Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!


Reklama


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

"Na Wspólnej"

odc.2116 Dzień po ślubie Kinga unika Michała. Brzozowska dowiaduje się, że Iwo odszedł z firmy. Zuza rozpoczyna pracę jako fotomodelka. Norbert i Bruno chcą uczcić zarobek, który przyniosła im sprzedaż pierścionków.

odc.2117 Elżbieta próbuje znaleźć pracę przez kontakty ze znajomymi. Niestety nie jest to łatwe. Kamila zamierza zrezygnować z opieki nad Wiktorkiem. Maks błaga ją, żeby została.

odc.2118 Basia i Smolny chcą przeprowadzić się do nowego domu. Zuza świetnie sobie radzi podczas kolejnej sesji zdjęciowej. Kamila stwierdza, że nie może dłużej pracować u Maksa.

odc.2119 Elżbieta próbuje zdobyć posadę w szkole tańca. Nie daje za wygraną nawet, kiedy widzi, że jej szanse maleją. Daniel odwiedza Olę i pyta ją o Jacka. Jego zdaniem chłopak Zimińskiej jest bardzo podejrzany.


"Wygnani do raju"


odc.7 Kitty zgadza się zamieszkać z majorem Rossem. Jednocześnie stawia oficerowi pewne warunki. MacDonald jest zrozpaczony i próbuje przekonać ukochaną, by zmieniła zdanie i wyszła za niego za mąż. Żona wielebnego zaczyna zabiegać o ułaskawienie Anne i pozwolenie jej na powrót do Wielkiej Brytanii. Johnson i Collins odkrywają, że Meredith wykorzystuje żonę pastora, by osiągnąć własne cele. Tymczasem skazańcy odmawiają uczestnictwa w zaplanowanej egzekucji Tommy’ego. Na wieść o tym gubernator ponownie zmniejsza im racje żywności. Ross tymczasem wpada na pomysł, jak zmusić więźniów do posłuszeństwa. Wydaje rozkaz, by rozstrzelać każdego, kto odmówi patrzenia na śmierć współwięźnia. Osadzeni w kolonii karnej ignorują jednak zagrożenie.


"Jeździec bez głowy"

odc.11 Do Sleepy Hollow przybywa jeden z najpotężniejszych sług Molocha, Ancitif. Jest to demon, który posiada umiejętność przenikania do ciał ludzi, potrafi także zawładnąć umysłami swoich ofiar. Upiór przynosi ze sobą wiadomość dla kapitana Irvinga, który ma być jego następnym celem. Przerażony mężczyzna, który opuścił miasteczko siedem lat wcześniej, teraz powraca, by prosić Ichaboda o pomoc. Moloch i jego słudzy zagrażają bowiem córce Irvinga, Macey. By pokonać wroga, jego przeciwnicy muszą odnaleźć biblię Jerzego Waszyngtona, w której znajdują się cenne wskazówki dotyczącego tego, jak pokonać okrutnego bożka i jego poddanych. Ichabod i Abbie postanawiają pomóc zdesperowanemu Irvingowi.

"Skandal 2"

odc.11 Nowymi klientami Olivii zostają rodzice Jenny, zaginionej studentki waszyngtońskiego college’u. Wkrótce wychodzą na jaw sekrety z życia dziewczyny, z których jej matka i ojciec nie zdawali sobie sprawy. Jenny podrywała polityków, a następnie pisała o nich na swoim blogu. Tymczasem stosunki między Fitzem a jego żoną Mellie pogarszają się. Kobieta zaczyna snuć plany kariery politycznej.

odc.12 Pope i jej zespół zajmują się sprawą senatora Restona, który dopuścił się morderstwa. Mężczyzna utrzymuje, że ofiarą jest gwałciciel jego żony. Reston nie docenia jednak dociekliwości Olivii i jej pracowników. Sprawa okazuje się bowiem bardziej skomplikowana. Rozwija się romans Hucka z narkomanką Becky. Sędzia Verna Thornton trafia do szpitala. Jej choroba nowotworowa postępuje.

"Szepty przeszłości"

odc.11 Nieznany sprawca napada na Cindy, przyjaciółkę Maud z Paryża. Kobieta zostaje pobita i trafia pod opiekę doktora Cassarda. Lambert próbuje dowiedzieć się, kto ją zaatakował. Znajoma nie chce jej jednak wyznać prawdy. Wyczerpana psychicznie ostatnimi wydarzeniami właścicielka kawiarni stara się choć na moment znaleźć spokój. Umawia się na spotkanie z Markiem. Romantyczny nastrój prowokuje parę do pocałunku. Następnego dnia oboje ponownie odwiedzają Cindy. W końcu kobieta wyznaje im, że zaatakował ją miejscowy rzeźnik, Jean-Luc. Tymczasem Gégé wchodzi w posiadanie pamiętnika Justine. Z jej wpisów dowiaduje się, że miała romans nie tylko z Christophe’em, lecz także z Cedrickiem. Informacje te docierają również do Ghislaine.

"Hawaje 5-0"

odc.13, 14 Na Uniwersytecie Oahu w kadzi z kwasem zostaje znalezione ciało prof. Cutlera. Zespół rozpoczyna śledztwo. Podczas przeszukania domu profesora McGarrett i Danny znajdują roślinę, która okazuje się gatunkiem od 200 lat uważanym za wymarły.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami 10"

odc.233 Ryan spotyka się z Joshem Averym, podejrzanym o współpracę z Voglem. Jakiś czas później Josh zostaje zabity, a Wolfe jest głównym podejrzanym. Caine musi go aresztować. Śledztwo ujawnia tymczasem, że w sprawę mógł być zamieszany Vogel.

"The Following 2"

odc.1/15 Rok po śmierci Joego Carrolla trzech mężczyzn w maskach z jego podobizną atakuje sześć osób w nowojorskim metrze. FBI prosi Ryana Hardy’ego, by pomógł im ująć sprawców zdarzenia. Emerytowany śledczy odmawia współpracy.


"Revolution"

odc.6 Danny trafia w ręce generała Monroego. Charlie, jej wuj i Aaron usiłują pomóc Norze, która doznała wstrząsu septycznego. Miles postanawia udać się do posiadłości dilera heroiny, Drexela. Na miejscu ranna rewolucjonistka otrzymuje pomoc medyczną.

"Skazany na śmierć 2"

odc.16 Sara spotyka się z Michaelem i Lincolnem na stacji kolejowej. Dowiaduje się, że Kellerman przeszedł na ich stronę. Pościg za zbiegami wciąż trwa. Mahone’owi zależy teraz jednak przede wszystkim na schwytaniu Haywire’a.

"Ranczo 8"odc.101-104 Klaudia ma wyrzuty sumienia. Czuje się winna z powodu rozstania Dudy i Jagny. Wezółowa przekonuje się, że stworzenie chóru z mieszkańców wsi jest zadaniem ponad ludzkie siły. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi jej wikary, który proponuje zmianę repertuaru.

"Dama w czarnym welonie"

odc.8 Relacje Clary i Guida są bardzo napięte. Ona podejrzewa go o romans z baronową de Blemont, on z kolei jest przekonany, że ukochana zdradza go z Matteo. Przygnębiona kobieta szuka ukojenia w San Leonardo. Tam nieoczekiwanie gubi się mała Aurora.

"Uwikłani"

odc.3 W drodze powrotnej z imprezy Łucja i Marcin przejeżdżają człowieka. Ukrywają zwłoki w krzakach. Wkrótce Łucja otrzymuje anonim z pogróżkami, a sprawą zaczyna interesować się policja. Na komendę zgłasza się kobieta, która szuka zaginionego męża.

odc.5, 6 Anna zataja przed rodziną swój występ w zespole. Podczas solowego popisu zauważa na sali Zbyszka. Próbuje zauroczyć go swoim wykonaniem piosenki, on jednak odchodzi. Zazdrosna Agnieszka nazywa tymczasem German kochanką reżysera.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje