Reklama

Serialowy przewodnik

Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu

"M jak miłość"

Reklama

odc. 1142 Marek i Kolęda zaprzyjaźniają się z młodym leśnikiem Frankiem, który pomaga im ocenić zniszczenia poczynione przez leśne zwierzęta w szkółce drzew owocowych. Mostowiak zaprasza mężczyznę na kolację. Wieczorne spotkanie jest bardzo udane, a leśniczy zdobywa sympatię prawie całej rodziny. Tylko Natalka jest daleka od zachwytów - uważa Franka za gbura. Następnego dnia Natalia i Ula wypytują najlepiej poinformowaną osobę we wsi, czyli Kisielową, o leśniczego. Kobieta twierdzi, że chłopak został porzucony przez narzeczoną. I to tuż przed ślubem...

Tymczasem Marek i Ewa jadą z Natalką na zajęcia szkoły rodzenia w Gródku. Mostowiakowa wspiera dziewczynę i obiecuje jej, że będzie przy niej w czasie porodu. Mateusz i Antek zbierają pieniądze na nowy laptop. Na wszelkie sposoby próbują pożyczyć lub zarobić trochę grosza. Kisielowa przeprasza Barbarę za swoje histeryczne zachowanie i wręcza jej na zgodę kaktus - symbol ich przyjaźni. Z kolei Asia wyznaje Tomkowi, że martwi się o matkę. Kilka godzin później Dorota trafia do szpitala...

odc. 1143 Ze względu na awarię w przedszkolu Rogowski podrzuca Basię na Deszczową. Kinga, korzystając z okazji, zaprasza teścia na obiad. Mężczyzna chętnie przystaje na propozycję, ale jednocześnie ma prośbę. Chce, by synowa zaprosiła na obiad także Marysię. Zduńska czuje, że mogą być kłopoty, w związku z tym ściąga jeszcze Magdę. Przeczucia Kingi szybko się sprawdzają - Rogowska przychodzi z Bilskim, a widok męża wcale jej nie cieszy... Atmosferę poprawia nieco Filarski, który ma dobrą nowinę - Monika urodziła córkę.

Tymczasem Marta organizuje spotkanie z terapeutą, ale Budzyński nie zamierza się zwierzać. Jedyną osobą, z którą potrafi szczerze rozmawiać o swoich uczuciach, jest Maria. Kobieta sugeruje mu, by wybrał się z żoną w romantyczną podróż. Andrzej postanawia zrealizować ten pomysł - zaprasza ukochaną na cztery dni do Paryża. A co u Ali? Szef postanawia przenieść ją do innego zespołu, żeby nie musiała pracować z Karolem.

"Klan"

odc. 2755 Grażynka z rodziną wybiera się na pogrzeb Marysi do Brzezin. Samochód miał prowadzić Leopold, ale okazuje się, że bardzo cierpi z powodu bólu oka. Za kierownicą siada więc Miłosz. Stasia po zabiegu ma spore siniaki na żuchwie. Postanawia przyznać się Elżbiecie, co je spowodowało i poprosić o radę. Agnieszka, w zastępstwie ministra, uczestniczy w audycji radiowej z udziałem słuchaczy. Jeden z telefonów wprowadza ją w konsternację - Marta zarzuca jej publicznie wykorzystywanie państwowego stanowiska do wspierania swojej fundacji! Odgraża się, że szczegóły znajdą się następnego dnia w prasie. Agnieszka od razu po zakończeniu audycji jedzie do fundacji. Jej współpracownicy potwierdzają, iż na konto organizacji wpłynęła ostatnio spora suma. Małgosia czeka po lekcjach na nauczyciela wychowania fizycznego. Chce zaprosić go na lody. Adam się zgadza.

odc. 2756 Leopold po wizycie u okulisty jest w fatalnym nastroju. Okazuje się, że uszkodzenie oka jest dość poważne i Kwapisz w dniu ślubu będzie musiał wystąpić z zasłoniętym okiem. Jacek opowiada Agacie, że widział Gosię ze starszym chłopakiem.

odc. 2757 Agnieszka domyśla się, że to jej sekretarka zdradziła Marcie informacje dotyczące fundacji. W ostrych słowach sugeruje, że poważnie myśli o zwolnieniu jej dyscyplinarnie. Minister odradza takie rozwiązanie.

odc. 2758 Elżbieta przyjeżdża do Michała, by zająć się Stefankiem. Jest bardzo zła na syna, że wdał się w romans, który zakończył się ciążą. Chojnicki deklaruje, że nie zamierza mówić o niczym Zycie... Choć Grażynka zrezygnowała z wieczoru panieńskiego, i tak pojawiają się goście. Wpada Bożenka, Miłosz, Bolek oraz Kostek z matką."Barwy szczęścia"

odc. 1288 Klemens popada w przygnębienie. Jest przekonany, że Liliana nosi jego dziecko. Tymczasem Kubanka zdaje się być bardzo szczęśliwa w swoim nowym związku. Nie szczędzi Irkowi miłych słów i czułości. Piotr odwiedza dewelopera, bo wreszcie zdecydował się na zakup domu w Wilanowie. Po długich negocjacjach udaje mu się uzyskać dobrą cenę. W szpitalu mężczyzna pokazuje Idze prospekt domu. Żona jest zachwycona, ale trochę się martwi, czy będzie ich na niego stać.

odc. 1289 Bożena odwiedza w szpitalu Tomasza. Choć stara się być bardzo miła dla ojca, rozmowa się nie klei. Gdy jednak kobieta wyznaje, że chce się do niego wprowadzić, by się nim opiekować, ojciec jest wzruszony.

odc. 1290 Do Fitness Klubu wpadają policjanci i aresztują Marcina! Chłopak jest podejrzany w sprawie zaginięcia Walerii. Zuza prosi Kostka, by wstawił się za nią u mamy w sprawie pozwolenia na zamieszkanie z Jonaszem. Jeleń nie chce się w to mieszać, ale deklaruje, że chciałby po męsku porozmawiać z chłopakiem. Tymczasem Jonasz mówi ukochanej, że mogą zamieszkać w kawalerce jego znajomego, który wyjechał do Australii.

odc. 1291 W trakcie przesłuchania przerażony Marcin wyznaje, że przypadkiem spotkał Walerię, opowiedział jej o długach, a ona zgodziła się pożyczyć mu pieniądze. Kasia prosi Sadowskiego, by dowiedział się na policji czegoś w sprawie chłopaka.


"Pierwsza miłość"

odc. 2099 Natan powoli wraca do zdrowia. Przyjaciele chcą odwiedzić go w szpitalu. Tymczasem Beata i Justyna wprowadzają w życie plan skompromitowania Zośki i barmana.

odc. 2100 Marysia zachęca Kingę, by wybaczyła Arturowi. Ku radości przyjaciół dziewczyna postanawia dać jeszcze jedną szansę ukochanemu. Natomiast kryzys w rodzinie Bartka wciąż trwa. Mirek uczy się coraz gorzej i z niechęcią przyjmuje pomoc w nauce od Miedzianowskiego. Paulina zaniepokojona częstymi wizytami mężczyzny u Śmiałków podejrzewa, że Bartek chce wrócić do Emilki.

odc. 2101 Jowita poddaje się kolejnym badaniom. Ich wyniki pomogą w ustaleniu stopnia zaawansowania choroby, na którą cierpi. Natomiast Karol jedzie na miejsce wypadku córki. Zauważa nad sklepem kamerę przemysłową i postanawia zdobyć nagrania z feralnego wieczoru. Nie opuszcza go przeczucie, że Igor maczał palce w tragicznym wypadku Sabiny i Dagi. Tymczasem Bartek coraz częściej bywa u Śmiałków.

odc. 2102 Weksler przeszukuje hotelowy pokój Igora. Szuka nagrania z kamery przemysłowej. Tymczasem historia małżeństwa Emilki i Bartka stanie się publiczną za sprawą bloga, który prowadzi dziewczyna. Natomiast salon Sabiny wpada w poważne kłopoty finansowe. Klienci nie dostają zamówionych rzeczy mimo wpłaconych zaliczek. Przyjaciele po krótkiej naradzie postanawiają prowadzić dalej interes. Pomoc deklaruje też Jowita. "Na Wspólnej"

odc. 2066 Michał zastanawia się, czy nie zrezygnować z "Mam Talent!". Liczy na to, że wtedy Kinga by do niego wróciła. Ale Bialski protestuje i przekonuje Brzozowskiego, że żona nie ma prawa pozbawiać go marzeń. Mężczyzna nie wie, jak powinien postąpić.

odc. 2067 Ponieważ Maks nadal nie udowodnił, że jest ojcem Wiktorka, lekarz zakazuje mu kontaktów z maluszkiem. A pielęgniarka Kasia donosi Brzozowskiemu, że chłopiec lada dzień może trafić do rodziny zastępczej. Kamil będzie operował gangstera Hebla. Chwilę przed zabiegiem przestępca ostrzeże lekarza, że jeśli coś pójdzie nie tak, to poniesie konsekwencje. Ale jeżeli wszystko się uda, może liczyć na nagrodę

odc. 2068 Jarek i Eliza planują romantyczny weekend w Paryżu. Udało im się znaleźć tanie przeloty, ale poszukują jeszcze niedrogiego lokum. Dochodzą do wniosku, że w tym może pomóc im rodzina Michela. Chłopak, słysząc tę prośbę, zaczyna się bardzo dziwnie zachowywać. W końcu odmawia!

odc. 2069 Michał spotyka się z synkiem. Ignaś sugeruje, że tata chyba nie chce, by z mamą wrócili do domu. Brzozowski jest zrozpaczony. Mówi Bialskiemu, że nie wystartuje w kolejnym etapie teleturnieju. Tymczasem Igor ma napisać artykuł o potentacie, który zbił majątek na produkcji okien. Nowak traktuje temat lekko i nie przygotowuje się do wywiadu...


"Na dobre i na złe"

odc.599 Z powodu powikłań cukrzycowych Bernard traci wszystkie palce u nogi, w której wystąpiła martwica. Latoszek coraz dotkliwiej odczuwa efekty działania syndromu stresu pourazowego. W konfliktowych sytuacjach z trudem nad sobą panuje. Doktor Krakowiak przeżywa śmierć Mamutu. Pogrążona w żałobie dziewczyna na nowo zbliża się do Przemka. Zuza spotyka swoją byłą pacjentkę, Roksi, która powoli wraca do zdrowia. Tymczasem Jan odbiera kolejny telefon od Beaty. Kobieta znów domaga się od niego pieniędzy w zamian za milczenie.


"Przyjaciółki"

odc.61 W życiu Zuzy nadchodzą wielkie zmiany. Markiewicz przeprowadza się do nowego domu. Niestety niczego nie może w nim znaleźć. Zdenerwowana o poranku robi z tego powodu awanturę Jerzemu. Patrycja postanawia urodzić dziecko. Anka uświadamia sobie, że Maciek nie jest mężczyzną dla niej. Chce się z nim rozstać, mimo że nadal go kocha. Inga planuje ślub z Szymonem, chociaż narzeczeni wciąż nie potrafią dojść do porozumienia w kwestii wesela. W trakcie kursu tańca Gruszewska, prowadzona przez Jezierskiego, wpada na słup.


"Prawo Agaty"

odc. 11 Agata zajmuje się sprawą pracownika socjalnego, który pośredniczył w nielegalnych adopcjach. Mężczyzna działał dla dobra dzieci, ale złamał prawo. Dorota reprezentuje księgową zwolnioną dyscyplinarnie z pracy. Jej adwersarzami są Dębski i Czerska."Świat według Kiepskich"

odc.467 Halina oznajmia, że zmarł znajomy z osiedla, Tadeusz Kopciński. Kiepska i jej mąż czują się zobowiązani, by udać się na pogrzeb. Następnego dnia ku wielkiemu zaskoczeniu spostrzegają przez okno całego i zdrowego... Kopcińskiego.


"American Horror Story: Asylum"

odc.11 Grace przekazuje Kitowi druzgocące informacje na temat eksperymentów, które obcy przeprowadzają na Almie. Siostra Claudia i wielebny Timothy zastanawiają się, jak powinni postąpić. Ambitny duchowny ma jednak własne plany.


odc.5 Cersei wdaje się w niebezpieczną grę. Prowadzi dworskie intrygi, by umocnić pozycję swoją oraz swojego najmłodszego syna. Melissandre próbuje odczytać znaki dotyczące przyszłości. Tymczasem Tyriona nawiedzają liczne duchy przeszłości.

"Kamuflaż"

odc.15 Annie jedzie do muzeum Smithsonian, aby uwiarygodnić wersję, iż jest tam zatrudniona. Na miejscu zaczepia ją szpieg z MI6 Kenneth Martin. Nieświadomy tego, że kobieta jest agentką CIA, proponuje jej pracę dla brytyjskiego rządu. Joan każe Annie przyjąć ofertę.

odc.6 Na jednym z drzew okalających parking zostaje znalezione ciało pozbawione narządów wewnętrznych. Wszystko wskazuje na to, że jest to kolejna ofiara Rozpruwacza z Chesapeake. Jack wraz z zespołem walczy z czasem, by pojmać zabójcę, który wpadł w szał zabijania.

"The Following"

odc.8 FBI zostaje poddane ostrej krytyce po ostatnich niepowodzeniach. W związku z tym śledztwo w sprawie Joego przejmuje Nick Donovan. Wkrótce Mike włamuje się do skrzynki mejlowej przełożonego, za co zostaje odesłany do domu. Tam czekają na niego ludzie Carrolla.

"Wybrani"

odc.10 Carter otrzymuje ofertę pracy. Mimo problemów z FBI Reese stara się pomóc parze młodych ludzi. Ma też do spełnienia dość osobiste zadanie. Okazuje się, że najnowszy numer podany przez system należy do siostry pewnego żołnierza, który zginął na polu bitwy.

"Egzamin z życia"

odc.19 Michał postanawia przeprowadzić z Dominiką szczerą rozmowę na temat problemów, jakie trapią ich związek. Spotkanie kończy się karczemną awanturą. W domku Kopczyńskich wybucha pożar. Rodzina ledwie uchodzi z życiem. W ogniu staje cały ich dobytek.


odc.170 Nieznany sprawca przebija opony w samochodzie Możejki. Niedługo później funkcjonariusz otrzymuje wiadomość, którą tajemniczy mężczyzna przekazał małemu Dominikowi. Po rozmowie z Mateuszem inspektor zwołuje naradę. Paruzel i Wierzbicki zostają oddelegowani do obserwowania szkoły, w której uczy się chłopiec. Ich uwagę zwraca furgonetka stojąca przed budynkiem. Gdy chcą wylegitymować kierowcę, ten zaczyna uciekać. Po krótkim pościgu udaje im się go zatrzymać. Okazuje się, że w samochodzie znajdowały się papierosy bez akcyzy.


"W garniturach"

10 Pearson & Hardman przygotowuje pozew przeciw firmie Emerson Petroleum, która przez zanieczyszczenie środowiska doprowadziła do zachorowania na raka 200 osób. Wkrótce okazuje się, że naftowego potentata reprezentuje prawnik Travis Tanner."Stalker"odc.15 Młody trener z liceum Baker, otrzymuje esemesa z groźbami. Wkrótce potem mężczyzna zostaje zaatakowany. Baker podejrzewa, że sprawcą napadu może być jedna z jego uczennic, która od dawna skrycie się w nim podkochuje. Sprawę badają agenci TAU.

"Rzeka"odc.4 Załoga Magnusa odnajduje Jonasa, operatora kamery, który towarzyszył Emmetowi podczas wyprawy i zaginął wraz z nim. Okazuje się, że na mężczyźnie ciąży tajemnicza klątwa. Niebawem staje się ona zagrożeniem nie tylko dla niego samego, ale i reszty ekipy.

"Skazany na śmierć"

odc.4 Bellick i Roy łapią Michaela i jego współtowarzyszy w pobliżu miejsca ich domniemanej śmierci. Sara uczestniczy w spotkaniu terapeutycznym dla osób uzależnionych od narkotyków. Cały czas jest obserwowana przez agenta Kellermana.

"Pod kopułą"

odc.1 Rachel ratuje dziewczynę tonącą w jeziorze. Pomaga jej były partner. Niedoszła ofiara wydaje się mężczyźnie dziwnie znajoma. Nauczycielka Rebecca Pine dzieli się z Dale’em przeczuciem, że siły elektromagnetyczne kopuły zakłócają fale mózgowe ludzi
swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje