Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

M jak miłość

Reklama

odc. 1207 Po wspólnie spędzonej nocy Iza próbuje po cichu wymknąć się z mieszkania Marcina. Jednak chłopak ją zatrzymuje. Po krótkiej i nerwowej rozmowie oboje uznają, że to, co się między nimi wydarzyło, nie ma wielkiego znaczenia i temat ich związku jest zamknięty. Gdy kuratorka wraca do swego mieszkania, zastaje w nim Artura. Okazuje się, że narzeczony jednak nie poleciał do Londynu... Kilka godzin później zdenerwowany finansista wpada do mieszkania Chodakowskiego i rzuca się na niego z pięściami. Wykrzykuje przy tym, że Marcin zniszczył mu życie. W tym samym czasie Iza zwierza się ze swoich kłopotów kuzynowi. Z rozmowy dziewczyny z Maćkiem wynika, iż matka Lewińskiej popełniła przed laty samobójstwo. Krewny zaczyna obawiać się, że Iza jest w bardzo złym stanie psychicznym i zechce pójść w ślady rodzicielki... Tymczasem Magda namawia Olka, by po raz kolejny zaprosili na weekend Maciusia. Chodakowski jednak nie jest tym pomysłem zachwycony. A niedługo później zafrasowany zwierza się Marcinowi ze swych poważnych obaw związanych z rodzicielstwem.

odc. 1208 Aby poprawić Pawłowi humor, Ala kupuje mu kalosze. A gdy zaskoczony mąż przymierza prezent, proponuje romantyczny spacer po lesie. Wracając z wyprawy, Zduńscy zauważają, że ktoś rozbił szybę w oknie w ich domu. A kilka godzin później Kminek ma na szyi nową obrożę... W końcu Ala przez przypadek natyka się na Kubę Glińskiego, kręcącego się koło domu. Malec wyznaje, że wcześniej Kminek należał do niego i wabił się Azor. Gdy rodzice chłopca się rozwiedli, ojciec nie pozwolił zabrać mu ukochanego zwierzaka, ale sam przestał się nim zajmować. Wzruszona opowieścią Zduńska chce zwrócić Kubie przyjaciela, ale Basia gorąco protestuje. Jednak już po kilku minutach rozmowy z kolegą, dochodzi do wniosku, że pies powinien wrócić do niego. Natomiast Iza przez długi czas nie odpowiada na telefony Marcina. Gdy w końcu odbiera, Chodakowski próbuje przeprosić za to, że potraktował ją tak instrumentalnie. Lewińska wykrzykuje, że nie chce go znać!

Klan

odc. 2905 Zachowanie Bożenki zaskakuje Miłosza - nie rozumie, dlaczego ukochana tak mało mówi o wyjeździe. A ona nie chce przyznać, że to nie był dobry pomysł.

odc. 2906 W Gazecie Brukowej ukazuje się tekst o Bożence. Sugeruje, że ma ona romans z czeskim reżyserem. Po przeczytaniu notki Miłosz wpada we wściekłość.

odc. 2907 Po powrocie z nocnych zdjęć Kozuń żąda od Bożenki wyjaśnień. Gdy żona wyjaśnia mu sytuację, Miłosz jedzie do redakcji Gazety Brukowej...

odc. 2908 Wściekły Miłosz ustala wreszcie, kto jest autorem tekstu o Bożence. Od Oli dowiaduje się, gdzie najłatwiej spotkać dziennikarkę i jedzie na lodowisko. Wkrótce dołącza do niego Bożenka. Między paniami dochodzi do awantury.

Barwy szczęścia


odc. 1414 Coraz częściej Sabina odczuwa niepokój. Martwi się, że nadejdzie dzień, w którym wróci matka Mai i będzie chciała odzyskać dziecko. Rzeczywiście, niedługo potem w salonie Tomalowej pojawia się Sandra i rozentuzjazmowana opowiada o zmianach, jakie zaszły w jej życiu. Tymczasem Julka upiera się, by uczestniczyć w każdym masażu, który wykonuje Bartek. Koszyk zaczyna tracić cierpliwość.

odc. 1415 Dzięki uporowi, Natalii i Klemensowi udaje się zdobyć kolejne dowody nierzetelności Budifiksu. Okazuje się, że szefowie firmy zamawiali gorsze materiały jeszcze zanim w firmie pojawił się Jerzy. Oliwier usiłuje przekonać prokuratora, by włączył do akt sprawy dokumenty uzyskane przez młodych prawników.

odc. 1416 Klubik dziecięcy zostaje oficjalnie zamknięty. Klara, Ada i Jaga, z pomocą muzyków z zespołu Huberta, porządkują dom Basi. Kiepski humor poprawia im wizyta dawnych podopiecznych.

odc. 1417 Zeznania złożone przez Wojciecha diametralnie zmieniają położenie Jerzego. Po wyjaśnieniach rannego robotnika, Marczak wychodzi na wolność. Szczęśliwy mężczyzna od razu jedzie do domu. Anna nie może uwierzyć, gdy w progu widzi swojego męża. Bez słów przytula się do ukochanego.


Druga szansa

odc.5 Monika postanawia wesprzeć Jakuba i przekonuje Igora do powrotu do serialu. Aktor jest jednak wobec niej lojalny - odmawia współpracy z Zeitem. Namawia też przyjaciółkę, by podjęła próbę odkrycia, kto wrobił ją w posiadanie narkotyków. Marcin nie może dojść do porozumienia z synem, Ksawerym. Chce zapisać chłopaka do liceum w Polsce. Monika wyprowadza się z mieszkania Lidki i zakłada razem z Olą własną agencję. Jakub śledzi Olę, którą podejrzewa o nielojalność. Lidka zostawia dzieci u rodziców. Zamierza zrobić Grzegorzowi niespodziankę i jedzie do Płocka. Na miejscu odkrywa jego tajemnicę. Na przyjęciu zorganizowanym przez ordynatora Kinga nagle słabnie. Wyjawia przyjacielowi Marcina, Arturowi, że jest chora.

Pierwsza miłość

odc. 2255 Zdenerwowany Karol uczestniczy ze swymi współpracownikami w poważnym spotkaniu biznesowym. Muszą zrobić wszystko, by dobrze wypaść.

odc. 2256 Na prośbę Artura Bartek odwiedza Tolę i oferuje swoją pomoc. Tymczasem Kinga zdradza mężowi, że poważnie myśli o kolejnym dziecku.

odc. 2257 Pierwszy sukces biznesowy dla pracowników firmy Wekslera jest pretekstem do hucznego świętowania.

odc. 2258 Po dłuższych namowach Radek wreszcie wprowadza się do mieszkania Sabiny. Dziewczyna jest bardzo szczęśliwa, ale do czasu...


Na dobre i na złe

odc.629 Lena odwiedza Latoszka w hotelu lekarzy rezydentów w Leśnej Górze. Przyłapuje go z doktor Burską. Jest przekonana, że były mąż i Julka spędzili razem noc. Nie chce słuchać żadnych wyjaśnień Witka, tłumacząc mu, że są po rozwodzie i może się spotykać, z kim chce. Do szpitala trafia biologiczny ojciec Julki, Ryszard. Z powodu hiperglikemii mężczyzna traci świadomość i zaczyna zachowywać się nieracjonalnie. Pacjentem Woźnickiej zostaje model Kamil Krenz, który od kilkunastu godzin ma erekcję. Jeśli ten stan będzie utrzymywać się dłużej, mężczyźnie grozi martwica. Chory ujawnia jednak dodatkowe dolegliwości. Agata prosi o konsultację Latoszka. Zybert ma wypadek w pracy. Upada i uderza głową o biurko. Dyrektor Tretter jako zastępcę ordynatora wyznacza Adama.

odc.189 Ksiądz Mateusz i Nocul stają się świadkami napadu na pocztę. Nieoczekiwanie przestępca, znany pod pseudonimem Dzidek, traci przytomność. Mężczyzna natychmiast trafia do szpitala. Tymczasem w fabryce karmy dla zwierząt zostają znalezione zwłoki jej dyrektora. Policjanci przybywają na miejsce i rozpoczynają zbieranie śladów. Zabezpieczają otwarty sejf i przesłuchują ochroniarza Gralaka, który znalazł ciało. Do zakładu przyjeżdża członek zarządu, Halina Reszel, która informuje funkcjonariuszy, że fabryka jest na skraju bankructwa. Na ciele dyrektora znalezione zostają rude włosy. Wśród podejrzanych o zabójstwo są Magda Borek, Marzena Kania i Monika Kulik. Na pewien trop w sprawie wpada proboszcz Mateusz.

Przyjaciółki 

odc.77 Michał wraca do Polski. Jasiek zaprasza Zuzę na spotkanie. Razem wybierają się na ściankę wspinaczkową, co sprawia kobiecie nieukrywaną radość. Przyjaciółki szukają rozwiązania problemów finansowych muffiniarni. Po powrocie do domu Anka zastaje gości. Wdaje się w kłótnię z Pawłem, po której wychodzi i spędza noc u Zuzy. Przed rozpoczęciem ceremonii zaślubin Dorota postanawia wprowadzić w życie plan, który uknuła razem z Ingą. Tymczasem Łukasz i Robert rozmawiają o zaletach zawarcia związku małżeńskiego w kontekście możliwości skorzystania z ulg podatkowych. Swoim wyrachowaniem doprowadzają kobiety do wściekłości. Wzburzona Dorota wybiega z urzędu stanu cywilnego tuż przed własnym ślubem.

Powiedz TAK!

odc.3 Basia spotyka się z Beatą i Arturem, by omówić szczegóły ich wesela. Następnie razem z Justyną, Wiktorem i Bartkiem świętuje kolejne zlecenie. Bartek i Justyna wyraźnie wpadają sobie w oko. Jakiś czas później Basia zauważa Artura całującego się z inną kobietą. Zastanawia się, czy powinna powiedzieć przyszłej pannie młodej o jego zdradzie. W końcu decyduje się wyznać Beacie prawdę. Zostawia jej także adres kochanki narzeczonego. Wkrótce kobieta nakrywa go z inną. Basia nie może uwolnić się od myśli o Michale. Nie daje przy tym szans Wiktorowi, który wyraźnie próbuje ją uwieść. Michał z kolei stara się nie przyznawać do tego, że tęskni za Basią. Zazdrosna Olga wypytuje go o Adamczyk. Tymczasem Mirek nieustannie adoruje Zofię.

Rozdarte serce

odc.2 Cansu wraca do zdrowia. Cihan i Dilara dowiadują się, że dziewczyna nie jest ich biologicznym dzieckiem. Hazal ukrywa przed znajomymi smutną prawdę o fatalnej sytuacji materialnej swojej rodziny. Na domiar złego Gülseren traci pracę.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje