia do szpitala, gdzie wizytę składa jej Cihan. Keriman odwiedza adwokat jej brata. Hazal dowiaduje się, że ojciec każdego miesiąca przesyłał dla niej pieniądze. Wychodzi na jaw szokująca prawda o tym, co się z nimi działo - okazuje się, że zatrzymywała je dla siebie Keriman. Hazal jest zaskoczona tą informacją. Gülseren wychodzi ze szpitala. Nie chce jednak wracać do domu. Cihan zawozi ją do Deryi.odc.147 Magda i Jerzy Mireccy proszą proboszcza o pomoc w sprawie rodzinnej. Ich syn, licealista Rafał, ma córkę Helenkę. Zdaniem jego rodziców matka dziewczynki, nastoletnia Ola, powinna oddać dziecko do adopcji. Dziadkowie twierdzą, że uczniowie są zbyt młodzi i niedoświadczeni, by mogli podołać nowym obowiązkom. Rodzice próbują zmusić Rafała, by przekonał Olę do ich pomysłu. Grożą synowi, że jeśli tego nie zrobi, nie będą już dawać mu pieniędzy. Szantażowany chłopak rozmawia z Olą na temat adopcji. Ona jednak nie chce oddać córki. Jerzy, ceniony prawnik, grozi jej procesem o odebranie praw rodzicielskich. Tymczasem na komendę zgłasza się pobita Paulina Bednarek. Oskarża Mateusza o próbę gwałtu. Duchowny zostaje przesłuchany.

Ranczoodc.7 Wicepremier Czerepach przywozi do Wilkowyj swoją nową asystentkę - młodą i atrakcyjną Olę. Dziewczyna melduje się w gospodzie Wioletki. Jej przybycie wywołuje zamieszanie w życiu mieszkańców wsi. Komplikuje też relacje polityka z Lodzią, która dowiaduje się o zatrudnieniu przez niego pięknej dziewczyny z telewizji. Zazdrosna kobieta jest gotowa nawet na rozwód. Michałowa szuka najlepszego sposobu na to, aby pomóc swojej siostrzenicy. Wymyśla coraz to inne podstępne plany. Tymczasem Więcławską zaczyna niepokoić błyskotliwa kariera jej męża. Rozmowa z Solejukową tylko utwierdza ją w przekonaniu, że powinna coś zrobić. W końcu, po głębokich przemyśleniach kobieta podejmuje nieoczekiwaną dla wszystkich decyzję...

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösemodc.40 Safiye każe wykonać egzekucję na Kösem. W ostatniej chwili Bülbül ratuje jej życie. Tymczasem zrozpaczony władca szuka ciała ukochanej.

odc.41 Ahmed każe stracić księcia Mustafę, który stanowi dla niego zagrożenie. Kösem traktuje Osmana jak własne dziecko.

odc.42 Mustafa unika śmierci. Sułtanka Safiye trafia do lochów. Tymczasem Halime zostaje rozdzielona z synem.

odc.43 Derwisz postanawia pozbyć się Mehmeda Giraya, który zna jego tajemnicę. Wkrótce władca mianuje Derwisza paszę wielkim wezyrem.

odc.44 Mehmed Giray zdradza Kösem sekret Derwisza paszy. Sułtanka cudem uchodzi z życiem z zasadzki zastawionej na nią przez Nasuha, lojalnego wobec Safiye.

Szepty przeszłościodc.7, 8 Mija rok, odkąd Maud zamieszkała w Aubeterre. Jej kawiarnia, którą odziedziczyła po tragicznie zmarłym bracie, przynosi zyski. Ben, Lola i Pierrot, którymi kobieta się opiekuje, pokochali ciotkę. Spokojne życie rodziny komplikuje przyjazd dawnego przyjaciela Maud. Na domiar złego przyjęcie zorganizowane z okazji rozpoczęcia wakacji przez Benjamina i Lolę ma fatalne konsekwencje. Następnego dnia jedna z uczestniczek zostaje znaleziona martwa. Mieszkańcy Aubeterre obwiniają o wszystko Maud. Jej lokal zostaje obrzucony kamieniami.

Sposób na morderstwoodc.15 Annalise prosi czworo swoich studentów o przeprowadzenie pokazowego procesu, podczas którego przekonają ją do winy Rebekki. Dziewczyna nie chce z nimi współpracować, ale w końcu wyjawia Wesowi, że nie zamordowała Lili. Annalise nie daje wiary przedstawionym jej dowodom i postanawia uwolnić podejrzaną z piwnicy. Tam czeka ją jednak przykra niespodzianka. Okazuje się, że Lila była w domu profesor Keating. Tej nocy Sam wyznał jej miłość. Wkrótce zostają ujawnione okoliczności śmierci dziewczyny.

Olimpodc.4 Minojczycy zatrzymują Herosa, wyrocznię i Dedala. Przyprowadzają ich Minosowi i jego córce Ariadnie. Król nakazuje Dedalowi skonstruowanie machiny, która pozwoliłaby im pokonać Ateńczyków. Medea podejmuje zaskakującą decyzję.

Sisiodc.3 Córka Franciszka i Elżbiety choruje na ciężkie zapalenie płuc. Mimo starań lekarzy dziecko umiera. Załamana cesarzowa zamyka się w sobie i nie chce z nikim rozmawiać. Wielkim wsparciem dla jej cierpiącego męża jest jego brat, Maksymilian.swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje